Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Стало известно, кто привел Ермака в политику

Спартц доповідала профільному комітету Конгресу все про Єрмака,  що вивалив тобі укррозвідник Швець
Конгрессмени ніяк не відреагували
Байден відмахнувся від інформації Спартц, як від мухи
Бо Єрмак давно завербований ЦРУ

https://spartz.house.gov/media/press-releases/spartz-requests-president-biden-brief-congress-andriy-yermak-president
:laugh:
Єрмаки завербовані самі на себе. І цей не виняток. Істинні діти своєї націі.
І їхньою життєвою опорою є золотий тілець.
Благо, що дурні українці такі дурні.
   
24 лютого Козак подзвонив Єрмаку - і сказав - здавайтеся
Єрмак послав Козака НАХ і повісив трубку
Після цього Єрмак - безупречен, безукоризнен і справжній патріот України
Байден і ЦРУ про це знають

Тільки розумово відсталі старються шось викопати
Аяматьйого... :facepalm1:  :lol:
Ось як просто стати бєзупрєчним патріотом України!
Достатньо розказати, що послав нах Козака. (tu)
Сцуко, люблю я хвуп, яких тільки петросянів тут не надибаєш.
   
Аяматьйого... :facepalm1:  :lol:
Ось як просто стати бєзупрєчним патріотом України!
Достатньо розказати, що послав нах Козака. (tu)
Сцуко, люблю я хвуп, яких тільки петросянів тут не надибаєш.
І все це зі слів самого Єрмака, котрого власне цілий тиждень від початку війни видно не було.
Здавалось би, кому так залежить обілювати Єрмака! Хто його ліпить таким незамінним в українському просторі?
Напевно що не українцям. Україна має багато героїв і достойних людей.
Єрмак - не в цьому ряду.
   
Спартц доповідала профільному комітету Конгресу все про Єрмака,  що вивалив тобі укррозвідник Швець
Конгрессмени ніяк не відреагували
Байден відмахнувся від інформації Спартц, як від мухи
Бо Єрмак давно завербований ЦРУ

https://spartz.house.gov/media/press-releases/spartz-requests-president-biden-brief-congress-andriy-yermak-president

Я тебе про українських розвідників запитала: про Бурбу, Червінського, та інших...   про тих українських розвідників, кров від крові нашого народу, які заявляють про те, що Єрмак напряму причетний до провалу до операції по вагнепівцям. Про тих українських розвідників, яких компашка Єрмака зараз переслідує чи тримає за гратами? 
Віриш цим нашим розвідникам?

Чи ти тільки методичками з ОП віриш???


Останнє редагування: 31 травня 2023 09:26:15 від ценительница алей
   
Я тебе про українських розвідників запитала: про Бурбу, Червінського, та інших...   про тих українських розвідників, кров від крові нашого народу, які заявляють про те, що Єрмак напряму причетний до провалу до операції по вагнепівцям. Про тих українських розвідників, яких компашка Єрмака зараз переслідує чи тримає за гратами? 
Віриш цим нашим розвідникам?

Чи ти тільки методичками з ОП віриш???
Він не може і не хоче вірити цим українським розвідникам. Бо свято вірить Єрмаку.
У нас простір поділений. Натри частини.  На жаль.
   
Re: Стало известно, кто привел Ермака в политику

І все це зі слів самого Єрмака, котрого власне цілий тиждень від початку війни видно не було.
Здавалось би, кому так залежить обілювати Єрмака! Хто його ліпить таким незамінним в українському просторі?
Напевно що не українцям. Україна має багато героїв і достойних людей.
Єрмак - не в цьому ряду.

після того як тимошенко "довірливо" шепнула шухричу по телефону що треба брати автомати і мочити тих кацапів нах, вона в одну мить стала всамделишною патріоткою. Перевірено, проб ставити ніде :pooh_lol:
   
Re: Стало известно, кто привел Ермака в политику

Аяматьйого... :facepalm1:  :lol:
Ось як просто стати бєзупрєчним патріотом України!
Достатньо розказати, що послав нах Козака. (tu)
Сцуко, люблю я хвуп, яких тільки петросянів тут не надибаєш.

Бо ти ледачий телепень
Якби послухав - то взнав би що після навали параші Єрмак і МакФол організували антисанкційну групу птоту Кацапстану
Яка дуже активна

   
Re: Стало известно, кто привел Ермака в политику

Я тебе про українських розвідників запитала: про Бурбу, Червінського, та інших...   про тих українських розвідників, кров від крові нашого народу, які заявляють про те, що Єрмак напряму причетний до провалу до операції по вагнепівцям. Про тих українських розвідників, яких компашка Єрмака зараз переслідує чи тримає за гратами? 
Віриш цим нашим розвідникам?

Чи ти тільки методичками з ОП віриш???

Бурба - авантюрист і аферист
Так заявив Зеленський
Бо Бурба робив ремонт в Кончі Заспі за 11 млн
https://www.youtube.com/watch?v=55AbH9NztGA

А за Червінського впрягався савік шутер і продавець пірамідок дімітрій гордон
Це вони - кров від крові нашого народу?
Тому, шановна пані целітільніца, не вірю ні Бурбі, ні Червінському

   
Re: Стало известно, кто привел Ермака в политику

«Вважаю, що це порушення законодавства – поширення секретної інформації.
Я вважаю, що це була операція під назвою "Бурба", яка, слава богу, закінчилася.
Бурбу я особисто не дуже добре знав.
Коли я прийшов, я хотів звільнити його, бо розвідники не дуже добре про нього говорили.
Він керував блокуванням транспорту на Майдані, це важливий момент.
Ви знали про це?
Коли розганяли Майдан, він у цій операції керував транспортом, коли був на службі до СБУ.
Його вирішив зберегти Петро Олексійович», – сказав Зеленський.
https://detector.media/infospace/article/194213/2021-11-26-zelenskyy-zvynuvatyv-eksgolovu-gur-burbu-u-poshyrenni-sekretnoi-informatsii/
Бурба такий развєдчік, як і Швець

   
Re: Стало известно, кто привел Ермака в политику

:laugh:
Єрмаки завербовані самі на себе. І цей не виняток. Істинні діти своєї націі.
І їхньою життєвою опорою є золотий тілець.
Благо, що дурні українці такі дурні.

Єрмак не втік за кордон, як втекли Вольтер і Гордон (цей втік до Закарпаття)
Вольтер - не дурний - до цих пір впарює простим українцям куй-мазь проти облисіння
Гордон впарює NFT і свої брехні, як він любить Україну
А Єрмак нічого не впарює
І до влади не рветься
Заявив - я буду при владі до тих пір, поки мені вірить Зеленсьский
Єрмаку вірять Байден, Конгрес і ЦРУ

Трохи старайся думати
   
Re: Стало известно, кто привел Ермака в политику

Бо ти ледачий телепень
Якби послухав - то взнав би що після навали параші Єрмак і МакФол організували антисанкційну групу птоту Кацапстану
Яка дуже активна
А ти дурне хамло.
Розліпи очі і перечииай, про що мій пост, і на яке незамутньонне сраколизство в ньому привернута увага.
А про подвиги Геракла єрмака, котрий "організував групу єрмака-макфола", розкажеш іншим разом.
   
Re: Стало известно, кто привел Ермака в политику

Єрмак не втік за кордон, як втекли Вольтер
Нє, сцуко, тут перл за перлом... Сержант, дай вихідний цьому єфрейтору, бо от-от порветься, будеш іншого шукати.
   
Re: Стало известно, кто привел Ермака в политику

Аяматьйого... :facepalm1:  :lol:
Ось як просто стати бєзупрєчним патріотом України!
Достатньо розказати, що послав нах Козака. (tu)
Сцуко, люблю я хвуп, яких тільки петросянів тут не надибаєш.


А кроме этого он ничего не делал?Шоколадную рыговскую шоблу вы простили без каких либо раскаяний за гораздо большее,а тут почему то это не работает,хотя Ермак не сделал и десятой части того что сделали Петя,Тарасик и Гончаренко
   
Re: Стало известно, кто привел Ермака в политику

А кроме этого он ничего не делал?
Хйз. Он, штатний сектант вже означив, після чого саме він став бєзупрєчним патріотом.
А з своїми петротарасиками йди лєсом, нецікаво і стрєлки перевести не вдасться.
   
Єдиновірці Єрмака і єдинолужбісти будуть його захищати аж до …. 
є тут популярне слово на форумі, але не пасує мені його вживати. Ну, ви зрозуміли.  :D  То іхня робота.
А нам, українцям своє робить і своє думати.
Отак. Єрмак для нас - вражина. Бо валить нашу Богом дану державу. Вибиває українцям ґрунт з-під ніг.
Це бобікам дуже потрібно, тому так дзявкають.
Ох який подвиг - теж не втік. Ніби йому щось загрожувало в тому бункері, де сидить. І навіть якби його звідти кацапи дістали.


Останнє редагування: 31 травня 2023 11:59:21 від ЛАРТА
   
Re: Стало известно, кто привел Ермака в политику

Отак подивтшся здаля на Єрмака...  :scenic:
   
Коли розганяли Майдан, він у цій операції керував транспортом
Оле́г Ю́рійович Тата́ров — український правник, державний службовець. Заступник Керівника Офісу Президента України з 5 серпня 2020 року. До призначення в Офіс Президента України працював у правоохоронних органах та курирував кримінальні провадження стосовно Тетяни Чорновол, Автомайдану та активістів Євромайдану.
 :shuffle:
   
Оле́г Ю́рійович Тата́ров — український правник, державний службовець. Заступник Керівника Офісу Президента України з 5 серпня 2020 року. До призначення в Офіс Президента України працював у правоохоронних органах та курирував кримінальні провадження стосовно Тетяни Чорновол, Автомайдану та активістів Євромайдану.
 :shuffle:
Оце свита… :facepalm:
   
Re: Стало известно, кто привел Ермака в политику

Хйз. Он, штатний сектант вже означив, після чого саме він став бєзупрєчним патріотом.
А з своїми петротарасиками йди лєсом, нецікаво і стрєлки перевести не вдасться.


Это называется двойные стандарты и библейская соринка и бревно .Уже сто раз тут об этом писал .Тут или всех прощать или никого .А у вас получается что вашим вспоминать нельзя ничего ,а оппонентам можно вспоминать до детского сада
   
Re: Стало известно, кто привел Ермака в политику

Оле́г Ю́рійович Тата́ров — український правник, державний службовець. Заступник Керівника Офісу Президента України з 5 серпня 2020 року. До призначення в Офіс Президента України працював у правоохоронних органах та курирував кримінальні провадження стосовно Тетяни Чорновол, Автомайдану та активістів Євромайдану.
 :shuffle:

Татаров і Портнов - вороги України (про Татарова майже нічого не знаю)
Читай дальше

У визнання його історичного лідерства під час хороброї оборони українського народу їх свободи, голова Атлантичної Ради Джон Ф.В. Роджерс та президент і генеральний директор Фредерік Кемпе сьогодні вручили президенту України Володимиру Зеленському найвищу нагороду Атлантичної Ради - нагороду Громадянина Світу, визнання, яке присвоюється унікальним особистостям, які сприяють покращенню стану світу.

Роджерс та Кемпе приєдналися до посланця Джона Гербста, старшого директора Євразійського центру Атлантичної Ради, та генерала Девіда Г. Петреуса, колишнього директора ЦРУ та члена Правління Атлантичної Ради, щоб вручити нагороду під час раніше не оголошеного візиту до Києва у вівторок.
https://www.atlanticcouncil.org/news/press-releases/ukrainian-president-volodymyr-zelenskyy-honored-with-atlantic-council-global-citizen-award-in-kyiv/

Атлантичній Раді вірю незмірно більше, ніж Рамблерам зі всякими Лартами, бо Америка допомагає Україні Зеленського сотнями млрд доларів  для перемоги над рашизмом

А не для перемоги Пороха над трубою для Медведчука
   
Re: Стало известно, кто привел Ермака в политику

Это называется двойные стандарты и библейская соринка и бревно .Уже сто раз тут об этом писал .Тут или всех прощать или никого .А у вас получается что вашим вспоминать нельзя ничего ,а оппонентам можно вспоминать до детского сада
Та причому твоє прощення, трясця. :facepalm1:
Я всього лиш регочу над бото-планктоном, котрий так фальшиво й коряво співає славні роботодавцю, що аж подивки беруть. Той випадок, коли з такою групою поддєржки і суперники не потрібні.
Щоб внести ясність - на сьогодні я не вважаю коханого вашого єрмака ні зрадником, ні московським агентом. Явище єрмаківщини - огидне, але, судячи з усього, зараз інакше не можна. Це - патронатна служба, справді. Тільки в дуууже розширеному розумінні. Забезпечувати діяльність можна по різному. От в нашому випадку, судячи з усього, керування державою може здійснюватись тільки таким чином. Ту само роль грав і Богдан, але шото нє срослось в конкретно його кандидатурі.
Не поглиблююсь в питання, щоб не загриміти в баню.
   
Re: Стало известно, кто привел Ермака в политику

Америка допомагає Україні Зеленського
Дядьку, вже впору випускати книгу твоїх афоризмів. Підручник для початківців. :lol:
То ми, виявляється, живемо в "Україні Зеленського", і це вона перемагає ворога, її підтримує весь притомний світ.
Ясно-панятно.
Астанавісь, бо вже й отвору не видно.
   
(про Татарова майже нічого не знаю)
А дарма, бо саме його Єрмак поставив своїм заступником, не дивлячись на люстрацію і протести (звісно ж, проплачених порохоботів)
Хотів ще уточнити: то нам ще потрібна диктатура Зе на 40 років, чи вже ні?   :)
   
Re: Стало известно, кто привел Ермака в политику

Та причому твоє прощення, трясця. :facepalm1:
Я всього лиш регочу над бото-планктоном, котрий так фальшиво й коряво співає славні роботодавцю, що аж подивки беруть. Той випадок, коли з такою групою поддєржки і суперники не потрібні.
Щоб внести ясність - на сьогодні я не вважаю коханого вашого єрмака ні зрадником, ні московським агентом. Явище єрмаківщини - огидне, але, судячи з усього, зараз інакше не можна. Це - патронатна служба, справді. Тільки в дуууже розширеному розумінні. Забезпечувати діяльність можна по різному. От в нашому випадку, судячи з усього, керування державою може здійснюватись тільки таким чином. Ту само роль грав і Богдан, але шото нє срослось в конкретно його кандидатурі.
Не поглиблююсь в питання, щоб не загриміти в баню.

Схвалюю.
Допетрав.
Богдан дуже давив на Зеленського, то Зе послав його нах на користь Єрмака
Єрмак розумніщий

У владі нікому не можна вірити
Можливо - тільки Зеленському
Яким восхіщаєцця весь світ

Але з часом і його можна зализати
   
Явище єрмаківщини - огидне, але, судячи з усього, зараз інакше не можна.
ююю
Просто в нас окремо уряд і окремо президент. Конституція така.
Колись був Ющенко і був уряд Тимошенко, то писали, що ААдміністрація Президента (Балога) це справжня опозиція в країні
   
Re: Стало известно, кто привел Ермака в политику

А дарма, бо саме його Єрмак поставив своїм заступником, не дивлячись на люстрацію і протести (звісно ж, проплачених порохоботів)
Хотів ще уточнити: то нам ще потрібна диктатура Зе на 40 років, чи вже ні?   :)

А Петро прошел люстрацию?Он же был министром у Януковича или это другое?
   
Схвалюю.
Допетрав.
Богдан дуже давив на Зеленського, то Зе послав його нах на користь Єрмака
Єрмак розумніщий

У владі нікому не можна вірити
Можливо - тільки Зеленському
Яким восхіщаєцця весь світ
Але з часом і його можна зализати
то не починай це робити вже тепер, нам ще війну виграти треба....
   
Єдиновірці Єрмака і єдинолужбісти будуть його захищати аж до …. 
є тут популярне слово на форумі, але не пасує мені його вживати. Ну, ви зрозуміли.  :D  То іхня робота.
А нам, українцям своє робить і своє думати.
Отак. Єрмак для нас - вражина. Бо валить нашу Богом дану державу. Вибиває українцям ґрунт з-під ніг.
Це бобікам дуже потрібно, тому так дзявкають.
Ох який подвиг - теж не втік. Ніби йому щось загрожувало в тому бункері, де сидить. І навіть якби його звідти кацапи дістали.
+=======================================================================================+
Велика дяка Єрмаку за зрив так званої "операції з вагнерівцями". Він запобіг міжнародній ізоляції України
за порушення міжнародних законів. Білокацапи порушили і попали в міжнародну ізоляцію. Так звані
квазіпатрійоти гавкають ЗА таку операцію щоб Україні ніхто не допомогав. Міжнародні закони є і їх
треба виконувати, а не ігнорувати їх.
   
А дарма, бо саме його Єрмак поставив своїм заступником, не дивлячись на люстрацію і протести (звісно ж, проплачених порохоботів)
Хотів ще уточнити: то нам ще потрібна диктатура Зе на 40 років, чи вже ні?   :)
+===================================+
А де ти побачив "диктатуру Зе на 40 років"?
З бодуна чи важкої наркоти?
   
+=======================================================================================+
Велика дяка Єрмаку за зрив так званої "операції з вагнерівцями". Він запобіг міжнародній ізоляції України
за порушення міжнародних законів. Білокацапи порушили і попали в міжнародну ізоляцію. Так звані
квазіпатрійоти гавкають ЗА таку операцію щоб Україні ніхто не допомогав. Міжнародні закони є і їх
треба виконувати, а не ігнорувати їх.

Діду, це ти від Пригожина передаєш дяку чи від себе особисто?
   
Діду, це ти від Пригожина передаєш дяку чи від себе особисто?
+===============================+
А ти на хуйла чи пригожина працюєш?
Бо заперечити нема чим...
   
+===================================+
А де ти побачив "диктатуру Зе на 40 років"?
З бодуна чи важкої наркоти?

На, дивись, хворе.

Питають не у тебе, а у BFBF, а ти чого лізеш своєю пикою?

Зелена секта зовсім вже береги попутала. Диктатуру будувати готується -- вже на низькому старті



(tu)
DBA, не впихуй порохоботам невпіхуємоє
Це всеодно, як Вольтеру галанському (до речі - заядливий порохобот) впихувати, що його мазь проти облисіння є черговою куймазью
Як пірамідки Гордона проти раку....

У них логіка є, але вона шахрайська
Такі падли після війни мають бути знищеними

Дай Бог, щоб у Зеленського хватило на це сил
Йому треба стати диктатором на наступні років 20~30
Але де набрати команду і охоронців?
В Швейцарії, як папа римський (працює з 1506 року)???
   
А Петро прошел люстрацию?Он же был министром у Януковича или это другое?
Мається на увазі після Майдану, про що було прийнято ВР спеціальний закон. Да, ето дійсно другоє  :)
   
На, дивись, хворе.

Питають не у тебе, а у BFBF, а ти чого лізеш своєю пикою?

Зелена секта зовсім вже береги попутала. Диктатуру будувати готується -- вже на низькому старті

Показати зображення...
Дякую, AlexUP, я не знайшов цей феєричний допис, хоча запам'ятав його, нечасто навіть на ФУПі можна прочитати такі перли  :D
   
На, дивись, хворе.

Питають не у тебе, а у BFBF, а ти чого лізеш своєю пикою?

Зелена секта зовсім вже береги попутала. Диктатуру будувати готується -- вже на низькому старті

Показати зображення...
+=============================================================================+
Таки шиза панує... Допис одного ФУПчика як доказ державної політики на побудову диктатури...
Шизуйте далі - цікаво дивитися на шизоїдну шизу!
А на тему допису щодо вагнеівців - заперечень нема....
   
+=============================================================================+
Таки шиза панує... Допис одного ФУПчика як доказ державної політики на побудову диктатури...
Шизуйте далі - цікаво дивитися на шизоїдну шизу!
А на тему допису щодо вагнеівців - заперечень нема....

Діду, тебе там вдома чекає "**альная мазь"... (хто бачив те феєричне фото, той зрозуміє).

Зізнавайся, тобі її видають на роботі, як компенсацію за те, що ти рвеш свій тухес за зелень?
   
Діду, тебе там вдома чекає "**альная мазь"... (хто бачив те феєричне фото, той зрозуміє).

Зізнавайся, тобі її видають на роботі, як компенсацію за те, що ти рвеш свій тухес за зелень?
+==============================================+
Більше ніж на триндьож ти не здатен...
А на тему допису щодо вагнеівців - заперечень нема....
   
+=============================================================================+
Таки шиза панує... Допис одного ФУПчика як доказ державної політики на побудову диктатури...
Шизуйте далі - цікаво дивитися на шизоїдну шизу!
А на тему допису щодо вагнеівців - заперечень нема....
Якщо Ви вважаєте, що наші обговорення "перлів" інших фупчиків - це доказ державної політики на побудову диктатури, то у Вас не шиза, а параноя, уточніть свій діагноз  :)
   
Якщо Ви вважаєте, що наші обговорення "перлів" інших фупчиків - це доказ державної політики на побудову диктатури, то у Вас не шиза, а параноя, уточніть свій діагноз  :)
+=====================================================================================+
Це не в мене "обговорення "перлів" інших фупчиків - це доказ державної політики на побудову диктатури".
А у когось інших...
   
Дядьку, вже впору випускати книгу твоїх афоризмів. Підручник для початківців. :lol:
То ми, виявляється, живемо в "Україні Зеленського", і це вона перемагає ворога, її підтримує весь притомний світ.
Ясно-панятно.
Астанавісь, бо вже й отвору не видно.
Ага, якби не Зеленський, то Україна вже б програла…. Швидше всього, війни б взагалі не було.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія