Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Немцы в Украине

Re: Немцы в Украине

реконструйовані АТБ  виглядять бонбастіцкі,  але  жрадло - говно,  особливо  масло та вся молочка.
Риба  (tu) ,  але ціни вищі ніж в гєйропах.

І так, поліпрагмазія в асортименті це пздц :facepalm1:

пс  ще  - вода вся гамно, мінєралка вся бздить хлоркою
А как моршинская из АТБ может отличаться от моршинскрой в Сильпо?

Или как кефир яготинский из АТБ отличается от такого же из Сильпо?

Другое дело, Галичины нет, а в Сильпо есть

Рыба охлаждённая Норвен, кажись
   
Re: Немцы в Украине

А как моршинская из АТБ может отличаться от моршинскрой в Сильпо?

Или как кефир яготинский из АТБ отличается от такого же из Сильпо?

Другое дело, Галичины нет, а в Сильпо есть

Рыба охлаждённая Норвен, кажись

та нікак нє отлічаєтся - вся жрачка та вода говно,
про АТБ писав, що реконструкція нормальна
   
Re: Немцы в Украине

та нікак нє отлічаєтся - вся жрачка та вода говно,
про АТБ писав, що реконструкція нормальна
А, ну ясно
Моршинская нормальная вода
Сыр там тоже нормальный есть. Пармезанов не завозят, но джугас есть. Есть польские, есть украинские.

Для меня показатель хорошего магазина не ассортимент товара (сейчас все можно купить в шаговой доступности), а чтобы на полках был не просроченный товар.

В целом, нормально. Откровенно гавно не попадается

Раз попался сыр польский в АТБ испорченный.
Два раза яйца испорченные в эко маркете. Брал в упаковке. С тех пор если покупаю яйца в магазине - только поштучно, там свежие
   
Re: Немцы в Украине

так миросрака припизжує як завжди, нема різниці між алді, теско та лідлами по якості,  асортимент різний, в алді буде 2 виробника кефіру,  в лідлі буде 2 інших виробника кефіру, ну в теско буде 3 виробника кефіру, теж інших.
Але в якості різниці немає 
недоумку кінчений, то ти шукав різницю між АЛДІ і Лідлем ???  :facepalm1:  :facepalm: Боже, яке дурне...
   
Re: Немцы в Украине

недоумку кінчений, то ти шукав різницю між АЛДІ і Лідлем ???  :facepalm1:  :facepalm: Боже, яке дурне...

пшланакуй, єбланка
   
Re: Немцы в Украине

пшланакуй, єбланка
З таким підплінтусним розумовим рівнем тобі місце на помийці, срань дурна
   
Re: Немцы в Украине

З таким підплінтусним розумовим рівнем тобі місце на помийці, срань дурна

sbal se zkurvena mrdko
   
Re: Немцы в Украине

zavři pusu, zkurvysyn
   
Re: Немцы в Украине

А как моршинская из АТБ может отличаться от моршинскрой в Сильпо?

Или как кефир яготинский из АТБ отличается от такого же из Сильпо?
Есть вариант что производители сотрудничают с атб и специально для них делают партии товара с теми же наклейками, но качеством трошки хуже, там недолжили, там чего-то заменили. Например корма паучи с атб кошки не жрут, точно такие же из небольшого зоомагазинчика улетают на ура. А упаковка не отличается от слова совсем. Но в атб дешевле.
   
Re: Немцы в Украине

Такое можно проворачивать с любым товаром.
   
Re: Немцы в Украине

Поэтому в атб если что и беру, то только с логотипом своя линия, ну типа они за свое качество отвечают, честно производится именно для атб и меня не наепуют.
   
Re: Немцы в Украине

Поэтому в атб если что и беру, то только с логотипом своя линия
нада ж...а я навпаки свою лінію намагаюся оминати..
цікаве трактування, треба подумати  :S
   
Re: Немцы в Украине

нада ж...а я навпаки свою лінію намагаюся оминати..
цікаве трактування, треба подумати  :S
Та че тут думать, вот выпал у меня какой-то товар, у офиц дистрибьютора его нет в наличии. Нету блеат. Неделями. И тут же рядом в атб вот это самое чего типа нету стоит почти по цене моей закупки. В рознице. И как это понять, просцице.
   
Re: Немцы в Украине

Поэтому в атб если что и беру, то только с логотипом своя линия, ну типа они за свое качество отвечают, честно производится именно для атб и меня не наепуют.
А я навпаки нічого не беру цієї торгової марки, бо це значить на це здешевлене спеціально для АТБ лайно виробник відмовився ставити свою марку, щоб не псувати собі репутацію.
   
Алді
AI

Найкращий з європейських дискаунтерів.

Що вразило в Алді:

- 1-2 співробітника на весь магазин не в час пік (і на касі, і товари він же розкладає)
- Миттєве обслуговування - за хвилину по кілька покупців
- Смачнюча власна випічка недорого
- Смачні недорогі суші

Вибір скромний, але все якісне і недороге (найкращі пропозиції на ринку)

Асортимент дещо різний в різних країнах чи навіть регіонах. У Німеччині найкращий.

   
Re: Немцы в Украине

Есть вариант что производители сотрудничают с атб и специально для них делают партии товара с теми же наклейками, но качеством трошки хуже, там недолжили, там чего-то заменили. Например корма паучи с атб кошки не жрут, точно такие же из небольшого зоомагазинчика улетают на ура. А упаковка не отличается от слова совсем. Но в атб дешевле.
это так  :)
   
Re: Немцы в Украине

ALDI , звичайно гарний  магазин ,  але сенсу в цих магазинах не буде у нас , якщо вивіску тільки поміняють з АТБ на ALDI, мені більше подобаються супермаркети REWE, але ціни там трохи вище.
   
Re: Немцы в Украине

А я навпаки нічого не беру цієї торгової марки, бо це значить на це здешевлене спеціально для АТБ лайно виробник відмовився ставити свою марку, щоб не псувати собі репутацію.
От! саме така асоціація і у мене на всі ці свої лінії (АТБ) та розумні вибори (Варус)
   
Re: Немцы в Украине

Вибір скромний, але все якісне і недороге (найкращі пропозиції на ринку)
Овочі взагалі найдешевші, імхо
   
Re: Немцы в Украине

От! саме така асоціація і у мене на всі ці свої лінії (АТБ) та розумні вибори (Варус)
А тепер спробуй згадати скільки таких фейкових торгових марок було у АТБ і де вони всі поділися.
Коли те лайно перестає купувати навіть самий нерозбірливий покупець, тоді вони ту торгову марку прибирають і започатковують нову.
І панєслась по новій. Тому беру тільки від торгових марок виробника, там якість в принципі стабільна.
   
Re: Немцы в Украине

А тепер спробуй згадати скільки таких фейкових торгових марок було у АТБ і де вони всі поділися.
Коли те лайно перестає купувати навіть самий нерозбірливий покупець, тоді вони ту торгову марку прибирають і започатковують нову.
Точно
зараз пригадую - була в АТБ якась інша власна торгова марка раніше
а ще було таке що на упаковці вказувалося "виготовлено для мережі АТБ"
   
Re: Немцы в Украине

Овочі взагалі найдешевші, імхо
Овочі в ALDI дійсно найдешевші, але гидота. Я перший рік тільки в ALDI скуповувся, зараз оминаю десятою дорогою. В Едеці чи в Кауфленді асортимент набагато краще - і м’ясо свіже, і риба, ну а про овочі-фрукти і говорити не буду.
   
Re: Немцы в Украине

Ну я розумію, що якось важко розрізнити середній клас і багатіїв. Ну НАЙБІДНІШІ прошарки населення якось можна розгледіти? Ні?  :D
Можна звичайно. Одежа, зовнішій вигляд. В Алді покупці-німці бидлуваті, видно що пролетаріат. Дуже багато біженців, вони на касі купонами розраховуються часто, такими ж купонами платять неохайно вдягнені місцеві. В Едеці для порівняння буде зовсім інша публіка. Це так мої особисті спостереження.
   
Re: Немцы в Украине

В Алді покупці-німці бидлуваті, видно що пролетаріат. Дуже багато біженців, вони на касі купонами розраховуються часто, такими ж купонами платять неохайно вдягнені місцеві. В Едеці для порівняння буде зовсім інша публіка. Це так мої особисті спостереження.
Цить, Dmytro Fedorov )))
Мене тут за значно обережніші і толерантніші вислови совки мало не зжерли. Совки, які жодного разу ні у якій Німеччині не були і напевно не будуть.
Варто було сказати, що в Едека чи Реве ніколи не бачила юрб арабів, в той час як по Лідлю і АЛДІ їх цілі косяки снують - як тааааке вислухала на свою адресу!
А Сергій з Кьольна так взагалі заявив, що бідні і багаті у Німеччині скуповуються в залежності від близькості до їхнього помешкання того чи іншого супермаркета, не зважаючи на те, АЛДІ то, чи Едека.
   
Re: Немцы в Украине

Мирослава, якщо в пішій доступності у "найбідніших прошарків населення" буде виключно Едека наприклад))——
То й закупляться ті "прошарки" в Едеці, а не будуть кататися у—банами щоб купити на 15% дешевше в Алді((
Вибачте, це якась єрєсь. Не можна казати, що ціни десь на 15% вище чи нижчі. Асоціація рітейлірів має договір з урядом щодо найнеобхідніших товарів, які затверджуються кожен рік. Там близько 4000 найменувань. Всі ці товари дотуються урядом і маютьабсолютно однакову ціну хоч в Алді, хоч в Реве, хоч в Едеці. Літр молока коштує кругом 72 центи, шинка 1,49 за 200 граммів, і т.д. Ці товари ідуть під брендом кожного маркета, для Реве це JA!, для Едеки Gut & Günstig. В тому і різниця - Алді торгує майже виключно дотованим асортиментом і там Ви знайдете лише молоко по 72 цента. Натомість Реве запропонує до цього широкий вибір від виробників - від 99 цента до 3 євро за літр, на любий смак. В цьому і відмінність супермаркетів в Німеччині.
   
Re: Немцы в Украине

Варто було сказати, що в Едека чи Реве ніколи не бачила юрб арабів, в той час як по Лідлю і АЛДІ їх цілі косяки снують - як тааааке вислухала на свою адресу!
А Сергій з Кьольна так взагалі заявив, що бідні і багаті у Німеччині скуповуються в залежності від близькості до їхнього помешкання того чи іншого супермаркета, не зважаючи на те, АЛДІ то, чи Едека.
Ну може в Кьольні і так, хз... Я можу казати про Берлін та Баварію. Алді - це дно, дійсно юрби арабів там то нормальне явище. Лідл - трохи покраще, там більше заробітчани труться. Ще дно - це Нетто та Норма. Норма як на мене страшніше Алді, во там юрби арабів не тільки скуповуються, а і працюють. То черги примудряються робити навіть за мінімуму покупців. Бо кожен покупець повинен ще поговорити з касиром 5 хвилин...  :gigi:
   
Re: Немцы в Украине

Ну може в Кьольні і так, хз... Я можу казати про Берлін та Баварію. Алді - це дно, дійсно юрби арабів там то нормальне явище. Лідл - трохи покраще, там більше заробітчани труться. Ще дно - це Нетто та Норма. Норма як на мене страшніше Алді, во там юрби арабів не тільки скуповуються, а і працюють. То черги примудряються робити навіть за мінімуму покупців. Бо кожен покупець повинен ще поговорити з касиром 5 хвилин...  :gigi:
у нас в Ессені я не знаю такої Норми, можливо через те, що буваю там лише періодично..
АЛДІ теж є різні - на Рюттеншайді справді досить неохайна забігайлівка для бідних німців (арабів у тому районі реально менше ніж деінде), а от той АЛДІ що біля Баухауза - він і значно більше, і значно чистіше, але публіка так само небагата.
   
Re: Немцы в Украине

Есть вариант что производители сотрудничают с атб и специально для них делают партии товара с теми же наклейками, но качеством трошки хуже, там недолжили, там чего-то заменили. Например корма паучи с атб кошки не жрут, точно такие же из небольшого зоомагазинчика улетают на ура. А упаковка не отличается от слова совсем. Но в атб дешевле.
Ого))) да, котов не обманешь

Но если тм такое делает - они дураки. Себя же подставляют, а не магазин
   
Re: Немцы в Украине

у АЛДІ знижки та акції постійно на товари, постiно   в поштовiй скриньцi  лежать рекламні проспекти цього магазину з привабливими цінами, та акцiями , тому і німці і араби ломляться у цей супермакет, хоча через дорогу той же РЕWE або інший магазин стоять.
   
Re: Немцы в Украине

О, вспомнил

Неделю назад была новость - кока кола специально для АТБ будет выпускать новую упаковку. Только в атб будет такой литраж.
   
Re: Немцы в Украине

Алди по любому нужно будет кого-то купить. Иначе где они найдут места для своих магазинов. Почти все заняты.
   
Re: Немцы в Украине

у АЛДІ знижки та акції постійно на товари, постiно   в поштовiй скриньцi  лежать рекламні проспекти цього магазину з привабливими цінами, та акцiями , тому і німці і араби ломляться у цей супермакет, хоча через дорогу той же РЕWE або інший магазин стоять.
Знижки та акції постійно у всіх супермаркетах Німеччини. Я навіть пристосувався деякі товари тільки по знижках куплати. Бо нашо я буду витрачати 2,59 на пачку баварського масла, коли воно по 1,29 на цьому тижні в Едеці, а за два тижні в Кауфленді?  :)
   
Re: Немцы в Украине

Могут Фору выкупить. Читал, владельцы Сильпо онлайн инвестируют, хотят открыть магазины по доставке.

Возможно, им фора не нужна будет
   
Re: Немцы в Украине

Ну може в Кьольні і так, хз... Я можу казати про Берлін та Баварію. Алді - це дно, дійсно юрби арабів там то нормальне явище. Лідл - трохи покраще, там більше заробітчани труться. Ще дно - це Нетто та Норма. Норма як на мене страшніше Алді, во там юрби арабів не тільки скуповуються, а і працюють. То черги примудряються робити навіть за мінімуму покупців. Бо кожен покупець повинен ще поговорити з касиром 5 хвилин...  :gigi:

ти би ще Макеєвку якусь вибрав в якості прикладу
Берлін, мля  :facepalm1:

заходь сюди і скажи що вони скупляютьсч в магазині"дно"
3:0x3b3a92095d7d6636!2sALDI+S%C3%9CD,+Klausenstra%C3%9Fe+37,+84489+Burghausen,+Germany!3m1!1s0x4775ce1728102bc 3:0x3b3a92095d7d6636" rel="nofollow" class="bbc_link" target="_blank">https://www.google.com/maps/place/ALDI+S%C3%9CD,+Klausenstra%C3%9Fe+37,+84489+Burghausen,+Germany/@48.1762037,12.8230242,14z/data=!4m6!1m3!3m2!1s0x4775ce1728102bc 3:0x3b3a92095d7d6636!2sALDI+S%C3%9CD,+Klausenstra%C3%9Fe+37,+84489+Burghausen,+Germany!3m1!1s0x4775ce1728102bc 3:0x3b3a92095d7d6636


   
Re: Немцы в Украине

ти би ще Макеєвку якусь вибрав в якості прикладу
Берлін, мля  :facepalm1:

заходь сюди і скажи що вони скупляютьсч в магазині"дно"
3:0x3b3a92095d7d6636!2sALDI+S%C3%9CD,+Klausenstra%C3%9Fe+37,+84489+Burghausen,+Germany!3m1!1s0x4775ce1728102bc 3:0x3b3a92095d7d6636" rel="nofollow" class="bbc_link" target="_blank">https://www.google.com/maps/place/ALDI+S%C3%9CD,+Klausenstra%C3%9Fe+37,+84489+Burghausen,+Germany/@48.1762037,12.8230242,14z/data=!4m6!1m3!3m2!1s0x4775ce1728102bc 3:0x3b3a92095d7d6636!2sALDI+S%C3%9CD,+Klausenstra%C3%9Fe+37,+84489+Burghausen,+Germany!3m1!1s0x4775ce1728102bc 3:0x3b3a92095d7d6636
А що з Берліном не так? Доволі нормальне місто, як на мене то в тому ж Нюрнберзі набагато брудніше. А там де Ви вказуєте - то так. В моєї фірми офіс в такому містечку, там в основному німці живуть. Але все одне, населення з доходами ходить до Едеки, хоча поряд Алді стоїть.
   
Re: Немцы в Украине

населення з доходами ходить до Едеки, хоча поряд Алді стоїть.
:rotate:
ЧТД
це власне те, що я стверджувала від початку цієї гілки
звісно, не йдеться про якогось одного більш-менш небідного німця
йдеться про загальну тенденцію
   
Re: Немцы в Украине

А що з Берліном не так? Доволі нормальне місто, як на мене то в тому ж Нюрнберзі набагато брудніше. А там де Ви вказуєте - то так. В моєї фірми офіс в такому містечку, там в основному німці живуть. Але все одне, населення з доходами ходить до Едеки, хоча поряд Алді стоїть.

це ти нам скажи що з Берліном не так
чи турки з арабами і просто хіпарями вже всі кудись ділися?  :lol:

гімно від собак вже все прибрали?

оті лінки які я дав то села де живуть міліонери
тобі не здається дивним що Алді там має свої магазини?
то що поряд є Едека це не аргумент
   
Re: Немцы в Украине

тобто є місця де живе бідне бидло і воно ходить в Алді
про це пише тупа курка і її собрат по мишлєнію

а є ще місця де живуть міліонери і вони теж ходять в АЛДІ, це те про що пишу я

питання, Алді для ніщіх? чи залежить від місця?

а тепер питання нумбар цвай де живе донька тупої курки і де живе Дмитро?  :lol:
якщо в їхньому Алді просто "дно"
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія