Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Всім до зустрічі на інших майданчиках!

Якщо трапиться що російський йож таки вбье форум, то звичайно всі будуть десь на інших форумах.
Перш за все хтів побажати здоров'я принциповим людям правого толку за підтримку України мами під час війни з російськими мародерами.
 Так як це не перший і не останній форум, то всі десь зустрінуться, якщо хтось схоче мене кудись запросити  Скринька: Dobrootaman@Ukr.net Скайп: Simfer2008


Слава УКраїнській визвольній армії! Смерть російським шісткам в Україні! І так, смерть колаборантам роспаспортникам!

З шаною АНдрій! (tu)
   
Re: Всім до зустрічі на інших майданчиках!

ніхуя не буде..ніякоговидале ння...а якщо буде..то і х.. з ним :)
   
Re: Всім до зустрічі на інших майданчиках!

Надо суп и фому объединить
   
Re: Всім до зустрічі на інших майданчиках!

Дидусь иди со своим косатым форумом нх
   
Re: Всім до зустрічі на інших майданчиках!

Дидусь иди со своим косатым форумом нх

праснулся? Покажи де в гілці Дідусь  :laugh:
   
бюторасня однозначно в канаву. єто шестьорки росежа. Форум дилетантов хорош, но он через день только заработает.
   
Re: Всім до зустрічі на інших майданчиках!

кабсу все равно п***а. бля буду.
   
Re: Всім до зустрічі на інших майданчиках!

праснулся? Покажи де в гілці Дідусь  :laugh:
о, замдидусь  тут как тут  :laugh:
   
Re: Всім до зустрічі на інших майданчиках!
VYR

Шановний співввтчизнику Андрій!

Свєта хоча і в більшості російськомовна, але навіщо їй вбивати форум? Форум може ліквідувати пані Олена, але навіщо їй втрачати рейтінг такого популярного видання?

Тому не переймайся, а продовжуй ділитись своїми думками на сторінках нашого славного форуму.

З повагою,
Vyr
   
бюторасы, а аткже шестёрки бычки 20 ти процентной идут нах.
   
Re: Всім до зустрічі на інших майданчиках!

кабсу все равно п***а. бля буду.
будешь будешь главное не нервничай
   
Шановний співввтчизнику Андрій!

Свєта хоча і в більшості російськомовна, але навіщо їй вбивати форум? Форум може ліквідувати пані Олена, але навіщо їй втрачати рейтінг такого популярного видання?

Тому не переймайся, а продовжуй ділитись своїми думками на сторінках нашого славного форуму.

З повагою,
Vyr
А ніхто друже емігранте крім російського їжака не погрожував що форум ліквідує.
ТОму і така підозра на неї.
   
кабсу все равно п***а. бля буду.
Що він вже наляпав ?
   
Re: Всім до зустрічі на інших майданчиках!

Що він вже наляпав ?
на бутылку сесть наляпал. B-)
   
на бутылку сесть наляпал. B-)
Не забувай, в нього теж є сослуживці.
   
Re: Всім до зустрічі на інших майданчиках!

А що воно там за щодчик секунди якісь щитає?... Бімбу хтось заклав? ;o
   
В ФБ для бажаючих товаришувати: https://www.facebook.com/profile.php?id=100011398627473



Скринька: Dobrootaman@Ukr.net Скайп: Simfer2008
   
Re: Всім до зустрічі на інших майданчиках!

Якщо трапиться що російський йож таки вбье форум, то звичайно всі будуть десь на інших форумах.
Перш за все хтів побажати здоров'я принциповим людям правого толку за підтримку України мами під час війни з російськими мародерами.
 Так як це не перший і не останній форум, то всі десь зустрінуться, якщо хтось схоче мене кудись запросити  Скринька: Dobrootaman@Ukr.net Скайп: Simfer2008


Слава УКраїнській визвольній армії! Смерть російським шісткам в Україні! І так, смерть колаборантам роспаспортникам!

З шаною АНдрій! (tu)

а людям лівого толку що?
   
Re: Всім до зустрічі на інших майданчиках!

о, замдидусь  тут как тут  :laugh:

о, ще один Дідуся побачив  :laugh:
   
А що воно там за щодчик секунди якісь щитає?... Бімбу хтось заклав? ;o
пишукть що бекапять фуп та вбивають потім історію всю. росйож з шістками не згодні з тим, що їх відсторонили від форуму за фінансові махінації під час війни.
   
Это все мое заявление привело ................... ...............
   
а людям лівого толку що?

Незнаю як ви, нас вчили в університеті в аудіторіях професори бачити державотворчі течії ( праві сили ) та дердаворуйнуючі течії ( ліві ).
Мені як людині котра все життя стояв на позиціях антикучмізму, хронічного борця проти януковича важно не ненавидіти комуняк, бюторасів, соціалістів, регіоналів та іншуліву наволоч. Лівим - смерть за їх- працю на кремль.
   
Re: Всім до зустрічі на інших майданчиках!

пишукть що бекапять фуп та вбивають потім історію всю. росйож з шістками не згодні з тим, що їх відсторонили від форуму за фінансові махінації під час війни.

а если я историю почистила - оно шотогдето сохраняется?
   
Это все мое заявление привело ................... ...............
нЕ бери на свій рахунок, ти взагалі тут не котуешся в цій ситуації. Веталь, прийми ліки і не дипресіруй.
   
Re: Всім до зустрічі на інших майданчиках!

а где на ФБ группы ФУП?
   
а где на ФБ группы ФУП?
  Е якийсь маленький груп, але то кілька осіб.
   
Re: Всім до зустрічі на інших майданчиках!

Это все мое заявление привело ................... ...............
спокійно, старий, ти перебільшуєш. трошки. просто повір мені.
   
а если я историю почистила - оно шотогдето сохраняется?
Для маючого жорсткий диск у 10-50 гігабайт бекап справа 2-х годин. В інеті нічого не зникає у руках спеціаліста.
   
спокійно, старий, ти перебільшуєш. трошки. просто повір мені.
На БКЗ вітер, а червоні ліхтарі класні біля переходу.
   
Re: Всім до зустрічі на інших майданчиках!

если закроют - я на ФБ https://www.facebook.com/profile.php?id=100002727068832. есть такой как тут аккаунт (если живой ещё) на uapolitics, но очень давно туда не заходила.  но надеюсь, про закрытие ФУПа - гонево.

работать продолжаем.
   
Левые, вот ваш фюрер ныне в гавне по уши, а наш ГЕтьман украинской освободительбной армии молодец!

5-й год всё гавновойско умирашки на 9-ти сратых районах кошмарится и маринуется украинской освободительной армией, а вот план захвата 15 областей под проект новороссия мы укры помножили на ноль. любим мы русских, особенно жаренных в одессе да колтах Донецких степей Украины.
   
Re: Всім до зустрічі на інших майданчиках!

Зробіть хтось групу в телеграмі, там номально можна спілкуватися.
   
Re: Всім до зустрічі на інших майданчиках!

а в вайбере есть?
   
Re: Всім до зустрічі на інших майданчиках!

Про мене згадайте!!!!
 Чимаю постійно форум,  прошу УКРАЇНЦІ         ======= ТРИМАЙТЕСЬ
   
Re: Всім до зустрічі на інших майданчиках! Нове

Шкода, що вбивають зручний ресурс. Звісно, є інші, але за 18 років звик до ФУПу.
Усім до зустрічі.

Сподіваюся, мої аккаунти на http:// https://forum.pravda.com.ua/index.php?board=2.0 та http://uapolitics.com ще живі...

Останнє редагування: 6 травня 2018 23:23:26 від andry
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія