Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

# Яндекс, вконтакте, одноклассники и мейл.ру всё - загальна гілка

Я теж заходжу, але весь час зайобує смсками з підтверженням айпі (бо регіони міняються весь час). А укрооператори заблокували їх смс шлюзи. Тож смски достовляються вайбером через раз. Інколи тижнями можно чекати. Клятий мудень таке от натворив. Ну хочу я там спілкуватись - моє право. До чого мені дозвіл шоколадного упиздня?

Дегенерат. Як в моральному так і в технічному плані. Не думати про Порошенко, а просто думати про краіну тобі генетичні дефекти заважають?

Останнє редагування: 30 травня 2019 03:25:32 від Dobre
   
Дегенерат. Як в моральному так і в технічному плані. Не думати про Порошенко, а просто думати про краіну тобі генетичні дефекти заважають?

Повернись в Україну. А до того ти не маєш ніякого морального права писати те, що написав.
Не тобі, втікачу з Батьківщини, розкидатись обвинуваченнями.
Якщо б це був не ФУП, я б відверто в п*ять поверхів розповів тобі хто ти є насправді.
   
є до вас, пане DeL1T одне питаннячко: ви захищали Україну пiд час оцiєї вiйни?
Тобто упиздень делт вихваляється порушенням законів України і підтримує рашку?Якеж гівно прихильники певної політсили!
   
Повернись в Україну. А до того ти не маєш ніякого морального права писати те, що написав.
Не тобі, втікачу з Батьківщини, розкидатись обвинуваченнями.
Якщо б це був не ФУП, я б відверто в п*ять поверхів розповів тобі хто ти є насправді.

Почни з себе, вирости в собі українця, а не хохла недолугого.
   
Почни з себе, вирости в собі українця, а не хохла недолугого.

Це не твоя собача справа, якщо не вдаватись до подробиць.
   
Це не твоя собача справа, якщо не вдаватись до подробиць.

Україна, це моя справа. А ти, помилка природи, в простонароді відомий як хохол, з українським паспортом, немаєш ніяких привелегій на незалежну думку. Бо твій лексичний словник складається зі слів меньше, ніж в Елочки-людожерки, «мародер, свиня, свиноферма, кнур». Ти злидень-звичайний, якого потрібно кормити з ложки що ти не помер з голоду, тобі потрібно виплачувати субсидії щоб ти не замерз, бо самостійно ти нуль помножений на нуль, рівень твого розвитку відповідає рівню твоїх аргументів та словникового запасу.
   
Україна, це моя справа. А ти, помилка природи, в простонароді відомий як хохол, з українським паспортом, немаєш ніяких привелегій на незалежну думку. Бо твій лексичний словник складається зі слів меньше, ніж в Елочки-людожерки, «мародер, свиня, свиноферма,  ». Ти злидень-звичайний, якого потрібно кормити з ложки що ти не помер з голоду, тобі потрібно виплачувати субсидії щоб ти не замерз, бо самостійно ти нуль помножений на нуль, рівень твого розвитку відповідає рівню твоїх аргументів та словникового запасу.

Все, жопомий, висрався? :K
Вільно, застебни штані.
Твоя думка мені цікава лише з точки зору, яких свихнутих
ідіотів приймають інші країни.  :-X  :dopovid:
   
є до вас, пане DeL1T одне питаннячко: ви захищали Україну пiд час оцiєї вiйни?

Ні. І ніяких держтаємниць не маю. Військова тематика мені не цікава. Тож забороняти доступ геть усім це цензура та порушення прав людини.
   
Тобто упиздень делт вихваляється порушенням законів України і підтримує рашку?Якеж гівно прихильники певної політсили!

Знаєш, я в своєму житті порушував досить багато законів, бо вони у нас совкові і відсталі. Часто порушують економічну чи приватну свободу особистості. От що що, я ніколи не крав у українців та не завдавав їм шкоди. А інше безглуздя можно порушувати, мені срать на них.

Останнє редагування: 30 травня 2019 09:07:20 від DeL1T
   
Взагалі я не просив піклування у держави. Але вона збирає з мене пенсійний збір(якоби мені на пенсію), вирішує де патріотично спілкуватись, а де ні. Відстале клептоманське недодержавне утворення нав'язує ідіотські правила людині
21 сторіччя. Живи по принципу "моя свобода закінчується там, де починається свобода іншого" і дурні питання зникнуть самі собою.

Останнє редагування: 30 травня 2019 09:13:31 від DeL1T
   
DeL1T - це ФСБшний дятел. Довбає тут проти України, гандон.
   
Взагалі я не просив піклування у держави. Але вона збирає з мене пенсійний збір(якоби мені на пенсію), вирішує де патріотично спілкуватись, а де ні. Відстале клептоманське недодержавне утворення нав'язує ідіотські правила людині
21 сторіччя. Живи по принципу "моя свобода закінчується там, де починається свобода іншого" і дурні питання зникнуть самі собою.
кацапські ресурси під час війни заборонили правильно,  це серйозна загроза нацбезпеці. Тим більше,  кому сильно треба,  той має способи. Головне, що загальна маса там не сидить.
   
Взагалі я не просив піклування у держави. Але вона збирає з мене пенсійний збір(якоби мені на пенсію), вирішує де патріотично спілкуватись, а де ні. Відстале клептоманське недодержавне утворення...
Ню-ню...
   
Ні. І ніяких держтаємниць не маю. Військова тематика мені не цікава. Тож забороняти доступ геть усім це цензура та порушення прав людини.

вопросов больше не имею. я догадывался, шо вы - вата. теперь я это знаю.
   
є до вас, пане DeL1T одне питаннячко: ви захищали Україну пiд час оцiєї вiйни?

 (tu)
   
https://www.facebook.com/451524258225724/posts/2534367543274708?s=100007829497283&sfns=mo

Разблокирует до выборов - добавит своей политсиле какой-то еще процент...
   
Разблокирует до выборов - добавит своей политсиле какой-то еще процент...
И какой-то потеряет.
   
И какой-то потеряет.

Нет.
Те (И какой-то потеряет) и так против него.

По-любому, профит будет намного больше
Это РЕАЛЬНОЕ, ОЩУТИМОЕ ДЛЯ МНОГИХ действие
   
Нет.
Те (И какой-то потеряет) и так против него.

По-любому, профит будет намного больше
Это РЕАЛЬНОЕ, ОЩУТИМОЕ ДЛЯ МНОГИХ действие
Что реального и ощутимого в ВК и ОК? Хрень какая-то. За ЗЕ голосовали и проукраинские избиратели, которым этого не надо. Так что видно будет.
   
Что реального и ощутимого в ВК и ОК? Хрень какая-то. За ЗЕ голосовали и проукраинские избиратели, которым этого не надо. Так что видно будет.
Порошенко запретил, Зеленский - разрешил. Вот такой вот контраст. Запрет - всегда хуже

Согласен, что "видно будет". Но я б на месте Зеленского поторопился

Останнє редагування: 26 червня 2019 20:56:23 від Смит
   
Порошенко запретил, Зеленский - разрешил. Вот такой вот контраст. Запрет - всегда хуже

Согласен, что "видно будет". Но я б на месте Зеленского поторопился
А я бы не торопился). ВК и ОК реально зло. Вся личная информация на ладони. Зачем?
   
А я бы не торопился). ВК и ОК реально зло. Вся личная информация на ладони. Зачем?

Подозреваю, что Зеленский для начала должен узнать о том, что он собирается разрешить, а уже после этого не торопиться. :)
   
А я бы не торопился). ВК и ОК реально зло. Вся личная информация на ладони. Зачем?

Ну, есть у людей такая привычка - личные данные выкладывать ... А привычка - вторая натура. Ну-у, как курить. Одними запретами проблему не решить

Мне собственно интересен только Кинопоиск, некоторые сервисы Яндекса  и Облака Мейл.РУ
   
Спокійно. Київський окружний все поверне назад. Сватів будемо прямо з вкантактікав дивитися.
   
Спокійно. Київський окружний все поверне назад. Сватів будемо прямо з вкантактікав дивитися.
в чому проблема? Хай дивляться. ВК це звичайна соцмережа. Свати ніби мілітарної чи радянської пропаганди не несуть. Обмеження інтернету це ПОГАНО ЗАВЖДИ. Без виключень. Держава має народ за скот який треба кормити цензурованою інформацією. Схаменіттся, досить виправдовувати диктаторське цензування.
   
в чому проблема? Хай дивляться. ВК це звичайна соцмережа. Свати ніби мілітарної чи радянської пропаганди не несуть. Обмеження інтернету це ПОГАНО ЗАВЖДИ. Без виключень. Держава має народ за скот який треба кормити цензурованою інформацією. Схаменіттся, досить виправдовувати диктаторське цензування.

смотрю я, пан DeL1T за  [KA] топит - аж гай шумит..
   
капітуляції підписані в мінськах. схвалені нормандським форматом.
зараз плавно - щоб не спугнуть лохів - все фіксується

творці поразок - генерали полковники зраднники зокрема і українська продажність  і безпринципність взагалі

висновків ми не робим

аби гроші гріха не буде
нацарювати сто руублів і втекти

"каждому вору возможность не красть"
   
капітуляції підписані в мінськах. схвалені нормандським форматом.
зараз плавно - щоб не спугнуть лохів - все фіксується

творці поразок - генерали полковники зраднники зокрема і українська продажність  і безпринципність взагалі

висновків ми не робим

аби гроші гріха не буде
нацарювати сто руублів і втекти

"каждому вору возможность не красть"
https://youtu.be/vwRtOX768Bw

Переробив пісню старий муділо! (td)
   
в чому проблема? Хай дивляться. ВК це звичайна соцмережа. Свати ніби мілітарної чи радянської пропаганди не несуть. Обмеження інтернету це ПОГАНО ЗАВЖДИ. Без виключень. Держава має народ за скот який треба кормити цензурованою інформацією. Схаменіттся, досить виправдовувати диктаторське цензування.
до вкантактав-яндексав мають прямий доступ спецслужби окупанта. Під час війни тупа ідея давати такий інструмент збору інформації агресору
   
користуйтейсь серверами блекбері і буде вам щастя...
а ВК то якусь інфу найти чи для піздєжа
   
Поверніть хохлам вкантаґтєг

Поверніть хохлам вкантаґтєг, бо вони всю країну Зе!бенятами через нього заблювали.
Хай там собі розкладаються далі замість ходити на вибори, тупа бидломаса завжди потрібна.
   
до вкантактав-яндексав мають прямий доступ спецслужби окупанта. Під час війни тупа ідея давати такий інструмент збору інформації агресору

Такі ж саме аргументи про спецслужби і шпійонів наводить кім чен ір і фідель кастро

Американці чомусь не забороняють дивитись альджазіру, а українці мислять совково і антидемократично.
   
Такі ж саме аргументи про спецслужби і шпійонів наводить кім чен ір і фідель кастро

Американці чомусь не забороняють дивитись альджазіру, а українці мислять совково і антидемократично.

Тому що упоролися.
   
За запрет VK я только за. Я сам пытался программно блокировать данный сервис для своих детей. На мой взгляд это бессмысленная трата времени. А с одноклассниками явный перебор. Я в них с самого начала работы данного сервиса и не вижу смысла в блокировке, тем более, что ее легко обойти. Аналогично с почтой mail.ru.
   
Такі ж саме аргументи про спецслужби і шпійонів наводить кім чен ір і фідель кастро

Американці чомусь не забороняють дивитись альджазіру, а українці мислять совково і антидемократично.

Бо Альджазировцы не представляют угрозы и не наносят ущерб штатам.
Поинтересуйся, как обстоят дела с канадской музыкой, какие исполнители пробиваются на рынок штатов и какие штатовские звучат в Канаде.
Там война похлеще, чем у нас с орками.

 Все страны отстаивают свои интересы. Украина - не исключение.
Даже кацапы нагибают всех не резидентов, ставят им условия, контролируют свое жизненное пространство. (как это делают - другой вопрос)

 А, нам Украине , я так понимаю из вашего сообщения, не хватает ФСБ-шных онлайн агентов, онлайн русского мира, возможности кацапскому бизнесу для заработка в Украине. Нам болыть цэ.

Так я тебя расстрою, это не свобода - это коллаборационизм, проституция и хохлизм в чистом виде.
Надо что-то посмотреть "на темной стороне нета" - есть методы, но давать возможность врагу зарабатывать и вещать в Украине - преступно.
   
смотрю я, пан DeL1T за  [KA] топит - аж гай шумит..

Скучив за ними.
   
до вкантактав-яндексав мають прямий доступ спецслужби окупанта. Під час війни тупа ідея давати такий інструмент збору інформації агресору

У делітів і їм подібних війни нема.
   
https://www.facebook.com/451524258225724/posts/2534367543274708?s=100007829497283&sfns=mo
дегенерат ибаный ...тварь еврейская....
Уже начинает бесить сука.
Хорошо шо я не повелся на этого уебана и не голосовал за это убожество...моя совесть чиста .
   


   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія