Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФЗВ: ПК

ФЗВ: ПК

Маю дві проблемки.  :brunette:  І прошу допомоги.
   
Re: ФЗВ: ПК

Екстрасенсів шукаєш?
   
Re: ФЗВ: ПК

 Кума! у мене до вас 3 питання.
 Кума:"в сраку не дам."
 Кум - тоді два.
 :D
   
Re: ФЗВ: ПК

Кума! у мене до вас 3 питання.
 Кума:"в сраку не дам."
 Кум - тоді два.
 :D
:gigi: працівний.
   
Re: ФЗВ: ПК

Карочь, перша проблемка.


У ноуті, коли мені в магазі його почистили, не підключили кулера внутрішнього, ноут перегрівався і щось там сталося з відеокартою, чи не сталося...

Коли заглядаю в оцю вкладку - там значиться, що обидві відеокарти відключені. Що з ними робити і як їх запустити? Чи протестувати на предмет стану заліза...





Я не кажу, що у мене наворочений ноут, але ігри то він повинен тягнути. А я щось не можу запустити на ньому елементарну срану гру "Ферма Айрис. Ледяная угроза".


Прашу помащі...  :cray:  Дяки одній харошій людинці Даймон Тулз на ноуті стоїть і він діючий, тому образи диска монтує на цю гру справно, але вона при запуску висне. Я так зрозуміла, з відюхою трабли.
   
Re: ФЗВ: ПК

Екстрасенсів шукаєш?
ні, телепатів.
Якщо покупка нового , то чекати липня amd  b550 , райзен 5, ssd m2.  Десь 600-700 . Це потужна станція . Для того щоб всяку фігню на форумі писати , то планшет. Або купити raspberry pi за 35. До нього мишку , клаву , скоростну картку пам'яті . Для фільмів зовнішний диск.  Підключити до тв.  І все.
   
Re: ФЗВ: ПК

ні, телепатів.
Якщо покупка нового , то чекати липня amd  b550 , райзен 5, ssd m2.  Десь 600-700 . Це потужна станція . Для того щоб всяку фігню на форумі писати , то планшет. Або купити raspberry pi за 35. До нього мишку , клаву , скоростну картку пам'яті . Для фільмів зовнішний диск.  Підключити до тв.  І все.
;o нафіга це все? Мене цікавить лише одна малопотужна гра.
   
Re: ФЗВ: ПК

Коли заглядаю в оцю вкладку - там значиться, що обидві відеокарти відключені.


Показати зображення...


 Мабуть я зовсім не грамотний , бо - були би відключені - не було би видко наведену картінку .

Але ! Враховуючи деякий досвід , розумію , що - чим абсурдніші "питання" в "тамади" , тим довше "тєма" плаватиме згори .

Такшо висновок - тра знов однести до магазіну , що-би після "чистки" ще і "змастили" .  Салідолом якимось . ))
   
Re: ФЗВ: ПК

Мабуть я зовсім не грамотний , бо - були би відключені - не було би видко наведену картінку .

Але ! Враховуючи деякий досвід , розумію , що - чим абсурдніші "питання" в "тамади" , тим довше "тєма" плаватиме згори .

Такшо висновок - тра знов однести до магазіну , що-би після "чистки" ще і "змастили" .  Салідолом якимось . ))
Я сама після тої магазинської чистки вже ноута чистила - із повною розборкою і термопастою, тому в цьому плані там все ок. І саме під час чистки виявила, що кулера вони мені не під*єднали.   :kez_04:
   
Re: ФЗВ: ПК

не підключили кулера внутрішнього, ноут перегрівався і щось там сталося з відеокартою, чи не сталося...

отпаялась

   
Re: ФЗВ: ПК

по-моему это типичный секс по телефону
   
Re: ФЗВ: ПК

Карочь, перша проблемка.


У ноуті, коли мені в магазі його почистили, не підключили кулера внутрішнього, ноут перегрівався і щось там сталося з відеокартою, чи не сталося...

Коли заглядаю в оцю вкладку - там значиться, що обидві відеокарти відключені. Що з ними робити і як їх запустити? Чи протестувати на предмет стану заліза...


Показати зображення...
Я не кажу, що у мене наворочений ноут, але ігри то він повинен тягнути. А я щось не можу запустити на ньому елементарну срану гру "Ферма Айрис. Ледяная угроза".


Прашу помащі...  :cray:  Дяки одній харошій людинці Даймон Тулз на ноуті стоїть і він діючий, тому образи диска монтує на цю гру справно, але вона при запуску висне. Я так зрозуміла, з відюхою трабли.
слухай, дорогенька, не парся, а віднеси компа до згадуваного уже тут кума, але погодся тільки на одне запитання і отримаєш відразу два задоволення  :gigi:
   
Re: ФЗВ: ПК

Да таки щось з відеокартой , але софтова проблема чи залізо не зрозуміло.  Задати питання на відповідному  форумі  або позвонити на гарячу лінію пакарду.
   
Re: ФЗВ: ПК

там значиться, що обидві відеокарти відключені
якби було так, дисплей був би темний. Клацай двічі по тим інтелу і радеону і давай сюди скріни
   
Re: ФЗВ: ПК

Модель новта, щоб закачати драйвер Радеон.
   
Re: ФЗВ: ПК

Цитувати
Карочь, перша проблемка.


У ноуті, коли мені в магазі його почистили, не підключили кулера внутрішнього, ноут перегрівався і щось там сталося з відеокартою, чи не сталося...

Коли заглядаю в оцю вкладку - там значиться, що обидві відеокарти відключені. Що з ними робити і як їх запустити? Чи протестувати на предмет стану заліза...





Я не кажу, що у мене наворочений ноут, але ігри то він повинен тягнути. А я щось не можу запустити на ньому елементарну срану гру "Ферма Айрис. Ледяная угроза".


Прашу помащі...  :cray:  Дяки одній харошій людинці Даймон Тулз на ноуті стоїть і він діючий, тому образи диска монтує на цю гру справно, але вона при запуску висне. Я так зрозуміла, з відюхою трабли.

Для початку, у Вас у диспетчерi пристроiв на дискретнiй вiдеокартi стоiть знак оклику. Це означае, що е певнi проблеми або з драйвером або саме з залiзною частиною. Правою кнопкою мишi на нiй, у ниспадаючому меню пункт "властивостi" , або "свойства", чи "propeties", в залежностi вiд мови. Потiм робите скрiншот i викладаете тут. Далi можна буде давати якiсь дiагнози чи поради. Не забудьте вказати, яка версiя Windows встановлена.
   
Re: ФЗВ: ПК

Оновити дрова. Або видалити та перевстановити.
Якщо не допоможе - до майстрів.
   
Re: ФЗВ: ПК

программно ничего не поможет, она отпаялась

возможно есть шанс прогреть феном и она обратно припаяется
   
Re: ФЗВ: ПК

отпаялась
какета? ;o
   
Re: ФЗВ: ПК

щя все зроблю і покажу.
   
Re: ФЗВ: ПК

Маю дві проблемки.  :brunette:  І прошу допомоги.

1. Видалити відеокарту з  диспетчеру пристроїв.
2. Завантажити звідти потрібну версію драйверів: https://www.amd.com/en/support/graphics/amd-radeon-hd/amd-radeon-hd-7000m-series/amd-radeon-hd-7670m
3. Встановити драйвер на ОС.
4. Перезавантажити ноутбук чи запустити пошук нового обладнання...
   
Re: ФЗВ: ПК

1. Видалити відеокарту з  диспетчеру пристроїв.
2. Завантажити звідти потрібну версію драйверів: https://www.amd.com/en/support/graphics/amd-radeon-hd/amd-radeon-hd-7000m-series/amd-radeon-hd-7670m
3. Встановити драйвер на ОС.
4. Перезавантажити ноутбук чи запустити пошук нового обладнання...
Для початку подивитись код помилки у диспетчерi пристроiв, принаймi, я завжди це роблю першочергово
   
Re: ФЗВ: ПК

какета? ;o

от перегрева
   
Re: ФЗВ: ПК

Може бути що мамку доведеться міняти на таку ж з розборок
   
Re: ФЗВ: ПК

щя все зроблю і покажу.
Ще вкажiть модель ноута Вашого, для можливостi розумiння, технiчних аспектiв
   
Re: ФЗВ: ПК

программно ничего не поможет, она отпаялась

возможно есть шанс прогреть феном и она обратно припаяется
Інтел це відяха внутрі процесора.  :facepalm1:
   
Re: ФЗВ: ПК

Просто так пишу - може бути що завгодно!!! Людина потребуе щось на кшалт бiльш-менш поради, а не теоретичних висновкiв, як завжди iз довiдника авторством "стеля". Надасть необхiдну iнформацiю, тодi вже будемо аналiзувати i давати поради кожен в межах своеi компетенцii
   
Re: ФЗВ: ПК

Треба поставити  нормально дрова на обидві відюхи  й перевірити в біосі,  чи вони мають працювати  лише разом, чи можна  того Інтела вимкнути нах.
Може Dual-режим роботи відеокарт регулюється софтово АМД-шним "диспетчером", який магазинні рагулі "вичистили", мовляв "лише драйверу буде достатньо й заїпісь". :gigi:
отпаялась
Навряд чи, скоріше ноут вирубить по термодатчику проца, аніж там відпається шось. Хоча фуйогозна, треба модель  знати.
   
Re: ФЗВ: ПК

Інтел це відяха внутрі процесора.  :facepalm1:
Там е ще дискретна i вона не працюе, чому не працюе - х.з.
Чекаемо доп iнформацii вiд ТС, а потiм разом можливо допоможемо!
   
Re: ФЗВ: ПК

Інтел це відяха внутрі процесора.  :facepalm1:



AMD radeon hd 7670M
   
Re: ФЗВ: ПК

Карта rip ноутбук на помойку
   
Re: ФЗВ: ПК

бажаю що б так само закінчилося:



гииии....


ПС. це буде тєма сторінок на 500.   Будуть майстри  корові поради давати.  Гии....

Останнє редагування: 9 травня 2020 15:58:01 від kleynod
   
Re: ФЗВ: ПК

Показати зображення...
AMD radeon hd 7670M
Ви маете на увазi, що у процесорi Intel, в самому чiпi карта вiд AMD -)))))))))))))))))))))))))))
Можливо, Ви мали на увазi чiп Radeon, розпаяний на мат платi i тому вважаеться встроенним, а не дискретним?
   
Re: ФЗВ: ПК

розпаяний на мат платi i тому вважаеться встроенним, а не дискретним

оно там припаяно для ускорения вычислений

   
Re: ФЗВ: ПК

оно там припаяно для ускорения вычислений
Куда припаяно? К процессору? А на мат плату, да припаян отдельный чип имя которому GPU и к CPU он имеет такое же отношение, как Вы к железной части компьютера, без обид -)
   
Re: ФЗВ: ПК

оно там припаяно для ускорения вычислений

воно там окремою платою стоїть, які успішно дохнуть.
можна гріти, на деякий час допомагає  - аби встигнути продати ноут іншому лоху.

Останнє редагування: 9 травня 2020 16:13:11 від kleynod
   
Re: ФЗВ: ПК

воно там окремою платою стоїть
Нам наразi невiдома модель ноута, тому сперечатись зайве, бувало окремою платою, а бувало i просто чiпом GPU з розвязкою на платi.
Що в данному випадку поки неясно, чекаемо вiдповiдь ТС
   
Re: ФЗВ: ПК

Нам наразi невiдома модель ноута, тому сперечатись зайве, бувало окремою платою, а бувало i просто чiпом GPU з розвязкою на платi.
Що в данному випадку поки неясно, чекаемо вiдповiдь ТС

Радеон  Интел не буде паяти на свої платформи.
А 7870М - то одназначно окрема плата:
   
Re: ФЗВ: ПК

Показую все по порядку і розказую:

1. Повключала обидві відеокарти. Перегрузила. І поробила скріни робочого стану обох відеоадаптерів:

Ось зайшла в одну відеокарту (Інтел):



І зайшла в другу відеокарту (Радеон):



Зверніть увагу: на обох картинках на вкладці ДРУГОГО рівня значиться, що ОБИДВІ відеокарти увікнуті, а на вкладці першого рівня обох картинок зазначається, що обидві відеокарти працюють і в нормі.

2. Ось спробувала обновити драйвери однієї з відеокарт (шляхом пошуку драйверів в інеті, а не на самому ноуті), і мені система відповіла, що цей відеоадаптер не потребує оновлення драйверів:



Але як в тому анекдоті: Но стоило один раз...   Так от, при обох включених і "працюючих без проблем" відеокартах я можу робити що завгодно на своєму екрані - відкривати усілякі файлики-картинки, текстові документи, але  варто мені включити браузер, як одразу все починає виснути, потім екран чорніє якимись прямокутниками і вмикається синій екран смерті.


Гру Ферма Айріс я вмикала на ОДНІЙ увімкненій відеокарті, але гра зависала (вікно, з якого я її вмикала не на увесь екран, тому зависала лише та частина екрана, яка була покрита тим вікном - на ній ні курсор не показувався, ні нічого не відбувалося, але якщо я те зависле вікно покриваю іншим вікном, то на ньому все працює.


У мене складається враження, що відеокарти між собою конфліктують драйверами.  :umnik2:
   
Re: ФЗВ: ПК

скоріше ноут вирубить по термодатчику проца, аніж там відпається шось

Вы живёте в своём прекрасном воображаемом мире.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія