Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Разгром МАФів у метро Політех

Re: Разгром МАФів у метро Політех
Via

ларьки исчезнут лишь с изменением экономической ситуации в стране. А вот таким бульдозерным методом экономическая ситуация лишь усугубляется.

Та всі ж те саме кажуть. Але є бажаючі зачисток - кіоски бульдозерами, бомжів розстріляти.
   
Re: Разгром МАФів у метро Політех

   
Re: Разгром МАФів у метро Політех

повторюю питання. де біля метро Хрещатик, майдан незалежності оті всі біли атб і сільпо? 
шось таке потрібно. Greater London, Bishopsgate.

   
Re: Разгром МАФів у метро Політех

Та всі ж те саме кажуть. Але є бажаючі зачисток - кіоски бульдозерами, бомжів розстріляти.

то в цих кіосках таки купують і торгують бомжі? я правильно зрозумів логіку?
   
Re: Разгром МАФів у метро Політех

Білла:
1. Глобус 2-а лінія
2. Бессарабська площа, 2
тобто я вийшов з хрещатик метро і щоб купити пляшку пива, повинен йти кілометр у Глобус? :facepalm:
   
Re: Разгром МАФів у метро Політех

я колись бачила на доріжці до м.Оболонь, з тієї сторони де Дрімтаун, а навпроти Кишеня, живих коропів з балії на землі продавали.
   
Re: Разгром МАФів у метро Політех

то в цих кіосках таки купують і торгують бомжі? я правильно зрозумів логіку?

Тролль во всей красе. Ты и логика вещи туго совместимые
   
Re: Разгром МАФів у метро Політех

тобто я вийшов з хрещатик метро і щоб купити пляшку пива, повинен йти кілометр у Глобус? :facepalm:
пляшка пива на Хрещатику? а де ії пити?  8-)
   
Re: Разгром МАФів у метро Політех

шось таке потрібно. Greater London, Bishopsgate.

Показати зображення...

Я даже согласен на венский Розенбергер ))
   
Re: Разгром МАФів у метро Політех

пляшка пива на Хрещатику? а де ії пити?  8-)
можна дома наприклад .  вийшов із метро купив пляшку в мафі і зайшов до себе додому
   
Re: Разгром МАФів у метро Політех

тобто я вийшов з хрещатик метро і щоб купити пляшку пива, повинен йти кілометр у Глобус? :facepalm:

не, вдуть в подворотне за три булька
в мороз, синими губами на ветру ...
   
Re: Разгром МАФів у метро Політех

Я даже согласен на венский Розенбергер ))
Oxford Street, Tottenham court Road Station

   
Re: Разгром МАФів у метро Політех

тобто я вийшов з хрещатик метро і щоб купити пляшку пива, повинен йти кілометр у Глобус? :facepalm:


https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=947433.msg19184449#msg19184449:
А.Сурженко повторюю питання. де біля метро Хрещатик, майдан незалежності оті всі біли атб і сільпо?

Від метро Майдан Незалежності до Глобусу 1 км?
   
Re: Разгром МАФів у метро Політех

можна дома наприклад .  вийшов із метро купив пляшку в мафі і зайшов до себе додому
И много бутылочного пива можно купить в ларьке в центре любой европейской столицы? Или бедолагам приходится топать до ближайшего магазина или заходить в бар?
   
Re: Разгром МАФів у метро Політех

Ви впевнені, що в супермаркетах чистота? Див. Ревізор - і ви прозрієте..

"Ревизор" мне не нужен. Я и без него много чего знаю о супермаркетах ;)

По крайней мере в супермаркетах хоть туалеты есть для персонала и продавцов. С мылом и туалетной бумагой. А в некоторых - и для посетителей.

Прошу прощения за столь тонкую тему, но вы сами этого хотели :)
   
Re: Разгром МАФів у метро Політех

https://www.facebook.com/myastoriya/posts/1799851493602183
в ЦУМі продають чоботи за 25 000 грн. про що ви пишите. хто туди полізе на 6 поверх за мясом  :D
   
Re: Разгром МАФів у метро Політех

Там вообще зона университетского городка должна быть, образцово-показательная.

О!  (tu)  :-B
   
Re: Разгром МАФів у метро Політех

в ЦУМі продають чоботи за 25 000 грн. про що ви пишите. хто туди полізе на 6 поверх за мясом  :D

там ще недалеко є мандарин плаза
   
Re: Разгром МАФів у метро Політех

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=947433.msg19184449#msg19184449:
А.Сурженко повторюю питання. де біля метро Хрещатик, майдан незалежності оті всі біли атб і сільпо?

Від метро Майдан Незалежності до Глобусу 1 км?
а скільки? тобі ще ж зайти в Глобус і найти біллу . осьб і рахуй
   
Re: Разгром МАФів у метро Політех

там ще недалеко є мандарин плаза
ага взяв у цумі мяса по ціні героїну і за кавою у Мандарин Плаза  :D
   
Re: Разгром МАФів у метро Політех

И много бутылочного пива можно купить в ларьке в центре любой европейской столицы? Или бедолагам приходится топать до ближайшего магазина или заходить в бар?
вони їздять, розумієшь. на автівках своїх. а у нас люди їздять на метро і маршрутках   :facepalm:
   
Re: Разгром МАФів у метро Політех

тобто я вийшов з хрещатик метро і щоб купити пляшку пива, повинен йти кілометр у Глобус? :facepalm:

ну по перше
1) від Хрещатика до Біли на майдані 400 метрів
2) Потім варіант. Вийди не на Хрещатику, вийди на Майдані
3) Ще питання навіщо тобі ця пляшка? Випити зразу, так цього не можна робити. Хочеш випити, прямо в приміщенні метро є наприклад Бочка. Хочеш на роботі випити? На роботі пити не можна. Йдеш до дому? Хіба що, але на Хрещатику,  в районі метро одиниці живуть. І до речі можна було купити пляшку перед тим як сідав   
   
Re: Разгром МАФів у метро Політех

вони їздять, розумієшь. на автівках своїх. а у нас люди їздять на метро і маршрутках   :facepalm:
в центрі Лондона ходять пішки, чи їздять метром. на автобусах і кебах тільки туристи, бо пішки скоріше пересуватись. і там біля станцій метро є невеличкі магазинчики мереж супермаркетів. а noname корнер шопи - біля ст. метро на районах. але не кіоски/мафи, а крамнички в капбудівлях на першому поверсі.
   
Re: Разгром МАФів у метро Політех

в ЦУМі продають чоботи за 25 000 грн. про що ви пишите. хто туди полізе на 6 поверх за мясом  :D

ти скажи що ти там взагалі робиш біля цуму.
(це питання а не кулі ти там шастаєш) 

де живеш, де працюєш, для чого прийшов на Хрещатик.
я наприклад буваю там 1-2 рази на рік
   
Re: Разгром МАФів у метро Політех

Ну реально, ті мафи це явище некрасиве. Вкиєві є дохуя і трохи всяких ринуів даринків і інших площадок.
І супермаркетами бог не обділив.

Тут питання не так в МАФах а в тому що влада дозволила собі потрощити ти зруйнувати чужу власність.

Бульдозер форева в вирішенні питань.

 
   
Re: Разгром МАФів у метро Політех

ти скажи що ти там взагалі робиш біля цуму.
(це питання а не кулі ти там шастаєш) 

де живеш, де працюєш, для чого прийшов на Хрещатик.
я наприклад буваю там 1-2 рази на рік

коли жив в Києві там взагалі старався подальше від хрещатика бути . бо тим хто живе в Києві там нічого робити якщо не працюєш поблизу.

Я зазвичай ходив на хрещатик тілько коли які гості приїжжали з інших міст, їм було цікаво ... а тах нехер там взагалі робити
   
Re: Разгром МАФів у метро Політех

а ось район Саутхол в Лондоні, де якщо побачиш білу людину, то це чи з східної Європи, чи англієць-п'яничка.
 :gigi:





   
Re: Разгром МАФів у метро Політех

а скільки? тобі ще ж зайти в Глобус і найти біллу . осьб і рахуй

Не вдавай з себе ідіота. Ти спитав: де біля метро Хрещатик, майдан незалежності оті всі біли атб і сільпо? Тобі відповіли - Глобус, 2-га лінія. Від м. Майдан Незалежності до Білли в Глобусі - 100 метрів. Все, обтікай.
   
Re: Разгром МАФів у метро Політех

а ось район Саутхол в Лондоні, де якщо побачиш білу людину, то це чи з східної Європи, чи англієць-п'яничка.
 :gigi:
Показати зображення...
Показати зображення...
Показати зображення...
Показати зображення...
Показати зображення...

нема на них віталькиних бульдозерів
   
Re: Разгром МАФів у метро Політех

в центрі Лондона ходять пішки, чи їздять метром. на автобусах і кебах тільки туристи, бо пішки скоріше пересуватись. і там біля станцій метро є невеличкі магазинчики мереж супермаркетів. а noname корнер шопи - біля ст. метро на районах. але не кіоски/мафи, а крамнички в капбудівлях на першому поверсі.
В МАФах на Вацлавской площади я покупал и пиво, и сосиски к пиву.
Пысы. В наших я бы побоялся это покупать, дошел бы до универсама.

Останнє редагування: 6 грудня 2016 15:43:37 від serg60
   
Re: Разгром МАФів у метро Політех

нема на них віталькиних бульдозерів
вони всі в капбудівлях, і всі офіційнозареєстрова ні.  над ними квартири, де часто можна побачити вікна позаминулого століття, які догори піднімаються.
   
Re: Разгром МАФів у метро Політех

а ось район Саутхол в Лондоні, де якщо побачиш білу людину, то це чи з східної Європи, чи англієць-п'яничка.
 :gigi:
Показати зображення...
Показати зображення...
Показати зображення...
Показати зображення...
Показати зображення...

ну в порівнянні з Мумбаі це зразок чистоти і охайності
   
Re: Разгром МАФів у метро Політех

коли жив в Києві там взагалі старався подальше від хрещатика бути . бо тим хто живе в Києві там нічого робити якщо не працюєш поблизу.

Я зазвичай ходив на хрещатик тілько коли які гості приїжжали з інших міст, їм було цікаво ... а тах нехер там взагалі робити


Хрещатик абсолютно незатишна вулиця яка потребує серйозного переосмислення
Відмови від декількох смуг руху, підземних переходів. Мають з'явитись якісь заклади посередині
   
Re: Разгром МАФів у метро Політех

В МАФах на Вацлавской площади я покупал и пиво, и сосиски к пиву.
Пысы. В наших я бы побоялся это покупать, дошел бы до универсама.
це в якому місті? ше є пересувні на колесах ятки де смажать ковбаски. але це виключення. всі ці маленькi кебабні, фішендчіпсні і прочі грізіспуни в капбудівлях розташовані.
   
Re: Разгром МАФів у метро Політех

парковка машин :K
   
Re: Разгром МАФів у метро Політех

це в якому місті? ше є пересувні на колесах ятки де смажать ковбаски. але це виключення. всі ці маленькi кебабні, фішендчіпсні і прочі грізіспуни в капбудівлях розташовані.

Вацлавська площа то Прага
   
Re: Разгром МАФів у метро Політех

Вацлавська площа то Прага
ok
   
Re: Разгром МАФів у метро Політех

Мнение киевлян особенно важно в этой ветке т.к. это НАШ город, и мы знаем какой он был раньше.
А понаехи должны С УВАЖЕНИЕМ относиться к этому мнению и С БЛАГОДАРНОСТЬЮ принимать возможность пользоваться нашей инфраструктурой.

Во свяком случае именно так чувствую и веду себя я, приезжая к вам в гости.

Немного резко, но до вас видимо по-другому не доходит.
   
Re: Разгром МАФів у метро Політех

Мнение киевлян особенно важно в этой ветке т.к. это НАШ город, и мы знаем какой он был раньше.
А понаехи должны С УВАЖЕНИЕМ относиться к этому мнению и С БЛАГОДАРНОСТЬЮ принимать возможность пользоваться нашей инфраструктурой.

Во свяком случае именно так чувствую и веду себя я, приезжая к вам в гости.

Немного резко, но до вас видимо по-другому не доходит.

киянын бля   :lol:
   
Re: Разгром МАФів у метро Політех

заипали своими помойными мафиками и мафиками с крестиками... :facepalm:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія