Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Йдіть голосувати, щоб не було реваншу©

Йдіть голосувати, щоб не було реваншу©

   
Re: Йдіть голосувати, щоб не було реваншу©

а я дурна висувала тут цього самого притулу у президенти!  :facepalm:

Молодь не проголосує за колишніх “регіоналів” і “комуністів  :facepalm1:

Та у нас зараз президент - колишній регіонал, і всю свою регіанальську братію порозставляв по "місцях"!

Войтовича та Голоднюка він ставить у приклад молодим? А хто вбив Войтовича та Голоднюка і ще сотню інших? Хто покараний? Мені недостатньо відповіді "янукович"

Сподіваюся, молодь таки не проголосує за колишнього "регіонала", фактично на підтримку якого притула і видав своє ессе.

Притула справді гарно говорить Українською, без акцента. Але на те він тернополянин. І ми б ще послухали його Українську, якби його доля була народитися і зростати у місцині, де ніде не можна було навіть почути Українську.
Тьфу.
   
Re: Йдіть голосувати, щоб не було реваншу©

Ага, а голосувати таки підемо. Саме щоб не було реваншу свиней прикоритних.
   
Re: Йдіть голосувати, щоб не було реваншу©

Так за кого голосовать?
   
Re: Йдіть голосувати, щоб не було реваншу©

Саме щоб не було реваншу свиней прикоритних.
(tu)
   
Re: Йдіть голосувати, щоб не було реваншу©

Так за кого голосовать?

#толькопетро
   
Re: Йдіть голосувати, щоб не було реваншу©

Так за кого голосовать?

Вам видніше за кого. Головне приходьте
   
Re: Йдіть голосувати, щоб не було реваншу©

До речі, перекажіть притулі, що "нині діючий" - це коцапізм. Українською так не кажуть. Бо є власне слово - "чинний"
ПС Це йому, тернополянинові,  одна "тьотя" з Дніпра просила переказати )))

Останнє редагування: 26 жовтня 2018 09:46:31 від Myroslava
   
Re: Йдіть голосувати, щоб не було реваншу©

Я так і не взнав хто був меншим злом в 2010.
І знову пропонується поколупатись у злі, бо треба щоб не було реваншу.
Реваншу чого?
   
Re: Йдіть голосувати, щоб не було реваншу©

   
Re: Йдіть голосувати, щоб не було реваншу©

Реванш може бути тільки після поразки. Ніхто не потерпів ніякої поразки - всі, хто був у шоколаді, в ньому й залишились.
Так про який реванш може бути мова? ;o
   
Re: Йдіть голосувати, щоб не було реваншу©

Реваншу чого?
а це нас так дуже обережненько відводять від думки, що навесні 2014 не сталося ніякого регіанальського реваншу
   
Re: Йдіть голосувати, щоб не було реваншу©

До речі, перекажіть притулі, що "нині діючий" - це коцапізм. Українською так не кажуть. Бо є власне слово - "чинний"
ПС Це йому, тернополянинові,  одна "тьотя" з Дніпра просила переказати )))

 :facepalm1:  боже, яка дурепа
   
:facepalm1:  боже, яка дурепа
Неюльчиха!
   
Re: Йдіть голосувати, щоб не було реваншу©

(tu)
Даже не расчитывайте на реванш свиномакаки  [ua] 
   
Re: Йдіть голосувати, щоб не було реваншу©

:facepalm1:  боже, яка дурепа
Yuliok Vulgaris
   
Re: Йдіть голосувати, щоб не було реваншу©

:facepalm1:  боже, яка дурепа
сам такий
не спромігся подолати текст притули?
а якби таки подолав, то напевно зрозумів би до чого наразі грамарнацізм )))
   
Re: Йдіть голосувати, щоб не було реваншу©

 З точки зору народу скоріш не "нині діюча", або "чинна", а "поточна".
 Але то не кошерно.
 Порошків од того слова крючить.
   
Re: Йдіть голосувати, щоб не було реваншу©

А вам не кажется, что то, что сегодня происходит, и есть реванш?
   
Re: Йдіть голосувати, щоб не було реваншу©

А вам не кажется, что то, что сегодня происходит, и есть реванш?


реваншисти закликають не допустити реваншу

це ж класика
   
Re: Йдіть голосувати, щоб не було реваншу©

   
Re: Йдіть голосувати, щоб не було реваншу©

реваншисти закликають не допустити реваншу

це ж класика

Притула такий реваншист...

Ви мавпоботи в киданні лайном зовсім втратили зв'язок з реальністю
   
Re: Йдіть голосувати, щоб не було реваншу©

Притула такий реваншист...

Ви мавпоботи в киданні лайном зовсім втратили зв'язок з реальністю


Притула вашою термінологією "полєзний дурачок" котрий вірить показушній мішурі і не розуміє суті того, що з країною відбувається
   
Даже не расчитывайте на реванш свиномакаки  [ua] 

А це хто?
   
Re: Йдіть голосувати, щоб не було реваншу©

:facepalm1:  боже, яка дурепа

Чому? Вона права.
   
Re: Йдіть голосувати, щоб не було реваншу©

не розумію , чому деякі збудилися? прихильники комі і сняків, чи що?

Я закликатиму молодь іти на вибори хоча б тому, що усвідомлюю: молодь не проголосує за тих, хто завмер в очікуванні реваншу. Молодь не проголосує за колишніх “регіоналів” і “комуністів”. І це вже буде добре. А з іншими ми, дасть Бог, шляхом контролю громадянського суспільства якось дамо раду. І неважливо хто це буде: нині діючий президент, тьотя, яка говорить українською гірше, аніж ота в.о. міністра, на яку вона “наїжджає”, полковник, який не воював, співак, який колись міг бути корисним країні, але написав заяву про складання депутатських повноважень, чи гуморист, який посилає “у сраку” своїх майбутніх колег, паралельно відбираючи таким флешмобом відсотки у “скотиняки”. Не бачу тих, кого б ми не подужали.
   
Re: Йдіть голосувати, щоб не було реваншу©

А це хто?
Професор та дійсний член російської академії безпеки та оборони
   
Re: Йдіть голосувати, щоб не було реваншу©

Чому? Вона права.

Виключно з точки зору граммарнаці. Але тут справа в маніпуляції, а не бажанні підкорегувати притулу
   
Re: Йдіть голосувати, щоб не було реваншу©

а де він закликає голосувати за вальцмана чи капітельман наприклад ?
   
Re: Йдіть голосувати, щоб не було реваншу©

Я в шоці. Людина закликає молодь прийти на вибори, а на неї накинулись.
З вами все добре?
   
Re: Йдіть голосувати, щоб не було реваншу©

а де він закликає голосувати за вальцмана чи капітельман наприклад ?

Та ніде, просто закликає прийти на вибори. Чого юльки переполошились ХЗ. Ранімиє сильно
   
Re: Йдіть голосувати, щоб не було реваншу©

Та ніде, просто закликає прийти на вибори. Чого юльки переполошились ХЗ. Ранімиє сильно
може тому, що молодь не їх електорат?  :snoozer1:
   
не розумію , чому деякі збудилися? прихильники комі і сняків, чи що?

Я закликатиму молодь іти на вибори хоча б тому, що усвідомлюю: молодь не проголосує за тих, хто завмер в очікуванні реваншу. Молодь не проголосує за колишніх “регіоналів” і “комуністів”. І це вже буде добре. А з іншими ми, дасть Бог, шляхом контролю громадянського суспільства якось дамо раду. І неважливо хто це буде: нині діючий президент, тьотя, яка говорить українською гірше, аніж ота в.о. міністра, на яку вона “наїжджає”, полковник, який не воював, співак, який колись міг бути корисним країні, але написав заяву про складання депутатських повноважень, чи гуморист, який посилає “у сраку” своїх майбутніх колег, паралельно відбираючи таким флешмобом відсотки у “скотиняки”. Не бачу тих, кого б ми не подужали.
Притула "тіпа" забув, що "нині діючий" і є колишнім регіоналом, міністром злочинного уряду Хряка, ставлеником Фірташа.
І дуже Притула дав йому ради?
Чхати він хотів на "притул" і на народ.

Останнє редагування: 26 жовтня 2018 11:34:13 від StepbyStep
   
Re: Йдіть голосувати, щоб не було реваншу©

Даже не расчитывайте на реванш свиномакаки  [ua] 
+100500, піде ваша Юлька нахєр.
   
Re: Йдіть голосувати, щоб не було реваншу©

Та ніде, просто закликає прийти на вибори. Чого юльки переполошились ХЗ. Ранімиє сильно

чому юлькам полохатись, коли він побуцав чинну владу?
Цитата: Сергій Притула
Водночас Притула заявив:

Я не чую від кандидатів якихось притомних варіантів “дорожньої карти” повернення Криму. Тема Криму взагалі не стоїть у пріоритетах.

Я не чую від кандидатів, як можна “розрулити” проблему копачів бурштину. А це реально проблема. І я переконаний, що вихід із ситуації є. Але факти беззубості силовиків і політиків у вирішенні цього питання заставляють задуматись про те, що більшості з них ситуація зручна.

Я не чую жодного плану, як ми маємо швидко та ефективно реформувати суддівський корпус і прокуратуру, щоб у нас “діамантові прокурори”, “автомобільні мажори”, “депутати, які на відео займаються чистої води рекетом” тощо, сиділи в тюрмах, а не давали інтерв’ю, розказуючи, що це не вони і взагалі це політичне переслідування.

Я не чую глобальної стратегії повернення мільйонів українців із заробітків у Польщі, Італії, Чехії, Угорщині, Канаді, Франції, США, Німеччині, Британії, Австралії, чорт забирай, Росії. Є якийсь план, як нам повернути мільйони працьовитих українців із певним експіріенсом і подальшою сплатою податків в Україні?

Я не чую тих, хто розкаже, як держава Україна буде дбати про українські громади за кордоном: фінансування наших культурних осередків, шкіл, забезпечення літературою, викладачами української мови тощо.

Я не чую заяв про те, як ми маємо зберегти Карпати від вирубки.

Я не чую намірів унеможливити “кнопкодавство” у парламенті.

Я не чую чесної заяви політика про те, що потрібно зробити ревізію власників посвідчення УБД в АТО, щоб відфільтрувати справжніх воїнів від засранців, які на 1 день приїжджали до Краматорська та виїжджали звідти з “ксивою”

оте виділене свідчить, що Притула не тільки від кандидатів, а й від поточної влади за її 4 роки нічого такого й не почув.
За 4 роки.
   
Re: Йдіть голосувати, щоб не було реваншу©

Притула "тіпа" забув, що "нині діючий" і є колишнім регіоналом, міністром злочинного уряду Хряка, ставлеником Фірташа.
І дуже Притула дав йому ради?
Чхати він хотів на "притул" і на народ.
молодь закликав прийти? - закликав. порадив за Пороха голосувати? - не порадив. чому вже на Питулу визвірилися? головне щоб молодь прийшла. а за кого буде голосувати, це вже їх особиста справа.
   
Re: Йдіть голосувати, щоб не було реваншу©

а я дурна висувала тут цього самого притулу у президенти!  :facepalm:

Молодь не проголосує за колишніх “регіоналів” і “комуністів  :facepalm1:

Та у нас зараз президент - колишній регіонал, і всю свою регіанальську братію порозставляв по "місцях"!

Войтовича та Голоднюка він ставить у приклад молодим? А хто вбив Войтовича та Голоднюка і ще сотню інших? Хто покараний? Мені недостатньо відповіді "янукович"

Сподіваюся, молодь таки не проголосує за колишнього "регіонала", фактично на підтримку якого притула і видав своє ессе.

Притула справді гарно говорить Українською, без акцента. Але на те він тернополянин. І ми б ще послухали його Українську, якби його доля була народитися і зростати у місцині, де ніде не можна було навіть почути Українську.
Тьфу.

не дуже зрозумiв, що тобi не сподобалось з того, що написав Притула??
Чого плюєшся??)
Вiн же тiльки закликав прийти на вибори.
Чи лиш тому пiддаєш обструкції Сергiя,
що вiн без придихання про ЮльВладiмєравну висловився?
I ти кажеш, що ти не сектантка?
   
Re: Йдіть голосувати, щоб не було реваншу©

Так за кого голосовать?

за Порошенка.
   
Re: Йдіть голосувати, щоб не було реваншу©

Притула такий реваншист...

Ви мавпоботи в киданні лайном зовсім втратили зв'язок з реальністю

клiкушi чомусь дуже не люблять тих,
хто щось робить, а не сидить i нудить)
   
Re: Йдіть голосувати, щоб не було реваншу©

Виключно з точки зору граммарнаці. Але тут справа в маніпуляції, а не бажанні підкорегувати притулу
тут справа у тому, що притула взявся докоряти людині з суцільно скацапленого регіону, що вона розмовляє українською з коцапським акцентом, у той час як велична Уляна Супрун АЖ з гамериканським
але то напевно важко для твого розуміння
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія