Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Свистунов (львів'яни пам'ятають) :weep:

Свистунов (львів'яни пам'ятають)  :weep:

ота епопея з розбитим бюстиком Пушкіна (згадаю і плачу  :not_i:

"Був мільйонером, а тепер немає, де жити": спонсор російського руху в Львові став бідняком в окупованому Криму

У 2014 році львівський бізнесмен підтримав російських окупантів.



В окупованому Криму один із засновників та спонсор "Російського культурного центру" в Львові Олександр Свистунов залишився без грошей та житла. Про це повідомив редактор російського пропагандистського інформагентства NewsFront Костянтин Книрік.

"У 90-ті цей корінний львів'янин, будучи мільйонером і дуже багатою людиною, заснував єдину російську партію в Україні, партію "Руський блок", заснував рух "Російський рух України", став спонсором "Російського культурного центру" в Львові. У результаті цього всього людина із мільйонера перетворилася на бідняка. Йому уже за 70 і крім мене в Криму йому ніхто не допомагає. Він ще цілком здатний на активні дії, але здоров'я інколи підводить, свого житла нема і він опинився у дуже складному стані", - повідомив російський пропагандист.

Львівський бізнесмен Олександр Свистунов з початком російської агресії виїхав в окупований Крим. Це сталось у 2014 році після того, як Свистунов поїхав у Москву та підтримав окупантів. У 2017 році РНБО наклала на Олександра Свистунова персональні санкції, заборонивши йому в'їзд до України.

   
Re: Свистунов (львів'яни пам'ятають)  :weep:

От же ж гнида йопана

Кнырик, неофициальное
Прошу репоста!

Я никогда не обращался с такими просьбами, к благотворительности отношусь настороженно, но
тут история человека, которого я знаю большую часть своей жизни и которого никогда не покажут в «Судьбе человека» на России 1, ведь он не Максакова, хотя на мой взгляд, он намного достойнее.
В далекие 90е этот человек, коренной львовянин, будучи миллионером и очень богатым человеком, основал единственную русскую партию в Украине, партию «Русский блок», Общественное движение «Русское движение Украины» и стал спонсором и открыл первый Русский культурный Центр в городе Львове. После этого были двадцать лет борьбы и политических репрессий против него. В итоге этого всего человек из миллионера превратился в нищего, постоянно преследуемого, но он не сдался и в 2012 основал движение «Русское Вече»  которое позволило нам организоваться хотя бы в некоторых регионах Украины, провести несколько массовых мероприятий и тем самым сохранить структуры, которые очень помогли нам в 2014.
Человек посвятил всю свою жизнь русскому делу, а в 2014 после выступления на телеканале Россия 1 вернулся во Львов. Но тогда обстановка уже была такая, что он был предупреждён, что его либо убьют, либо арестуют и мы были вынуждены эвакуировать его в Крым.
Этому человеку уже за 70 и, к большому сожалению, в Крыму кроме меня ему никто не помогает! Он не выглядит на свои 70 и ещё вполне способен на активные действия, но здоровье иногда подводит, своего жилья нет и сейчас он оказался в очень сложном положении. Связано это с определенными проблемами со здоровьем.
Мы 7 лет помогали ему чем могли, но сейчас ситуация такая, что наших возможностей не хватает.
Он бы никогда не позволил мне то, что я делаю сейчас, но я считаю нужно помочь, кто чем может.
Речь идёт о Свистунове Александре Григорьевиче.
   
Re: Свистунов (львів'яни пам'ятають)  :weep:

Не свисти — грошей не буде. [M]
   
Re: Свистунов (львів'яни пам'ятають)  :weep:

Не свисти — грошей не буде. [M]

то була люта  ржака

як та потвора раз за разом розкурочувала той бюстік, а потім стрибала по всіх каналах з завиваннями, як у Львові руцкіх вже майже розвішали на бірьозках на Високому замку, терміново дайте грошей на барьбу з біндеровцамі

І давали ж  :lol:
   
Re: Свистунов (львів'яни пам'ятають)  :weep:

знаю цю морду трохи
бабла мав багато в ненависному бандерівському Львові
зато тепер загниває в руському мірі
   
Re: Свистунов (львів'яни пам'ятають)  :weep:

знаю цю морду трохи
бабла мав багато в ненависному бандерівському Львові
зато тепер загниває в руському мірі

я не так давно думала - цікаво, куди поділось це чувирло 
а воно он де - в Криму побирається  :laugh:

до Зубкова його треба - хай удвох воюють з біндерівцями з загоном бойових левів
   
Re: Свистунов (львів'яни пам'ятають)  :weep:

Яке прикре самогубство
   
Re: Свистунов (львів'яни пам'ятають)  :weep:

Це прекрасно :)
   
Re: Свистунов (львів'яни пам'ятають)  :weep:

нехай подихає там в своєму узькому мірє.
   
Re: Свистунов (львів'яни пам'ятають)  :weep:

Свистунов



корінний львів'янин

Відколи  [M]  корінні ві Львові ?
   
Re: Свистунов (львів'яни пам'ятають)  :weep:
Ice9192

та і не львів'яни теж пам'ятають.
   
Re: Свистунов (львів'яни пам'ятають)  :weep:

Корінний і русссскій?
   
Re: Свистунов (львів'яни пам'ятають)  :weep:

Карма за зраду .
   
Re: Свистунов (львів'яни пам'ятають)  :weep:

Рускіє нікогда своїх не бросають...
   
Re: Свистунов (львів'яни пам'ятають)  :weep:

СвистуноваКлептунова я снял с пробега (с) Золотой теленок
   
Re: Свистунов (львів'яни пам'ятають)  :weep:

Мы 7 лет помогали ему чем могли, но сейчас ситуация такая, что наших возможностей не хватает.

Оце зізнання втішає не менше ніж трабли самого Свістунова
   
Re: Свистунов (львів'яни пам'ятають)  :weep:

Наівніє етнічні кацапи в Україні думають, що канонічні кацапи з Кацапії визнають їх за своїх  :weep:
Це справжня ржака
   
Re: Свистунов (львів'яни пам'ятають)  :weep:

То його певно галичани мордували на свистунИв переписатися.
Тому таваріщь йопнувся

Не чув про такого.
Якщо з місцевих очевидно що недобитий галицький москвофіл.

Для Криму засланєц норм.
Поіпе кацапам макітри.
   
Re: Свистунов (львів'яни пам'ятають)  :weep:

Відколи    корінні ві Львові ?
В Києві ж є. Семиколінні.
   
Re: Свистунов (львів'яни пам'ятають)  :weep:

У 2017 році РНБО наклала на Олександра Свистунова персональні санкції, заборонивши йому в'їзд до України.
Як можна заборонити в'їзд в Україну громадянину України? Си він відмовився від громадянства?
   
Re: Свистунов (львів'яни пам'ятають)  :weep:

не львів'янин, але пам'ятаю цю гниду ще за часів "Русского блоку". хай збирає пляшки в улюбленому русском мірє
   
Re: Свистунов (львів'яни пам'ятають)  :weep:

Відколи  [M]  корінні ві Львові ?
Кому адресовано дане запитання? ;)

А взагалі тема...приємна :)

   
Re: Свистунов (львів'яни пам'ятають)  :weep:

В Києві ж є. Семиколінні.

Львів та Києв міста, які знаходилися в різних імперіях.
   
Re: Свистунов (львів'яни пам'ятають)  :weep:

Погано жилось людині у Львові  :weep:
   
Погано жилось людині у Львові  :weep:

до 2014 чудово жилося.
 :D
   
Алекса́ндр Григо́рьевич Свистуно́в (укр. Олександр Григорович Свістунов; род. 23 февраля 1947, Львов) — украинский политический и общественный деятель. Депутат Верховного совета Крыма (2006-2014), участник русского национального движения, предприниматель.

Биография
Родился 23 февраля 1947 во Львове. Русский[1].

После окончания средней школы служил в Советской армии, затем работал на заводе «Электрон» мастером, начальником цеха, начальником производства. В 1978 году окончил исторический факультет Львовского университета им. И. Франко. Учился в аспирантуре. С 1977 по 1982 год преподавал в школах и вузах Донецка и Львова. С 1983 по 1987 год работает на железной дороге механиком, начальником рефрижераторного поезда.

В 1987 году создал и возглавил производственный кооператив, в последующем — объединение кооперативов и ряд производственно-коммерческих предприятий.

С 1995 до 2001 года — Президент львовской Ассоциации делового сотрудничества предпринимателей «Славяне». Автор и разработчик ряда перспективных программ по развитию экономики Западного региона Украины.
   
Поки бучу у Львові проти бандьоровців піднімав, гроші давали  :D   
А кому він там в Криму потрібен?  :weep:
   
Re: Свистунов (львів'яни пам'ятають)  :weep:

до 2014 чудово жилося.
 :D

героїчно тримав оборону проти фошистів  :comando:
   
Re: Свистунов (львів'яни пам'ятають)  :weep:

начальником рефрижераторного поезда
От тоді воно і стало міліонером, такий собі "корейко" пізнього совка, тоді його кгб і взяло в оборот, щоб потім передати фсб (по спадку).
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія