Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Черновцы. Прикупил жене подарок, и пошли карантин нарушать

Сегодняшнее. Погода была совсем не для съемок, так что жена даже не брала с собой нормальную технику, снято на Sony RX100Vii

Буковина. Катання на плюшках.

   
Біля лісу приватні володіння. Тут живе один ведмідь Болік і один сірий вовчик. Ведмідь заснув ще в кінці листопада, звернувся калачиком на сухих листях, а вовчик має невеликий корідор між двох клітин десь приблизно метрів 25-30 і бігає взад-вперед.
Годують від пуза, але все одно шкода тваринок.
Людей немає, в ресторані та в готелі пусто.

Ми пообідали та пішли до лісу гуляти в надії, що познімаю пташок на телеобєктив. Розміри у об'єктива значні, особливо коли висуваю його в максимально наближення. Але це передісторія. Погода почала псуватися, небо потемніло і ми вийшли з лісу, а на узліссі я все ще в надії дивилася на гілки дерев, вишукуючи хоч якихось птахів. В цей час по дорозі рухалася машина, коли, очевидно, побачили двох самотніх жінок біля лісу, а в окрузі нікого взагалі, крім моєї припаркованої машини біля лісу, вони стали спостерігати. Ми вирішили вийти на дорогу до своєї машини... Один чоловік відчинив двері і почав виходити з машини. Наташа мені каже: "Що їм потрібно?", я відповідаю зараз подивимося і з плеча знімаю фотоапарат висуваю повністю об'єктив і кладу його собі на плече як базуку та направляю акурат на їх машину... Я ще не бачила у своєму житті таку швидкість, як він застрибнув у машину і вони рванули з вереском гальм)) Я навіть не сфотографувала їх машину)) Ми не просто сміялися, ми риготали до сліз падаючи в сніг

Вовчок





Останнє редагування: 3 лютого 2022 17:37:02 від Aleksandr_1
   
И парочка звероптицепортретов .

Грак.






Синиці






Білочка






Та просто красивий голубчик

   
Отакі репортажі з Чернівців нам треба  (tu)
   
Дякую за фото та веселу історію  (tu)
   
"Недільний ранок". Повзики ляси точать))

   
06.02.22.  Для того, щоб вивести потомство, білці потрібне тепле затишне гніздо, яке вона будує в дуплі дерева. Білка його вистилає зсередини мохом, листям, травою або вовною, а також другий матеріал який знаходить, то як бачимо підібрала тканинну серветку. Я застала її якраз за збиранням матеріалу для підстилки.

   
Синиця блакитна (лазоревка)
Як не дивно, але я вперше сьогодні зустріла синицю блакитну, так що бажання загадала ;)





   
Жовна зелена. Я вже знаю де їх шукати, у кожного птаха своя ділянка. Починає підпускати мене ближче. Сьогодні так був радий, що потепліло і можна колупатися в землі. На відміну від інших видів дятлів, зелені жовни шукають собі прихисток на землі частіше, ніж на деревах. Улюбленою поживою зеленої жовни є мурашки і їхні лялечки, яких птах витягає з мурашника своїм довгим 10-сантиметровим липким язиком. Серед видів мурах основу харчування складають руді лісові мурашки та інші види. Крім мурах, птахи споживають бджіл, яких дістають з підвішених в лісі бортях або ловлять біля вуликів, дощових черв'яків, личинок дроворубів, гусениць бражників і равликів. Зрідка жовна навіть ловить плазунів.






   
+10 и это в феврале. Мы чуть-чуть погуляли.

   
Пробудження 22.02.22

   
молодці хакери!
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія