Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Причина по которой титульная нация оказалась национальным меньшинством?

І знаєш, Профі, що для мене страшно? особисто?
коли я була маленька, я українську чула від своєї бабусі. ані папа, ані мама не розмовляли українською.
тільки бабуся і її рідні сестри -теж для мене бабусі і тітки -велика родина.

І я розумію мову все своє життя завдяки своїй бабусі.

І от тепер я боюся, що не зможу так само бути носієм української для своїх онуків.
ЩО почує від мене міій онука? суржик, російську? танунах. НЕ ХОЧУ!

Хоча російської, правильної, я можу його навчити. Але з початку має бути мова.

ну то таке -особисте.

щас тобі завезений дружищє пояснить, що це не важливо
важливо, думать про Украіну хорошо :weep:
   
а хто видає, клепарів кульпарків? До речі, де він. Може вже з новим ніком?
Та они все уже поменяли масть. Шоб не тыкали носом в насраное. Во главе с Мыццём. Но нутро не скроешь.  Прикрой сейчас заход с прокси и ты увидишь чудеса - самые непримиримые "патриоты" окажутся из кацапии или экзылу.  :gigi:
   
У меня нет предположений как вообще такое стало возможно.

Это нонсенс и абсурд. Полная противоположность классической теории государства. По крайней мере, национального государства, каким его видят этнические украинцы - граждане Украины.

Наверное впервые в истории государство, которое задумывалось как национальное, внезапно обрело признаки политического государства.

Интересное время.

Ким задумівалось? тими, хто спочатку нищив національності,
перетворюючи людей в "новую історічєскую общность -- савєцкій народ"?
Вони (комуняки) за що не брались, всюди після них була руїна.
   

українці - це ті хто говорять українською мовою, підтримують і розвивають українську культуру і ідентифікують себе як українці


Тобто коли я спілкуюсь українською, спиваю українських пісень та вважаю себе українцем - цього досить?
   
Ким задумівалось? тими, хто спочатку нищив національності,
перетворюючи людей в "новую історічєскую общность -- савєцкій народ"?
Вони (комуняки) за що не брались, всюди після них була руїна.

Ну так, але чи роблять таку ж помилку ті, хто перетворює радянських людей в нових українців?

   
Тобто коли я спілкуюсь українською, спиваю українських пісень та вважаю себе українцем - цього досить?
Ну конешно. Сэрить дэ хочетэ.(С) Лирнег.
   
Тобто коли я спілкуюсь українською, спиваю українських пісень та вважаю себе українцем - цього досить?

для мене досить
   
У Украины всю её историю одна беда - глупая, жадная, продажная старшина, от того все беды эта тоже, бо столица - глупое сэло кукуёво
   
У Украины всю её историю одна беда - глупая, жадная, продажная старшина, от того все беды эта тоже, бо столица - глупое сэло кукуёво

для чого нам знати що думають коцапи про біди України?
   
для мене досить

 Но ведь я могу легко притворяться. Вы смотрите только на внешние признаки, причем на те признаки, которые на 100 процентов контролируются субъектом.

Це може призвести до омани, бо вороги ж будь де, але Ви ризикуєте наблизити ворога та в одночас відштовхнути справжнього патріота.

Вам решать, конечно. Но судить только по оболочке я бы не советовал.
   
Но ведь я могу легко притворяться. Вы смотрите только на внешние признаки, причем на те признаки, которые на 100 процентов контролируются субъектом.

Це може призвести до омани, бо вороги ж будь де, але Ви ризикуєте наблизити ворога та в одночас відштовхнути справжнього патріота.

Вам решать, конечно. Но судить только по оболочке я бы не советовал.

який сенс тобі прітворяцца?
   
для чого нам знати що думають коцапи про біди України?

кому вам, кацапам? так вы и у думать не умеете, вам что хуйло или его посипака пэдрило прикажет, то вы и поёте
   
а ви можете сформулювати ту втоптану національну ідею кількома реченнями?
ну щоб бути в курсі національної ідеї
+===========================================+
Гарно жити чесною працею на власній землі.
   
+===========================================+
Гарно жити чесною працею на власній землі.

 :)
гарна ідея, навіть національною можна назвати,
і що важливо її навіть Порошенко в лайно не втопче
   
У меня нет предположений как вообще такое стало возможно.

Это нонсенс и абсурд. Полная противоположность классической теории государства. По крайней мере, национального государства, каким его видят этнические украинцы - граждане Украины.

Наверное впервые в истории государство, которое задумывалось как национальное, внезапно обрело признаки политического государства.

Интересное время.

А у меня есть предположение, как это мне в Донецке пришлось жилье бросить,
а тебе, гниде, в Крыму удалось его продать.

Действительно, интересное время. Время переобувшихся гнид.
   
А у меня есть предположение, как это мне в Донецке пришлось жилье бросить,
а тебе, гниде, в Крыму удалось его продать.

Действительно, интересное время. Время переобувшихся гнид.

Я Вам должен отчитываться? Не должен.

Так случилось. И я уж точно не виноват ни в одной из Ваших житейских проблем. Это был Ваш выбор, Ваша ответственность и Ваши действия.
   
навіщо ти спотворюєш факти?
"титульна нація" в нас далеко не меншість: в Україні 78% населення - етнічні українці, просто не всі з них вчилися рідною мовою

А на дитячому майданчику (у Києві) 9 мам з 10 розмовляють з дітьми кацапською :-o
   
Потому что нации это 19 век. Ну середина 20 ещё эксперименты были. А теперь экономические интересы.
   
А если просрать транзит вместе с портами, проливами, химической промышленностью, и прикрываться переименовынием российского газа в словацкий, то это никакая нация не выдержит.
   
Потому что нации это 19 век. Ну середина 20 ещё эксперименты были. А теперь экономические интересы.
ви помиляєтесь. Нації, як виявилось, проти зрівнялівки, і просто зараз йде етнічний ренесанс
   
Країни з такою назвою ніколи не існувало.

Та ладно прям не было.
Дайте команду институту нацистории и будет шикарная страна с шикарной историей.
Придумают эпические победы, а не эти ,, Круты ,,
Зато потом можно будет скиглить почему в стране Русь не все говорят на русском и титульную нацию не уважают.
А то галицкие уже конкретно заипалии культурой мультурой.
   
Та ладно прям не было.
Дайте команду институту нацистории и будет шикарная страна с шикарной историей.
Придумают эпические победы, а не эти ,, Круты ,,
Зато потом можно будет скиглить почему в стране Русь не все говорят на русском и титульную нацию не уважают.
А то галицкие уже конкретно заипалии культурой мультурой.

іді на xyй, кацап
   
Тому що в моралі основна частина населення дійшла до межі.Немає в світі аналогів, де б  виборці голосовали постійно за представників не власного народу(не своєї національності). В напівдикунських країнах Африки й то голосують за представників свого племені.
   
Тре якомога більше вбивати російських свино-фашистів і все буде добре! 
   
Ну так, але чи роблять таку ж помилку ті, хто перетворює радянських людей в нових українців?

Питання дискусійне.

Маємо варіанти:

1) Житимо далі як пост-совок, дбайливо зберігаючи деякі його надбання (тіпа "общності савецкіх людєй").
Історичний приклад такого шляху -- Румунія, яка як держава виникла на землях колишньої Дакії.
Дакію було колонізовано переселенцями з інших провінцій Римської імперії та їх нащадками, які вже народились на землях Дакії.
Колоністи принесли з собою латину, яка поглинула мову даків, і римські культурні коди, які поглинули дакську культуру.
Місцеве населення було асимільоване імперцями (римлянами), однак створений в такий спосіб новий народ зберіг деякі елементи звичаїв, культури, національного одягу даків.
Основною мовою стала румунська основана на вульгарній латині, дакська мова вмерла і зараз навіть невідомо, якою вона була.
Римська імперія давно згинула у часі, а Румунія-Дакія живе. Дещо убого, але живе.

В нашому випадку колишня історична Україна -- це буде територія, населена пост-совками, які будуть розмовляти на російській або суржику,
спільна культура буде базуватись на культурній спадщині СРСР. По святах руськомовні совки будуть одягати вишиванки
та співати українські народні пісні.

2) Варіант "Ізраїль": відновлювати майже з нуля мову, культуру, відбивати свої землі.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія