Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Лендліз коли конгрес підпише?

Re: Лендліз коли конгрес підпише?

там он іще проблема намалювалася

Сполучені Штати працюють над затвердження пакету на 11 мільярдів доларів для боротьби із загрозами глобальній продовольчій безпеці.

Джерело: представниця США при ООН посол Лінда Томас-Грінфілд, цитує Укрінформ

Пряма мова: "Ми готові забезпечити більше $1 мільярда впродовж наступних місяців для гуманітарної підтримки тих країн, які постраждали від неспровокованої війни Росії проти України, та (для реагування – ред.) на масштабні наслідки для всього світу.

Ми працюємо з Конгресом над тим, щоб інвестувати понад $11 мільярдів упродовж наступних трьох років, щоб реагувати на загрози продовольчій безпеці".
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

Я задав просте питання Славредку ну і  сунік може теж відповісти
Допомоги достатньо було надано ?
Так чи ні ?

Не треба простиній тексту

Так чи ні ?
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?
IP

Он загонял что в войне виноваты СЩА и НАТО а не Рашка   "Хуйла спровоцировали"

знайшов його дебати. Дійсно заявочка про те, що Росія нападє на частини колишнього СРСР, про розширення НАТО звучить дивно, це кардинально розходиться із цінностями лібертаріанців а саме право на свободу асоціацій.


Лібертаріанській тусовці пора звернути увагу на таку непослідовну позицію. Але він сенатор і представляє інтереси платників податків з Кентуки.
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

сьогодні он голосування було 11 проти... цікаво фамілії

Всі республіканці знову.  :X

Цитувати
NAYs ---11
Blackburn (R-TN)
Boozman (R-AR)
Braun (R-IN)
Crapo (R-ID)
Hagerty (R-TN)
Hawley (R-MO)
Lee (R-UT)
Lummis (R-WY)
Marshall (R-KS)
Paul (R-KY)
Tuberville (R-AL)

https://www.senate.gov/legislative/LIS/roll_call_votes/vote1172/vote_117_2_00177.htm
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?
IP

Ви перечитайте гілку тоді зрозумієте що справа не в контролі а просто щоб загальмувати поставки зброї.
Пол був хуйловською вошею давно, ще покійний МакКейн його так називав.
Ну і Додік теж зараз верещить що не можна давати Україні $40 мільярдів

ти ж сам писав, що даний пакет допомоги не пов'язаний з ленд-лізом, тобто дані 40 не мають вплинути на поставки збої?
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

знайшов його дебати. Дійсно заявочка про те, що Росія нападє на частини колишнього СРСР, про розширення НАТО звучить дивно, це кардинально розходиться із цінностями лібертаріанців а саме право на свободу асоціацій.

https://twitter.com/view/status/1518985224595685377Лібертаріанській тусовці пора звернути увагу на таку непослідовну позицію. Але він сенатор і представляє інтереси платників податків з Кентуки.

Тут треба звертати увагу всім американцям, бо такими заявками він виступає проти самих основ США, фактично він заявляє, що революція та війна за незалежність США була незаконна і це територія Великобританії.
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

40 не мають вплинути на поставки збої?

Не всё поставки идут через ленд-лиз. Например, закупка гранатометов Матадор в Германии идёт через украинский бюджет. Плюс поставки, например, польского оружия в Украину тоже требуют компенсации.
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?
IP

Я задав просте питання Славредку ну і  сунік може теж відповісти
Допомоги достатньо було надано ?
Так чи ні ?

Не треба простиній тексту

Так чи ні ?

Не достатньо, але Бутусов вказує на те, що керівництво несистемно надає заявки щодо потреб і саме це сильно гальмує процес.
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

ти ж сам писав, що даний пакет допомоги не пов'язаний з ленд-лізом, тобто дані 40 не мають вплинути на поставки збої?

Звичайно не пов‘язаний. Як і минулий пакет.
Але висновок ти робиш догори ногами. Бо сьогодні, завтра, і наступного місяця поставки зброї ідуть і будуть ідти завдяки цим пакетам.
Поки не узгодять всі формальності і не запрацює ленд-ліз (здається на це Конгресс дав 60 днів)
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

Не достатньо, але Бутусов вказує на те, що керівництво несистемно надає заявки щодо потреб і саме це сильно гальмує процес.


Що значить не системно ?

Ти бачиш десь переповнені склади ?
Ні .
А тупих всюди вдосталь
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

Я так розумію відповіді не буде
Від славредкі і суніка
Як вони вважають Чи достатньо допомоги було надано Україні ?
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

В Сенате США во время процедурного голосования 16 мая подавляющим большинством голосов одобрил пакет помощи Украине в размере 40 миллиардов долларов

Об этом сообщает Bloomberg.

Во время процедурного голосования 81 сенатор высказался за, а 11 – против.

Ожидается, что Сенат уже в среду окончательно примет закон.
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

Відповідь тобі бетономешальщик я вже дав і не раз.
Без допомоги Штатів ЗСУ вже б не будо чим воювати.
І ця допомога продовжує поступати. Не залежно від твого ниття.

А ти для себе вирішив що вже достатьньо допоміг ЗСУ і почав бетон лити.
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?
IP

Що значить не системно ?

Ти бачиш десь переповнені склади ?
Ні .
А тупих всюди вдосталь

без деталізації, пріоритетів і плану. 31:12

   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

Відповідь тобі бетономешальщик я вже дав і не раз.
Без допомоги Штатів ЗСУ вже б не будо чим воювати.
І ця допомога продовжує поступати. Не залежно від твого ниття.

А ти для себе вирішив що вже достатьньо допоміг ЗСУ і почав бетон лити.


Перше відповідь так чи ні .
Друге я тебе ніяк не обзивав .
Третє
Перехід на особистості це явний просерер в дискусії

Немаєш мужності щось визнати то мовчи краше , а то строчиш простині ні про що аж соромно за тебе
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

Перше відповідь так чи ні .
Друге я тебе ніяк не обзивав .
Третє
Перехід на особистості це явний просерер в дискусії

Немаєш мужності щось визнати то мовчи краше , а то строчиш простині ні про що аж соромно за тебе

Відповідь ти не зрозумів, що не дивно.
І де образа в слові бетномешальщик? Просто факт - ти вирішив що достатньо допоміг і почав лити бетон.
Подяки за допомогу Україні від Штатіа без якої ЗСУ вже не було б чим воювати ніхто не чекає.
І те що ти свій фонтан не заткнеш зрозуміло було ще по твоїм висерам  в сторону Канади.
Просто соромно за таких як ти і нуну
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

Як швидко ревізіоністи переписують історію. Є ж пряме свідчення Зеленського що від нього вимагали не воювти і пропонували як втішний приз безпечну евакуацію на Захід.

Є пряме свідчення Кулеби що на нього рік дивилися як на смертника і на всі прохання про серйозне озброення відповідь була одна - воно вам не знадобиться.

Є легендарна "обмовка" Байдена що хуйло можна дозволити невелике військове втручання в Україні.

І це вже не кажучи про постійний барабанний бій по вухам наших військових що у них є 72 години на капітуляцію і міркування в голос яка частина України задовольнить росіян.   

Тобто готувалися зовсім не до того що відбулося і довго та вперто діяли за своїми початковими планами, а істерика закатана з приводу Ренда Пола націлена виключно на те що б відволікти увагу від цих очевидних речей і затягти звичну пісню.
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

Я так розумію відповіді не буде
Від славредкі і суніка
Як вони вважають Чи достатньо допомоги було надано Україні ?

Тобі вже відповіли, що під час війни допомоги ніколи недостатньо.  :fool:
Питання в іншому, якщо ти вважаєш що американська влада така погана, то може краще замість того щоб виділити 40 мільярдів (!) допомоги Україні повинна була пустити ці гроші на закупку дитячого харчування, як закликсє Трамп?  :shuffle:

Всі хто зараз виступають проти Байдена і демократів, повинні задуматися, бо якщо восени більшість в Сенаті та Конгресі візьмуть трампанзі, як цього хочуть отсайдер, алі, фборис, аміран, ОТ, то Україна взагалі може не отримати ніякої допомоги. А якщо в 2024 президентом знову стане довбойоб Трамп, то він ще й хуйлу допомагати буде.
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

Тобі вже відповіли, що під час війни допомоги ніколи недостатньо.  :fool:
Питання в іншому, якщо ти вважаєш що американська влада така погана, то може краще замість того щоб виділити 40 мільярдів (!) допомоги Україні повинна була пустити ці гроші на закупку дитячого харчування, як закликсє Трамп?  :shuffle:

Всі хто зараз виступають проти Байдена і демократів, повинні задуматися, бо якщо восени більшість в Сенаті та Конгресі візьмуть трампанзі, як цього хочуть отсайдер, алі, фборис, аміран, ОТ, то Україна взагалі може не отримати ніякої допомоги. А якщо в 2024 президентом знову стане довбойоб Трамп, то він ще й хуйлу допомагати буде.

Що татусь тільки і залишилося що Трампом залякувати?
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

Тобі вже відповіли, що під час війни допомоги ніколи недостатньо.  :fool:
Питання в іншому, якщо ти вважаєш що американська влада така погана, то може краще замість того щоб виділити 40 мільярдів (!) допомоги Україні повинна була пустити ці гроші на закупку дитячого харчування, як закликсє Трамп?  :shuffle:

Всі хто зараз виступають проти Байдена і демократів, повинні задуматися, бо якщо восени більшість в Сенаті та Конгресі візьмуть трампанзі, як цього хочуть отсайдер, алі, фборис, аміран, ОТ, то Україна взагалі може не отримати ніякої допомоги. А якщо в 2024 президентом знову стане довбойоб Трамп, то він ще й хуйлу допомагати буде.


Це все бла бла бла

Я задав просте питання просто відповідь


А чую була бла бла
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

Відповідь ти не зрозумів, що не дивно.
І де образа в слові бетномешальщик? Просто факт - ти вирішив що достатньо допоміг і почав лити бетон.
Подяки за допомогу Україні від Штатіа без якої ЗСУ вже не було б чим воювати ніхто не чекає.
І те що ти свій фонтан не заткнеш зрозуміло було ще по твоїм висерам  в сторону Канади.
Просто соромно за таких як ти і нуну

Я бетон почав лити з перших днів війни

Просте питання проста відповідь 
Так достатньо , , не достатньо .
Ось і все
Що тяжко відповісти ?
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

Штати допомагають Україні а тернопільський бетономішальщик бла-бла-блакає :lol:
Так і далі буде :D
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

Я бетон почав лити з перших днів війни

Просте питання проста відповідь 
Так достатньо , , не достатньо .
Ось і все
Що тяжко відповісти ?

Замість того щоб допомагати ЗСУ… :facepalm:

   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

Замість того щоб допомагати ЗСУ… :facepalm:


Ну бачиш як воно
Ти не здатен визнати що не правий .
В мене все просто допомогає є?
Є
Її достатньо ? Ні .
Зобов'язані штати допомагати ? Так .
Це в інтересах штатів ? Так .
Штати щось втрачають фінансово ? Ні .


А ти займаєшся просто пісдежом.


Ну і маєш бажання помірятись хто більше робить для допомоги я чи ти ? Ну я не збираюсь це робити публічно .
А те що я відновив роботи після пожежі свідчить твльки про одне
Що я вірю в свою країну
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

А хто там у вас байден чи Трамп різниці нам немає , важливі дії
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?
dmp

Досить срачу. Так, всі дуже цінуємо допомогу штатів, але так, вона трохи дивна. Можливо ми не розуміємо процесів прийняття рішень, а можливо штати не дуже квапяться, а можливо це сприйняття часу таке.

Так дивним виглядає збирання радянського мотлоху для України і заміщення новітніми зразками для союзників. Тобто грошей витрачається як на новітню зброю, але до України доходить мотлох. "На тобі, боже, що мені не гоже", класичне. І всі розмови про неспроможність опанувати техніку облиште.

м777 кажуть ахуєнні, але за ті гроши, що вже були виділені можливо було б придбати їх в декілька разів більше.

І на дуже мерзотно виглядає внутріполітична боротьба за рахунок України. Але як є, мабуть цього не уникнути.

Але наче напрямок руху вірний, але дуже повільно.

God bless America, якщо що :)

   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

Це все бла бла бла

Я задав просте питання просто відповідь


А чую була бла бла

чогось достатньо, чогось нi, а може хлопцi навчаються ею володiти, а може це вiйськова таємниця ..
у воякiв спитай, чи у МО ..

   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

Ну бачиш як воно
Ти не здатен визнати що не правий .
В мене все просто допомогає є?
Є
Її достатньо ? Ні .
Зобов'язані штати допомагати ? Так .
Це в інтересах штатів ? Так .
Штати щось втрачають фінансово ? Ні .


А ти займаєшся просто пісдежом.


Ну і маєш бажання помірятись хто більше робить для допомоги я чи ти ? Ну я не збираюсь це робити публічно .
А те що я відновив роботи після пожежі свідчить твльки про одне
Що я вірю в свою країну

Те що ти відновив роботи під час війни замість того щоб ці гроші дати ЗСУ говорить що ти хочеш щоб хтось інший допомагав перемогти ворога.
Я знаю що ти якось допомагаєш армії. І ти вважаєш що це достатьньо. Але займаєшся пістежом що інші недостатньо допомагають. Хоча б сам міг допомагати вдвічі чи в тричі більше.

Тепер щодо допомоги Штатів. Вони допомагають в рамках фінансів виділених на це законом.
Без цієї допомоги твої бетонні роботи були б просто грошима на вітер, бо ЗСУ не було б чим воювати.

Чи повинні вони були допомагати? Ні, не повинні. Україна не має з ними угоди про таку допомогу.
Чи втрачають вони щось фінансово? Звичайно втрачають.
Чи вже достатньо було цієї допомоги для перемоги? Звичайно ні, інакше б не голосували новий пакет і не проголосували ленд-ліз.
Чи є в світі країна яка допомогла більше? Нема
Чи треба їм подяка від тебе? Ні. Можеш і далі нити «малувато буде», якось похуй.
Лий бетон
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

Те що ти відновив роботи під час війни замість того щоб ці гроші дати ЗСУ говорить що ти хочеш щоб хтось інший допомагав перемогти ворога.
Я знаю що ти якось допомагаєш армії. І ти вважаєш що це достатьньо. Але займаєшся пістежом що інші недостатньо допомагають. Хоча б сам міг допомагати вдвічі чи в тричі більше.

Тепер щодо допомоги Штатів. Вони допомагають в рамках фінансів виділених на це законом.
Без цієї допомоги твої бетонні роботи були б просто грошима на вітер, бо ЗСУ не було б чим воювати.

Чи повинні вони були допомагати? Ні, не повинні. Україна не має з ними угоди про таку допомогу.
Чи втрачають вони щось фінансово? Звичайно втрачають.
Чи вже достатньо було цієї допомоги для перемоги? Звичайно ні, інакше б не голосували новий пакет і не проголосували ленд-ліз.
Чи є в світі країна яка допомогла більше? Нема
Чи треба їм подяка від тебе? Ні. Можеш і далі нити «малувато буде», якось похуй.
Лий бетон


Знову якийсь словесний понос  ,

Доречі а ти чим займаєшся де працюєш?
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?
den

По факту
Зброї поставили на перший етап війни
Достатньо
Бо кацапи фактично захопили всі території за перші 7 днів

Потім відповзали

Так виходить

Але
Якби було більше зброї і навчених бійців
То кацапи можливо захопили б менше  ( може  навіть сильно менше )

Виходить що все залежить від точки зору і очікувань

На 80 день війни маємо зупинений наступ по всьому фронту
Знищені тисячі одиниць техніки
Сотні авіа
Десятки тисяч солдат

Відкритим є питання - чи саме та зброя яка потрібно постачається
Чи достатньо її постачається
Чи зробив уряд України в е що треба щоб потрібна зброя постачалась ст була готова ще до війни

Сварити друзів з США Британії Польщі і Балтії і т.д. - немає сенсу

Як на мене


   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

Досить срачу. Так, всі дуже цінуємо допомогу штатів, але так, вона трохи дивна. Можливо ми не розуміємо процесів прийняття рішень, а можливо штати не дуже квапяться, а можливо це сприйняття часу таке.

Так дивним виглядає збирання радянського мотлоху для України і заміщення новітніми зразками для союзників. Тобто грошей витрачається як на новітню зброю, але до України доходить мотлох. "На тобі, боже, що мені не гоже", класичне. І всі розмови про неспроможність опанувати техніку облиште.

м777 кажуть ахуєнні, але за ті гроши, що вже були виділені можливо було б придбати їх в декілька разів більше.

І на дуже мерзотно виглядає внутріполітична боротьба за рахунок України. Але як є, мабуть цього не уникнути.

Але наче напрямок руху вірний, але дуже повільно.

God bless America, якщо що :)

Вже це обговорювали але «наша пісня гарна нова, починаймо її знову»
Хто просив танки? Генштаб України.
Хто просив С-300? Генштаб України.
Хто просив снаряди 152 калібру? Генштаб України.
Хто просив старі МіГи? Генштаб України.
Це все мотлох і що комусь негоже?

І нема ніякої «внутріполітичної боротьби за рахунок України».
Бо по перше, зараз в Штатах Україну підтримують обидві партії, за винятком деяких довбойобів типу Пола і Трампів.
І по друге, це все за рахунок Штатів а не України.
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

Знову якийсь словесний понос  ,

Доречі а ти чим займаєшся де працюєш?

Словесний понос іде в цій гілці від тебе. Напиши на дзеркалі МАЛУВАТО БУДЕ і дивись в нього кожен ранок.
Тоді може заткнеш свій фонтан
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

По факту
Зброї поставили на перший етап війни
Достатньо
Бо кацапи фактично захопили всі території за перші 7 днів

Потім відповзали

Так виходить

Але
Якби було більше зброї і навчених бійців
То кацапи можливо захопили б менше  ( може  навіть сильно менше )

Виходить що все залежить від точки зору і очікувань

На 80 день війни маємо зупинений наступ по всьому фронту
Знищені тисячі одиниць техніки
Сотні авіа
Десятки тисяч солдат

Відкритим є питання - чи саме та зброя яка потрібно постачається
Чи достатньо її постачається
Чи зробив уряд України в е що треба щоб потрібна зброя постачалась ст була готова ще до війни

Сварити друзів з США Британії Польщі і Балтії і т.д. - немає сенсу

Як на мене


Та ніхто нікого не сварить місцеві еміги як завжди пробують балуканити



Ти пропустив один дуже важливий момент, втрати наші втрати , і це зараз залежить від того як швидко приходиь допомога і яка .
Подивись коли створена ця тема
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

Словесний понос іде в цій гілці від тебе. Напиши на дзеркалі МАЛУВАТО БУДЕ і дивись в нього кожен ранок.
Тоді може заткнеш свій фонтан

Я пишу чітко і лаконічно .
Питання ти ким працюєш ?
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

Я пишу чітко і лаконічно .
Питання ти ким працюєш ?

Ти фонтануєш гівном і не перший раз.
І яка тобі різниця ким я працюю? Хоча на це питання відповісти легко - вже ніким
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

Ти фонтануєш гівном і не перший раз.
І яка тобі різниця ким я працюю? Хоча на це питання відповісти легко - вже ніким

Ну тут просто ти ж пишеш я бетонщик , то я буду теж називати  тебе якось схоже
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

Ну тут просто ти ж пишеш я бетонщик , то я буду теж називати  тебе якось схоже

Мені якось пох як ти мене назвеш…
І я розумію що свій фонтан ти не заткнеш.
Лий бетон і фонтануй :facepalm:
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

Мені якось пох як ти мене назвеш…
І я розумію що свій фонтан ти не заткнеш.
Лий бетон і фонтануй :facepalm:


Допомоги достатньо ?
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?
dmp

Вже це обговорювали але «наша пісня гарна нова, починаймо її знову»
Хто просив танки? Генштаб України.
Хто просив С-300? Генштаб України.
Хто просив снаряди 152 калібру? Генштаб України.
Хто просив старі МіГи? Генштаб України.
Це все мотлох і що комусь негоже?

І нема ніякої «внутріполітичної боротьби за рахунок України».
Бо по перше, зараз в Штатах Україну підтримують обидві партії, за винятком деяких довбойобів типу Пола і Трампів.
І по друге, це все за рахунок Штатів а не України.

Генштаб просив лише те що міг отримати, і після консультацій. Немає сенсу просити F-22 для того щоб отримати відмову.
152й калібр потрібні, бо нових гармат мало, а кацапів дуже багато.

Сучасне РСЗО не просили? Ракети, що можуть вражати аеродроми не просили? F-16 не просили? Ну звісно, як не поставляють, то не просили, логічно ж.

А ці довбойоби то не американські політики? І справа не лише в грошах, для України ці затримки коштують дорожче грошей. Хоча так, в цілому підтримка беспрецедентна.



Останнє редагування: 17 травня 2022 14:53:40 від dmp
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?
den

Ти пропустив один дуже важливий момент, втрати наші втрати , і це зараз залежить від того як швидко приходиь допомога і яка .
Подивись коли створена ця тема
Ти правий звичайно

Тим не менш спмтпо собі закон про ленд-ліз в цей на 40 навряд би  сильно прискорили отримання зброї

Глобмастери без зупинки туди сюди

Окрім того є ще логістичні проблеми а самих військах ( Британії чи США )

Ті ж броніки від друзів  приїхали лише нещодавно
Хоча декларувались ще на початку березня


   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія