Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Що плануєте цьогоріч саджати?

Re: Що плануєте цьогоріч саджати?

Буду саджати сосни)
Тут тобі не прокуратура і не суд.
   
Re: Що плануєте цьогоріч саджати?

Ничего
Все растет в супермаркетах или на базаре

Як кажуть в Одесі - міняю рибу на денгі :)
трохі стидне, але оттудова, Персікі - не ціцькі руками не лапать :)
   
Re: Що плануєте цьогоріч саджати?
Ale

Тут тобі не прокуратура і не суд.
Я про справжні - ті що рослини)
   
Re: Що плануєте цьогоріч саджати?

Хвойні та берези нізя саджати біля хати, дівчата замужь не повиходят, прикмета така, не треба перевіряти 8-)
   
Re: Що плануєте цьогоріч саджати?
Ale

Хвойні та берези нізя саджати біля хати, дівчата замужь не повиходят, прикмета така, не треба перевіряти 8-)
Яка ж маячня)
   
Re: Що плануєте цьогоріч саджати?

Хвойні та берези нізя саджати біля хати, дівчата замужь не повиходят, прикмета така, не треба перевіряти 8-)



У моїх сусідів пів городу сосни, ялинки, ліствениця. От нафіга він це усе посадив? Зайшла у гості, сіли за стіл, сидимо як у лісі. Гарно. Але у себе так не буду саджати, хочу мати відкритий простір.
 І у сусідів син одружений.:) Дерева не завадили.
   
Re: Що плануєте цьогоріч саджати?
Ale

У мого сусіда пів городу сосни, ялинка, лістаениця. От нафіга він це усе посадив? Зайшла у гості, сіли за стіл, сидимо як у лісі. Гарно. Але у себе так не буду саджати, хочу мати відкритий простір.
 І у сусідів син одружений.:) Дерева не завадили.
Ну так і саджають щоб тінь була і було як у лісі)
   
Re: Що плануєте цьогоріч саджати?

Друз'я --ботаніки про фітільний полив розади чули? 8-)
   
Re: Що плануєте цьогоріч саджати?
HSM

Я про справжні - ті що рослини)
В табє поряд ліс
Нах тобі сосни ?
   
Re: Що плануєте цьогоріч саджати?
HSM

У моїх сусідів пів городу сосни, ялинки, ліствениця. От нафіга він це усе посадив? Зайшла у гості, сіли за стіл, сидимо як у лісі. Гарно. Але у себе так не буду саджати, хочу мати відкритий простір.
 І у сусідів син одружений.:) Дерева не завадили.

Тінь від сосни ?
Тінь дає ядина
Трава навіть не росте
   
Re: Що плануєте цьогоріч саджати?

Березовий сік  ще є? 8-)
   
Re: Що плануєте цьогоріч саджати?
Ale

В табє поряд ліс
Нах тобі сосни ?
Ліс - далеченько - поряд поле)
Ти точно димерку з Заліссям не плутаєш?)
   
Re: Що плануєте цьогоріч саджати?
Ale

Тінь від сосни ?
Тінь дає ядина
Трава навіть не росте
Росте без проблем
   
Re: Що плануєте цьогоріч саджати?

А чи не підкажете якийсь сорт, максимально безпроблемний у вирощуванні на Київщині,  суто столовий, ароматний-мускатний, хрумкий та солодкий? :)
Давно хотілось трохи мати в дворі, та не визначусь з сортом. На форум профільний полізеш - там мізки зламаєш в дєбрях питання.
Я не чарівник, а лише вчуся.
У мене є низка старих кущів технічних сортів та нові посадки, які ще зарано оцінювать.
Список даю: Атос, Преображення, Дар Несвітая, Дар'я, Ландиш, Алвіка, Юпітер, Аркадія, Джованні, Фуджімінорі, Челентано.
Через кілька років зможу ділитися досвідом.
   
Re: Що плануєте цьогоріч саджати?

Наче колись при базарі запитав у дівчат, звідки огірки - з Ніжина. А почом гуркі за кілу?
Дівчат вивело з равновєсія- ржуть шо він запитав :gigi:
Віздє є нюанс, там де огірки ростуть - називають гурками :)

До речі, у каво є манюні і зубки ріжуця- гурок сольний у руці - і гризи :)
   
Re: Що плануєте цьогоріч саджати?
Ale

Наче колись при базарі запитав у дівчат, звідки огірки - з Ніжина. А почом гуркі за кілу?
Дівчат вивело з равновєсія- ржуть шо він запитав :gigi:
Віздє є нюанс, там де огірки ростуть - називають гурками :)

До речі, у каво є манюні і зубки ріжуця- гурок сольний у руці - і гризи :)
Психіатрія ще не дійшла до вашого села?)
   
Re: Що плануєте цьогоріч саджати?

печінку  :-)o
   
Re: Що плануєте цьогоріч саджати?

По вінограду Ізабелла :brunette:  а так Юпітєр  тіпа "кишмиш"
   
Re: Що плануєте цьогоріч саджати?

Психіатрія ще не дійшла до вашого села?)
Виїхала, колись була 8-)
   
Re: Що плануєте цьогоріч саджати?

   
Re: Що плануєте цьогоріч саджати?
HSM

Ліс - далеченько - поряд поле)
Ти точно димерку з Заліссям не плутаєш?)

Ти точно з В Димерки ?
Між димеркою і підліссям  ліс великий
   
Re: Що плануєте цьогоріч саджати?



Тіресноє :)
   
Re: Що плануєте цьогоріч саджати?

Диня зав'язує плоди на бічних пагонах. Тобто основний пагон буде рости та викидати пустоцвіт. А з місць де в них листочок буде викидувати бічні пагони на яких зав'язуються динькі.
Тож коли основний пагон буде мати 6-7 листків - прищепніть його точку роста, щоб він перестав брати на себе енергію рослини.

В кавунів все навпаки. Добрі ягоди в'яжуться на основних пагонах. Тож всі бічні треба видаляти, щоб не тягнули сік на себе. А після кавунчика залишати 5-6 листочків та також видаляти точку роста.

Сорт кавуна для каждого огороду свій. Залежить в більшості від ґрунту. Під важкі грути підходить Продюсер, КримсонСвіт, Фарао Ф1, Янусік.

Міяти можна як в ґрунт так і розсадою. Розсадою буде раніше. Підходить для півночі України.
А на півдні краще відразу в ґрунт.
Цінна інформація, хоч би не забути. :)
Про огірки точно пам'ятаю, що плодові - бокові пагони. Та все одно кожного разу хочеться перевірити на практиці- правда чи ні. Потім стоїш і думаєш яку половину грядки я прищепнула, а яку залишила як є.
   
Re: Що плануєте цьогоріч саджати?



Про фітільний полів
   
Re: Що плануєте цьогоріч саджати?

Кавуни це Огоньок обо Сєвєрноє сіяніє :)
   
Re: Що плануєте цьогоріч саджати?

Кавуни це Огоньок обо Сєвєрноє сіяніє :)
Я восени перед війною зберегла 2 насіння з безнасіневих кавунів,  так і не перевірила що з них виросте.
Цікаво, чи хтось саджав такі кавуни?
   
Re: Що плануєте цьогоріч саджати?

Я восени перед війною зберегла 2 насіння з безнасіневих кавунів,  так і не перевірила що з них виросте.
Цікаво, чи хтось саджав такі кавуни?
в цьому році спробую
   
Re: Що плануєте цьогоріч саджати?


 :)
   
Re: Що плануєте цьогоріч саджати?

в цьому році спробую
супер, дуже цікавить результат. У вас своє насіння чи магазинне?
   
Re: Що плануєте цьогоріч саджати?
Ale

Ти точно з В Димерки ?
Між димеркою і підліссям  ліс великий
Точно - який в сраку ліс) хоч в Гугл карти глянь)
   
Re: Що плануєте цьогоріч саджати?

Я не чарівник, а лише вчуся.
У мене є низка старих кущів технічних сортів та нові посадки, які ще зарано оцінювать.
Список даю: Атос, Преображення, Дар Несвітая, Дар'я, Ландиш, Алвіка, Юпітер, Аркадія, Джованні, Фуджімінорі, Челентано.
Через кілька років зможу ділитися досвідом.
Дякую, занотував.  :)
   
Re: Що плануєте цьогоріч саджати?

Весь час хочеться завести курей і півня, але треба ще побудувати курятник і жити в будинку постійно, а не заїжджати туди, хоч і кожного дня
   
Re: Що плануєте цьогоріч саджати?

Весь час хочеться завести курей і півня, але треба ще побудувати курятник і жити в будинку постійно, а не заїжджати туди, хоч і кожного дня

Теж хочу курей,але шо з ними робити восени.
Вбити я не зможу.
   
Re: Що плануєте цьогоріч саджати?

Теж хочу курей,але шо з ними робити восени.
Вбити я не зможу.
Так а навіщо їх вбивати? Вони зимою чудово живуть у курятнику, і навіть несуться!
   
Re: Що плануєте цьогоріч саджати?

 :gigi:

   
Re: Що плануєте цьогоріч саджати?

А чи не підкажете якийсь сорт, максимально безпроблемний у вирощуванні на Київщині,  суто столовий, ароматний-мускатний, хрумкий та солодкий? :)
Давно хотілось трохи мати в дворі, та не визначусь з сортом. На форум профільний полізеш - там мізки зламаєш в дєбрях питання.
теж балуюся виноградом потрошки - це єдина діяльність, яка дійсно приносить задоволення та релакс :)
(хоча город й не маленький і всього до душі вистачає)
так от - найбільше мені подобається Лора - і біла, і чорна. Ось саме те - хрумка, солодка, безпроблемна.
Преображення теж класний, але кожного року по-різному чомусь в мене. Є ще кілька сортів і білих, і чорних, і рожевих - то можна пробувати до безкінечності :)
Але от фаворит в мене - саме Лора.
   
Re: Що плануєте цьогоріч саджати?
Ale

Весь час хочеться завести курей і півня, але треба ще побудувати курятник і жити в будинку постійно, а не заїжджати туди, хоч і кожного дня
В мене є - кукурікає в 5 ранку що дурний)
Курей потрібно кормити і мати курник)
Правда завжди свіжі яйця можна пити)
   
Re: Що плануєте цьогоріч саджати?

В мене є - кукурікає в 5 ранку що дурний)
Курей потрібно кормити і мати курник)
Правда завжди свіжі яйця можна пити)




Кукурікає о 3 й ночі і о 5 -6 ранку. Жили на квартирі, у приватному будинку в 97 році. Під вікном був курник. Було 4 курки в кочет.
  Якщо свого поля немає , то треба купляти пшеницю. У город  залізуть  то усе по дзебають.Треба якусь огорожу робити  щоб шкоди не було і щоб гуляли, греблися, травичку дзебали.  Заради свіжих яєць? Сумнівне задоволення як на мене.
   
Re: Що плануєте цьогоріч саджати?

Кукурікає о 3 й ночі і о 5 -6 ранку. Жили на квартирі, у приватному будинку в 97 році. Під вікном був курник. Було 4 курки в кочет.
  Якщо свого поля немає , то треба купляти пшеницю. У город  залізуть  то усе по дзебають.Треба якусь огорожу робити  щоб шкоди не було і щоб гуляли, греблися, травичку дзебали.  Заради свіжих яєць? Сумнівне задоволення як на мене.
Вони гарні самі по собі) так як люди заводять папуг чи котів. Десь 5-6 голів птиці достатньо, там є гарні породи і вони через кілька років життя стають досить кмітливими, цікаво за ними спостерігати)
   
Re: Що плануєте цьогоріч саджати?

Вони гарні самі по собі) так як люди заводять папуг чи котів. Десь 5-6 голів птиці достатньо, там є гарні породи і вони через кілька років життя стають досить кмітливими, цікаво за ними спостерігати)


Згодна з вами. Породи е дуже гарні, але ж і коштують багато.Якщо е бажання то треба купляти , насолоджуватися і мати клопіт.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія