Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Тест на прихильники певної політсили

Re: Тест на прихильники певної політсили

Тут логика простая: если бы какой-то лучший кандидат был, то его бы и выбрали. Я  просто не пошел бы на выборы, если бы во втором туре были Бойко или Юля, как и остальные подобные претенденты. С результатами работы Юли большинство знакомо по обвалу в 2008. А благодаря мудрому хозяйственнику Бойко я женой в один день оказался без работы вместе с парой тысяч людей. если бы среди толпы кандидатов оказался хоть один приемлемый кандидат, то он выиграл бы в один тур. Я думаю, что если эта свора опять пойдет на выборы, народ сам будет просить Зеленского баллотироваться на второй срок.
   
Re: Тест на прихильники певної політсили

так жулья сама є соросьонком

Сорос навіть направив до Тимошенко свого посланника, який нетривалий час виконував функції неофіційного консультанта прем'єра. Однак, коли гість зрозумів, що до його порад не дослухаються, то вирішив залишити Україну.
    :S Те
   
Re: Тест на прихильники певної політсили

С результатами работы Юли большинство знакомо по обвалу в 2008.

Той обвал - х@йня в порівнянні з піаністами та kнурями.
   
Re: Тест на прихильники певної політсили

Тут логика простая: если бы какой-то лучший кандидат был, то его бы и выбрали. Я  просто не пошел бы на выборы, если бы во втором туре были Бойко или Юля, как и остальные подобные претенденты. С результатами работы Юли большинство знакомо по обвалу в 2008. А благодаря мудрому хозяйственнику Бойко я женой в один день оказался без работы вместе с парой тысяч людей. если бы среди толпы кандидатов оказался хоть один приемлемый кандидат, то он выиграл бы в один тур. Я думаю, что если эта свора опять пойдет на выборы, народ сам будет просить Зеленского баллотироваться на второй срок.

треба реально дивитись на речі, обвал 2008-го року ніяким чином від неї не залежав
це відбулось всюди

вина жулі - не в тому обвалі, а в тому що вона 20років дурить людям голову і є одним з бенефіціарів олігархічної системи
пробувала поділити країну буквально з кожним з них
   
Re: Тест на прихильники певної політсили

Розумна еліта - Трускавецьке петеу?

Це освічені люди на зразок Президента Молдови.
Якраз за таких треба голосувати, щоб створилася розумна еліта.
   
Re: Тест на прихильники певної політсили

Сорос навіть направив до Тимошенко свого посланника, який нетривалий час виконував функції неофіційного консультанта прем'єра. Однак, коли гість зрозумів, що до його порад не дослухаються, то вирішив залишити Україну.
    :S Те

ага, тобто вона двічі соросьонок
відразу в 2004-му і в 2008-му

жесть,от падлюка
   
Тест показал, шо поскольку свыни на ошибках не желают учиться принципиально, Зельц неизбежно будет второй срок.  :lol:
Бурные аплодисменты.
   
Re: Тест на прихильники певної політсили

Тест показал, шо поскольку свыни на ошибках не желают учиться принципиально, Зельц неизбежно будет второй срок.  :lol:
Бурные аплодисменты.

Я вас з цим щиро вітаю. :)
Бо вас набагато більше. 
   
Re: Тест на прихильники певної політсили

---
Тест тут в іншому- барани і надалі будуть продовжувати чубитися за кандидатуру "доброго царя",який зробить їм добре.
Барани на те й барани,що тут поробиш.

В том то и проблема, что выбирают ЦАРЯ.
Выбрали не президента, а царя, а точнее наполеончика.
   
Re: Тест на прихильники певної політсили

любой, кроме Пети))
   
Re: Тест на прихильники певної політсили

В том то и проблема, что выбирают ЦАРЯ.
Выбрали не президента, а царя, а точнее наполеончика.
Це вже традиція. І в темах КОГО знову всі за зміну дупи коло корита. Ніхто зміни навіть не обговорює..
   
Re: Тест на прихильники певної політсили
U2

В том то и проблема, что выбирают ЦАРЯ.
Выбрали не президента, а царя, а точнее наполеончика.


Есть такая штуковина, называется "Наказы избирателей" (накази виборцив). Раньше вы занимали пассивную позицию, типа: "Нука, расскажи нам, что  ты, как президент, будеш делать?". Я же предлагаю занять активную позицию: "Чего хотят избиратели?". Вот и изложим позицию избирателей в этой ведке:
      1. Освободить Украину(в пределах каденции, ну или хотя бы видно было, что процесс идет).
      2. Восстановить экономику (как базис для восстановления страны).
      3. Вернуть народную власть в села.
      4. Создать в Украине такие условия, что бы открыть закрытые школы.
      5. Восстановить медицину в селах, районах (пока не разрушили окончательно).
      Добавляйте! Каждый из вас - президент! (В.А.Зеленский).
Затем сранить программы кандидатов в президенты с наказами избирателей, дабы не повадно было тупым ботам вещать: "Вы же за это проголосовали!". Приобщайтесь. "Відчуй себе президентом!".
   
Re: Тест на прихильники певної політсили

Есть такая штуковина, называется "Наказы избирателей" (накази виборцив). Раньше вы занимали пассивную позицию, типа: "Нука, расскажи нам, что  ты, как президент, будеш делать?". Я же предлагаю занять активную позицию: "Чего хотят избиратели?". Вот и изложим позицию избирателей в этой ведке:
      1. Освободить Украину(в пределах каденции, ну или хотя бы видно было, что процесс идет).
      2. Восстановить экономику (как базис для восстановления страны).
      3. Вернуть народную власть в села.
      4. Создать в Украине такие условия, что бы открыть закрытые школы.
      5. Восстановить медицину в селах, районах (пока не разрушили окончательно).
      Добавляйте! Каждый из вас - президент! (В.А.Зеленский).
Затем сранить программы кандидатов в президенты с наказами избирателей, дабы не повадно было тупым ботам вещать: "Вы же за это проголосовали!". Приобщайтесь. "Відчуй себе президентом!".

Накази ляльці дають тільки маленькі діти.
   
Re: Тест на прихильники певної політсили

Кошулинський, Ю. Тимошенко
От як це в людей у одній голові вміщується? :facepalm1:
   
Я вас з цим щиро вітаю. :)
Бо вас набагато більше. 
Я сам себя каждый раз витаю, когда читаю вас, долбоепов. Так приятно осознавать, шо вас таки ничтожно мало, шоб влиять на судьбу страны. B-)
   
Re: Тест на прихильники певної політсили

Я сам себя каждый раз витаю, когда читаю вас, долбоепов. Так приятно осознавать, шо вас таки ничтожно мало, шоб влиять на судьбу страны. B-)

І це чудово.
Ні? :)
   
Re: Тест на прихильники певної політсили
U2

Накази ляльці дають тільки маленькі діти.
.    А ляльке и не предлагалось.
   
Re: Тест на прихильники певної політсили

.    А ляльке и не предлагалось.

Нікому нічого не пропонувалося.

   
І це чудово.
Ні? :)
Ну конешно. "дякую тоби, Боже, шо я не пэдрот". :lol:
   
Re: Тест на прихильники певної політсили

Ну конешно. "дякую тоби, Боже, шо я не пэдрот". :lol:

Я вас розумію. :)
І радію разом з вами.  (tu)
   
Я вас розумію. :)
БГГГ. Если бы "розумив", то тоже написал бы такое. B-)
   
Re: Тест на прихильники певної політсили

Це освічені люди на зразок Президента Молдови.
Якраз за таких треба голосувати, щоб створилася розумна еліта.
---
Ти б,виходить і за третьорозрядного актора  Рональда
не проголосував? :lol:
І за комбайнера-партфункціонера Горбачова,якого ви так обожнюєте теж? 8-:
   
Re: Тест на прихильники певної політсили

---
Ти б,виходить і за третьорозрядного актора  Рональда
не проголосував? :lol:
І за комбайнера-партфункціонера Горбачова,якого ви так обожнюєте теж? 8-:

Ні, не проголосував би.
Для цього є виборці зеленського.
   
Re: Тест на прихильники певної політсили

порошенко
у нас на роботі є один чувак
футбольний вболівальник, хоча вболівання у нього якесь аж занадто екзотичне
вболіває виключно за Манчестер Юнайтед, причому у будь-якому матчі
от тут нещодавно починається чемпіонат Європи
Хто за Німеччину, хто за Італію, хто за Бельгію, були навіть такі що за Португалію..Звісно, це крім України...
- Валєра, ти за кого вболіватимеш на ЧЄ?
- Я за Манчестер Юнайтед!
- Та це зрозуміло! А на ЧЄ за кого?
- А мене більш ніхто не цікавить! Буду за МЮ і все.

Чому мені наші упороті щоразу нагадують цього Валєру?
   
Повернемось в 2019 рік.
Другий тур: Зелепідар - інша кандидатура.
Назвіть в цій парі іншу кандидатуру, за яку б ви проголосували, щоб не допустили Зелепідара до влади?
той,  за  кого  в  першому  турі  голосував,  не  порошенко тимошенко
   
Re: Тест на прихильники певної політсили

БГГГ. Если бы "розумив", то тоже написал бы такое. B-)


То ваша власна система ідентифікації. :)

   
Re: Тест на прихильники певної політсили

От як це в людей у одній голові вміщується? :facepalm1:
буває, що навіть Порошенко і Україна в деяких головах вміщуються
хоча здавалося би - нічого ж спільного!
   
Re: Тест на прихильники певної політсили

у нас на роботі є один чувак
футбольний вболівальник, хоча вболівання у нього якесь аж занадто екзотичне
вболіває виключно за Манчестер Юнайтед, причому у будь-якому матчі
от тут нещодавно починається чемпіонат Європи
Хто за Німеччину, хто за Італію, хто за Бельгію, були навіть такі що за Португалію..Звісно, це крім України...
- Валєра, ти за кого вболіватимеш на ЧЄ?
- Я за Манчестер Юнайтед!
- Та це зрозуміло! А на ЧЄ за кого?
- А мене більш ніхто не цікавить! Буду за МЮ і все.

Чому мені наші упороті щоразу нагадують цього Валєру?

Можливо через особливості вашого світосприйняття.
   
Re: Тест на прихильники певної політсили
U2

Нікому нічого не пропонувалося.
.    А чо Бухтиш?
   
Re: Тест на прихильники певної політсили

Порох (як найбільш реальний), Яценюк, Гончаренко,може навіть Клічко. Усіляких довбойобів на кшталт Гриценко,що знищував військо, та капітулянтку Юльку не пропонувати.
   
Re: Тест на прихильники певної політсили

Порох (як найбільш реальний), Яценюк, Гончаренко,може навіть Клічко. Усіляких довбойобів на кшталт Гриценко,що знищував військо, та капітулянтку Юльку не пропонувати.

так порошенко ж мочив яценюка :weep:
   
Re: Тест на прихильники певної політсили

Можливо через особливості вашого світосприйняття.
Ні, просто через здатність до логічного мислення
Дивіться.
Кому адресоване запитання ТС-а?
"прихильники певної політсили", тобто тим, хто два роки тому голосував за Зе, і сьогодні попереджає - знову така пара "фіналістів" - знову вибору не буде.
Судячи з усього, ТС шукає варіанти, аби позбутися Зе по закінченню його каденції.
Питає : за якого кандидата проголосуєте, єссі знову Зе виходить до другого туру?
А тепер увага! вмикаємо мозок і...до чого тут ваш "порошенко"?
   
у другому турі 2019-го року в парі з Зе його переміг би будь-який інший кандидат крім По  бо По дуже  остигидлим став для виборця. І 73%  їх, виборців,  тупанули не у другому турі,  коли віддали перевагу Зе над По, а в першому, коли в пару до По не обрали чи Гриценко, чи Тимошенко, чи Смєшко чи кого іншого крім,  звісно, агентів хyйла
   
Re: Тест на прихильники певної політсили

А Юля яким боком?
За Юлю проголосую
+++++
   
Re: Тест на прихильники певної політсили

Тест показал, шо поскольку свыни на ошибках не желают учиться принципиально, Зельц неизбежно будет второй срок.  :lol:
Бурные аплодисменты.
:gigi:  :weep: вот ето ти їх вїбав по яйцях.
   
Re: Тест на прихильники певної політсили

Безсмертний
   
Re: Тест на прихильники певної політсили

Мирося, сонечко, Ермак з членограєм привселюдно язиками зi сраки москалiв не вилазять й не ховаються - то де ж ТАМ розум.
Порошенко крав? Може й так, а хто у нас не краде. Довели? Нi. То значить крав з вмiнням та розумом.  А цi й красти розумно не можуть.
Гiтлер теж зi Сталiним чуть в десни не цiлувалися, а що було потiм усiм вiдомо.
На сьогоднi - Порошенко. Буде кращий кандидат - подивимося що за птиця.
відмінність хіба що у тому, що петро не вилазив зі ср*ки москалів, але робив це приховано.
Гітлер зі Сталіним у десна в 1942 році точно не цілувалися. Коли відбулося жмурукання двох хуйлів? І це - тільки в епізоді, який сплив.
Дивіться, шукайте. Але попереджаю : якщо у другому турі Жмурук з кимось з неПРдонів - голосую за неПРдона. Який-небудь Бойко - нафік обох викреслюю.
Власне, чого прагнув ТС? Знайти більш-менш консолідовану кандидатуру, за яку проголосує більшість хоча би з тих 43% доданих кловуну у 2-му турі.
Ні, ви знову пхаєте свого відразливого для більшості надтоксичного "порошенка"!  :facepalm1:
   
Re: Тест на прихильники певної політсили

Порох (як найбільш реальний), Яценюк, Гончаренко,може навіть Клічко.
:facepalm1:  :facepalm:
Боже, боже...Що стало з філософом!..."Найбільш реальний" - в якому плані??? Йде пошук кандидатури, яка влаштує більшість проукраїнських громадян, щоб перемогти Зеленського!!!
Чим ти думаєш, Вольтере?
   
Re: Тест на прихильники певної політсили

Кстацє, да.. Поросята нікого більше не бачуть крім Жмурука серед кандидатів чомусь.

І їм ця гілка чомусь не дуже цікава - їм цікаво почитати відповіді тих, хто в другому турі змушений був галасувати за кловуна.


Кста, дуже показова ота піднята гілочька про перший тур. Там у ній якраз чітко вималювався електорат саме кловуна.
   
Re: Тест на прихильники певної політсили

Тест показал, шо поскольку свыни на ошибках не желают учиться принципиально, Зельц неизбежно будет второй срок.  :lol:
Бурные аплодисменты.
і - завіса...
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія