Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Репортаж УП з Мархалівки, де блокують будівництво військового кладовища

Цитувати
Серед усіх протестів проти вирубок лісу під забудови, які регулярно й, будьмо чесними, доволі часто виправдано спалахують в Україні, нещодавно відбувся один особливий.

П'ятого квітня мешканці невеликого села Мархалівка під Києвом вийшли мітингувати проти будівництва у "своєму" лісі… Національного військового меморіального кладовища. Першого в Україні місця, де з почестями мають ховати всіх військовослужбовців, які захищали країну з 2014 року.
...
https://www.pravda.com.ua/articles/2024/04/15/7451227/

   
А що, під Києвом нема вільної землі, на якій би не було лісу?
   
А що, під Києвом нема вільної землі, на якій би не було лісу?
Північне ліс
Південне ліс
Лісове - ліс
   
А чому Лиса гора не підійшла?
   
Насколько я знаю, вчера там снимало репортаж норвежское телевидиние
   
мешканців - на мобілізацію
   
мешканців - на мобілізацію

там только за февраль 3 или 4 погибших на фронте...
   
До речі, там Південне кладовище десь може в кілометрі. Воно жителям Мархалівки ніяк не муляє?
   
До речі, там Південне кладовище десь може в кілометрі. Воно жителям Мархалівки ніяк не муляє?
Там, біля них ще крематорій хочуть побудувати. Спокійне сільське життя закінчиться.
   
А чому Лиса гора не підійшла?

Це регіональний ландшафтний парк з 1994 року.
   
Важка морально ситуація. Начебто і людей можна зрозуміти, але ж... :(
коротше - клята пекельна Масковія крокує курсом до кабздона, на корм піраньям
   
Далеко від траси якщо то кепсько
Близько теж
Лівобережжя не зручно , а тама місця побільше
Тому або одеська або житомирська
Не попетляєш
Нову дорогу кудись  окремо будувади влом
І дорого

   
Там кацапська церква стоїть.
Мархалівка - досить велике село. Можна сказати, стоїть на одеській трасі. Прямо перед Глевахою.
За нею Іванковичі, де 95 кварталу котеджне містечко і де було хатинка в Зе.
Там, до речі, неподалік мудачук переховувався перед арештом.
   
Там і так все забудовується але місцевих рагулів турбує саме військове кладовище
Хай ідуть нахєр
   
Далеко від траси якщо то кепсько
Близько теж
Лівобережжя не зручно , а тама місця побільше
Тому або одеська або житомирська
Не попетляєш
Нову дорогу кудись  окремо будувади влом
І дорого

   
Трохи дивна ситуація. В нас загиблих військових хоронять де "треба" чи де родичі захочуть? Я сильно сумніваюсь що родичі загиблого зі Львова хочуть хоронити у Києві.
   
Трохи дивна ситуація. В нас загиблих військових хоронять де "треба" чи де родичі захочуть? Я сильно сумніваюсь що родичі загиблого зі Львова хочуть хоронити у Києві.

А де ховати загиблого родом з Мелітополя?
   
Трохи дивна ситуація. В нас загиблих військових хоронять де "треба" чи де родичі захочуть? Я сильно сумніваюсь що родичі загиблого зі Львова хочуть хоронити у Києві.
По різному буває.
А якщо родина загиблого зараз в окупації?
А якщо вже всі виїхали за кордон з метою там залишитись.
І таке інше.
   
По різному буває.
А якщо родина загиблого зараз в окупації?
А якщо вже всі виїхали за кордон з метою там залишитись.
І таке інше.

 Таки австралієць б гавкався. Воно йому треба було?
   
Там і так все забудовується але місцевих рагулів турбує саме військове кладовище
Хай ідуть нахєр

Шо - усіх - нахер? Там же тіко киян ховатимуть. То чому кладовище - національне?
   
https://t.me/Denys_Smyhal/7026

А де віддати шану героям, похованим за 400 км від Києва? Чи національні - тіко кияни? Шо, знову сорти, тіко від КМУ?
   
Перша черга будівництва розрахована приблизно на чотири тисячі місць – це будуть свіжі поховання, а також захоронення урн з прахом, які зберігаються в рідних. За даними Старущенка, лише в Києві та Київській області таких орієнтовно 300.
   
Усі вісім черг розраховані приблизно на 100 тисяч загиблих.

«Але я ще раз повторюся: держава не розраховує на стільки загиблих героїв, ми відкриватимемо черги за необхідності. Перша і друга – точно будуть побудовані, а решта – за необхідності. У кожній черзі буде приблизно по 10 тисяч могил. Я маю велике бажання не будувати наступні черги», – додає Старущенко.

Наразі будівництво меморіального комплексу ще не розпочалося, тривають підготовчі роботи. Якщо місцеві не перешкоджатимуть роботам, перші поховання в тамтешньому лісі можна буде розпочати в серпні – вересні 2024 року.
   
Шо - усіх - нахер? Там же тіко киян ховатимуть. То чому кладовище - національне?

Тому, шо не лише киян.
   
Там кладовище не для всіх загиблих військових наче, а нагороджених державними нагородами...
Нє?

Ну і якщо рідні хочуть поховати героя у себе в селі - держава насильно на меморіальне кладовище його не забере.
   
В США национальное кладбище Арлингтон
занимает 253 га, там хоронят 160 лет, населения США в 10 раз больше населения Украины
США без конца воюют
и на Арлингтонском кладбище до сих пор есть место для захоронений

В Мархалевке под мемориальное кладбище планируют выделить 130 га
зачем так много?
   
Тому, шо не лише киян.

В штатах національних декілька. Плюс меморіали різних війн в різних містах.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія