Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Сліпа ненависть воює за хуйло.

Сліпа ненависть воює за хуйло.

Давно не писав на цьому форумі. Але зараз з'явилось таке бажання.
Вибачте за багато літер.
Я бачу, як українці в інтернеті наповнюються сліпою ненавистю. І це мене турбує.
Ключове слово тут - СЛІПИЙ.
Фрази, типу "хороший росіянин - мертвий росіянин" раніше були чорним, але все таки жартом, а зараз все більше стають схожими на заклики.
Я чітко бачу тут дію російського ЦІПСО. І це, певно, їх головна операція. Українці, які втратили своїх родичів, друзів і знайомих, на жаль, на це піддаються. Важко не піддатися.
Я хочу пояснити, чому це нам шкодить, для тих хто не розуміє.
Це продовження історії, яка почалась на Майдані.
Нагадую для тих, у кого кліпове мислення:
Основне проти чого були українці - олігархат, бандити при владі, корупція, узурпація влади.
Регіонали і кремлівська пропаганда всіма способами намагалися перевести протистояння в іншу площину - міжнаціональну. Натравити схід і захід один на одного.
Ти їм говориш про корупцію, а вони роблять фокус-покус:
надівають георгіївські стрічки і стають "святими", а ти, говорячи про корупцію, автоматично стаєш "фашистом" і "бендерівцем".
З цим більш меньш вдавалося впоратися - пам'ятаємо гасло "СХІД І ЗАХІД РАЗОМ!"

На той момент були дві основні протистоячі сторони, умовно, як я їх бачу:
1)Демократична, народна опозиція України і Росії.
2)Кримінально-олігархічний інтернаціонал СНД, який перебуває при владі.

Потім сталося захоплення Криму. Це був сильний крок, який всеж таки дозволив хуйло перетворити протистояння в іншу площину. Цим кроком він відгородився від Майдану міжнаціональним питанням.
Дехто з російської опозиції не змогли встояти проти цієї солодкої імперської "конхветки Тузик".(Лімонов) Памятаємо також наше розчарування у Навальному.
 Але багато хто встояв.(Нємцов наприклад) Про це не можна забувати.

Тепер сьогоднішня ситуація. Я все частіше чую радість щодо страждань російського мірняка. Іноді можна почути заклики до чогось схожего до "ударів возмєздія".
Ці жарти про "хороших рускіх" іноді починають переходити дуже важливу межу, яку вони не повинні переступати в будь-якому випадку.
Українці зараз мають моральну перевагу (+20 до захисту та постачання зброї), нам не можна її втрачати.

Отже, на мій погляд, всім потрібно чітко усвідомити:
"Хороші рускіє" - це НЕ померлі росіяни. "Хороші росіяни" це "корисні росіяни".
"Хороші рускіє" за свої гроші допомагають українським біженцям переселитися в Європу з окупованих територій.
"Хороші рускіє" воюють проти хуйло режиму і проливають свою кров, замість української.
"Хороші рускіє" роблять саботаж в глибинах Росії, і нам вигідно, щоб саме таких "хороших росіян" ставало все більше.
"Хороші рускіє" - це ті, хто відкрито виступив проти війни. Це такі люди, як Макаревич, Ахеджакова, Пугачова, Галкін, Гребенщиков... тощо.
Обезумілих імперців в Росії насправді не так багато. Не більше, ніж "чорносотенців" в період громадянської війни.
Основна маса - це зомбіроване аполітичне болото.
Саме таким  болотом були і українці у часи Совка.
Це ми душили Угорське повстання, це ми заїхали на танках до Праги, це ми вторглися до Афганістану. Для поляків, угорців, чехів ми всі були умовно "радянські".
(далі в наступному повідомленні)
   
Re: Сліпа ненависть воює за хуйло.

Гасло "добрий росіянин - мертвий росіянин" повинно піти. Принаймні воно повинно піти з перетином російського кордону. Бо це гасло воює на стороні хуйло.
Інакше ми отримаємо запеклий опір, як у німців після Східної Пруссії, і в результаті українців загине набагато більше.
Ненависть не повинна бути сліпою.
Якщо ви думаєте, що всі розуміють, що це просто чорний жарт, то ви помиляєтеся.
Слово "рагуль" вигадали в нас, а не в Москві. У нас достатньо таких людей. Не треба давати шанси їхній тупості.
Коліївщина та Волинь - це теж ми. Мені хочеться вірити, що ми здатні не наступати на граблі.

Я вирішив все це написати, оскільки в інтернеті доводиться читати жахливі заклики. Один раз я почув щось подібне від свого знайомого. Це мене налякало.
Я тішу себе думкою, що таких людей немає серед наших бійців і що це лише російські ципсошники і,
можливо, наші тилові диванні воїни, обтяжені почуттям вини, демонструють таким чином свою гіпертрофовану патріотичність.
Перетворіть своє почуття вини на донати. Це корисніше.

Є добре гасло: "ЗА НАШУ І ВАШУ СВОБОДУ".
Є бандерівська листівка, звернена до народів Радянського Союзу, знайдіть її в інтернеті та прочитайте.
Вони повинні стати мейнстримом, а не "добрий росіянин - мертвий росіянин".
Завітайте до психолога чи священика (не МП). Але не втрачайте свідомість, навіть якщо важко.
Не розпалюйте  ненависть один у одного. Зберігайте холодний розум.
Ця битва не лише на землі. Вона на небі та у нашому розумі.


П.С. Не треба тут писати про "втрату близьких та знайомих". Я в курсі.

Останнє редагування: 6 червня 2023 03:02:20 від Beerimor
   
Re: Сліпа ненависть воює за хуйло.

А до якого сорту "руських" належать ті, які зі зброєю в руках прийшли на українські землі?
З них можна робити "хороших", чи ні? І закликати їх знищувати?
А бажати смерті їхнім родичам? А пілотам ракетоносців? Тим що запускають шахеди і інші ракети та їх родичам?
Ви говорите правильеі речі мирного часу.
Але, нажаль, росіяни всіх національностей несуть колективну відповідальність за злочини верхівки і безпосередніх учасників бійні. А кількість тих, що борються із цим режимом на расії зникаюче мала.
Я до чого. Непокаране зло примножується. Якщо в намаганні не зачепити "хороших" ми дамо змогу "поганим" коїти свої злочини, то толку не буде, бо пропорція 1:10000 чи й менша.
Ваш заклик можна спростити: не оскотинюватись. Нищити ворога з холодною головою. Ключове - нищити.
   
Re: Сліпа ненависть воює за хуйло.

А до якого сорту "руських" належать ті, які зі зброєю в руках прийшли на українські землі?
З них можна робити "хороших", чи ні? І закликати їх знищувати?
А бажати смерті їхнім родичам? А пілотам ракетоносців? Тим що запускають шахеди і інші ракети та їх родичам?
Ви говорите правильеі речі мирного часу.
Але, нажаль, росіяни всіх національностей несуть колективну відповідальність за злочини верхівки і безпосередніх учасників бійні. А кількість тих, що борються із цим режимом на расії зникаюче мала.
Я до чого. Непокаране зло примножується. Якщо в намаганні не зачепити "хороших" ми дамо змогу "поганим" коїти свої злочини, то толку не буде, бо пропорція 1:10000 чи й менша.
Ваш заклик можна спростити: не оскотинюватись. Нищити ворога з холодною головою. Ключове - нищити.
"Не знаєте як вчинити - чиніть згідно із законом." (с)
Є різні конвенції, міжнародне право та визначення злочинів.
Включайте мозок і  самі оцінюйте вчинки.
   
Re: Сліпа ненависть воює за хуйло.

ТС, тут трохи інакше.
Сліпа ненависть ЗАРАЗ – це нормально.
Я не підтримую, шо хароших русскіх немае (вони таки є), але зарз це ГАСЛО. Яке розряджае вінтовку(с). Лють в війні – це друге дихання. Це СИЛА. Холодний розум не завжди хорош чи доступєн.

Не тре думать о будущєм, находясь в настоящєм.
І не тре дослухатися до всіляких христанутих та бєлопальтошних. Шо, тіпа, тре всігда буть людиною, бо озвіріння в бою продовжицця і в мірний час.

Та навіть якшо продовжицця – це все одно кращє. Бо краще бути живим хвашистом, ніж мертвой харошою людиною.
Українці - це дуже добра миролюбна нація. Кати-Лєопольди. Шоб кату побідити мишей тре наїстися озвіріну.
Він не буде долго злим, добрий він ужасно(с).
Але зарз - час ЛЮТІ :X
Без обмежень.
І усраку навіть правіла війни та конвенцій (тіке тре все робити тихіше).
   
Re: Сліпа ненависть воює за хуйло.

Примерно 11 месяцев назад...

Вся эта история про плохих и хороших русских - это вся их внутренняя история, придуманная ими для их внутренних срачек. Нахера туда лезть украинцам - вообще не приложу ума. Это типа, как украинцам разбираться, какие  скрепы хорошие, а какие плохие... Хотя тут, в топике присутствует один известный гомофобер, который считает некоторые скрепы куйла-гундяева хорошими. :) :) :)

PS Для украинцев нужна другая история - про полезных и вредных русских. Нам нужны полезные русские, которые в итоге, будут скидывать крмебмлядей.
   
Re: Сліпа ненависть воює за хуйло.

А до якого сорту "руських" належать ті, які зі зброєю в руках прийшли на українські землі?
З них можна робити "хороших", чи ні? І закликати їх знищувати?
А бажати смерті їхнім родичам? А пілотам ракетоносців? Тим що запускають шахеди і інші ракети та їх родичам?
Ви говорите правильеі речі мирного часу.
Але, нажаль, росіяни всіх національностей несуть колективну відповідальність за злочини верхівки і безпосередніх учасників бійні. А кількість тих, що борються із цим режимом на расії зникаюче мала.
Я до чого. Непокаране зло примножується. Якщо в намаганні не зачепити "хороших" ми дамо змогу "поганим" коїти свої злочини, то толку не буде, бо пропорція 1:10000 чи й менша.
Ваш заклик можна спростити: не оскотинюватись. Нищити ворога з холодною головою. Ключове - нищити.
Є такі собі "солодкі фантазії" - "от якби уйебати по гуртожитку сім'ї того пілота. Щоб він страждав так само..."
Я вважаю, що такі думки треба гнати. Це від диявола. Господь знайде спосіб знайти їм покарання. Це пояснення для віруючих.

Якщо ви атеїст, то нехай вами керує раціональне розуміння, що після реалізації такої помсти допомога Заходу  припиниться і запрацюють  "індонезійсько-кітайсько-бразильско-папаримськи плани" щодо припинення бійні.
Ось вам прямий звязок таких думок з планами хуйли.
   
Re: Сліпа ненависть воює за хуйло.

Який закон дозволяє оперативну роботу у глибокому тилу ворога спецслужб, у тому числі і з ліквідацією військових злочинців?
Можна ще декалог згадати.
А можна накрити казарму, де живуть кацапські літуни із своїми родічами, як є така можливість? Чи "там же деті"?
Ок. Стосовно законів і конвенцій згоден.
Але у війни свої правила. Особливо у цієї, де на нас напало стадо зомбованих паталогічних убивць.
Чим більше їх здохне, тим краще. А знаєте чому?
Та тому, що лізтимуть вони до нас до останнього росіянця безвідносно того, що робимо ми, чи не робимо.
Ми боремося за виживання, не вони. Тому бажати їм всім смерті - нормальна, здорова реакція.
Усілякий рассіянин повинен усвідомити на рівні рефлексу: Україна, українці - це смерть для нього.
Інакше, це повторення нападів із тією чи іншою періодичністю у майбутньому.
   
Re: Сліпа ненависть воює за хуйло.

ТС, тут трохи інакше.
Сліпа ненависть ЗАРАЗ – це нормально.
Я не підтримую, шо хароших русскіх немае (вони таки є), але зарз це ГАСЛО. Яке розряджае вінтовку(с). Лють в війні – це друге дихання. Це СИЛА. Холодний розум не завжди хорош чи доступєн.

Не тре думать о будущєм, находясь в настоящєм.
І не тре дослухатися до всіляких христанутих та бєлопальтошних. Шо, тіпа, тре всігда буть людиною, бо озвіріння в бою продовжицця і в мірний час.

Та навіть якшо продовжицця – це все одно кращє. Бо краще бути живим хвашистом, ніж мертвой харошою людиною.
Українці - це дуже добра миролюбна нація. Кати-Лєопольди. Шоб кату побідити мишей тре наїстися озвіріну.
Він не буде долго злим, добрий він ужасно(с).
Але зарз - час ЛЮТІ :X
Без обмежень.
І усраку навіть правіла війни та конвенцій (тіке тре все робити тихіше).
Ох ... я не здиван, що читаю це саме у вас.  :facepalm1:
Хай вам буде відомо, що варварську сліпу лють навчилися долати ще  давні греки та римляни, протиставивши їй холодний розум та стратегічне мислення.
Заміноване полє, розтяжка, хибна втеча та засідка, жертва ферзя з наступним шахом та матом, корида.
Цивілізація знайшла багато способів протидії .
   
Re: Сліпа ненависть воює за хуйло.

Є такі собі "солодкі фантазії" - "от якби уйебати по гуртожитку сім'ї того пілота. Щоб він страждав так само..."
Я вважаю, що такі думки треба гнати. Це від диявола. Господь знайде спосіб знайти їм покарання. Це пояснення для віруючих.

Якщо ви атеїст, то нехай вами керує раціональне розуміння, що після реалізації такої помсти допомога Заходу  припиниться і запрацюють  "індонезійсько-кітайсько-бразильско-папаримськи плани" щодо припинення бійні.
Ось вам прямий звязок таких думок з планами хуйли.

ТС, а йдіть-но, будьласка, в ачко
і там досхочу співайте самі собі білі пухнасті моралі.
Українці самі вирішать, шо робить з москалями. Без занадто розумних і чистеньких. КРАПКА.


   
Re: Сліпа ненависть воює за хуйло.

Давно не писав на цьому форумі. Але зараз з'явилось таке бажання.
Вибачте за багато літер.
Я бачу, як українці в інтернеті наповнюються сліпою ненавистю. І це мене турбує.
Ключове слово тут - СЛІПИЙ.
Фрази, типу "хороший росіянин - мертвий росіянин" раніше були чорним, але все таки жартом, а зараз все більше стають схожими на заклики.
Я чітко бачу тут дію російського ЦІПСО. І це, певно, їх головна операція. Українці, які втратили своїх родичів, друзів і знайомих, на жаль, на це піддаються. Важко не піддатися.
Я хочу пояснити, чому це нам шкодить, для тих хто не розуміє.
Це продовження історії, яка почалась на Майдані.
Нагадую для тих, у кого кліпове мислення:
Основне проти чого були українці - олігархат, бандити при владі, корупція, узурпація влади.
Регіонали і кремлівська пропаганда всіма способами намагалися перевести протистояння в іншу площину - міжнаціональну. Натравити схід і захід один на одного.
Ти їм говориш про корупцію, а вони роблять фокус-покус:
надівають георгіївські стрічки і стають "святими", а ти, говорячи про корупцію, автоматично стаєш "фашистом" і "бендерівцем".
З цим більш меньш вдавалося впоратися - пам'ятаємо гасло "СХІД І ЗАХІД РАЗОМ!"

На той момент були дві основні протистоячі сторони, умовно, як я їх бачу:
1)Демократична, народна опозиція України і Росії.

2)Кримінально-олігархічний інтернаціонал СНД, який перебуває при владі.

Потім сталося захоплення Криму. Це був сильний крок, який всеж таки дозволив хуйло перетворити протистояння в іншу площину. Цим кроком він відгородився від Майдану міжнаціональним питанням.
Дехто з російської опозиції не змогли встояти проти цієї солодкої імперської "конхветки Тузик".(Лімонов) Памятаємо також наше розчарування у Навальному.
 Але багато хто встояв.(Нємцов наприклад) Про це не можна забувати.

Тепер сьогоднішня ситуація. Я все частіше чую радість щодо страждань російського мірняка. Іноді можна почути заклики до чогось схожего до "ударів возмєздія".
Ці жарти про "хороших рускіх" іноді починають переходити дуже важливу межу, яку вони не повинні переступати в будь-якому випадку.
Українці зараз мають моральну перевагу (+20 до захисту та постачання зброї), нам не можна її втрачати.

Отже, на мій погляд, всім потрібно чітко усвідомити:
"Хороші рускіє" - це НЕ померлі росіяни. "Хороші росіяни" це "корисні росіяни".
"Хороші рускіє" за свої гроші допомагають українським біженцям переселитися в Європу з окупованих територій.
"Хороші рускіє" воюють проти хуйло режиму і проливають свою кров, замість української.
"Хороші рускіє" роблять саботаж в глибинах Росії, і нам вигідно, щоб саме таких "хороших росіян" ставало все більше.
"Хороші рускіє" - це ті, хто відкрито виступив проти війни. Це такі люди, як Макаревич, Ахеджакова, Пугачова, Галкін, Гребенщиков... тощо.
Обезумілих імперців в Росії насправді не так багато. Не більше, ніж "чорносотенців" в період громадянської війни.
Основна маса - це зомбіроване аполітичне болото.
Саме таким  болотом були і українці у часи Совка.
Це ми душили Угорське повстання, це ми заїхали на танках до Праги, це ми вторглися до Афганістану. Для поляків, угорців, чехів ми всі були умовно "радянські".
(далі в наступному повідомленні)

шось пан нафантазував про майдан, наплутав з гаслом тому що "схид і захід разом" аж ніяким боком до парашки не стосується, ну і про демократичну опозицію раісі це вже якесь знущання   :weep:
   
Re: Сліпа ненависть воює за хуйло.

Гасло "добрий росіянин - мертвий росіянин" повинно піти. Принаймні воно повинно піти з перетином російського кордону. Бо це гасло воює на стороні хуйло.
Інакше ми отримаємо запеклий опір, як у німців після Східної Пруссії, і в результаті українців загине набагато більше.
Ненависть не повинна бути сліпою.
Якщо ви думаєте, що всі розуміють, що це просто чорний жарт, то ви помиляєтеся.
Слово "рагуль" вигадали в нас, а не в Москві. У нас достатньо таких людей. Не треба давати шанси їхній тупості.
Коліївщина та Волинь - це теж ми. Мені хочеться вірити, що ми здатні не наступати на граблі.

Я вирішив все це написати, оскільки в інтернеті доводиться читати жахливі заклики. Один раз я почув щось подібне від свого знайомого. Це мене налякало.
Я тішу себе думкою, що таких людей немає серед наших бійців і що це лише російські ципсошники і,
можливо, наші тилові диванні воїни, обтяжені почуттям вини, демонструють таким чином свою гіпертрофовану патріотичність.
Перетворіть своє почуття вини на донати. Це корисніше.

Є добре гасло: "ЗА НАШУ І ВАШУ СВОБОДУ".
Є бандерівська листівка, звернена до народів Радянського Союзу, знайдіть її в інтернеті та прочитайте.
Вони повинні стати мейнстримом, а не "добрий росіянин - мертвий росіянин".
Завітайте до психолога чи священика (не МП). Але не втрачайте свідомість, навіть якщо важко.
Не розпалюйте  ненависть один у одного. Зберігайте холодний розум.
Ця битва не лише на землі. Вона на небі та у нашому розумі.


П.С. Не треба тут писати про "втрату близьких та знайомих". Я в курсі.

Цікаво, що ти напишеш, коли твою доньку, або сина згвалтують, а потім вб'ють?   :fool:
   
Re: Сліпа ненависть воює за хуйло.


ТС, а йдіть-но, будьласка, в ачко
і там досхочу співайте самі собі білі пухнасті моралі.
Українці самі вирішать, шо робить з москалями. Без занадто розумних і чистеньких. КРАПКА.
А йдіть будь ласка, в ачко, ти, "лютий воєн".
 :facepalm1:
Сподіваюся, серед наших командирів більше тих, хто холоднокровно "виконує роботу", а не "сліпо лютує".
   
Re: Сліпа ненависть воює за хуйло.

Ох ... я не здиван, що читаю це саме у вас.  :facepalm1:
Хай вам буде відомо, що варварську сліпу лють навчилися долати ще  давні греки та римляни, протиставивши їй холодний розум та стратегічне мислення.
Заміноване полє, розтяжка, хибна втеча та засідка, жертва ферзя з наступним шахом та матом, корида.
Цивілізація знайшла багато способів протидії .

Ті, хто із зброєю прийшов на землю України, повинен бути вбитий... :X
   
Re: Сліпа ненависть воює за хуйло.

шось пан нафантазував про майдан, наплутав з гаслом тому що "схид і захід разом" аж ніяким боком до парашки не стосується, ну і про демократичну опозицію раісі це вже якесь знущання   :weep:
стосується безпосередньо...
Росіян упіймали якраз на цей гачок, на який не змогли зловити СХіД. Бо сила пропаганди у Росії набагато більша.
Цей гачок - "діди ваєвалі".
   
Re: Сліпа ненависть воює за хуйло.

Лайно собаче на зелених соплях.
Справи коцапів нас мають не переймати.
Чим більше вони вб'ють одне одного тим менше доведеться вбивати нам.
   
Re: Сліпа ненависть воює за хуйло.

Ті, хто із зброєю прийшов на землю України, повинен бути вбитий... :X
так, але навіщо ви пишете  мені тут ці банальності?
у вас не вистачає мізків зрозуміти про що йдеться мова?
   
Re: Сліпа ненависть воює за хуйло.

Лайно собаче на зелених соплях.
Справи коцапів нас мають не переймати.
Чим більше вони вб'ють одне одного тим менше доведеться вбивати нам.
О! А ось пішли і образи.
і "ярасть благароднайа вскіпаєт как вална"
напиши ще "гойдааааа"
   
Re: Сліпа ненависть воює за хуйло.

так, але навіщо ви пишете  мені тут ці банальності?
у вас не вистачає мізків зрозуміти про що йдеться мова?

Коцапидло, це у тебе, як у всіх хуйлостанців мізків немає..  :fool:

Чим більше вас здохне, тим краще буде українцям..  :X
   
Re: Сліпа ненависть воює за хуйло.

Коцапидло, це у тебе, як у всіх хуйлостанців мізків немає..  :fool:

Чим більше вас здохне, тим краще буде українцям..  :X
Що ж .
Доводиться констатувати, що мої здогадки були правильними, і хтось дуже хоче, щоб лють була саме СЛІПА.
Лютуйте  "сліпі воєни".
 :(
   
Re: Сліпа ненависть воює за хуйло.

О! А ось пішли і образи.
і "ярасть благароднайа вскіпаєт как вална"
напиши ще "гойдааааа"

А чому ти коцапів називаєш расіянами?  :fool:
   
Re: Сліпа ненависть воює за хуйло.

"Українці сами вирішать" - ми існуємо як держава лише за підтримки Заходу.
На цей час. Так, ми платимо своїми життями. Але можливість не партизанського спротиву нам надають цивілізовані держави.
Основні втрати на цій війні від артилерії. Дороги, розвідка, ракети. Там не має місця люті. Розум та гроші.
Чи ви думаєте що нам дають гроші та зброю на геноцид росіян??
   
Re: Сліпа ненависть воює за хуйло.

Що ж .
Доводиться констатувати, що мої здогадки були правильними, і хтось дуже хоче, щоб лють була саме СЛІПА.
Лютуйте  "сліпі воєни".
 :(

Констатуй не констатуй, все одно получиш..  :fool:
   
Re: Сліпа ненависть воює за хуйло.

Найбільші зусилля зараз кремлепропагандони витрачають щоб підняти своє населення, дати їм розуміння причини війни і необхідності воювати. Що це не агресія а самозахист.  Тому ці дикунські (а точніше пропагандистські в найгіршому виконанні) гасла про винищення росіян може й тішать наших диванних воїнів, але шкодять справі.
Дехто передивився фільмів та плутає мотивацію та "сліпу лють"
   
Re: Сліпа ненависть воює за хуйло.

Ось такий текст я розіслав усім своїм знайомим кацапка на третій день війни:

Скажи всем своим родственникам, друзьям и знакомым, а они пусть скажут своим. Не надо к нам приходить, все здесь останутся. 
У нас вся страна взяла в руки оружие. И  я в том числе.
За то, что вы делаете с нашими городами, за то что сотни тысяч женщин и детей превратились в беженцев.
Ненависть зашкаливает.
Знай все, что говорит ваше хуйло, ложь от первого до последнего слова
Не надо к нам приходить. Здесь каждый мечтает убить русского.
Мы победим, а вы проклянете тот день, когда решили напасть на нашу Родину.


Тільки ти один відповів: "Зачем Вы так ко мне, я ничего плохого не делаю"
Він тільки мовчки спостерігав. За це мовчазне спостерігання кожен росіянин має бути покараний.
Я не кровожерлива людина, але дуже хочеться побачити на Росії і смерть, і голод, і холод. 
Це почуття пройде з наступними поколіннями, як пройшло до німців, але ми (що тепер живуть) цього мабуть уже не побачимо.

Ось такі думки. Кацапи розбудили сьогодні близько чотирьох, вибухало аж хата підстрибувала. Нема їм пробачення.
   
Re: Сліпа ненависть воює за хуйло.

О, щє одне вилізло, абсолютно однакове.
І причому дуже странне:



ФСБ почали палити агентів. Пиши, модераторе сразу двох в записник :umnik2:
   
Re: Сліпа ненависть воює за хуйло.

Ось такий текст я розіслав усім своїм знайомим кацапка на третій день війни:

Скажи всем своим родственникам, друзьям и знакомым, а они пусть скажут своим. Не надо к нам приходить, все здесь останутся. 
У нас вся страна взяла в руки оружие. И  я в том числе.
За то, что вы делаете с нашими городами, за то что сотни тысяч женщин и детей превратились в беженцев.
Ненависть зашкаливает.
Знай все, что говорит ваше хуйло, ложь от первого до последнего слова
Не надо к нам приходить. Здесь каждый мечтает убить русского.
Мы победим, а вы проклянете тот день, когда решили напасть на нашу Родину.

Тільки ти один відповів: "Зачем Вы так ко мне, я ничего плохого не делаю"
Він тільки мовчки спостерігав. За це мовчазне спостерігання кожен росіянин має бути покараний.
Я не кровожерлива людина, але дуже хочеться побачити на Росії і смерть, і голод, і холод. 
Це почуття пройде з наступними поколіннями, як пройшло до німців, але ми (що тепер живуть) цього мабуть уже не побачимо.

Ось такі думки. Кацапи розбудили сьогодні близько чотирьох, вибухало аж хата підстрибувала. Нема їм пробачення.
Чи хоче пан, щоб у Гаазі поряд із хуйлом сиділи українці?
Дайте відповідь на просте питання.
   
Re: Сліпа ненависть воює за хуйло.

О, щє одне вилізло, абсолютно однакове.
І причому дуже странне:


ФСБ почали палити агентів. Пиши, модераторе сразу двох в записник :umnik2:
Я бачу ваші дешеві демагогічні прийоми:
  першими образити, назвати кацапом, фсбшником.
Ви це робите, щоб відвести підозру від себе?
   
Re: Сліпа ненависть воює за хуйло.

Я не кровожерлива людина, але дуже хочеться побачити на Росії і смерть, і голод, і холод
Це зовсім не те саме що " Не треба сюди приходити"

Ваші почуття природні і виправдані.
Але наслідки війни заради помсти можуть вас розчарувати
Ембарго на зброю і України може не стати. В кращому разі буде перемир'я і втрата територій на довгі роки. Захід не буде підтримувати війну в Росії.
   
Re: Сліпа ненависть воює за хуйло.

Найбільші зусилля зараз кремлепропагандони витрачають щоб підняти своє населення, дати їм розуміння причини війни і необхідності воювати. Що це не агресія а самозахист.  Тому ці дикунські (а точніше пропагандистські в найгіршому виконанні) гасла про винищення росіян може й тішать наших диванних воїнів, але шкодять справі.
Дехто передивився фільмів та плутає мотивацію та "сліпу лють"
(tu)
   
Re: Сліпа ненависть воює за хуйло.

Я бачу ваші дешеві демагогічні прийоми:
  першими образити, назвати кацапом, фсбшником.

Beerimor IP/Host: ---.metro86.ru

Парашут відчепи і будьоновку спряч, Штірлєц  :laugh:

   
Re: Сліпа ненависть воює за хуйло.

Констатуй не констатуй, все одно получиш..  :fool:
Ти ба, яка дотепність...
Пєтросян? Мартіросян?
   
Re: Сліпа ненависть воює за хуйло.

Пиши вже під однім ніком, нещастя :)
І коли вмикаеш ВПН, не вибирай кацабський, бо тхне дуже ;)
   
Re: Сліпа ненависть воює за хуйло.

ТС, усі ваші пацифістські слюні і шмарклі   що ви їх розвезли у своєму СТ, можливо буде варто взяти до уваги коли свинособак залишиться рівно стільки аби їх записати до Червоної книги. І то сумніви беруть, бо там благородні тварини, а тут нечисть і бруд...
Щодо "сліпої ненависті ", то ви або помиляєтесь, панове навмисно маніпулюєте, бо ненависть у українців не сліпа, а СВЯТА. Після усіх тих сотень тисяч невинних жертв, знущань та звірства,  що їх Українці зазнали впродовж цієї війни від ворога , Українці кров'ю заслужили право на святу ненависть. А якщо у вас у тому виникають сумніви, то вам потрібно на екскурсію в Бучу з'їздити.  Там усім сумніваючимся швидко просвітлення наснає і розуміння того, що робити треба з кацапськимт нелюдами.
   
Re: Сліпа ненависть воює за хуйло.


Beerimor IP/Host: ---.metro86.ru

Парашут відчепи і будьоновку спряч, Штірлєц
Трафік з окупованих теріторій йде через Крим ще з минулого літа...
ще питання?
   
Re: Сліпа ненависть воює за хуйло.

ТС, усі ваші пацифістські слюні і шмарклі   що ви їх розвезли у своєму СТ, можливо буде варто взяти до уваги коли свинособак залишиться рівно стільки аби їх записати до Червоної книги. І то сумніви беруть, бо там благородні тварини, а тут нечисть і бруд...
Щодо "сліпої ненависті ", то ви або помиляєтесь, панове навмисно маніпулюєте, бо ненависть у українців не сліпа, а СВЯТА. Після усіх тих сотень тисяч невинних жертв, знущань та звірства,  що їх Українці зазнали впродовж цієї війни від ворога , Українці кров'ю заслужили право на святу ненависть. А якщо у вас у тому виникають сумніви, то вам потрібно на екскурсію в Бучу з'їздити.  Там усім сумніваючимся швидко просвітлення наснає і розуміння того, що робити треба з кацапськимт нелюдами.
Ось цього я, до речі, теж побоююся.
Щоб українці, у майбутньому, не заразилися своїм власним "побєдобєсієм" і не почали потім кричати на кожному кроці: "ми врятували світ від рашізму - нам усі винні".
Якось нам треба цього уникнути......хоч це може бути і близько до правди...

Останнє редагування: 6 червня 2023 06:16:12 від Beerimor
   
Re: Сліпа ненависть воює за хуйло.

Ось цього я, до речі, теж побоююся.
Щоб українці, у майбутньому, не заразилися своїм власним "побєдобєсієм" і не почали потім кричати на кожному кроці: "ми врятували світ від рашізму - нам усі винні".
Якось нам треба цього уникнути......хоч це може бути і близько до правди...

ДУЖЕ ДОРЕЧНО.
Більше ніяких проблем нема.
Ми вже всіх побідили, бєзпрєдєльна орда з ядерним оружиєм розбита/повєржена і ми бідкаємся/мрієм про наше близьке майбутнє
якеж ти сука кончене (td)
   
Re: Сліпа ненависть воює за хуйло.

Як саме ви хочете реалізувати "святу ненависть"?
Партизанською війною? Терактами в Росії?

Чому ви думаєте що хтось має давати гроші і зброю ради ваших комплексів?
Психологічно все зрозуміло. Але шоб не вбити себе та країну треба мати ресурси. Їх в Україні небагато.

Ваша " свята ненависть " викличе "святу ненависть"  росіян. Що далі?
Подібні вам скажуть "вбиватиму до останнього подиху "
Та на жаль це може статися досить швидко.
Україні не треба втрачати моральну перевагу. Захищаємо свою землю.
А "остаточне вирішення російського питання" залиште диванним воїнам.
   
Re: Сліпа ненависть воює за хуйло.

 Без різниці як вбивати кацапів з холодним розумом чи з лютою ненавистю кому як подобається головне вбивати
   
Re: Сліпа ненависть воює за хуйло.

Зноден
замість сліпої ненависті має бути холодна лють
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія