Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

МОЛИТВА УКРАЇНСЬКОГО НАЦІОНАЛІСТА

МОЛИТВА УКРАЇНСЬКОГО НАЦІОНАЛІСТА
Via

МОЛИТВА УКРАЇНСЬКОГО НАЦІОНАЛІСТА

УКРАЇНО, Мати Героїв, зійди до серця мого, прилинь бурею вітру кавказького, шумом карпатських ручаїв, боїв славного Завойовника Батька Хмеля, тріумфом і гуком гармат Революції, радісним гомоном Софійських Дзвонів.
Нехай в Тобі відроджуся, славою Твоєю опромінюся, бо Ти все життя моє, бо Ти все моє щастя. Задзвони мені брязкотом кайдан, скрипом шибениць в понурі ранки, принеси мені зойки катованих в льохах і тюрмах, і на засланні, щоб віра моя була гранітом, щоб росло завзяття, міць, щоб сміло я йшов у бій так, як ішли Герої за Тебе, за Твою славу, за Твої Святі Ідеї; щоб помстити ганьбу неволі, потоптану честь, глум катів Твоїх, невинну кров помордованих під Базаром, Крутами, в Кінгірі і Воркуті, геройську смерть героїв Української Нації, Української Національної Революції – полковника Євгена Коновальця, Басарабової, Головінського, Шухевича, Бандери та славну смерть Данилишина і Біласа, і тисяч інших незнаних нам, що їх кості порозкидані або тайком загребані.
Спали вогнем життєтворчим всю кволість у серці моєму. Страху нехай не знаю я, не знаю, що таке вагання. Скріпи мій дух, загартуй волю, в серці замешкай моєму!
 У тюрмах і тяжких хвилинах підпільного життя рости мене до ясних чинів. В чинах тих хай знайду я смерть солодку, смерть в муках за Тебе. І розплинуся в Тобі я, і вічно житиму в Тобі, ВІДВІЧНА УКРАЇНО, МОГУТНЯ і СОБОРНА!


Автор – Осип МАЩАК
   
Re: МОЛИТВА УКРАЇНСЬКОГО НАЦІОНАЛІСТА
Via

Коли не знаєш, що робити, треба помолитися.
   
Re: МОЛИТВА УКРАЇНСЬКОГО НАЦІОНАЛІСТА
N88

Коли не знаєш, що робити, треба помолитися.

Працювати треба.
   
Re: МОЛИТВА УКРАЇНСЬКОГО НАЦІОНАЛІСТА
Via

Працювати треба.
Одне другому не заважає
   
Re: МОЛИТВА УКРАЇНСЬКОГО НАЦІОНАЛІСТА

оце краще

   
Re: МОЛИТВА УКРАЇНСЬКОГО НАЦІОНАЛІСТА

Коли не знаєш, що робити, треба помолитися.
Свобода привела Зєлєнскага до влади,
а тепер молиться?
   
Re: МОЛИТВА УКРАЇНСЬКОГО НАЦІОНАЛІСТА
Via

оце краще

https://www.youtube.com/watch?v=uRKvCPjl-KA
Так, гарно. Проте вчити напам'ять зручніше з тексту.
   
Re: МОЛИТВА УКРАЇНСЬКОГО НАЦІОНАЛІСТА
Via

Свобода привела Зєлєнскага до влади,
а тепер молиться?
Так-так, останні 15 років ми бавилися у парламентаризм виключно для того, щоб привести на трон гівнюка.
Досхочу наїлися дерьмократії, досить.
До зброї!
   
Re: МОЛИТВА УКРАЇНСЬКОГО НАЦІОНАЛІСТА

Концовку я бы переписал. Хватит мученических смертей, пусть умирают враги Украины.
   
Re: МОЛИТВА УКРАЇНСЬКОГО НАЦІОНАЛІСТА
Via

Концовку я бы переписал. Хватит мученических смертей, пусть умирают враги Украины.
Перепиши.
   
Re: МОЛИТВА УКРАЇНСЬКОГО НАЦІОНАЛІСТА
Via

ДЕКАЛОГ
(Десять заповідей українського націоналіста)
Я – Дух одвічної стихії, що зберіг Тебе від татарської потопи й поставив на грані двох світів творити нове життя:

 

Здобудеш Українську Державу, або згинеш у боротьбі за неї.
Не дозволиш нікому плямити слави, ні честі Твоєї Нації.
Пам’ятай про великі дні наших Визвольних змагань.
Будь гордий з того, що Ти є спадкоємцем боротьби за славу Володимирового Тризуба.
Пімстиш смерть Великих Лицарів.
Про справу не говори з тим, з ким можна, а з тим, з ким треба.
Не завагаєшся виконати найнебезпечнішого чину, якщо цього вимагатиме добро справи.
Ненавистю й безоглядною боротьбою прийматимеш ворогів Твоєї Нації.
Ні просьби, ні грозьби, ні тортури, ані смерть не приневолять Тебе виявити тайни.
Змагатимеш до поширення сили, слави, багатства й простору Української Держави.

Автор – Степан ЛЕНКАВСЬКИЙ
   
Re: МОЛИТВА УКРАЇНСЬКОГО НАЦІОНАЛІСТА

Коли не знаєш, що робити, треба помолитися.
Один из позитивных моментов этих  выборов это закат псевдонационалистов-совков-вышеваты. Как правило все они или недоучки, плохо выучившие суржик и считающие себя ого-го.Или сумашедшие типа хварионши. Или Тягны в боки. Их основная задача была разрушить национализм, который в свое время создал Народный Рух Украины. Многие этим занимались. И Тарасюк. И покойный Удовенко. Если говоря Херман мы вспоминаем агента терезу, или говоря о Хварион-понимаем ее коммунистическое прошлое комсомольской активистки ( а коммунист это на всегда-потому что отрицательная селекция.) Как вы сччитаете покойный Удовенко или Тарасюк как сотрудничали с гебней? Вот почему их холуи обзединенные правые (хотя по сути они левые) в результате выборов  получили аж 1, 6%. Т.е. псевдонационалистам-недоучкам можно сказать -прощавайте.Динамика хорошая.На парламенских выборах будет-0,7%. Почему? Да все очень просто- вира с мовой заканчиваеентся всегда льготой. Потому что на фронт вышевата не пойдет.она большей частью по получению льготы в тылу. А как ее получить? Да очень просто-надо поддержать существующую власть и получить льготу. Вот почему на парламентских выборах вышивату ждет 0,7%. Но свято место пусто не бывает.Идея национализма конечно же актуальна в современном мире.Но не виям и тягныбыкам ею заниматься.Идет новое время. Просто сейчас решается вопрос-даст ли народ, кто еще не уехал, доворовать страну мажорам, чьи папашки прихватизировали общенародное майно и сдали оружие. Или появится абсолютно новые люди, которые приведут все тенденции в соответствие с требованиями 3 тысячелетия. А не будут заниматься глечиками и рушныками. Пока новое побеждает в очень большим отрывом.Мажоры судорожно цепляются за власть, которая автоматически гарантирует корыто.Ну а псевдонационалисты просто мельтешат под ногами и обязаны своими 1,7% поддержать мажоров. Потому что псевдонационалисту важна не страна, а мова, вира и, как результат,  льгота. В этом суть промосковских совков вий.
   
Re: МОЛИТВА УКРАЇНСЬКОГО НАЦІОНАЛІСТА

Шута обрати і спалити неньку Україну, на радість ворогам. Сумно це.
   
Re: МОЛИТВА УКРАЇНСЬКОГО НАЦІОНАЛІСТА


До зброї!
   
Re: МОЛИТВА УКРАЇНСЬКОГО НАЦІОНАЛІСТА
N88

Кацапи системно підійшли до демонтажу України.
Націоналізм дискредитовано витівками сволоти і нацжон
Мисляче населення в шоці від кількості прокацапського бидла
НМД наступний крок кацапів - позбавити країну капіталу - розірвати стосунки з МВФ та змусити інвесторів та багатих громадян вивести гроші з економіки.
   
Re: МОЛИТВА УКРАЇНСЬКОГО НАЦІОНАЛІСТА
N88

Але якщо пацієнт виживе - то отримає імунітет та досвід.
   
Re: МОЛИТВА УКРАЇНСЬКОГО НАЦІОНАЛІСТА

Коли не знаєш, що робити, треба помолитися.

это видимо полная молитва.
для воинов есть сокращенная.
   
Re: МОЛИТВА УКРАЇНСЬКОГО НАЦІОНАЛІСТА
Via

это видимо полная молитва.
для воинов есть сокращенная.
А ми нікуди не поспішаємо, два тижні читайте повну молитву.
   
Re: МОЛИТВА УКРАЇНСЬКОГО НАЦІОНАЛІСТА

Але якщо пацієнт виживе - то отримає імунітет та досвід.

наши проморгали тот момент, когда те, кто не победил Порошенко в первом туре начали топить в унисон с кацапами, надеясь во втором туре победить и Зеленского и кацапов...
понятное дело, что победить и Зеленского и опозицию после второго тура планируют и кацапы...
в общем, Зеленского после второго тура хотят победить все, а отдуваться опять национал-патриотам...
дай Бог, чтобы пациент выжил и получил иммунитет, потому как такая болезнь как жадность помноженная на разогнанный рагулизм делает, как мы видим, парадоксальные вещи... и самое обидное, что Кремль знал про такие вещи и таки не без успеха внедряет всеобщий хохольский рагулизм в массы...
   
Re: МОЛИТВА УКРАЇНСЬКОГО НАЦІОНАЛІСТА

А ми нікуди не поспішаємо, два тижні читайте повну молитву.
Віє, ви вже 20 років не поспішаєте.
Молитвами хочете відбутися замість розвитку .
   
Re: МОЛИТВА УКРАЇНСЬКОГО НАЦІОНАЛІСТА
Via

Віє, ви вже 20 років не поспішаєте.
Молитвами хочете відбутися замість розвитку .
Бо попереду ще століття, два, три. Чудес не буває.
   
Re: МОЛИТВА УКРАЇНСЬКОГО НАЦІОНАЛІСТА

наши проморгали тот момент, когда те, кто не победил Порошенко в первом туре начали топить в унисон с кацапами, надеясь во втором туре победить и Зеленского и кацапов...
понятное дело, что победить и Зеленского и опозицию после второго тура планируют и кацапы...
в общем, Зеленского после второго тура хотят победить все, а отдуваться опять национал-патриотам...
дай Бог, чтобы пациент выжил и получил иммунитет, потому как такая болезнь как жадность помноженная на разогнанный рагулизм делает, как мы видим, парадоксальные вещи... и самое обидное, что Кремль знал про такие вещи и таки не без успеха внедряет всеобщий хохольский рагулизм в массы...

Цікаво, а Вазелінський знає слова українського гімну, чи для нього гімн спеціально перекладуть на узькій язік?
   
Re: МОЛИТВА УКРАЇНСЬКОГО НАЦІОНАЛІСТА

Бо попереду ще століття, два, три. Чудес не буває.
Немає стільки часу, немає.
   
Re: МОЛИТВА УКРАЇНСЬКОГО НАЦІОНАЛІСТА

шумом карпатських ручаїв струмків

гуком гармат Революції гуркотом
   
Re: МОЛИТВА УКРАЇНСЬКОГО НАЦІОНАЛІСТА

Бо попереду ще століття, два, три. Чудес не буває.
Це вас так Тягнибок втішає?
Прямо як Генсєк комуністів про епоху комунізму, колись там, через століття, два, три .
   
Re: МОЛИТВА УКРАЇНСЬКОГО НАЦІОНАЛІСТА

Так-так, останні 15 років ми бавилися у парламентаризм виключно для того, щоб привести на трон гівнюка.
Досхочу наїлися дерьмократії, досить.
До зброї!
:-B
   
Re: МОЛИТВА УКРАЇНСЬКОГО НАЦІОНАЛІСТА

Так-так, останні 15 років ми бавилися у парламентаризм виключно для того, щоб привести на трон гівнюка.
Досхочу наїлися дерьмократії, досить.
До зброї!
А що ви пропонуєте замість " дєрьмократіі"?
   
Re: МОЛИТВА УКРАЇНСЬКОГО НАЦІОНАЛІСТА

Перепиши.

перепиши, шоб люди не вмирали, так, вія?
чи ти згодна кинути своїх синів і всіх своїх близьких включно з тобою у топку "солодкої" смерті?
шо вам заважає вже сьогодні це зробити? цікаво.
   
Re: МОЛИТВА УКРАЇНСЬКОГО НАЦІОНАЛІСТА

А що ви пропонуєте замість " дєрьмократіі"?

нео-нацизм, вони цього і не приховують.
от вже строчать молитви і просять вчити напам'ять, як "солодко" помирати. вам.
бо вії в селі несподручно з дитиною і чоловіком.
   
Re: МОЛИТВА УКРАЇНСЬКОГО НАЦІОНАЛІСТА

Цікаво, яку молитву провідники українських націоналістів використовували, коли втікали з України  :S
   
Re: МОЛИТВА УКРАЇНСЬКОГО НАЦІОНАЛІСТА
Via

А що ви пропонуєте замість " дєрьмократіі"?
Автократію, гетьманат, президентську республіку тощо. Натомість все йде до парламентської республіки в найгіршому вигляді, скупка голосів виборців за олігархічні партії і тотальна безвідповідальність .
   
Re: МОЛИТВА УКРАЇНСЬКОГО НАЦІОНАЛІСТА
Via

перепиши, шоб люди не вмирали, так, вія?
чи ти згодна кинути своїх синів і всіх своїх близьких включно з тобою у топку "солодкої" смерті?
шо вам заважає вже сьогодні це зробити? цікаво.
10 днів ще почекаємо. Нічого не заважає, час прийшов
   
Re: МОЛИТВА УКРАЇНСЬКОГО НАЦІОНАЛІСТА

Кацапи системно підійшли до демонтажу України.
Націоналізм дискредитовано витівками сволоти і нацжон
Мисляче населення в шоці від кількості прокацапського бидла
НМД наступний крок кацапів - позбавити країну капіталу - розірвати стосунки з МВФ та змусити інвесторів та багатих громадян вивести гроші з економіки.

погугли символи свого ніку, вони наскрізь нео-нацистські.
   
Re: МОЛИТВА УКРАЇНСЬКОГО НАЦІОНАЛІСТА

10 днів ще почекаємо. Нічого не заважає, час прийшов

ойвей. так ви вже готові шахідські пояси на себе і на своїх дітей чіпляти?
класно вас обробили.
   
Re: МОЛИТВА УКРАЇНСЬКОГО НАЦІОНАЛІСТА
Via

ойвей. так ви вже готові шахідські пояси на себе і на своїх дітей чіпляти?
класно вас обробили.
Я сама собі режисер. І тікати нам з рідної землі нема куди і нема нащо.
   
Re: МОЛИТВА УКРАЇНСЬКОГО НАЦІОНАЛІСТА

Так-так, останні 15 років ми бавилися у парламентаризм виключно для того, щоб привести на трон гівнюка.
Досхочу наїлися дерьмократії, досить.
До зброї!

зовсім дах тече у тебе, вія. тобі потрібна допомога психолога.
   
Re: МОЛИТВА УКРАЇНСЬКОГО НАЦІОНАЛІСТА
Via

зовсім дах тече у тебе, вія. тобі потрібна допомога психолога.
Натомість половині виборців потрібна допомога психіатра.
Нічого, життя триває, час всіх розсудить.
   
Re: МОЛИТВА УКРАЇНСЬКОГО НАЦІОНАЛІСТА

Я сама собі режисер. І тікати нам з рідної землі нема куди і нема нащо.

правильно. живи і радій. і не треба нікого ні на "солодку" смерть агітувати, ані до зброї закликати. це взагалі заклики до насильства.
   
Re: МОЛИТВА УКРАЇНСЬКОГО НАЦІОНАЛІСТА
Via

правильно. живи і радій. і не треба нікого ні на "солодку" смерть агітувати, ані до зброї закликати. це взагалі заклики до насильства.
Це заклики до самозбереження. А лякати мене не треба, лякана. Бажаючі мене арештувати чудово знають домашню адресу.
   
Re: МОЛИТВА УКРАЇНСЬКОГО НАЦІОНАЛІСТА

Натомість половині виборців потрібна допомога психіатра.
Нічого, життя триває, час всіх розсудить.

безперечно. тільки нео-нацикам треба дотумкати вже: життя у всіх людей - одне-єдине. і ніхто не має права його вкорочувати. 
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія