Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

На тобі нову шубку і відчепись від мене зі своїм Кексом. :-T

вішенка на тортік в якості отвальної - все ж таки як-не як на 2 місяці вас залишаю. Поводьтеся тут культурно. :brunette:



Був у мене знайомий, балотувався депутатом у місцеві органи якісь. Має дітей. ЙОМУ і 30 ще немає, зізнався що секс його так обтяжує. Так і сказав: секс це так обтяжно… І звучало так, наче його жінка гвалтує. Симпатична така дівчина, колоритна, із явним бажанням в очах кохатись якомога більше і частіше, голодний у дівчини такий погляд на чоловіків, слюнки течуть. От він і відкупляється, і ховається від неї  з її кексом. Всілякими шубками і телефончиками.

Навіть розмови про її походеньки на сторону з нею заводить. Щоб відпочити бо двічі на тиждень по 5 хв для нього напряг.


Звичайно, є хитрунці, які щоб не відкуплятися шубкою, їдуть на рибалку. Типу, як у жінок голова болить, або червоні дні. Поїхав на рибалку, або в спортклуб качати біцепси. Це якась зневага у парах один до одного.

От людина щоб не займатись кексом, може піти в спортзал, може на рибалку, чи на полювання. І щоб не ображались на неї за це тіпа її хоббі, дарувати дівчині телефон, шубку…

======

Даний текст є художньою вигадкою. Якщо ви впізнали себе… це ваша проблема. Він покликаний звернути увагу на такий сучасний стан речей, коли людина не може задовольнити іншу і дозволити це робити на стороні також не може, бо не дозволяє суспільство. Взагалі цей обман: голова болить, придумані позапланові місячні, на рибалку, в спортзал, в  гараж - це огидно. До чого доводять людей соціальні ліфти з статусом сім’ї. Ханжество.

=======

тут хтось жалівся, що лисиці вулицями чимчикують, але і палець об палець не вдарив, щоб з тієї лисички шубку пошити к*. Далі слів так справа і не пішла до цього часу...
   
я как то жил в гостях с одной никакой теткой.. чисто по дружески жил, а она чо то решила, что я должен обязательно с ней любовью заниматься)) но стоппэ.. не стоит у меня на нее и точка.. так чо мне себя ломать ради чего?? нафуй мне ее тело противное? Один раз ночью это животное напилось набралось храбрости и тупо полностью передо мной разделось .. это была Жээээсть).. Тупо стоит голая и истерит накшталт -- Так что? Вовчик?? что я?? разве я не красивая?? смотри на меня!... тьфу.. так неловко было .. Жестяк, повторюсь, все это
   
я как то жил в гостях с одной никакой теткой.. чисто по дружески жил, а она чо то решила, что я должен обязательно с ней любовью заниматься)) но стоппэ.. не стоит у меня на нее и точка.. так чо мне себя ломать ради чего?? нафуй мне ее тело противное? Один раз ночью это животное напилось набралось храбрости и тупо полностью передо мной разделось .. это была Жээээсть).. Тупо стоит голая и истерит накшталт -- Так что? Вовчик?? что я?? разве я не красивая?? смотри на меня!... тьфу.. так неловко было .. Жестяк, повторюсь, все это
прийшлось  :laugh:
   
Ну з часом , як би сказати, трошки може інші подобатися починають, навіть і якщо у тебе половина теж огого. Природа, нікуди не дінешся. Ну може ще різні темпераменти у плані потягу.
   
я как то жил в гостях с одной никакой теткой.. чисто по дружески жил, а она чо то решила, что я должен обязательно с ней любовью заниматься)) но стоппэ.. не стоит у меня на нее и точка.. так чо мне себя ломать ради чего?? нафуй мне ее тело противное? Один раз ночью это животное напилось набралось храбрости и тупо полностью передо мной разделось .. это была Жээээсть).. Тупо стоит голая и истерит накшталт -- Так что? Вовчик?? что я?? разве я не красивая?? смотри на меня!... тьфу.. так неловко было .. Жестяк, повторюсь, все это
Вовчик, те що ти НЕОТРАЗИМИЙ йо бар ми знаємо... :D
   
Симпатична така дівчина, колоритна, із явним бажанням в очах кохатись якомога більше і частіше, голодний у дівчини такий погляд на чоловіків, слюнки течуть

унд

От він і відкупляється, і ховається від неї

взаємовиключаюче.
Не буває такого.
   
Ну з часом , як би сказати, трошки може інші подобатися починають
+1

буквально на днях попався на очі відривок санти барбари, на яку я випадково залип у дитинстві.
Там була етака джулія, я її називав "гончей".
А щас глянув - а нефуйова бабця.
Отака от бляцька історія.
   
Бабі знайти кекс взагалі не проблема.
Якщо звісно річ про секс а не стосунки.
   
Даний текст є художньою вигадкою.
а ну тоді нема питань
   

     Так оно и после рыбалки не плохо, и после спортзала. А от головы таблетки есть. А с другими секс его тоже обтяжуэ?

Останнє редагування: 7 травня 2021 22:22:17 від U2
   
     Так оно и после рыбалки не плохо, и после спортзала. А от головы таблетки есть. А с другими секс его тоже обтяжуэ?
не понял Вас.. сорри
   
на 2 місяці вас залишаю.
Дякую. Дуже дякую.(с)
Решту писати не варто було, бо якась люта прутня. Хвілософствувати - це явно не твоє.
Особливо на теми статевих стосунків.
Як там - "двічі в тиждень по п'ять хвилин"? :weep:
   
вішенка на тортік в якості отвальної - все ж таки як-не як на 2 місяці вас залишаю. Поводьтеся тут культурно. :brunette:



Був у мене знайомий, балотувався депутатом у місцеві органи якісь. Має дітей. ЙОМУ і 30 ще немає, зізнався що секс його так обтяжує. Так і сказав: секс це так обтяжно… І звучало так, наче його жінка гвалтує. Симпатична така дівчина, колоритна, із явним бажанням в очах кохатись якомога більше і частіше, голодний у дівчини такий погляд на чоловіків, слюнки течуть. От він і відкупляється, і ховається від неї  з її кексом. Всілякими шубками і телефончиками.

Навіть розмови про її походеньки на сторону з нею заводить. Щоб відпочити бо двічі на тиждень по 5 хв для нього напряг.


Звичайно, є хитрунці, які щоб не відкуплятися шубкою, їдуть на рибалку. Типу, як у жінок голова болить, або червоні дні. Поїхав на рибалку, або в спортклуб качати біцепси. Це якась зневага у парах один до одного.

От людина щоб не займатись кексом, може піти в спортзал, може на рибалку, чи на полювання. І щоб не ображались на неї за це тіпа її хоббі, дарувати дівчині телефон, шубку…

======

Даний текст є художньою вигадкою. Якщо ви впізнали себе… це ваша проблема. Він покликаний звернути увагу на такий сучасний стан речей, коли людина не може задовольнити іншу і дозволити це робити на стороні також не може, бо не дозволяє суспільство. Взагалі цей обман: голова болить, придумані позапланові місячні, на рибалку, в спортзал, в  гараж - це огидно. До чого доводять людей соціальні ліфти з статусом сім’ї. Ханжество.

=======

тут хтось жалівся, що лисиці вулицями чимчикують, але і палець об палець не вдарив, щоб з тієї лисички шубку пошити к*. Далі слів так справа і не пішла до цього часу...
.    Это твои эротические фантазии?!???? Шоб привлечь, так сказать?
   
не понял Вас.. сорри
.    Не тебя спрашивал. ТСку, нашу эротическую фантазерку.
   
не понял Вас.. сорри
.    Ааааа!!!  Вован - то автозамена сработала. Но ты все равно был не прав.
   
Вовчик, те що ти НЕОТРАЗИМИЙ йо бар ми знаємо... :D
я порядочный и предпочитаю иметь секс с женщиной, которую люблю. Таких как я клуши разных посолов боятся, считают за импотента и обходят стороной  дабы не уронить свою самооценку. Шансы иметь им со мной секс ничтожно малы






















































































   
.    Ааааа!!!  Вован - то автозамена сработала. Но ты все равно был не прав.
я би навіть сказав довбойоп
   
Цитата: Ельф
буквально на днях попався на очі відривок санти барбари,
Та ну, там вже всі у поважному віці  :)
   
.    Ааааа!!!  Вован - то автозамена сработала. Но ты все равно был не прав.
тю) .. в принципе я привык быть все равно не правым))
   
я би навіть сказав довбойоп
Эльф ты жалкая ничтожная личность ..тьфу тебе в мордяку..
   
я как то жил в гостях с одной никакой теткой.. чисто по дружески жил
Годувала?
   
двічі на тиждень по 5 хв для нього напряг
:facepalm:
   
Та ну, там вже всі у поважному віці  :)
який там нах поважний

ось ця


в дєцтві здавалась страшна шо пздц.
А щас би виіпав залюбки
   
Годувала?
ну.. мы по очереди ( по желанию) хавчик готовили
   
.    Это твои эротические фантазии?!???? Шоб привлечь, так сказать?
мабуть... B-)
   
Дякую. Дуже дякую.(с)
Решту писати не варто було, бо якась люта прутня. Хвілософствувати - це явно не твоє.
Особливо на теми статевих стосунків.
Як там - "двічі в тиждень по п'ять хвилин"? :weep:
бидлота і сюди з'явилась срати
   
ну.. мы по очереди ( по желанию) хавчик готовили
Так чому жив у неї? В чому був смисл, спільного життя?
   
ну.. мы по очереди ( по желанию) хавчик готовили
ну і довбойоп.
дав бабі ложну надію, а потім ще й відмовив. Гандон недолугий
   
Так чому жив у неї? В чому був смисл, спільного життя?
я тогда продал квартиру и не сильно хотел переезжать в другую, так она не сильно была готова. А она предложила чтобы я пожил у нее, пока не доделаются мелочи всякие в моей
   
Вовчик шахматист. Доебались до него со своей еблей.  Шо за низость. 8-:
   
ну і довбойоп.
дав бабі ложну надію, а потім ще й відмовив. Гандон недолугий
Пошел на фуй.. Я женщин считаю за гавно и поэтому имею право поступать как МНЕ угодно
   
Пошел на фуй.. Я женщин считаю за гавно и поэтому имею право поступать как МНЕ угодно
шо ж ти тоді жив з гавном, та ше й давав цьому гавну ложні сподівання, га, недолуге?
   
Вовчик шахматист. Доебались до него со своей еблей.  Шо за низость. 8-:
та пох .. Недолугие многие что тут на меня бочку котят и женщин то нормальных не щупали.. одних низкосортных давалок.. у которых водка у роти, а шмонька у роботи
   
Я женщин считаю за гавно
Тобі чоловіки подобаються?
   
шо ж ти тоді жив з гавном, та ше й давав цьому гавну ложні сподівання, га, недолуге?
мне это было выгодно, понял?? отвали от меня .. У меня свои счеты с этим пьоздами
   
мне это было выгодно, понял?? отвали от меня .. У меня свои счеты с этим пьоздами
ну раз жив з гавном бо вигідно, значить і сам таке ж гавно. Тьху
   
Тобі чоловіки подобаються?
да.. ну.. как дружить, то лучше мужика никого нет..
   
да, лучше мужика никого нет..
Зрозуміло.
   
ну раз жив з гавном бо вигідно, значить і сам таке ж гавно. Тьху
иди нафуй, чОрт недолугий .. это моя жизнь, мой выбор, мои решения и мой вариант мести. и не думай, что от меня пострадала только она одна.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія