Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Так ось чому прихильники певної політсили пару днів назад так підгорала від Гончанерка

молодой жиріновскій  :laugh:
   
Блин можно начать делегировать людей которые нормально говорят по английски  :(
   
молодой жиріновскій  :laugh:
сколько можно эту мразь здесь терпеть.?А Амид хочет чтобы их ещё и уважали
   
Блин можно начать делегировать людей которые нормально говорят по английски  :(
Не можна.
Вчити англійську треба час.
А у таких як Костусєв-молодший - весь час був зайнятий розвиненням "хапальних рефлексів".
Він чоткий нащадок Кнуря, тільки молодший.
   
Так должен был вести себя Президент.
   
сколько можно эту мразь здесь терпеть.?А Амид хочет чтобы их ещё и уважали

Я з тобою згодний.
Про риго-анальне кацапське гівно Костусєва-молодшого краще на ФУПі взагалі не згадувати - менше смердіти буде.
   
А кнурь до речі теж англійську знає.. от нєпруха, сріді прихильники певної політсили нема вчьоних хто б міг щось на англійській поговорити
   
А кнурь до речі теж англійську знає.. от нєпруха, сріді прихильники певної політсили нема вчьоних хто б міг щось на англійській поговорити
в Резнікова досить пристойна англійська
   
Блин можно начать делегировать людей которые нормально говорят по английски  :(

все всё поняли, смысл - главное.

Другое дело, есть ли у слушателей честь/мозги/чувство самосохранения
   
все всё поняли, смысл - главное
Главное что бы люди были на своем месте
   
Я з тобою згодний.
Про риго-анальне кацапське гівно Костусєва-молодшого краще на ФУПі взагалі не згадувати - менше смердіти буде.
так зубожілик, по англійськи говорити— це не хером на роялі лабати в кацапських банях
   
А кнурь до речі теж англійську знає.. от нєпруха, сріді прихильники певної політсили нема вчьоних хто б міг щось на англійській поговорити

Дипломований перекладач Єрмак  :superman2:



   
А кнурь до речі теж англійську знає.. от нєпруха, сріді прихильники певної політсили нема вчьоних хто б міг щось на англійській поговорити
вони всі вчили іноземну мові — російську, а президент ще і юрист :lol:
   
А кнурь до речі теж англійську знає.. от нєпруха, сріді прихильники певної політсили нема вчьоних хто б міг щось на англійській поговорити

А клоун він хіба не вчоний?  :pooh_lol:
Під суфлера відосик на бідь якій мові прочитає, навіть на японській 
   
молодой жиріновскій  :laugh:

Що, тебе сильно плющить?

 :fuck:
   
молодой жиріновскій  :laugh:

Нічого подібного до воплів, погроз і агресивних планів як у скаженого Жиріка не почула.

Емоційно? Так. Чітко висловився і все по темі? Так

п.с. Хоч я дуже підозріло ставлюсь до Льошика і він мені не симпатичний, бо надто вправно, легко і радикально перевзувався декілька разів за своє не довге політичне життя, але дана промова мала сенс, хоч і не отримала результату - рашці дали зелене світло в тій раді.
   
Конче НЕОБХІДНО щоб ЩОДНЯ подібні виступи були в ООН.
   
Нічого подібного до воплів, погроз і агресивних планів як у скаженого Жиріка не почула.

Емоційно? Так. Чітко висловився і все по темі? Так

п.с. Хоч я дуже підозріло ставлюсь до Льошика і він мені не симпатичний, бо надто вправно, легко і радикально перевзувався декілька разів за своє не довге політичне життя, але дана промова мала сенс, хоч і не отримала результату - рашці дали зелене світло в тій раді.
1 раз, в 2014, оправдано, я считаю
   
молодец  (tu)  [ua]


ps Гончаренко никогда не нравися, но где молодец, то молодец
   
.

Останнє редагування: 26 січня 2022 23:36:25 від Топа
   
гарна промова
але Гончаренко висипав тачку апельсинів перед свинями
   
Що, тебе сильно плющить?

 :fuck:


фу, ти старий жириновський?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія