Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Дорого і сумно. Огляд «елітних» будинків в Києві :buba:



Гостиная «для чужих» в «очень творческом доме» больше похожа на склад мебели — настолько предметы в ней не подходят друг к другу
   
давай фотки твого рижого пдара шефа

поржем з маштабів і інтерєру того сараю

   
денерат бля  :facepalm:



   
Показати зображення...
Кажется, архитектор хотел за сложностью здания скрыть отсутствие мысли, иначе трудно объяснить, почему облицовка камнем переходит в желтый кирпич именно так. Это печерский «дом со львами» за $6,5 миллиона

о, Господи! какое же оно ГОВНО..
даже так. ГОВНИЩЕ.
за шо там платить - непонятно.
вход в дом ОТКРОВЕННО НЕУДОБНЫЙ. крыша - мегаЛОЛ.
я в таком И ДАРОМ жить не буду. а за него еще и 6 с половиной лямов НЕНАШИХ денег хотят..
пусть хотят дальше  :gigi:
   
хвороби росту великої аграрної держави

у мене таке враження, що в Києві нормальних архітекторів заміської нерухомості в 90 і нульових взагалі не було
   
Так це ж те що не продається, нема дурних. А є і хороше житло на будь який смак, від скандинавського до середземноморського стилю. Але воно роками не затримується.
   
+ барсєтка
- компутор
Далі вже можна не показувати)

Навіщо комп'ютер, коли є калькулятор в телефоні?
   
Так це ж те що не продається, нема дурних. А є і хороше житло на будь який смак, від скандинавського до середземноморського стилю. Але воно роками не затримується.

Дуже мало.  Поодинокі об'єкти.  І в основному з зовсім нових.  я в минулому році багато на дроні по передмістях Києва літав
   
Показати зображення...
Просто ванная с колоннами. «Дом Наполеона»

колонны - это жилье для грибка. чуть проипал с влажностью - и потом будешь ДОЛГО эту черную срань выводить из таких колонн. с плиткой намного проще.
   
Re: Дорого і сумно.  Огляд «елітних» будинків в Києві :buba:

у мене таке враження, що в Києві нормальних архітекторів заміської нерухомості в 90 і нульових взагалі не було

Напевне, були.
Але замовник завжди правий.
Плюс, мабуть, вимагали, щоб було пабагатому.
Усі ці багаторівневі стелі, ліпнина, різні ніші та виступи, підлога - вирвиоко і т. д.
І люди, яким вистачило на це грошей, мабуть, їздили по закордонах, зупинялися в дорогих готелях.
Такого кітчу навіть в арабів немає.
   
Показати зображення...
Гипсокартон и пенопластовая лепнина. «Дом Наполеона»

кондер там СОВСЕМ не в тему. не так это делается. если есть деньги.
если денег нет - делается тоже не так.
тот, кто его туда влепил - придурок. такие кондеры в магазинах ставят. дома то зачем?
   
Re: Дорого і сумно.  Огляд «елітних» будинків в Києві :buba:
Via

у мене таке враження, що в Києві нормальних архітекторів заміської нерухомості в 90 і нульових взагалі не було
Так до 90-х заміська нерухомість була дозволена лише одноповерхова, не знав?
   
Напевне, були.
Але замовник завжди правий.
Плюс, мабуть, вимагали, щоб було пабагатому.
Усі ці багаторівневі стелі, ліпнина, різні ніші та виступи, підлога - вирвиоко і т. д.
І люди, яким вистачило на це грошей, мабуть, їздили по закордонах, зупинялися в дорогих готелях.
Такого кітчу навіть в арабів немає.

я дуже рідко зустрічав.  Більша частина Звіринецької ось такі будинки

Останнє редагування: 15 червня 2021 23:04:09 від Alezka
   
До 100 чи 120 м.кв. точно вже не пам'ятаю
Так до 90-х заміська нерухомість була дозволена лише одноповерхова, не знав?
   
Re: Дорого і сумно.  Огляд «елітних» будинків в Києві :buba:

у мене таке враження, що в Києві нормальних архітекторів заміської нерухомості в 90 і нульових взагалі не було


попит народжує пропозицію
у мене кума дизайнер. каже, основні замовники жони і дочки фермерів.
основна вимога: шоб по-багатому
спочатку заморочувалась, потім просікла фішку...  побільше позолоти, перламутра і ангелочків, іде на ура
   
попит народжує пропозицію
у мене кума дизайнер. каже, основні замовники жони і дочки фермерів.
основна вимога: шоб по-багатому
спочатку заморочувалась, потім просікла фішку...  побільше позолоти, перламутра і ангелочків, іде на ура

ну зараз в Києві стали будувати цікаві будинки.  В основному в нових котеджних містечках
   
Просто пам'ятники ненажерливості...  :(
   
Просто пам'ятники ненажерливості...  :(

нінада завідавать.

деяким українцям вдалось здійснити українську мрію)
   
Яка трешатіна....на моє глибоке переконання - ці помешкання не для життя будувалися...Там ж ніхто і не живе !
   
Показати зображення...
Комната младших сыновей с дешевыми кроватями из ДСП и шкурой льва

Тільки хотіла написати: ці кроватки 200$ коштують - з незрозумілого матеріалу  :facepalm:
Це ж як треба дитину не любити, щоб примусити її нюхати той фенол  :D
   
Яка трешатіна....на моє глибоке переконання - ці помешкання не для життя будувалися...Там ж ніхто і не живе !

українські можновладці тільки таке будують і в такому живуть. отже це і є мрія пересічного українця - якиї їх - собіподібних - і робить можновладцями. а ви завідуєте - а вони на вас плюють. гармонія кіндзадза
   
українські можновладці тільки таке будують і в такому живуть. отже це і є мрія пересічного українця - якиї їх - собіподібних - і робить можновладцями. а ви завідуєте - а вони на вас плюють. гармонія кіндзадза

А у мене теж є гарна люстра кришталева  :tongue:
Але немає і не буде НІКОЛИ цих ублюдочних ламбрекенів  :-X

Останнє редагування: 15 червня 2021 23:30:34 від Бяка
   
А у мене теж є гарна люстра кришталева  :tongue:
Але немає і не буде НІКОЛИ цих ублюбочних ламбрекенів  :-X

просто ти на них ненаукраїнила бабла))) отой усе
   
просто ти на них ненаукраїнила бабла))) отой усе

Зате я наукраїнила смак  :beach:
   
Re: Дорого і сумно.  Огляд «елітних» будинків в Києві :buba:

Зате я наукраїнила смак  :beach:


а чого не користуєшся?  :S
   
Зате я наукраїнила смак  :beach:

кожен володар замовник цих маєтків - так само як і ти - впевнений що  має смак ))
 :laugh:

те як живуть українські владці - виходці з населення - обрані і визнані українцями - наділені українцями можливостями безкарно красти і зловживати - це і є дзеркало української душі - українська мрія. так мріють жити їх виборці - але не можуть -
бо виборці голосують і визнають владою лиш собі подібних. в усьому

 [ua]
   
а чого не користуєшся?  :S

На відміну від тебе - користуюсь.
p.s. не пєтросянь більше, особливо настільки не в тему. Йуморити - то не твоє: викликаєш тільки співчуття  :weep:
   
На відміну від тебе - користуюсь.
p.s. не пєтросянь більше, особливо настільки не в тему. Йуморити - то не твоє: викликаєш тільки співчуття  :weep:

ти будеш чи є і тещею і свекрухою?
   
Мне дом шкаф понравился внутри. Отличные стены епт
   
Re: Дорого і сумно.  Огляд «елітних» будинків в Києві :buba:

На відміну від тебе - користуюсь.
p.s. не пєтросянь більше, особливо настільки не в тему. Йуморити - то не твоє: викликаєш тільки співчуття  :weep:


та ти ж одна із найбільш чорноротих хабалок тут

це такий вишуканий смак?  :facepalm:
   
у мене знайомі - комерси - - кілька - побудували собі будинки більше 500-600 квадратів . - живуть в двох кімнатах на першому поверсі  :laugh:

один побудував - чотирирівневий будинок - але живе в маленькі рубленій банькі поряд)))

   
рецепт комфортного будинку для проживання. все в одному рівні - і щоб з одного краю в інший можна було пройти максимум за 20  секунд

   
Re: Дорого і сумно.  Огляд «елітних» будинків в Києві :buba:

рецепт комфортного будинку для проживання. все в одному рівні - і щоб з одного краю в інший можна було пройти максимум за 20  секунд

І щоб пилососу зручно було їздити.
   
І щоб пилососу зручно було їздити.

так.
   
ти будеш чи є і тещею і свекрухою?

Буду свекрухою років за 20-ть, а шо ?  :gigi:  У тєбя міслі-скакуни: спробуй зосередитись на темі гілки  :laugh:
   
Приклад сучасного будинку



   
та ти ж одна із найбільш чорноротих хабалок тут

це такий вишуканий смак?  :facepalm:

 :weep:  іди проспись, нещастя  :D 
А хабалка у тебе на кухні, лагман бадяжить  :pooh_lol:
   
Буду свекрухою років за 20-ть, а шо ?  :gigi:  У тєбя міслі-скакуни: спробуй зосередитись на темі гілки  :laugh:

це і в реалі шокує моїх співрозмовників)))))



   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія