Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ха..ха..ха...пока зеленский,где то прячется в четверг его лишат всех президенских полномочий :weep:

не НАША вина

 Спочатку унеможливили нормальний вибір, а тепер "не наша вина"??? :suicide2:
   
І яка відповідальність у Порошенко.
 Кльова, мабуть, зза бугра поради роздавати.
 То ще й безпечно - собі ж не нашкодиш. ;)

До чого тут Порошенко? ми говоримо про обов"язки президента вс. прем"єр-міністра. В деяких країнах посади преза взагалі нема і якось живуть.
   
Нема значення. Проти Пе = за Зе.

  За ПЕ - це ЗА корупцію, за продовження синячих порядків.
  Я голосував не за Зе, а проти Пе, а те що у мене не було інших варіантів, для позитивного вибору - то в тому провина Пе.

   
До чого тут Порошенко? ми говоримо про обов"язки президента вс. прем"єр-міністра. В деяких країнах посади преза взагалі нема і якось живуть.
  А пару місяців тому мовчали. І чого б це? :lol:
   
Спочатку унеможливили нормальний вибір, а тепер "не наша вина"??? :suicide2:

You must be kidding me? У вас було 39 (!) кандидатів. Вже вибирай кого хочеш! Та блін, навіть Юлька була в тисячу раз краща, ніж що ви собі на свою голову вибрали.

Страшно? Неприємно? Соромно? живіть тепер із своїм вибором і відповідайте за нього!
   
  За ПЕ - це ЗА корупцію, за продовження синячих порядків.
  Я голосував не за Зе, а проти Пе, а те що у мене не було інших варіантів, для позитивного вибору - то в тому провина Пе.

Ще раз - якщо ти поставив хрестик чи будь-яку іншу помітку проти прізвища Зе, ти за нього голосував. Все. Твоя мотивація має 0 значення. Має значення результат.

Трошки вагітним бути не можна, шановний. Ви себе самі трах?;%:ли  :weep:
   
звичайно.Точка бачення випливає з точки сидіння.Чи не так прихильники певної політсили? Ви ж тут так "ізголялісь" останні місяці а тепер не подобається.а то тільки початки "атвєткі".Ви думали,що Бога за бороду? а тут виявляється,що найлегше то вибратися,а дальше ПО ТДІЛАХ.А там швах намічається.
 Казав же вам нерозумним-СИСТЕМА в ріг скрутить любого.Коли зацікавлених і озлоблених та настрашених приходом несистемних до фіга і трохи.І їх обєднання ПРИРОДНЄ. :D ,бо ніхто ще одних конкурентів терпіти не хоче.І так на всіх не вистарчає.
Порохобот визнав, що він -- цинічна брехлива тварюка.
Нарешті.
ПС. Для тебе тупого нагадаю -- за Зе ОСОБИСТО я жодного разу не висловлювався і за нього не голосував.
Я зразу вважав і писав -- Той, хто вигадав Зе дуже зневажає громадян України.

Останнє редагування: 24 квітня 2019 05:38:58 від StepbyStep
   
  А пару місяців тому мовчали. І чого б це? :lol:

Хто мовчав? що так буде?

Ну так хто зна, що в того госдепа в голові  :weep:  :weep:  :weep:
   
вкотре пересвідчуюсь яке гівно і гніда Порошенко.

його не можна більше до влади -воно ніяк ту табуретку випустити не може.

хто карикатурист -намалюйте картинку ))))відтяжки від табурета йопаного кондитера---і така дооо-о-овга рука, як макаронина когтем за сидушку тримається, а його тягнуть і тягнуть від неї 75% виборців

 :lol:

А якщо це Трамп так вирішив? підете майданити проти Трампа?  :laugh:  :rotate:  :weep:
   
Йопт, где ты срыв увидел? Просто тебя заслужено нах посылаю. :lol:
нервуєш слав.я ж тебе не перший рік знаю.Дивуюся що скотився на рівень дідуся.Того теж так рве коли він цілком в прострації і чує то.
 Не думав ,що ти так швидко почуєш чуйкою,що тобі знову "куклу" підсунули замість "вєщі". Бо так нервувати.Вау. :)
   
А может это меньший риск чем клоунское позорище с полномочиями? Опять таки Рада может и вернуть полномочия, но уде новая Рада, нормальному лидеру

Ну звичайно. Це єдиний логічний варіант мінімізувати ризики, бо ніяка адекватна людина (не кажучи вже про різні серйозні організації) не вірить, що ця істота самостійно на щось здатна.
   
You must be kidding me? У вас було 39 (!) кандидатів. Вже вибирай кого хочеш! Та блін, навіть Юлька була в тисячу раз краща, ніж що ви собі на свою голову вибрали.

Страшно? Неприємно? Соромно? живіть тепер із своїм вибором і відповідайте за нього!

  Не пніться тоді до розмови, як відокремлюєте себе.
  І, дійсно, ЮВТ була краща.
  Тому шоколадні зробили ВСЕ, щоб вона не пройшла.
  А винний у цьому я. :facepalm1:  :suicide2:
   
это фейерверк ))))

Я не можу собі уявити, що люди на повному серйозі так пишуть і думають. Це вже якесь desperation.
   
  Не пніться тоді до розмови, як відокремлюєте себе.
  І, дійсно, ЮВТ була краща.
  Тому шоколадні зробили ВСЕ, щоб вона не пройшла.
  А винний у цьому я. :facepalm1:  :suicide2:

А от всі держави світу визнали вибори супердемократичними . Що, до речі, означає, що Петя і ко нічого такого, що ви їм закидаєте, не робили.

Так що в черговий раз мимо. Про невістку приказку нагадати?  :weep:
   
Порохобот визнав, що він -- цинічна брехлива тварюка.
Нарешті.
ПС. Для тебе тупого нагадаю -- за Зе ОСОБИСТО я жодного разу не висловлювався і за нього не голосував.
Я зразу вважав і писав -- Той, хто вигадав Зе дуже зневажає громадян України.

Та этот довбоеб в своё время и за Овоща рубаху рвал.
Дай немного времени и за Зе будет распинаться. Чувак с глубокими внутренними убеждениями :lol:
   
Хто мовчав? що так буде?

Ну так хто зна, що в того госдепа в голові  :weep:  :weep:  :weep:

  "Леся лайт" з канадським акцентом.
  Дійсно хочете такого ставлення до себе?
   
Порохобот визнав, що він -- цинічна брехлива тварюка.
Нарешті.
ПС. Для тебе тупого нагадаю -- за Зе ОСОБИСТО я жодного разу не висловлювався і за нього не голосував.
Я зразу вважав і писав -- Той, хто вигадав Зе дуже зневажає громадян України.
ти успокойся і визначися з поняттями.Де я ЗБРЕХАВ? В тому,що сказав-точка сидіння визначає точку бачення? то правда а не брехня. Ви ,ну ти не прихильники певної політсили а юльок чи зрадобот,Яка різниця ПО СУТІ,не щоденно тут лили помиї на пецю і його роботу? лили.де брехня7 Система в ріг скрутить любого-30 років і практика багатьох країн говорить про те.Теж де брехня? ну а що цинічно-так я ЦИНІК :D
   
А от всі держави світу визнали вибори супердемократичними . Що, до речі, означає, що Петя і ко нічого такого, що ви їм закидаєте, не робили.

Так що в черговий раз мимо. Про невістку приказку нагадати?  :weep:

 Це тому що ЮВТ до суду не подавала.
 Самі брудні вибори в історії України.
 Таки "Леся-канадійка".
 Бувайте. :(
   
Та этот довбоеб в своё время и за Овоща рубаху рвал.
Дай немного времени и за Зе будет распинаться. Чувак с глубокими внутренними убеждениями :lol:
а ось це брехня і яквна Слав не гарно.найди мені хоч одну цитатку де я овоча навіть нейтрально назівав чи про нього говорив? Ну хоча б я ти про трампа  на праймеріз в твому штаті :D  голоснув.І ти то з тактичних міркувань,хоч як тебе пісочили трампоїди.А навіть так не зміг.Тому не треба БРЕХАТИ.не вийде і злість не кращий порадник.
   
https://www.youtube.com/watch?v=X8phejxpXoM
Каменты под видео зачетные

Істерять! солодко це спостерігати. На другий день після виборів  :lol:

Ви серйозно хочете довірити цьому пухлогубому Свинарчуку-2 свою долю та майбутнє??
   
найсмішніше шо пєдріли схоже навіть не розуміють яку скриньку пандори відкривають

а ще найсмішніше захищають покидьків які фактично хочуть на них же і насцяти щоб продовжувати дерибан

Ти назвав можливий госдеп покидьками?? The horror!
   
Це тому що ЮВТ до суду не подавала.
 Самі брудні вибори в історії України.
 Таки "Леся-канадійка".
 Бувайте. :(
Брудні в твоїй травмовані юльківські уяві.буває,коли так заангажований.Але тебе попустить...до слідуючого разу :D
 Вибори ,на диво ,пройшли чисто,без минулих ексцесів(їх роівня).Можливо тому,що команди таки навчилися проаналізовувати передвиборчі розклади і вкиду не потрібно було ні з одного боку. Та і юлька повелася на диво спокійно.що викликає повагу.навчилася таки хоч того,ена відміну від прихильників.
   
5 лет назад у Порошенко такого списка не было и никто его не спрашивал.
После того как Зеленский пройдёт инаугурацию и станет президентом он должен будет это сделать.
И сделает.

Что вам ещё нужно поясныть? :)

менi пояснювати нiчого не потрiбно
лозуннг "армiя, мова, вiра"
програв лозунгу " мы их сделаем"
ви перемогли
good luck

   
ти успокойся і визначися з поняттями.Де я ЗБРЕХАВ? В тому,що сказав-точка сидіння визначає точку бачення? то правда а не брехня. Ви ,ну ти не Зе а юльок чи зрадобот,Яка різниця ПО СУТІ,не щоденно тут лили помиї на пецю і його роботу? лили.де брехня7 Система в ріг скрутить любого-30 років і практика багатьох країн говорить про те.Теж де брехня? ну а що цинічно-так я ЦИНІК :D
Я не збираюсь щось доводити тому, хто САМ СЕБЕ визнав цинічною брехливою тварюкою.
   
Вы чо снова задумали, нелюди)) вас же порвут моментально за такие аферы??

Можеш пред"явити свої претензії в Спортлото у Державний Департамент Сполучених Штатів Америки.

God Bless the USA!

 :laugh:
   
менi пояснювати нiчого не потрiбно
лозуннг "армiя, мова, вiра"
програв лозунгу " мы их сделаем"
ви перемогли
good luck

Кацапский лозунг «Армия! Язык! Вера!» выиграть в Украине на пустом месте не мог. Украина не Россия :)
Ваш слив на простой вопрос о списке Порошенко в 2014 году понятен - такого списка не было и вас это устраивало

Good luck :)

Останнє редагування: 24 квітня 2019 05:58:10 від SlavRedko
   
Я не збираюсь щось доводити тому, хто САМ СЕБЕ визнав цинічною брехливою тварюкою.
БРЕШЕШ знову.Ну чого юльки такі брехуни.Я тицьнув тобі ,що так я ЦИНІК,навіть мій нік то говорить і я того не скриваю.А от про брехню-де там признання(хіба в твоїй хворій уяві і мріях).Ні одна думка в тому пості не має брехні.Цинізм ТАК,але не брехня.Тому іди поспи горе ти наше і не сміши людей.
   
  "Леся лайт" з канадським акцентом.
  Дійсно хочете такого ставлення до себе?

Не знаю ніякої Лесі. Просто пояснюю вам, недолугим, які не здатні навіть далі свого носа побачити, що деякі речі, скоріше усього, з деким узгоджені. Так що пищіть, кавіщіть, пишіть скарги у Спортлото - це не має ніякого значення.

Звичайно ж, це просто моя версія як спостерігача. Але багато погодяться, що логічна.
   
А пам'япам'ятаєте, я опитування створював -- чи буде Порох шкодити Зе?

Ось воно.
А ще зверніть увагу -- Голови ОДА подають у відставку. Щось там Педро про міністрів вже каже.

Залишилось, щоб міністр оборони та голова генштабу і СБУ подали у відставку і змились.
І майже повториться ситуація з виїздом хрякової команди в 2014 -- держава залишиться без управління.

Педро до цього веде?
   
Це тому що ЮВТ до суду не подавала.
 Самі брудні вибори в історії України.
 Таки "Леся-канадійка".
 Бувайте. :(

Хто сказав, якийсь Топа? а госдеп думає інакше і назвав їх суперпупер-справедливими. Ще й Пе похвалили за таку чудову організацію та демократичну передачу влади.

А ваші істерики засуньте собі у зе  :-)o
   
А пам'япам'ятаєте, я опитування створював -- чи буде Порох шкодити Зе?

Ось воно.
А ще зверніть увагу -- Голови ОДА подають у відставку. Щось там Педро про міністрів вже каже.

Залишилось, щоб міністр оборони та голова генштабу і СБУ подали у відставку і змились.
І майже повториться ситуація з виїздом хрякової команди в 2014 -- держава залишиться без управління.

Педро до цього веде?

У вас же є великий палкаводєц Зе ... навіть наполеона грав! Він вас захистить.

Пруфи, що то Порох все організував. А якщо то Трамп??
   
Я не играл в вашу игру и поэтому перемогти не мог.
Ваш слив на простой вопрос о списке Порошенко в 2014 году понятен - такого списка не было и вас это устраивало
Good luck :)

what?
yнаборбуков



   
Кацапский лозунг «Армия! Язык! Вера!» выиграть в Украине на пустом месте не мог. Украина не Россия :)
Ваш слив на простой вопрос о списке Порошенко в 2014 году понятен - такого списка не было и вас это устраивало

Good luck :)
це для тебе той лозунг "кацапський".Для українця ,для якого мова є РІДНОЮ мовою,армія є армією і зажди була(бо ми завжди боролися тою армією яку могли набрати з ворогами і віра,яка завжди обєднювала нас коли іншого вже не залишалося-це НАШ лозунг.А от твій дійсно і по змісту"ми их сделаем" рідний ,ріднесенький,і по мові кацапський,що теж говорить про багато чого.
  Це в кацапів не "віра" а "православие".А це не тотожність.Там самодєржавие і народность.а у нас мова і армія.Тому  не піде така трактовка твоя.І у них то пахне стариною,а у нас сучасністю.Тим чим нас,українців і обєднує в ці важкі хвилини під ударом ворога.безперервног о удару,гібридного.
   
це для тебе той лозунг "кацапський".Для українця ,для якого мова є РІДНОЮ мовою,армія є армією і зажди була(бо ми завжди боролися тою армією яку могли набрати з ворогами і віра,яка завжди обєднювала нас коли іншого вже не залишалося-це НАШ лозунг.А от твій дійсно і по змісту"ми их сделаем" рідний ,ріднесенький,і по мові кацапський,що теж говорить про багато чого.
  Це в кацапів не "віра" а "православие".А це не тотожність.Там самодєржавие і народность.а у нас мова і армія.Тому  не піде така трактовка твоя.І у них то пахне стариною,а у нас сучасністю.Тим чим нас,українців і обєднує в ці важкі хвилини під ударом ворога.безперервног о удару,гібридного.

якось пропустив цю вiдповiдь
а я ще звертався до нього як до людини
тю
ть-фу
SlavRedko - пшел --------->
iгнор



   
А пам'япам'ятаєте, я опитування створював -- чи буде Порох шкодити Зе?

Ось воно.
А ще зверніть увагу -- Голови ОДА подають у відставку. Щось там Педро про міністрів вже каже.

Залишилось, щоб міністр оборони та голова генштабу і СБУ подали у відставку і змились.
І майже повториться ситуація з виїздом хрякової команди в 2014 -- держава залишиться без управління.

Педро до цього веде?
а дії суддів проти пеці вже зараз_по привату.по зупиненню рішень по ПЦУ це не протидія зеліних прихильників в судах ? Чи ти думаєш,що виграш тактичний,це здача всього противником стратегічним? багато хочеш.Боротьба завжди буде іти БЕЗПЕРЕРВНО.Але в рамках ЗАКОННОСТІ,що і ваш зелЯ вимагає :D  рішення ради законні,відставка ДОБРОВІЛЬНА голів теж законна і вичищає дорогу зеліним назначенцям,ну а про армійську верхівку-подадуть-будеш тоді говорити,наш ти фантазер.Мінстри теж можуть подати у відставку-то прописано і законно.Причому вони залишаються В,О До призначення інших,або замісники назначаються В.О.Тому не БРЕШИ про "шкоди".А якщо вони є то ДО СУДУ.як твій зеля казав-діяти по закону,зуб даю. :D
   
Дебил даже не понял что Петя просто скопипастил лозунг императора Николая 2-го :lol:
Видимо Пеця нанял кацапских политолухов, потому что они ему и хуйловские плакаты скопипастили :facepalm:
   
якось пропустив цю вiдповiдь
а я ще звертався до нього як до людини
тю
ть-фу
SlavRedko - пшел --------->
iгнор
у нього просто ломка,бо він бачить ,що знову "кукла" бені-катали дісталася замість "вєщі". Ти собі уяви який у нього стрес.Мамка пролетіла як фанера над києвом,потім ставка на зелю теж виявилася муляжем .а тут ще і ймовірний просер секти на радівських,бо зеля "чьотко" скубе її лохторат.От скільки тільки тут юльків і то кондових перебігло під знамена  зелі.Всі хахли з секти вже там,просто тушки теж,а це тільки місяць після мамкиного ватерлоо.А що буде літом -осінню.пецін же електорат нікуди не дінеться ,бо і дітися нема куди по суті.От і маєш причину редькового "дристу". :D
   
Дебил даже не понял что Петя просто скопипастил лозунг императора Николая 2-го :lol:
Видимо Пеця нанял кацапских политолухов, потому что они ему и хуйловские плакаты скопипастили :facepalm:
ну ну і який там лозунг ніколашкі? конкретніше з фактурою .бо відомий про -православіє,самодєрждавіє і народность всім відомий.а от про язиг у кацапських лозунгах просто дивно чути,бо то не скрєпний матеріал,то БУДЕННІСТЬ і імперії
  не полінуваався і пішов провірив. Слав таки влетів з спробою натягнути сову на глобус.Бо там у журналюських спробах очорнити той лозунг вони починають видумувати інтерпретацію старого імперського вислову-самодержавие,православие,народность ,щоб присобачити поблище до нашого-армія,віра.мова. Слабо знаючи українську вони просто думають,що "віра" то синонім православя,а то зовсім не так .З релігією тут нема нічого спільного.Бо віра це віра,а не православна віра(що в росії тих часів була ДЕРЖАВНОЮ скрєпою)."АрміЇ" пробують присобачити інтерпретацією,що головнокомандуючий то як самодержець.Що просто шито білими нитками.А "народність" у них чомусь став "язиком" .  Ось так журнгалюги ,знаючи,що люди малоосвідчені ,спробували принизити НАШ лозунг і одночасно оббрехати пецю. А нас редько навіть не читаючи тих "інтерпретацій" а просто прочитавши журналіський висер почав тут зверхньо когось називати дебілом.
 так слав,хто тут дебіл? ти,що полінився провірити  фантазії "барзопісцев" і приніс тупу ту спробу сюди чи я ,що тобі показав ЯК журналюшки зі "стовба зробили злочинця(анекдот про поліцая і як причепитися до чого небудь і посадити).
 Ти би хоч вибачився за постійне хамство чи то сьогодні від тебе не отримати,бо тебе БОЛИТЬ? :(
. ще порився-за веру ,царя іи отечество-теж один з царських лозунгів.І тут знову слав обісрався.Бо знову "за веру" і наше " віра" мають зовсім інше зрначення.ті "знавці просто не знають української мови і крапка." Царь" і "армія" мають спільними тільким ...букву "А" :D  тну а "мову" і "отєчество" навітья не можу сполучити.бо то різнокатегорійні вислови.
 Хоча для обсеру противника всі засоби добрі. Слав ти то хочеш сказати? Прийму до уваги.Бо обсирати буду Я в сьогоднійшній ситуації,тобі треба буде тільки оборонятися.всі пять років. :D  B-)

Останнє редагування: 24 квітня 2019 06:49:15 від cynic
   

Почнемо з того, що ми не чули від новообраного президента Володимира Зеленського ніяких чітких заяв про його подальші наміри ні в політиці, ні в кадрових питаннях.
Протягом усіх останніх тижнів українські громадяни були змушені орієнтуватися на заяви представників штабу кандидата в президенти.
Але вибори закінчені
 B-)

   
Зник слав видно стидно стало порившись в ФАКТУРІ журналіських "інтерпретацій".А може просто в дрободан від злості? B-) піду яі я кимарну,бо завтра МС-МЮ. :D   Між іншим,ще одне питання до "знатока" редько."Скопировал" це то що я розумію як КОПІЯ чи просто вільна ,"от фонаря", інтерпретація ,що на душу ляже?  Це так для розуміння твої перлів словесності і широти діапазону інтерпретації. B-)

Останнє редагування: 24 квітня 2019 06:55:43 від cynic
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія