Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

KAZKA Плакала

KAZKA Плакала



Просил бы фупчегов высказаться по поводу этого клипа

Если это уже обсуждалось  - скиньте ссылки на предыдущие обсуждения...

   
Re: KAZKA Плакала

гавноклип, позорно было снять такую работу на уже популярную песню.
   
Re: KAZKA Плакала

119 593 307 переглядів  :S
100 007 коментарів
   
Re: KAZKA Плакала

Re: KAZKA Плакала

Re: KAZKA Плакала

обговорювати такі речі..... на укроїнофобському форумі, моветон....
а пісня офігенна
   
Re: KAZKA Плакала

Расистський кліп.
Усі білі і ні одного китайця.
   
Re: KAZKA Плакала

Расистський кліп.
Усі білі і ні одного китайця.
І гомофобний - жодного пі гея
   
Re: KAZKA Плакала

А этот чем хуже "Плакала"?

   
Re: KAZKA Плакала

При всём уважении к украинской попсе ... стильное гавно! "Стильное" понятно почему, а гавно ... ну хотя бы от того, что положа руку на сердце - когда вы первый раз слушали, ещё не зная текста, не заглянув в интернет узнать его... вы сразу разобрали слова куплета? Я разбирал только отдельные слова (одно слово через пять) и до припева ничего не расслышал. Так это на нормальной мультимедийной акустике у моего системника, а на копеечной акустике ноута? Даже при перемотке обратно, вторичном прослушивании... ни фига... такое мнение, что пропевание воем-скулежом (типа соул?) умышленное такое, для оригинальности что ли? Ну и подбор моделей такой же, по принципу - чем противоестественнее и нехарактернее для украинцев типаж, тем оригинальнее. И это украинская песня? Что в ней украинского, кроме испоганенных воем украинских слов?
   
Re: KAZKA Плакала

https://тсн/amp/glamur/solistka-gurtu-kazka-pokazala-sidnici-u-kupalniku-1281441.html
   
Re: KAZKA Плакала

Клип- любительская поделка на скорую ногу
   
Re: KAZKA Плакала
tyv

І гомофобний - жодного пі гея
А негри ... негри де?
   
Re: KAZKA Плакала

Уже в  печенках сидит.
   
Re: KAZKA Плакала
tyv

Краща гілка була про те як Казка обісралась з участю в концертьє пєсня года в Дюсьєльдорфьє!
   
Re: KAZKA Плакала

За 7 хвилин + 50 тисяч переглядів.  ;o
   
Re: KAZKA Плакала

ну хотя бы от того, что положа руку на сердце - когда вы первый раз слушали, ещё не зная текста, не заглянув в интернет узнать его... вы сразу разобрали слова куплета?


Ось свіжий кліп, де я теж не міг спочатку розібрати слова, але  це аж ніяк не г.

   
Re: KAZKA Плакала

При всём уважении к украинской попсе ... стильное гавно! "Стильное" понятно почему, а гавно ... ну хотя бы от того, что положа руку на сердце - когда вы первый раз слушали, ещё не зная текста, не заглянув в интернет узнать его... вы сразу разобрали слова куплета? Я разбирал только отдельные слова (одно слово через пять) и до припева ничего не расслышал. Так это на нормальной мультимедийной акустике у моего системника, а на копеечной акустике ноута? Даже при перемотке обратно, вторичном прослушивании... ни фига... такое мнение, что пропевание воем-скулежом (типа соул?) умышленное такое, для оригинальности что ли? Ну и подбор моделей такой же, по принципу - чем противоестественнее и нехарактернее для украинцев типаж, тем оригинальнее. И это украинская песня? Что в ней украинского, кроме испоганенных воем украинских слов?

 ;o  :S  ;o

читай коменты не славянский человек 

Рамзиер Исматов
По телом мурашки бегает. Супер салам с. . Таджикистанан.

Имя Фамилия
Знайте - в Латвии эта песня популярна и всеми любима!

рамиль хазиев
Песня супер! Как казанский татарин отвечу: Крым - Это Украина!

Aleksandr f
Суууупер,респект от Румынии,знаю русский язык,говорю на украинском языке,отец часто пел украинские песни и научил этому языку,поставил своей жене,теперь Карлос Дрямс не слушает,весь день эта песня в доме рулит.)))))

Останнє редагування: 16 січня 2019 22:21:24 від Сметана
   
Re: KAZKA Плакала

KAZKA - унилое ЛАЙНО (td) 
Один з випадків массового помішатєльства (вродє воспріятія як звізди блєющого Вакарчука з абсолютно посередньою музикою групи)
або удачного маркетингу (почали з ввалення бабла в накрутку показів в Ютуб).

Х У Й Н Я (td)
   
Re: KAZKA Плакала

Десь в тих гілках де обговорювали Казку.( чи то в гілці про Діскатєку))) я порівнював Казку з ще однією украінською співачкою.( правда зараз у Москві співає)—— на той час по переглядам Лобода була попереду.
І на зараз теж залишається( поки що) попереду.
127 лямів переглядів.
   
Re: KAZKA Плакала

Ось свіжий кліп, де я теж не міг спочатку розібрати слова, але  це аж ніяк не г.

https://www.youtube.com/watch?v=gw2nclcoFNE

 (tu)  ми перший раз почули в фільмі "Секс і нічого особистого"  (tu)

Саундтрек фільму:
Англомовні композиції та композиції без слів

    I See You — Mountain Breeze
    Waves — Cepasa
    Always Beautiful — Cepasa
    Nothing At All — Brunettes Shoot Blondes
    Unreal — Cepasa
    FIRE — AIO
    Daydreamer  — Koloah

Україномовні композиції

    Сонячна — Сальто Назад
    Колискова — KADNAY
    Крейзі Нікіта — Panivalkova
    У мене немає дому — Один в каное

Російськомовні композиції

    Полураздета — Макс Барских
    То, от чего без ума — Monatik
    УВЛИУВТ — Monatik
    Все, что мне нужно — Monatik
   
Re: KAZKA Плакала

Ну Лабуда, это наша Анджеліна Джолі и Джей Ло в одном флаконе.
   
Re: KAZKA Плакала

KAZKA - унилое ЛАЙНО (td) 
Один з випадків массового помішатєльства (вродє воспріятія як звізди блєющого Вакарчука з абсолютно посередньою музикою групи)
або удачного маркетингу (почали з ввалення бабла в накрутку показів в Ютуб).

Х У Й Н Я (td)

А що не лайно?
   
Re: KAZKA Плакала

Ну Лабуда, это наша Анджеліна Джолі и Джей Ло в одном флаконе.
А Сергей007 то наш Брюс Уиллис
   
Re: KAZKA Плакала

Мені подобається пісня Казки саме як музичний твір, тому що я люблю стиль вокал транс. Слова якісь слабенькі.

Але кліп просто фейл. Він показує жінок різного віку, які постійно депресують,  хлиають, плачуть і ридають. Як кажуть, сміх без причини - прізнак дурачіни, а що є плач без причини? Ознака депресії, неврозу і псилогоічної неадекватності.

Замість того, щоб pull themselves by the bootstraps, закотити рукави і зайнятися вирішенням проблем, які їх турбують, бути сильними і самодостатніми, незважаючи ні на що, ці жінки роблять себе жертвами і плачуть, плачуть, плачуть.  За час звучання пісні пролилося стільки сліз, що можна заповнити невеличке озеро або тимчасово відновити подачу води до Криму  :weep: .  До кінця кліпа виникає бажання підійти до кожної, трусанути за поечі, дати ляпаса по щоці або смикнути за волосся, щоб вони нарешті вийшли із свого депресивного ступору і зрозуміли, що для жінки нема нічого неможливого, якщо вона захоче  :gigi: .

Потім, більшість жінкок у кліпі навіть не українок не схожі і мають якийсь модельно-скандинавсько-страшнуватий тип зовнішності. Світле, іноді кучеряве волосся з дрібною "хімією", водянисті очі. Це не наш здоровий, красивий, класичний український типаж. Не дивно, що вони постійно ревуть  :laugh:
   
Re: KAZKA Плакала

Ось чувак спива... теж слив не розибрати ... але прикольно хуч подивитися на тьолок  :dance3:
   
Re: KAZKA Плакала

А що не лайно?
Не мой формат, но например тот же Монатик(русскоязычный) делает продукт более высокого качества.
   
Re: KAZKA Плакала

А що не лайно?

Класика

Ця пані - викладач музики, тому так чітко дотримується написаного у нотах.

   
Re: KAZKA Плакала



Україномовні композиції

    Сонячна — Сальто Назад
    Колискова — KADNAY
    Крейзі Нікіта — Panivalkova
    У мене немає дому — Один в каное

Російськомовні композиції

    Полураздета — Макс Барских
    То, от чего без ума — Monatik
    УВЛИУВТ — Monatik
    Все, что мне нужно — Monatik
(tu)
   
Re: KAZKA Плакала

вон наши  мировой рынок металкора с женским вокалом разрывают просто на куски.
Новый клип вышел
   
Re: KAZKA Плакала

блєющого Вакарчука з абсолютно посередньою музикою групи

Вакарчук  використовує дуже оригінальні... як це українською... (созвучия (рос.) Сольфеджіо не філонив.
   
Re: KAZKA Плакала

От де профі

Фредді у пеклі аплодує разом із Селін Діон.  :-B

   
Re: KAZKA Плакала

клип дерьмовый как и песня собственно.

вот клип хитовый, правда группу мало кто знает.

   
Re: KAZKA Плакала

это стихи франка

   
Re: KAZKA Плакала

При всём уважении к украинской попсе ... стильное гавно! "Стильное" понятно почему, а гавно ... ну хотя бы от того, что положа руку на сердце - когда вы первый раз слушали, ещё не зная текста, не заглянув в интернет узнать его... вы сразу разобрали слова куплета? Я разбирал только отдельные слова (одно слово через пять) и до припева ничего не расслышал. Так это на нормальной мультимедийной акустике у моего системника, а на копеечной акустике ноута? Даже при перемотке обратно, вторичном прослушивании... ни фига... такое мнение, что пропевание воем-скулежом (типа соул?) умышленное такое, для оригинальности что ли? Ну и подбор моделей такой же, по принципу - чем противоестественнее и нехарактернее для украинцев типаж, тем оригинальнее. И это украинская песня? Что в ней украинского, кроме испоганенных воем украинских слов?

Підтримую
Моделі мали бути чорнобриві, кароокі, вдягнені в плахту, віночок, червоні чобітки, коралі. І звати усіх Галя

Останнє редагування: 16 січня 2019 23:34:57 від H.Kropp
   
Re: KAZKA Плакала

Десь в тих гілках де обговорювали Казку.( чи то в гілці про Діскатєку))) я порівнював Казку з ще однією украінською співачкою.( правда зараз у Москві співає).....
Ну пане sergey19744007,  як не натраплю на ваш допис, то -- потім йду руки мити...
Як не Шарій то Лобода...
Зжальтеся!!!!!!!!  :(
   
Re: KAZKA Плакала

   
Re: KAZKA Плакала

Хуета (td) Заебали :X
   
Re: KAZKA Плакала
van

Клип очень  очень профессионально  снят, похожего клипа нет , очень интересная идея   Молодцы и девчонки и режиссер оператор и весь коллектив  ! :super:   
   
Re: KAZKA Плакала
RS

Почитав коментарі і подумалось: талант ми ще можемо вибачити, але успіх - ні.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія