Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Міжнародні резерви України зросли у квітні на 3,6%, – Нацбанк

https://economy .24tv .ua/mizhnarodni-rezervi-ukrayini-zrosli-kvitni-36-natsbank-novini-nbu_n1620374

Міжнародні резерви України зросли у квітні на 3,6%, – Нацбанк

Національний банк України повідомив, що за підсумками квітня поточного року міжнародні резерви України зросли на 3,6%. 1 травня 2021 року вони становили 28 мільярдів доларів.

Джерело: Національний банк України
Динаміка зростання резерву
У НБУ відмітили, що зростання міжнародного резерву відбулося під впливом валютних надходжень та переоцінки фінансових інструментів. Зокрема, регулятор виокремив три головних чинники, що вплинули на динаміку росту резерву:

операції з управління державним боргом,
переоцінка фінансових інструментів (унаслідок зміни ринкової вартості та курсів валют),
операції Національного банку на міжбанківському валютному ринку.
Поточний обсяг міжнародних резервів покриває 4,3 місяця майбутнього імпорту, що є достатнім для виконання зобов’язань України та поточних операцій уряду й Національного банку,
– розповіли у НБУ.

1. Операції з управління державним боргом
Загалом, валютні надходження на користь уряду становили близько 1,4 мільярда доларів, за підсумками квітня. Сума надходжень сформувалась завдяки розміщенню єврооблігацій (ОЗДП) та облігацій внутрішньої держпозики (ОВДП), а саме:

від розміщення ОЗДП у квітні бюджет отримав близько 1,25 мільярда доларів;
від продажу ОВДП – 121,4 мільйона доларів.
   
Нарід  з голоду валюту здає щоб попоїсти і нікуди не їде,бо Ковід,а нас не щеплять. Тому трохи валюти є,але це не досягнення. Сраті ЗЕ-дебіли.
   
це новими чи старими? :weep:
   
ТС топить за біткоїни і запевняє, що американський доларе чекає крах.

 То толку з тих резервів в доларах? Скільки там в Україні біткоїнів? Ніби офіційно 0.
   
Набрали ще більше боргу і сказали що це гроші. Ґєніально!
   
Нарід  з голоду валюту здає щоб попоїсти і нікуди не їде,бо Ковід,а нас не щеплять. Тому трохи валюти є,але це не досягнення. Сраті ЗЕ-дебіли.
:lol:

наєбенився вже?  :-)o
   
ТС топить за біткоїни і запевняє, що американський доларе чекає крах.

 То толку з тих резервів в доларах? Скільки там в Україні біткоїнів? Ніби офіційно 0.
+=======================================================================+
Брехливе брехло! Я лише спростовую твою брехню про гігавати електрики на один біток.
А також ти брешеш як хуйло "що американський доларе чекає крах."...
А офіційно бітків нема. Бо їх неможливо помацати...
   
Резерви давно фейкові. Валюти нема, інакше б не колядували по всьому світу під 7% в долярі.

Всі ті мільярди - то залоги перед МВФ і долярові овдп [по яким нема чим погашати], що клоуни додумались рахувати як "резерви" .

Це все одно що я скажу що мої резерви лежать в ломбарді. І чим більше здаватиму в ломбард майна - тим більше ростимуть "резерви"  :facepalm1: Але це вже не моє, а стане моїм лише якщо я викуплю назад.

Останнє редагування: 7 травня 2021 20:33:21 від DeL1T
   
Резерви давно фейкові. Валюти нема, інакше б не колядували по всьому світу під 7% в долярі.

Всі ті мільярди - то залоги перед МВФ і долярові овдп [по яким нема чим погашати], що клоуни додумались рахувати як "резерви" .

Це все одно що я скажу що мої резерви лежать в ломбарді. І чим більше здаватиму в ломбард майна - тим більше ростимуть "резерви"  :facepalm1: Але це вже не моє, а стане моїм лише якщо я викуплю назад.
зубожіння ІІ
   
А офіційно бітків нема. Бо їх неможливо помацати...

То ти стверджуєш, що Зеленський грабує народ України, бо вкладається в долар, який ти не любиш а не вкладається в біткоїн, про який ти кажеш, що він буде вічно рости?

Значить, Зеленський - злодій?
   


Тут подробніше як блазень фальсифікує статистику, набираючись все більше дорогих боргів, знищує країну на користь фінансових стервятників..

https://project.liga.net/projects/gosdolg/
   
То ти стверджуєш, що Зеленський грабує народ України, бо вкладається в долар, який ти не любиш а не вкладається в біткоїн, про який ти кажеш, що він буде вічно рости?

Значить, Зеленський - злодій?
+==========================================+
Це ти так брешеш як пес поганий чи хуйло!
Наведи хоч одну мою цитату що я не "люблю" доляр
чи закликаю "вкладається в біткоїн, про який ти
кажеш, що він буде вічно рости?"...
У сучасній світовій фінансовий практиці принято
оцінювати валютні резерви саме в долярах та
який час цієї валюти вистачить на оплату
завнішньої торгівлі. Кацапидло безмозгле ти...
   
+==========================================+
Це ти так брешеш як пес поганий чи хуйло!
Наведи хоч одну мою цитату що я не "люблю" доляр
чи закликаю "вкладається в біткоїн, про який ти
кажеш, що він буде вічно рости?"...
У сучасній світовій фінансовий практиці принято
оцінювати валютні резерви саме в долярах та
який час цієї валюти вистачить на оплату
завнішньої торгівлі. Кацапидло безмозгле ти...

Ці два далбойоба вже сюди залізли.  :facepalm1:
   
Показати зображення...
Тут подробніше як блазень фальсифікує статистику, набираючись все більше дорогих боргів, знищує країну на користь фінансових стервятників..

https://project.liga.net/projects/gosdolg/
зубажіння ІІІ
   
Показати зображення...
Тут подробніше як блазень фальсифікує статистику, набираючись все більше дорогих боргів, знищує країну на користь фінансових стервятників..

https://project.liga.net/projects/gosdolg/
+=====================================================================+
І де там офіційна інфа "на 1 травня 2021 року вони становили 28 мільярдів доларів.".
Це офіційна інфа. Наводь теж ОФІЦІЙНУ інфу, а не малюнки.
   
+==========================================+
Це ти так брешеш як пес поганий чи хуйло!
Наведи хоч одну мою цитату що я не "люблю" доляр
чи закликаю "вкладається в біткоїн

Зелена шамаркля перевзулась в цій темі і вже топить за бакс і ФРС а в попредній темі писало, що ФРС і долари США - піраміда МММ  :laugh:

+======================================================================+
Так що там стосовно всемогутньої ФРС та кризи фінансово-кредитної системи??? Ась???
Бо ця криза перетворить усі фіатні валюти на просто папірці.
   
на 200 мільярдів?
   
Нарід  з голоду валюту здає
а я думав тебе на податки пробило...
   
+======================================================================+
Так що там стосовно всемогутньої ФРС та кризи фінансово-кредитної системи??? Ась???
Бо ця криза перетворить усі фіатні валюти на просто папірці.

Цитата: vkhavr2
ЗЕленський перетворить всі міжнародні резерви України в папірці


 :laugh:
   
+=====================================================================+
І де там офіційна інфа "на 1 травня 2021 року вони становили 28 мільярдів доларів.".
Це офіційна інфа. Наводь теж ОФІЦІЙНУ інфу, а не малюнки.
я ж кажу ти заклав в ломбард телефон, за косарь, а на виручені гроші купив 3 літри горілки і блок цигарок.

А потім пишеш що в тебе в резервах: телефон, 1000 грн, 3 літри горілки і цигарки. Хоча телефон вже не твій, гроші витрачені, а горілка випита.

Це сучасний стан статистики НБУ. Фальсифікувати почали ще при Лєрі-200, а при блазні взагалі усе сміття, облігації і т.д рахують як резерви. Подумай сам - нафуя вони бігають по світу з протягнутою рукою , якщо в них 28 ярдів зелені? :gigi:  :lol:

Останнє редагування: 7 травня 2021 21:11:11 від DeL1T
   
на 200 мільярдів?
+==================+
Питай першоджерело.
   
:laugh:
+=============================================+
Брехливе хуйло! Де я таке писав? Наводь посилання!
Бо попереднє посилання на 2017-й, коли Зеленський ще
не був Президентом. Тому не пі3ди!


Останнє редагування: 7 травня 2021 22:18:06 від vkhavr2
   
Брехливе хуйло! Де я таке писав? Наводь посилання!

Що забрехався? Це признаєшся, що ти це писав?

Так що там стосовно всемогутньої ФРС та кризи фінансово-кредитної системи??? Ась???
Бо ця криза перетворить усі фіатні валюти на просто папірці.

vkhavr2  хвалиться, що Зе набрався папірців, які нічого не варті  :facepalm1:
   
Що забрехався? Це признаєшся, що ти це писав?

vkhavr2  хвалиться, що Зе набрався папірців, які нічого не варті  :facepalm1:
+====================+
Пі3дливе брехло! В ігнр!
   
+====================+
Пі3дливе брехло! В ігнр!

Злив зараховано.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія