Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Про відмінність менталітету українців і кацапів

Re: Про відмінність менталітету українців і кацапів

Ну, але ж в цілому картина зрозуміл, як Божий день. Українці помітно миролюбніші та набагато менше схильні до насильства чи до привласнення чужого, ніж кацапи. І це не чиїсь вигадки, а сувора життєва правда.
Так і є. Проте наразі менталітет українців, як етносу, не тотожний ментальності "населення України", в котрому є добряча кварта кацапських помий.
   
  Ментальність різних народів пояснюють анекдоти:
   Розмовляють два грузини: - У тебе машина є. У мене є машина. Давай ще Гіві допоможемо купити машину.
   Розмовляють два євреї: - У тебе є будинок, у мене є будинок. Давай ще Мойші допоможемо побудуватися.
   Розмовляють два українці: - Ти сидів, я сидів. Давай ще нашого сусіда Івана продамо, щоб і його посадили.
.....
  Комісія перевіряє пекло. Запитують чортів: "Чому біля першого казана така велика охорона, біля другого - маленька, а біля третього - охорони нема зовсім?" Ті пояснюють: "У першому - євреї. Один вилізе - усіх витягне... У другому - росіяни. Якщо і втече хто, то далі буфету чи пивної не забігає - там його п'яного й знаходимо... А в третьому - українці. Там охорона взагалі не потрібна: якщо хто і намагається вилізти, то всі інші тягнуть його назад: "Еге, ти втечеш, а нам й далі мучитись?.. Ні, чоловіче, всім так всім…
....
  У камеру заводять новачка. Пахан запитує: 
  - Тебе за що? 
  - За лінь.
  - Як так, за лінь? - здивувався ватажок камери.
  - Зустрілися з давнім приятелем та й зайшли в пивну відсвяткувати зустріч. Після третьої чарки стали розповідати політичні анекдоти. А я все думаю: зараз сісти писати донос в КДБ чи спочатку трохи проспатись. Полінувався.  Вирішив так: трішечки подрімаю, тоді... 
  Тільки-но задрімав, будять хлопці з КДБ... І ось я тут - за лінь.
   :gigi:
   
Re: Про відмінність менталітету українців і кацапів

:lol:
Так [KA] пишаються своїм уіпанським менталітетом. Те, що нам здається зашкваром - для [M] чеснота :laugh: 

Власне, в тому-то і річ. Важко уявити, щоб доброзичливі, незлостиві люди йшли когось грабувати чи гвалтувати. А тут ще треба взяти до уваги, що об'єктивно (і на превеликий жаль) за економічними показниками (ВВП та ВВП/ПКС) рівень Кацапії набагато вищий за український. Тобто, здавалося б, у українців набагато більше стимулів до протизаконної діяльності, до агресії, до грабунків та крадіжок. Але цифри говорять про протилежне. Попри те, що Кацапія буцімто встала з колін, кацапи так і залишилися бантустанськими дикунами. Нічим іншим крім відмінностей менталітету це пояснити не можна.
   
Re: Про відмінність менталітету українців і кацапів

  Ментальність різних народів пояснюють анекдоти:
   Розмовляють два грузини: - У тебе машина є. У мене є машина. Давай ще Гіві допоможемо купити машину.
   Розмовляють два євреї: - У тебе є будинок, у мене є будинок. Давай ще Мойші допоможемо побудуватися.
   Розмовляють два українці: - Ти сидів, я сидів. Давай ще нашого сусіда Івана продамо, щоб і його посадили.
.....
  Комісія перевіряє пекло. Запитують чортів: "Чому біля першого казана така велика охорона, біля другого - маленька, а біля третього - охорони нема зовсім?" Ті пояснюють: "У першому - євреї. Один вилізе - усіх витягне... У другому - росіяни. Якщо і втече хто, то далі буфету чи пивної не забігає - там його п'яного й знаходимо... А в третьому - українці. Там охорона взагалі не потрібна: якщо хто і намагається вилізти, то всі інші тягнуть його назад: "Еге, ти втечеш, а нам й далі мучитись?.. Ні, чоловіче, всім так всім…
....
  У камеру заводять новачка. Пахан запитує: 
  - Тебе за що? 
  - За лінь.
  - Як так, за лінь? - здивувався ватажок камери.
  - Зустрілися з давнім приятелем та й зайшли в пивну відсвяткувати зустріч. Після третьої чарки стали розповідати політичні анекдоти. А я все думаю: зараз сісти писати донос в КДБ чи спочатку трохи проспатись. Полінувався.  Вирішив так: трішечки подрімаю, тоді... 
  Тільки-но задрімав, будять хлопці з КДБ... І ось я тут - за лінь.
   :gigi:

Ці анекдоти, придумані українцями для українців про українців, свідчать лише про схильність українців до самокритичності та самоіронії. Ні те, ні друге не є поганими якостями. А суха статистика, яку я навів, говорить про помітно меншу схильність українців до злочинів, ніж схильність кацапів. Відмінність сильн виходить за межі статистичної похибки. Відмінність - в рази. Причому якщо українці з антисоціальної поведінки глузують в анекдотах, то кацапи її романтизують в піснях та цій... як її... вєлікай русскай літєратурє.

Останнє редагування: 15 квітня 2021 20:15:30 від Дядечко Лао
   
А че так скромненько умалчиваем о нац составе узников в сша? Не потому ли, что он близок к тем что на кубе в тюрьмах? Ну, то есть какцапы ближе к чёрным по уровню склонности к насилию, но никак не к украинцам и европейцам в целом. Что сказать то хотел, мальчик?
це расизм, ти ще спитай скільки сідєльцев в Україні є етнічними кацапами.  :gigi:
   
Re: Про відмінність менталітету українців і кацапів

це расизм, ти ще спитай скільки сідєльцев в Україні є етнічними кацапами.  :gigi:

А це вже буде нєонацизм, бандєровщіна і оголтєлая русофобія.
   
Ну вопщето я вам скажу, у нас в сусідніх селах вже менталітет у людей відрізняється і доволі суттєво.
   
Re: Про відмінність менталітету українців і кацапів

Ну вопщето я вам скажу, у нас в сусідніх селах вже менталітет у людей відрізняється і доволі суттєво.

 Цікаво. Можна приклади?
   
Цікаво. Можна приклади?
Відрізняються традиції спадкування, ведення господарства, та навіть як будинки і двори облаштовані, сімейні відносини, купа відмінностей якщо придивитися.
Буває що навіть говірка інакша.
   
Re: Про відмінність менталітету українців і кацапів

Так і є. Проте наразі менталітет українців, як етносу, не тотожний ментальності "населення України", в котрому є добряча кварта кацапських помий.

Я би не став так зневажливо казати про кацапів, що мешкають в Україні. Практика показує, що ці люди можуть якщо не повністю українізуватись, то принаймні розкацапитись. Приклади тому є: Женя Вольнов чи Валера Ананьєв в минулому були кацапами. Так що кацапська ментальність - це виліковне.
   
Re: Про відмінність менталітету українців і кацапів

Відрізняються традиції спадкування, ведення господарства, та навіть як будинки і двори облаштовані, сімейні відносини, купа відмінностей якщо придивитися.
Буває що навіть говірка інакша.

А де саме, в якій місцині це?

Через кілька десятків років урбанізація буде тотальною, і ці милі відмінності залишаться в минулому.
   
Я би не став так зневажливо казати про кацапів, що мешкають в Україні. Практика показує, що ці люди можуть якщо не повністю українізуватись, то принаймні розкацапитись. Приклади тому є: Женя Вольнов чи Валера Ананьєв в минулому були кацапами. Так що кацапська ментальність - це виліковне.
В третьому поколінні кацапи стають українцями навіть кращими ніж самі українці.  B-)
Особливо обдаровані кацапи українізуються відразу, у мене бабуся була такою, розмовляла виключно українською, кацапів що залишилися в россії зневажала і важала чортовою старцотою.  :gigi:
В Україну її занесло в ранньому віці 16 років, чи навіть раніше, тоді часи були не прості.
   
Re: Про відмінність менталітету українців і кацапів

В третьому поколінні кацапи стають українцями навіть кращими ніж самі українці.  B-)
Особливо обдаровані кацапи українізуються відразу, у мене бабуся була такою, розмовляла виключно українською, кацапів що залишилися в россії зневажала і важала чортовою старцотою.  :gigi:
В Україну її занесло в ранньому віці 16 років, чи навіть раніше, тоді часи були не прості.

Так і я про це ж. Буття визначає свідомість!
   
Так і я про це ж. Буття визначає свідомість!
Фігня в тому, що якщо українці комфортно почуваються в любому оточенні і знаходять спільну мову з усіма, то кацапи навпаки мають великі проблеми з цим, тому всіма силами намагаються кучкуватися і оточують себе захисним міхуром.
Через що дуже важко асимілються і адаптуються. Я казав про третє покоління, це якщо їм не вдалося попасти в такий міхур, і вони вимушені жити і працювати разом з корінним етносом.
   
Re: Про відмінність менталітету українців і кацапів

Фігня в тому, що якщо українці комфортно почуваються в любому оточенні і знаходять спільну мову з усіма, то кацапи навпаки мають великі проблеми з цим, тому всіма силами намагаються кучкуватися і оточують себе захисним міхуром.
Через що дуже важко асимілються і адаптуються. Я казав про третє покоління, це якщо їм не вдалося попасти в такий міхур, і вони вимушені жити і працювати разом з корінним етносом.

Теж є таке. Але знову ж таки, кацапи різні бувають. Я колись працював в Німеччині в університеті, і були у мене двоє колег з Московії. Один принципово не вчив німецьку мову (на його думку, німці повинні були вчити кацапську). А другий після Криму зайшов до мене в бюро і якийсь час стояв мовчки, похиливши голову. Потім сказав: "Простітє нас". Дядько років на 20 старший за мене, і в плані наукових досягнень далеко мене обійшов. Так що у деяких кацапів навіть совість є.

Останнє редагування: 15 квітня 2021 21:09:58 від Дядечко Лао
   
Скоріше за все так воно і є, але де ж ту статистику про етнічне походження злочинців взяти. Можливо, в МВС таку інфу мають, але навряд вони її опублікують, щоб не провокувати міжнаціональних конфліктів.
Можна взяти статистику по областям і сумістити з даними про етнічний склад населення областей. Буде дуже наочно :)
Злочинність зростає з заходу на схід, як і кількість етнічних росіян   :malyas:
   
  Мене продав агент КДБ котрий діяв, як то кажуть, "під прикриттям". Його спільниками були українці. Заарештовували українці.
  Справу вели та шили "Діло" білими нитками українці. Судили закритим судом українці. Знущалися в тюрмі українці. Етапували в сибірські табори українці. А ви кажете...
  Сьогодні усі дійові особи та виконавці тієї трагікомедії високі пенсії від України отримують. А я... :weep:
  А втім ви читали мою документальну повість...
  Так отож...
   
Re: Про відмінність менталітету українців і кацапів

  Мене продав агент КДБ котрий діяв, як то кажуть, "під прикриттям". Його спільниками були українці. Заарештовували українці.
  Справу вели та шили "Діло" білими нитками українці. Судили закритим судом українці. Знущалися в тюрмі українці. Етапували в сибірські табори українці. А ви кажете...
  Сьогодні усі дійові особи та виконавці тієї трагікомедії високі пенсії від України отримують. А я... :weep:
  А втім ви читали мою документальну повість...
  Так отож...

Не читав і не планую. З ваших дописів зрозумів, що ви планували щось там підірвати. Це була ідіотська ідея. Ви власноруч спустили свою молодість в унітаз. Українці тут ні до чого.

Останнє редагування: 15 квітня 2021 21:53:37 від Дядечко Лао
   
Я би не став так зневажливо казати про кацапів, що мешкають в Україні. Практика показує, що ці люди можуть якщо не повністю українізуватись, то принаймні розкацапитись. Приклади тому є: Женя Вольнов чи Валера Ананьєв в минулому були кацапами. Так що кацапська ментальність - це виліковне.
Не маю нічого проти етнічних кацапів. Вірніше - московитів. Кацап - то не національність, не етнос. Практично всі відомі мені убер-кацапи, концентрована мерзота - якраз інородци, жидове/хохли/вірмени етц. Кацап - то світогляд, от тільки не знаю, чого саме на тій проклятій небом території він так буйно квітне, що аж до нас смердить.
   
Re: Про відмінність менталітету українців і кацапів

Можна взяти статистику по областям і сумістити з даними про етнічний склад населення областей. Буде дуже наочно :)
Злочинність зростає з заходу на схід, як і кількість етнічних росіян   :malyas:

А я сам здогадався це зробити, див. мій допис:
Хоча стоп. Можна ж подивитися на кореляцію між кількістю злочинів та рівнем кацапізації в Україні по областях. Ось дві промовисті мапи з вікіпедії:

Злочинність в Україні по областях
Кацапська мова в Україні по областях
Кореляція очевидна.
.

Останнє редагування: 15 квітня 2021 22:03:59 від Дядечко Лао
   
https://money.fakty.ua/373708-nekotorye-poluchayut-v-20-raz-bolshe-v-pfu-nazvali-razmer-srednej-pensii-ukraincev
   За даними відомства, пенсії за віком отримують 8 316 443 особи, середній розмір — 3 770,23 гривень. 1 367 192 особи отримують соцвиплати за інвалідністю. У середньому це 2 825,32 гривень.
  Пенсія у зв'язку з втратою годувальника призначена 530 902 особам, її середній розмір 3 227,83 гривень.
  Середня пенсія у звязку з вислугою років — 3 403,48 гривень. Вона призначена 212 345 українцям.
  Найменший розмір — це соціальні пенсії (у середньому 1745,49 гривень). Такі пенсії отримують 71 924 особи.
  Пенсії військовослужбовців перевищують середню пенсію по Україні приблизно на 2 тисячі гривень.
  Найкраще забезпечені на заслуженому відпочинку колишні судді. Їхня середня пенсія на 1 квітня становила 77387,20 гривень. Одержувачами є 3556 чоловік.
    Варто відзначити, що середня пенсія суддів за перший квартал зросла на 13,9% (на 9 425,81 гривень), в той час як середня пенсія по Україні — на 6,2% (на 217,14 гривень).
  П.С. Ваш покірний слуга в числі 71924  :weep:
   
П.С. Ваш покірний слуга в числі 71924
А якого ти буя все життя добровільно і радісно кацапам сраки заносив, батрачив на них, замість того, щоб працювати в Україні? Багато податків сплатив у пенсійний фонд, багатьох пенсів годував, поки був в силі? Отож радій і дякую доброті української держави, що хоч копійку кидає таким, як ти.
Вибач, але часом реально зайопуєш своїм скиглінням брехливим.
   
Re: Про відмінність менталітету українців і кацапів

Можна взяти статистику по областям і сумістити з даними про етнічний склад населення областей. Буде дуже наочно :)
Злочинність зростає з заходу на схід, як і кількість етнічних росіян   :malyas:

Власне, лінійна підгонка даних з цієї мапи і цієї мапи дає залежність

Y = 260 + 2,4*X,

де Y є число важких злочинів на 100 тис. населення, а Х є відсоток людей, що вдома розмовляють кацапською. Якщо Х = 0 (повністю україномовні області), то Y = 260 важких злочинів на 100 тис. Якщо Х = 100% (повністю кацапомовні), то Y = 500 злочинів на 100 тис. Різниця в два рази.

Останнє редагування: 15 квітня 2021 22:23:36 від Дядечко Лао
   
Кількість вбивств на 100 тисяч населення:
Кацапія - 10,82
Україна - 6,2
90% вбивств в Україні здійснюють кацапи
   
90% вбивств в Україні здійснюють кацапи
а звідки інфа? є пруф?
   
Хоча стоп. Можна ж подивитися на кореляцію між кількістю злочинів та рівнем кацапізації в Україні по областях. Ось дві промовисті мапи з вікіпедії:

Злочинність в Україні по областях
Кацапська мова в Україні по областях
Кореляція очевидна.
Дивлюсь зараз злочинність розповзлась більш рівномірно, ще в часи овоча на сході злочинів було на порядок більше
   
Re: Про відмінність менталітету українців і кацапів

90% вбивств в Україні здійснюють кацапи

Ні, не так багато. Дані по українським областям показують, що кацапи приблизно вдвічі схильні до криміналу, ніж українці. Виходить, що приблизно 66% вбивств здійснюють кацапи, а 33% здійснюють українці.
   
а звідки інфа? є пруф?
звісно є - карти злочинності, наркоманії та інших антисоціальних проявів накладені на етнічні карти. Цій темі десятки років, хто цікавився, той знає.
   
звісно є - карти злочинності, наркоманії та інших антисоціальних проявів накладені на етнічні карти. Цій темі десятки років, хто цікавився, той знає.
Так, цікаво побачити статистику. В принципі це зрозуміло
   
Ні, не так багато. Дані по українським областям показують, що кацапи приблизно вдвічі схильні до криміналу, ніж українці. Виходить, що приблизно 66% вбивств здійснюють кацапи, а 33% здійснюють українці.
кореляція теж не дає повної картини, бо в нас на заході що не вбивство, то якісь заїжджі кацапи зі сходу
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія