Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Вакуумні кришкі для банок з насосом

Re: Вакуумні кришкі для банок з насосом

Бяка пише що купила і не тримає  :(
Най додивиться відос в старттопіку. Я собі вже замовив таке  ;)  120 грн - не гроші.
П.С. Доречі - випускає кацапський завод Исток з Саратова. На ОЛХ - як грязі. Війна війною, а бусінес - святе?


Останнє редагування: 14 липня 2022 10:46:03 від Adjuster
   
Re: Вакуумні кришкі для банок з насосом

Сорян - Самара)
   
Re: Вакуумні кришкі для банок з насосом

Най додивиться відос в старттопіку. Я собі вже замовив таке  ;)  120 грн - не гроші.
П.С. Доречі - випускає кацапський завод Исток з Саратова. На ОЛХ - як грязі. Війна війною, а бусінес - святе?

А чим тебе кришкі твіст офф не задовільняють?  :-)o

 
   
Re: Вакуумні кришкі для банок з насосом

А чим тебе кришкі твіст офф не задовільняють?  :-)o
Сенс саме в вакуумі. Я беру девайс для швидкого маринування продуктів.
   
Re: Вакуумні кришкі для банок з насосом

Сорян - Самара)
Так, працюйте на економіку кацапів, купуйте кришки, вони потім як бонус вам ракети безплатно будуть присилати.
   
Re: Вакуумні кришкі для банок з насосом

Як на мене, потрібно банити всіх, хто тягає сюда кацапській відосіки і агітує щось у них купляти.
   
Re: Вакуумні кришкі для банок з насосом

Як на мене, потрібно банити всіх, хто тягає сюда кацапській відосіки і агітує щось у них купляти.
А я за те, щоб банити довбойобів. Бо розвелось їх на ФУПі неміряно...
   
Re: Вакуумні кришкі для банок з насосом

А я за те, щоб банити довбойобів. Бо розвелось їх на ФУПі неміряно...

Буде унило
   
Re: Вакуумні кришкі для банок з насосом

Най додивиться відос в старттопіку. Я собі вже замовив таке  ;)  120 грн - не гроші.
П.С. Доречі - випускає кацапський завод Исток з Саратова. На ОЛХ - як грязі. Війна війною, а бусінес - святе?

ну поки в Україні є скоти, які купляють кацапське, то буде і бусінес, на жаль :(
   
Re: Вакуумні кришкі для банок з насосом

Як на мене, потрібно банити всіх, хто тягає сюда кацапській відосіки і агітує щось у них купляти.
Це полу дії.

Зрадників тре знищувати фізично, з нащадками, бо від осинки не родяться мандаринки.
Тре поновити суди трійок та Чк, бо 73% народу - вороги народу. :X
   
Re: Вакуумні кришкі для банок з насосом

Це полу дії.

Зрадників тре знищувати фізично, з нащадками, бо від осинки не родяться мандаринки.
Тре поновити суди трійок та Чк, бо 73% народу - вороги народу. :X
Расстрєлять как бєшєних сабак! 73% ФУПу X(
   
Re: Вакуумні кришкі для банок з насосом

Расстрєлять как бєшєних сабак! 73% ФУПу X(
(tu)
   
Re: Вакуумні кришкі для банок з насосом

Зрадників тре знищувати фізично
З цією пропозицією ви запізнилися. Зрадників і знищують фізично. Можу навести багато прикладів, Херсонщині, Запоріжжя.
Рекламувати продукцію, кацапозаводів, така собі зрада. Але гарантую, що вже декількох сотень форумчан по небу придбали ті кришки. Завод працює, платить податки, летять ракети. Все гуд?
   
Re: Вакуумні кришкі для банок з насосом

З цією пропозицією ви запізнилися. Зрадників і знищують фізично. Можу навести багато прикладів, Херсонщині, Запоріжжя.
Рекламувати продукцію, кацапозаводів, така собі зрада. Але гарантую, що вже декількох сотень форумчан по небу придбали ті кришки. Завод працює, платить податки, летять ракети. Все гуд?
Це залежить від того чий це завод, як людина патріот України, то можна
   
Re: Вакуумні кришкі для банок з насосом

Расстрєлять как бєшєних сабак! 73% ФУПу X(
на фупі їх концентрація менша
   
Re: Вакуумні кришкі для банок з насосом

В Україні та ЄС таких кришок (поки що) не виробляють, не бачив. Китай або Росія.
   
Re: Вакуумні кришкі для банок з насосом

На олх є по 120, +11,2 комісія олх + 5 комісія приват. 136,2. Укрпоштою доставка до вересня безкоштовна.
   
В Україні та ЄС таких кришок (поки що) не виробляють, не бачив. Китай або Росія.

подумай чому ця "геніальна" технологія використовується тіко у китайців і москалів.
   
Re: Вакуумні кришкі для банок з насосом

Тому що європейці мають усе свіже цілий рік в супермаркетах та на базарах. І в них зарплата вище. Й ціни коливаються мало впродовж року. Є овочесховища, фруктосховища. А в селі супермаркетів нема. Хіба що льох. Ці кришки й для льоху підійдуть. Тільки перевірити треба. А то пропаде консервація.
   
Re: Вакуумні кришкі для банок з насосом

В супермаркетах є вакуумне пакетування. Але пакети одноразові. А банки з кришками ніби багаторазові.
   
Re: Вакуумні кришкі для банок з насосом

В супермаркетах є вакуумне пакетування. Але пакети одноразові. А банки з кришками ніби багаторазові.
А якщо пакет оцетом обробити?
   
Re: Вакуумні кришкі для банок з насосом

А якщо пакет оцетом обробити?
4.3 зловмисний флуд. Не перший раз. Пропоную навчити Хому правилам. Можете поскаржитись.
   
Re: Вакуумні кришкі для банок з насосом

4.3 зловмисний флуд. Не перший раз.
флуд це кришки і оцет у політичному форумі а також некропостінг
   
Re: Вакуумні кришкі для банок з насосом

Це не флуд, а офтоп та ФЗВ. Причому корисний. Бо краще бути молодим та здоровим. І мати, що жерти взимку та навесні.

Медичного форуму немає. Був один, але пропав. Тож медичні теми не офтоп.
Форуму про харчування теж не бачу. Є такий?
Є форум про побутову техніку?
Будівельний?

Останнє редагування: 14 липня 2022 18:58:28 від com1
   
Re: Вакуумні кришкі для банок з насосом

Медичного форуму немає. Був один, але пропав. Тож медичні теми не офтоп.
Форуму про харчування теж не бачу. Є такий?
Є форум про побутову техніку?
Будівельний?
Я йду по вулиці і мені прикрутило. Але щось не бачу ніде туалету, піду насеру комусь під двері  (tu)
   
Re: Вакуумні кришкі для банок з насосом

Йди.
   
Це не флуд, а офтоп та ФЗВ. Причому корисний. Бо краще бути молодим та здоровим. І мати, що жерти взимку та навесні.

Медичного форуму немає. Був один, але пропав. Тож медичні теми не офтоп.
Форуму про харчування теж не бачу. Є такий?
Є форум про побутову техніку?
Будівельний?
ФУП плітичний форум а не :
1. є форум садівників-городників.
2. є медичний форум.
3. є курва усі форуми по темах якими ти вже давно просто засираєш першу сторінку головного політичного форуму краіни -ФУП.

іди йопни оцту натще і зроби вакуумування скотчем і не скигли. перший флудер фупу.

на фупі для тебе є підфорум : вільне спілкування.
так нє - ти усіх задрочуєш своєю вакуумованою оцтом і скотчем консервацією на головній сторінці.
   
Re: Вакуумні кришкі для банок з насосом

Не зрозуміло навіщо вон потрібні? Як що для звичайного використання ну там банку із сметанкою до холодильника поставити, то звичайна кришка пластикова зручніше ніж з отим насосом мудохкатись.
Для консервації ї єврокришки, взагалі без проблем.  Як що звичайні кришки для консервації то ще не ясно що зручніше звичайна металева під ключ чи ота фігня з насосом. І як той пластик взагалі стерилізувати ?
   
Re: Вакуумні кришкі для банок з насосом

Не зрозуміло навіщо вон потрібні? Як що для звичайного використання ну там банку із сметанкою до холодильника поставити, то звичайна кришка пластикова зручніше ніж з отим насосом мудохкатись.
Для консервації ї єврокришки, взагалі без проблем.  Як що звичайні кришки для консервації то ще не ясно що зручніше звичайна металева під ключ чи ота фігня з насосом. І як той пластик взагалі стерилізувати ?
Всі питання відкриті. Он Бяка вже викинула.

Принаймні можна спробувати для сухофруктів і круп.

Останнє редагування: 14 липня 2022 20:30:29 від com1
   
Re: Вакуумні кришкі для банок з насосом

можна спробувати
З коалою  (tu)

Кацапські банки, кацапський Ютуб. Нафіга тут цей кал?
   
Re: Вакуумні кришкі для банок з насосом

З коалою  (tu)

Кацапські банки, кацапський Ютуб. Нафіга тут цей кал?
Ти чого тут розійшовся? Йди розбирайся зі своїм пуфіком - там вже кримінал в кожній гілці по цілеспрямованій дискредитації влади під час війни. І не бреши, що не маєш до нього відношення, кацапура.
   
Re: Вакуумні кришкі для банок з насосом

Йди розбирайся
Іди на йух
   
Re: Вакуумні кришкі для банок з насосом

Не зрозуміло навіщо вон потрібні? Як що для звичайного використання ну там банку із сметанкою до холодильника поставити, то звичайна кришка пластикова зручніше ніж з отим насосом мудохкатись.
Для консервації ї єврокришки, взагалі без проблем.  Як що звичайні кришки для консервації то ще не ясно що зручніше звичайна металева під ключ чи ота фігня з насосом. І як той пластик взагалі стерилізувати ?
Шкільна програма: є вакуум = нема повітря = кисень не окислює продукт. Стерилізувати так само як і звичайні  кришки - кіп'ятити в окропі, пластик там термостійкий. Користуюся вже багато років..
   
Re: Вакуумні кришкі для банок з насосом

можна спробувати для сухофруктів

хуюктів !
   
Re: Вакуумні кришкі для банок з насосом

Шкільна програма: є вакуум = нема повітря = кисень не окислює продукт. Стерилізувати так само як і звичайні  кришки - кіп'ятити в окропі, пластик там термостійкий. Користуюся вже багато років..
там не вакуум, там розрідження...  B-)
   
Re: Вакуумні кришкі для банок з насосом

Іди на йух
Кацап є кацап...
   
Re: Вакуумні кришкі для банок з насосом

Цікаво, салат з огірків та томатів, якщо не ставити в холодильник, а в такий банці - скільки можна тримати?
Або якщо ще в холодильник.
   
Re: Вакуумні кришкі для банок з насосом

Цікаво, салат з огірків та томатів, якщо не ставити в холодильник, а в такий банці - скільки можна тримати?
Або якщо ще в холодильник.

7 років
   
Re: Вакуумні кришкі для банок з насосом

Цікаво, салат з огірків та томатів, якщо не ставити в холодильник, а в такий банці - скільки можна тримати?
Або якщо ще в холодильник.
Він же не стерилізований, значить буде псуватись від мікроорганізмів. Хіба що трохи повільніше.
   
Re: Вакуумні кришкі для банок з насосом

7 років

це якшо сухий. коли додати олію оливкову і оцет вакуумований - 2-3 дні :(
засада. що робити ?

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія