Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Рано чи пізно всі з цим зіткнемось, Бабушкофони. Андроїд рулить. :dopovid:

Інколи перед кожним андройщиком стоїть питання, як любиму бабцю навчити користуватись андроїдом ? Це, можна ж повіситись.... Людина наче знущається, і ти одне і теж повторюєш разів 10, потім заводити зошит і ручкою записуєте, як робити команди. І це теж не помагає, таке враження наче любима бабця поставила задача пред собою довести вас до білого коліна...

Діти розумІЮТЬ, а вони уже котрий день вимагає більше уваги. Точно вимагають більше уваги? Звичайно є таке у стариків вигадувати неприємності щоб отримати увагу. Але скоріш за все для них це дійсно проблема. У нас проблема купити мило і мотузку))))

Але тут ми самі винні, рішення цієї проблеми можна найти погугливши оболонки для андроїд для людей з обмежиними можливостями, або статті на тему, як перетворити андроїд на бабушкофон.

До речі малим діткам ці оболонки теж підходять.

Та ладно не гугліть, Кину я вам пару посилань на такі оболонки, щоб не мучались.

Necta Launcher
  BIG Launcher
Senior Launcher Easy Lite




Останнє редагування: 23 травня 2018 18:15:44 від TimmiApostolMS
   
Звичайно можна було відразу купити баці телефон з інтерфейсом нокія і великими цифрами, налаштувати швидкий набір , але там немає скайпа і ми вже не подумавши купили сенсорник з Андроїдом.  :-B
   
Інколи перед кожним андройщиком стоїть питання, як любиму бабцю навчити користуватись андроїдом ? Це, можна ж повіситись.... Людина наче знущається, і ти одне і теж повторюєш разів 10, потім заводити зошит і ручкою записуєте, як робити команди. І це теж не помагає, таке враження наче любима бабця поставила задача пред собою довести вас до білого коліна...

Як я тебе розумію
   
Телефон только для того, чтобы звонить.
Точка.

вот мой любимый
   
Телефон только для того, чтобы звонить.
Точка.

вот мой любимый
Показати зображення...

А на фупі сидіти?
   
Звичайно можна було відразу купити баці телефон з інтерфейсом нокія і великими цифрами, налаштувати швидкий набір , але там немає скайпа і ми вже не подумавши купили сенсорник з Андроїдом.  :-B
Значит так. То все хуйня - через это я проходил. Сенсорник, оболочка "бабушкофон" - то для старого человека 80+ - все до жопы.
Обычный бабушкофон тоже не подходил, из-за необходимости иметь интернет-звонки, в нашем случае не скайп, а - вайбер.
Выход был найден. Существуют (правда почему то больше популярны на азиатском рынке) телефоны, которые И с большими кнопками, И - андроид. Так сказать 2 в 1.
Итак был куплен вот такой вот Самсунг Галакси Фолдер G1600:



Прекрасное сочетание кнопочного и андроид-смартфона. Самое главное, что на звонок как телефонный, так и через вайбер/скайп/вотсаап, она отвечает тупо нажав кнопочку "снять трубку". Чтобы звонить самой - поставил софт (платный) - там где на экране фотографии абонентов, нажимаешь - разворачивается как цветок "обычный звонок, вайбер, вотсаап, скайп" - просто нажать нужное.
Ну а если простой телефонный звонок по номеру не из книжки - тупо кнопками.
   
А на фупі сидіти?

Для этого есть обычный компьютер
   
Для этого есть обычный компьютер

А лежати?  :D
   
бабушке тот ведроид 100 лет не нужен
   
одне і теж повторюєш разів 10
доживеш(якщо) до похилого віку і ти будеш такий же

Останнє редагування: 23 травня 2018 15:28:24 від dacko2
   
купіть бабці айфон. все буде ок.
   
Для літньої людини цей Senior Launcher Easy Lite простіший
   
А лежати?  :D
тогда ноут
   
бабушке тот ведроид 100 лет не нужен
Но ти не подумав, і вже купив, вінже такий класний буде у неї, такий сімпатішний))))) ... Рішення?)))  [ua]
   
доживеш(якщо) до похилого віку і ти будеш такий же
Ти впевнений, що ми до такого віку доживем??? Всіх мобілізують на Ядерну 3 світову))))
   
Телефон только для того, чтобы звонить.
Точка.

вот мой любимый
Показати зображення...
дзвонити в 2018 році через булькаючий gsm стає моветоном
   
дзвонити в 2018 році через булькаючий gsm стає моветоном
якраз булькають месенджери з купою дибільної реклами та пропозицій - "а ви не хочете поспілкуватись з..."
   
дзвонити в 2018 році через булькаючий gsm стає моветоном

 :facepalm1:

Я это сейчас читаю сидя в машине на улице Николаевская дорога в Одессе. На экране там где должен быть хотя бы 3джи показывает Айфон букву Е)))

Как б***ь позвонить через Вайбер шмайбер?))
   
:facepalm1:

Я это сейчас читаю сидя в машине на улице Николаевская дорога в Одессе. На экране там где должен быть хотя бы 3джи показывает Айфон букву Е)))

Как б***ь позвонить через Вайбер шмайбер?))
пєчалько йопт, а у мене світиться лтє і hdvoice, чекаю на volte
А ти дзвони через булькаючий жсм
   
якраз булькають месенджери з купою дибільної реклами та пропозицій - "а ви не хочете поспілкуватись з..."
не маю таких проблем
   
не маю таких проблем

телефон чтобы звонить
другие функции идут нахрен
и еще
телефон должен быть только кнопочным
   
Как б***ь позвонить через Вайбер шмайбер?))
Легко! Вайбер тянет на НОРМАЛЬНОМ Еже голос - да аж бегом. Видео конечно нет, а голос - без каких-либо проблем
ЗЫ Вотсаап кстати, делает это еще лучше.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія