Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ха..ха..ха...пока зеленский,где то прячется в четверг его лишат всех президенских полномочий :weep:

Зрозумiло
Зеля вчиться, зараз у бiблiотецi Констiтуцiю вивчає
5-ть рокiв просив не турбувать
В цей час, лапшу зефанам на вуха буде розвiшувати команда

вже сьогодні йому варто вивчити, як він зможе запобігти той фатальний день,
коли і навпроти нього на сцені стадіону або в телевізійній студії виявиться радісний «вирок»,
який буде зачитувати йому звинувачення і претензії користувачів соціальних мереж.
:facepalm:  Зеля почав серйозно готуватися до віборів ще рік тому. Відпочиньте, все буде добре.
   
  я не згодна з вами по цій позиції.
наче зараз кіпішу не існує по будь-якому приводу, чи без привода, чи  з приводу будь-якого привода (с) -так казала моя вчителька літератури сто років тому...

Але він вже має статус вигравшего президента, нового президента.
він має щось робити, аби захистити свої повноваження і владу.

хай мовчить- пох.., але хай щось робе, аби це порохняве знову не всілося на владну табуретку
Поки що він має статус вигравшого КАНДИДАТА в президенти.
І чому ви вважаєте, що вони нічого не роблять? Тільки тому, що не кричать про це, як БПП?
   
:facepalm:  Зеля почав серйозно готуватися до віборів ще рік тому. Відпочиньте, все буде добре.

ви мабудь з Одеси, там теж так шуткують
Не волнуйся, все будет хорошо. В крайнем случае - нет
 :)


   
:facepalm:  Зеля почав серйозно готуватися до віборів ще рік тому. Відпочиньте, все буде добре.


А откуда ты это знаешь?

Соне Кошкиной в интервью Зеленский говорил буквально перед Новым годом, что ещё не решил, идти ему в Президенты, или нет :lol:

Он что, врал людям?

Таки ты штабная, Шафран?  :weep:
   
ви мабудь з Одеси, там теж так шуткують
Не волнуйся, все будет хорошо. В крайнем случае - нет
 :)


Она из штаба :gigi:
   
Она из штаба :gigi:

тю, новина
то була шутка на пУк
 :)

   
Таки Самопомощь окончательно закопала себя этим законом.

Посмотрел таблицу, фактически режут все полномочия президента. Даже залезли в сферу МЗС и обороны, РНБО.

Они что епанулись? Независимо от того кто президент, этот закон это вредительство.

Садонемочь пусть идет нахер. Жаль, голосовал за них

+1
Не голосувала за самопоміч, а з іншим повністю згодна.
Сподіваюсь, голосів в Раді не вистачить на цей маразм.
Але буде цікаво подивитися, як хто проголосує.

Останнє редагування: 24 квітня 2019 14:13:38 від Foxic
   
А откуда ты это знаешь?

Соне Кошкиной в интервью Зеленский говорил буквально перед Новым годом, что ещё не решил, идти ему в Президенты, или нет :lol:

Он что, врал людям?

Таки ты штабная, Шафран?  :weep:
При  чем тут Соня Кошкина и его решение? Вы что, серьезно думаете, что он вот сидел-сидел и подумал: "А почему бы мне не стать президентом?" :facepalm:
Я просто умею слушать и СЛЫШАТЬ, в отличие от вас, порохоботов, которые не ХОТЯТ даже просто послушать
Вот интервью, послушайте до конца и все услышите. Ну, если кому совсем лень, то слушайте с 11.20
https://youtu.be/4O0szju3S4c


Останнє редагування: 24 квітня 2019 14:25:19 від шафран
   
При  чем тут Соня Кошкина и его решение? Вы что, серьезно думаете, что он вот сидел-сидел и подумал: "А почему бы мне не стать президентом?" :facepalm:
Я просто умею слушать и СЛЫШАТЬ, в отличие от вас, порохоботов, которые не ХОТЯТ даже просто послушать
Вот интервью, послушайте до конца и все услышите.
https://youtu.be/4O0szju3S4c
https://youtu.be/4O0szju3S4c



Та шо ж такое? Ещё в сентябре ты уверенно порохоботствовала, и орала, что альтернативы Пороху - нет, а тут - такой пердимонокль, и уже презрительное: "Вас, порохоботов"...

Шо, у Зеленскага больше рупий заплатили?  :lol:
   
Шафран, так ты - перекати-поле, что ли?

Где платят, за того и майку рвёшь?
   
Так сколько у Зеленского платят, чтобы ты тут по форумах говорящей головой Разумкова работала, а, Шафран?  :weep:
   
Шафран, так ты - перекати-поле, что ли?

Где платят, за того и майку рвёшь?
Шуша, вот не прикидывайся, что ты первый раз слышишь, что я до нового года думала голосовать за порошенка. И не прикидывайся, что ты не читала мои темы про то, почему я НЕ буду голосовать за Порошенка. Ты во ВСЕХ этих темах отмечалась.
Или ты просто компьютерный бот?
Или мне опять поднять все темы, а?
   
Так сколько у Зеленского платят, чтобы ты тут по форумах говорящей головой Разумкова работала, а, Шафран?  :weep:
Не старайся. Это не ко мне.
   
Так сколько у Зеленского платят, чтобы ты тут по форумах говорящей головой Разумкова работала, а, Шафран?  :weep:
Короче, шуша, поставлю-ка я тебя в игнор, бо достала уже своими тупыми вбросами. Бай.
   
Короче, шуша, поставлю-ка я тебя в игнор, бо достала уже своими тупыми вбросами. Бай.

Та понятно. Став.  А то очі у Сірка позичати прийдеться!

Кажеш, дуже не любиш писати на політичні теми тут, на ФУПі?  :gigi:
   
шуша, а шо, у ВЕРЕСНІ альтернатива ПП була???
А не нагадаєш, коли там стало відомо, хто йде балотуватися?
   
риб"ята, ви ж ХОТІЛИ цього закону!  :weep:

хто, я?  ;o
видно, ви мене з кимось сплутали
я послідовно виступаю за ЗБІЛЬШЕННЯ повноважень гетьмана
бо все рівно народ буде покладати відпвідальність за все на нього
це положення і треба узаконити
а не навпаки!
   
шуша, а шо, у ВЕРЕСНІ альтернатива ПП була???
А не нагадаєш, коли там стало відомо, хто йде балотуватися?

Гадаю, що була - там було ще купа людей, що збиралася балотуватися.

І люди, що голосували за Зеленського - то не електорат Порошенко. Він забрав свої голоси у Тимошенко, Гриценко, Смєшко і т.д. Навіть у Бойко.

Але топити спочатку за Порошенко, а потім за Зеленського - це вже оксюморон повний. І ти це розумієш.

Тим більше, що Шафран  стверджує, що Вова вирішив йти у Президенти зовсям не 31 грудня, як він в цьому всіх завіряє. Тож у вересні Шафран прекрасно знала, хто і куди буде йти. Та й для решти не було сумнівів.

То Вова кокєтнічав з Сонею - що сама Шафран і стверджує.
   
Зелю валять во всю,відосик від Купрія з ВР)  Можуть голоси і набрати. Побачим що буде.
   
Шуша, вот не прикидывайся, что ты первый раз слышишь, что я до нового года думала голосовать за порошенка. И не прикидывайся, что ты не читала мои темы про то, почему я НЕ буду голосовать за Порошенка. Ты во ВСЕХ этих темах отмечалась.
Или ты просто компьютерный бот?
Или мне опять поднять все темы, а?

Шафран, а когда ты будешь агитировать голосовать за Юлю Тимошенко? Ну, что ей не обидно было.. А то до Нового года ты знатно порохоботствовала, после Нового года -позеленела, мож, теперь к бело-сердечным пойдешь?

 Тем более, парламентские скоро...А?  :weep:  B-)
   
якби пан зе заговорив  то можливо  і рада  і нарід вели себе по іншому
 
   
+1
Не голосувала за самопоміч, а з іншим повністю згодна.
Сподіваюсь, голосів в Раді не вистачить на цей маразм.
Але буде цікаво подивитися, як хто проголосує.
+100500!! Депутатское говно всплыло и идёт воевать за корыто! Каг же  это ворьё теперь будет покупать себе дамские сумочки за 4000 евро!

Останнє редагування: 24 квітня 2019 14:57:07 від a49
   
якби пан зе заговорив  то можливо  і рада  і нарід вели себе по іншому

тут така річ
поки Вова мовчить, повилазять всі вражини
але важливо не пропустити момент, коли його вже й слухать не будуть...
   
тут така річ
поки Вова мовчить, повилазять всі вражини
але важливо не пропустити момент, коли його вже й слухать не будуть...
А может он ждёт пока всё дерьмо  повсплывает
   
щойно Ляшко - от флюгер грьобаний.
Ми наполягаємо прийняти закон про імпічмент
( впродовж 5 років -не наполягали) и закон про скасування неконституційних повноважень Президента Порошенка , бо він стільки на себе поперетягав -досить.

ви уявляєте цю маніпуляцію
 ох їх там оплатили грубо -прямо усі такі борцуни стали.

Господи - який цинізм і брехня.
   
А может он ждёт пока всё дерьмо  повсплывает

аби пізно не було....:(
   
їх негайно потрібно розганяти.

і ти бач -під яким соусом подають... розводка як котят (с)

   
ооо как запели ...с поддержкой 3 % ,  реваншу воні не допустять ... нахх   єто туда :D
   
Глава Окружного административного суда Киева Павел Вовк заявил, что возможность распустить Верховную Раду сохраняется до 14 июня, а не до 27 мая.
   
щойно Ляшко - от флюгер грьобаний.
Ми наполягаємо прийняти закон про імпічмент
( впродовж 5 років -не наполягали) и закон про скасування неконституційних повноважень Президента Порошенка , бо він стільки на себе поперетягав -досить.

ви уявляєте цю маніпуляцію
 ох їх там оплатили грубо -прямо усі такі борцуни стали.

Господи - який цинізм і брехня.
Ти чьо, баришня?!
21 квітня - кінець епохи брехні!  :gigi:
   
Глава Окружного административного суда Киева Павел Вовк заявил, что возможность распустить Верховную Раду сохраняется до 14 июня, а не до 27 мая.
а може послухаємо  каменти конституційного суду? B-)
   
Шафран, а когда ты будешь агитировать голосовать за Юлю Тимошенко? Ну, что ей не обидно было.. А то до Нового года ты знатно порохоботствовала, после Нового года -позеленела, мож, теперь к бело-сердечным пойдешь?

 Тем более, парламентские скоро...А?  :weep:  B-)

ой, то виявляється, що Шафран курв..., ой, жєнщіна льогко..., ой,  ізмєнчівая жєнщіна....
   
ой, то виявляється, що Шафран курв..., ой, жєнщіна льогко..., ой,  ізмєнчівая жєнщіна....
не знав?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія