Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Крим

Re: Крим

Шановні хіміки, лінгвісти і ядерщики, нумо в гілку про АЕС чи створіть свою
   
Re: Крим

патроні куля то теж наповнювач
У кулі є оболонка, наповнена свинцем або ще чимось. З урану в снаряді бронебійний сердечник.
   
Re: Крим

Шановні хіміки, лінгвісти і ядерщики, нумо в гілку про АЕС чи створіть свою

після полуночі можна хуліганити - модери сплять
   
Re: Крим

У кулі є оболонка, наповнена свинцем або ще чимось. З урану в снаряді бронебійний сердечник.

ну то продожуйте свою "аналогію"  - що являється "оболонкою" для бронебійного сердечнику з урану у снаряді?

до речі - яка "оболонка " у кулі, що наповнена свинцем чи чимомсь?
   
Re: Крим

Це науковий термін і незрозуміло чим він вам так неподобається  :-)o

тупістю.

   
Re: Крим

тупістю.
тоді "морська свинка" повинна доводити до сказу  :D
   
Re: Крим

Шановні хіміки, лінгвісти і ядерщики, нумо в гілку про АЕС чи створіть свою

Можу алаверди направити в гілку про війну о 5-й. Там все є.
   
Re: Крим

тоді "морська свинка" повинна доводити до сказу  :D

Лише до жалості до довбойобів, які її так назвіли.
   
Re: Крим

яка "оболонка " у кулі, що наповнена свинцем чи чимомсь?
Зазвичай з мідного сплаву або сталі. У малокаліберних патронів взагалі без оболонки.
   
Re: Крим

І да, розповісти, чим наповнена трасуюча куля?
   
Re: Крим

І да, розповісти, чим наповнена трасуюча куля?

я вас зрозумів - урановий сердєчник є наповнювачем фарби, якою він пофарбований.
Більше запитань не маю.
   
Re: Крим

не знаю, де ви там таке побачили, але задам питання - виходить наші точні ракети наводили на літаки, а не на склад БК та палива??

або що там дійсно є кратери, то варіант що у літаків під крилами щось висіло і воно йопнуло ви відкидаєте?


пс Це були два ракетні удари, це явно видно зі знімків  -  коли вже перестануть натрочувати на ті знімки?..
У загальний доступ ніколи не попаде таке, з якого можна зробити беззаперечні висновки що сталося.
Головне - то що лишилося за межами фотографій.
Невже так важко це вкурити?

ппс. Ви кажите два удари, швец долдонить про три, а на початку казали що було 8-мь прильотів... Херня якась... Нє?

   
Re: Крим

На ЦЗ ещё минимум три сгоревших су24 которые не учтены, но остатки четко видны на фото

Они и до этого были, на рулежке, выше есть один Су24, скорее из тех кто был на ЦТЗ, так как не улетел скорее поврежден
   
Re: Крим

Показати зображення...

ну так я ж і питаю - по вашій версії наші стріляли по літаках?
   
Re: Крим

Это не остатки, самолеты стоят на белых кружках, на рулежке, выше есть один Су24, скорее из тех кто был на ЦТЗ, так как не улетел скорее поврежден
   
Re: Крим

я вас зрозумів - урановий сердєчник є наповнювачем фарби, якою він пофарбований.
Ну не вірно застосував термін. Не наповнювач, а основа. Буває. Але ж окрім фарби там може бути аеродинамічна оболонка зверху сердечника.
   
Re: Крим

ну так я ж і питаю - по вашій версії наші стріляли по літаках?
ну по стоянці, але удар прийшовся сюди і в будинок що вище,

я не можу зрозуміти що це, можливо це і БК

   
Re: Крим

а от же ж є малюнок інший, там ще й третій кратер позначено

https://i.gyazo.com/6043c06142a92ff66af4e2fdff740841.jpg
   
Re: Крим

ну по стоянці, але удар прийшовся сюди і в будинок що вище,

я не можу зрозуміти що це, можливо це і БК

Показати зображення...

отож я і кажу - ці фотки тільки пофантазувати, потренувати свою кмітливість.
але конкретно нічого не "вирахуєшь" - не дозволить ні якість знімків, ні розмір загального обзору.
"вкидали" професіонали. ))

пс. просто пару днів тому Аристович щось таке сказав про партизанів, які скоро почнуть активно діяти...

Останнє редагування: 12 серпня 2022 00:56:45 від kleynod
   
Re: Крим

а от же ж є малюнок інший, там ще й третій кратер позначено

https://i.gyazo.com/6043c06142a92ff66af4e2fdff740841.jpg

На всіх відосах було три якісні бавовни
   
Re: Крим

ви плутаєте - природний уран розділяют на 235-й та решту (238 та інше).
це називається абагащенієм, бо 235-й виходить високої концентрації.
Власне для цього і все затєвається.
Решту називают "обєдньоним" бо там ще лишається 235, але вже зовсім мало.
І тої решти виходить дуже дохера і вона значно менш радиоактивна.
Настільки, що на виробництвах  які займаються його оборобкою не має особливих захисних засобів

Всі ізотопи урану радіоактивні і U-235 i U-238, тому захист потрібен в будь-якому випадку.
але U-238 не здатний підтримувати ланцюгову реакцію, тому він не може використовуватись в ядерній зброї та атомних реаторах.
Саме тому те, що залишилось після збагачення урану, називають "збідненим ураном", бо воно не придатне до використання в якості ядерного пального.
   
Re: Крим

ну по стоянці, але удар прийшовся сюди і в будинок що вище,

я не можу зрозуміти що це, можливо це і БК

Показати зображення...

Как раз эта площадка и была пустой, после взрыва там все плиты испарились
   
Re: Крим

отож я і кажу - ці фотки тільки пофантазувати, потренувати свою кмітливість.
але конкретно нічого не "вирахуєшь" - не дозволить ні якість знімків, ні розмір загального обзору.
"вкидали" професіонали. ))

пс. просто пару днів тому Аристович щось таке сказав про партизанів, які скоро почнуть активно діяти...

Нормальные фото
   
Re: Крим

Нормальные фото

кому і кобила нєвєста! (с)

Гии.. Ну нє обіжайся! (с)
   
Re: Крим

кому і кобила нєвєста! (с)

Гии.. Ну нє обіжайся! (с)

Не, ну если вы ждете фото где копейку на земле можно рассмотреть в деталях, то кто же спорит. Главное дожить.  :lol:
   
Re: Крим

Не, ну если вы ждете фото где копейку на земле можно рассмотреть в деталях, то кто же спорит. Главное дожить.  :lol:

як приклад - казали що між двома "вогняними грибами" приблизно 700 метрів - де тут це можна побачити?

ПС. Амери (а це їхні знімки) з орбіти хз коли номера авто читали. Так це коли було...
Час іде, техніка вдосконалюється
   
Re: Крим

Немає ніякого "збідненого" урану. Є просто уран і збагачений уран.
++========================================================================+
Після відділення ізотопу 235 залишається уран 238 що майже не містить легшого ізотопу.
Саме він і називається збідненим та використовується для бронебійних снарядів.
   
Re: Крим

++========================================================================+
Після відділення ізотопу 235 залишається уран 238 що майже не містить легшого ізотопу.
Саме він і називається збідненим та використовується для бронебійних снарядів.

+

"збідненим" він стає для тих, хто бомбу робить чи паливо для АЕС - для них 238-й то зайва "порода"
   
Re: Крим

наскільки я пригадую, уранову руду збагачують, переводять у форму гексафториду і ганяють на каскадах центрифуг для збільшення концентрації одного з ізотопів
тобто збіднений уран це вкрай токсична сполука з низькою температурою кипіння - на повітрі мала б випаровуватися
+============================================+
Хімічні властивості не залежать від ізотопного складу.
   
Re: Крим

пс. просто пару днів тому Аристович щось таке сказав про партизанів, які скоро почнуть активно діяти...

арестович тому і вкидав про партизанів, щоб у кацапів не було підозри що американці дали нам далекобійні ракети
   
Re: Крим

як приклад - казали що між двома "вогняними грибами" приблизно 700 метрів - де тут це можна побачити?

хто казав? на глаз мерял? расстояние между двумя крайними домиками 473м

ПС. Амери (а це їхні знімки) з орбіти хз коли номера авто читали. Так це коли було... в кино?
Час іде, техніка вдосконалюється
   
Re: Крим

арестович тому і вкидав про партизанів, щоб у кацапів не було підозри що американці дали нам далекобійні ракети

всяке може бути - "туман війни"...

принаймі якщо то були ракети, то каци мали знайти уламки.
і тоді вони знають "що то було" напевно.

Останнє редагування: 12 серпня 2022 01:24:05 від kleynod
   
Re: Крим

і шо з того?
Уран-238 - цілком самодостатній метал. Ніякий він не обєднєнний.
Оце "обєднєнний" придумали ще в період Бурі в Пустель, щоб хом'ячки заспокоїлись і не верещали за радіацію.
Бо ураном стали для лаконічності називати збройовий 235-й, а 238-й "абєдньонним", щоб не лякати сусліків.

В природному урані - 0,7% урану 235. тисячні процента урану 234, решта - 238. Ну виділили з природного урану 0.3% 235-го. З якого куя він став після цього "абєднєнним"?
+==========================================================================+
Збіднений на ізотоп 235 - саме тому збіднений уран. Оскільки він вже не використовується
для ядерних процесів, то використовують для бронебійний серцевин саме його.
Це стандартна термінологія для технологів уранової переробки.
   
Re: Крим

Я пам'ятаю, як цей термін з'явився в широкому вжитку. Вже написав. Щоб не лякати хом'ячків страшним словом "уран" придуиали "абєднєнний"
+===============================================================================+
Терміни ці використовуються ще з кінця 40-х. Мій шеф в Універі працював з ураном ще з тих часів.
   
Re: Крим

да, это какая-то балка, болт даже торчит. Это же какая сила взрыва была, что ее так унесло! Просто класс. Но я писал о других фотках, спутниковых, и не в качестве пруфа, а чтобы насладиться!

Это была скрепа..

   
Re: Крим

і вже давно треба було завершити цю дурну традицію - ми надали Україні наступну зброю:...

і йде перелік і кацапи його читають і щось собі планують, та нехай їм тепер все буде в супрайз, з воєнної точки зору має бути саме так, а допитливі манюпаси нехай зачекають
   
Re: Крим


хто казав?  - хм, газети швеця треба дивитись!

в кино?  - туд точно треба газети читати!


С каким разрешением могут снимать спутники?

Разрешение спутниковых снимков зависит от множества факторов, начиная от высоты орбиты и заканчивая возможностями камеры. В настоящее время наибольшее разрешение, обеспечиваемое коммерческими спутниками, составляет порядка 25—30 см. Но этот предел связан не с техническими, а с законодательными ограничениями. Например, в США установлен запрет на публикацию спутниковых снимков с разрешением больше 25 см.


Что касается военных аппаратов, то максимально возможное разрешение их камер является тайной. Но, по некоторым оценкам, американские разведывательные спутники серии KH-11 могут делать снимки с разрешением как минимум 10 см.


Останнє редагування: 12 серпня 2022 01:32:18 від kleynod
   
Re: Крим

гиии...
а от тут і власне собака порилася!
він там не "наповнювач", а головна скрипка.

бо до нього використовували вольфрам котрого у природі мало і він дорогий.
а 238-й нічим не гірший, але його багато, значно легше обробляється, дешевший.
і по деяким фізичним властивостям навіть кращий за вольфрам.
+========================================================+
Густина висока, що дуже принципово, а саме 19,05 г/см³,
А ще пірофорний, на відміну від вольфраму та легко обробляється.
   
Re: Крим

всяке може бути - "туман війни"...

принаймі якщо то були ракети, то каци мали знайти уламки.
і тоді вони знають "що то було" напевно.

після того як вони покажуть уламки цих ракет всьому світу, можна ставити хрест на кацапському ВПК, а саме - на ППО, скасування хєрової гори контрактів на охуліард баксів

тут вже і так світ побачив що вторая армія міра виявилася повним гівном, а тепер ще й ВПК гівном опинився

Вони ніколи не зізнаються, будуть зі злості волосся зі сраки рвати, але не зізнаються
   
Re: Крим

всяке може бути - "туман війни"...

принаймі якщо то були ракети, то каци мали знайти уламки.
і тоді вони знають "що то було" напевно.

Ясно що знайдуть, але ж ніхєра не покажуть. Тому що "ва врємя заправкі загарєлась топліва і сдєтоніровалі два снаряда" 
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 8 гостей
 
Повна версія