Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Як протидіяти роздачі кацапськіх паспортів українцям

Вважаю, що ефективне рішення цієї проблеми існує.

Ті упороти підкацапники, які прагнули реально перебратися в кацапію, давно все це зробили за стандатрною процедурою.
Тому ця кремлівська акція з роздачі червоношкірих папірців переважно розрахована на громадян, які прагнуть не стільки перебиратися в росію, а скільки  годуватися з двох корит, користуючись двома паспортами.
Кремлядям потрібні не додаткові робочі руки, як де-хто вважає, а керовані російські агенти на нашій території.
Цих людей не запрошуватимуть до себе в кацапію - навпаки, їх спонукатимуть залишатися вдома, щоб на нашій території закріпити гарантований російський анклав.       
   
З огляду на це, пропоную рішення - Закон про відповідальність за приховування громадянства РФ.
Закон, за яким громадянин України, який приховує російський паспорт, дорівнюється до агента країни-агресора.
Із автоматичним позбавленням українського громадянства, та депортацією в кацапію назавжди.
Із створенням спеціалізованої служби з виявлення порушників, яка буде відслідковувати підозрілих осіб та гарно мотивувати інформаторів.

Закон має передбачати термін (наприклад півроку), протягом якого діятиме амністія для українських громадян, які вже мають паспорт РФ.
Протягом цього терміну вони або відмовляються від українського громадянства, або здають російський паспорт в цю спеціалізовану службу. 
   
Ви скажете, що важко буде виявити всіх підкацапників?
Так всіх і не треба - достатньо на окремих особах показати, що закон працює і тоді український громадянин добре подумає перед тим, як взяти в руки червоношкіру паспортину.
   
Взагалі то,це намагання лігітимізувати військові дії регулярної армії кацапів вже без будь якого прикриття. Зараз вони либонь напівмаскуються під добровольців,або тіпо,"зашли для помащи и вышли". Ну тримати там в наглую увесь контингент,коли від кордону до передовий іноді навіть пів години досить,у Луганскій області, ну там до години-півтори у донецькій,нема сенсу. Вони базуються у Росії під самим кордоном. Це така гібридненька гидота. А так  є сумнівний,але все ж таки привід для відкритого вторгнення.

 Особливо небеспечно буде,якщо ці паспорти почнуть отримувати ватники з територій,які контролюються ВСУ. А це буде,якщо вже не є.
   
Взагалі то,це намагання лігітимізувати військові дії регулярної армії кацапів вже без будь якого прикриття. Зараз вони либонь напівмаскуються під добровольців,або тіпо,"зашли для помащи и вышли". Ну тримати там в наглую увесь контингент,коли від кордону до передовий іноді навіть пів години досить,у Луганскій області, ну там до години-півтори у донецькій,нема сенсу. Вони базуються у Росії під самим кордоном. Це така гібридненька гидота. А так  є сумнівний,але все ж таки привід для відкритого вторгнення.

 Особливо небеспечно буде,якщо ці паспорти почнуть отримувати ватники з територій,які контролюються ВСУ. А це буде,якщо вже не є.

Все так і є.
Тому наші громадяни на підконтрольній, або не підклонтрольній території, або в Криму, або в Росії мають чітко відчути ті наслідки, які можуть наступити з отриманням  російського громадянства.
   
Як протидіяти?
Дуже просто.
Перестати шизувати і взятися за побудову дійсно європейської країни для народу а не для свинарчуків.
   
Перестати стріляти, як Зеленський казав у інтервю ББС. От просто перестати.
   
https://youtu.be/iAC1_a924H8
1.20 Коцаб мимоволі зізнається про армію РФ на Донбасі, та викрадення української дитини.

З приводу пачпортів, нехай отримають потім згідно правил перебування іноземних громадян нах з території України.
Паспортами вони самі собі роблять чергову пастку, територія України, паспорти російські, встане питання... Шо робить така кількість іноземців на території України?
   
А я думаю що треба просто розірвати дип.стосунки (які повинні бути розірваними ще в 14 році) та закриття кордону наглухо. Навіть ніяких візових режимів. Хто хоче в кацапію, нехай п***а через наприклад Швейцарію.
   
А я думаю що треба просто розірвати дип.стосунки (які повинні бути розірваними ще в 14 році) та закриття кордону наглухо. Навіть ніяких візових режимів. Хто хоче в кацапію, нехай п***а через наприклад Швейцарію.
через беларусь поедут.
так ближе, чем через швейцарию, и тропинка протоптана.
   
Перекрити усі транзити Україною до ЄС і одразу все зупиниться. Але Петро цього не зробить, а поки Зе стане президентом 50% отримають паспорти.
   
Як протидіяти?
Дуже просто.
Перестати шизувати і взятися за побудову дійсно європейської країни для народу а не для свинарчуків.

Правильный рецепт ! Светлой дорогой только в светлое будущее и никуда не сворачивать !  :laugh:
   
для початку треба перестати вірити порохоботській пропаганді про "врємя работаєт на нас, рашка отползаєт, санкциї дєлают свойо дєло " і т.п.
   
Як протидіяти?
Дуже просто.
Перестати шизувати і взятися за побудову дійсно європейської країни для народу а не для свинарчуків.

не, надо закон о языке довести до абсолютного совершенства
   
Я бы в противовес выдавал бы паспорта НЕ ГРАЖДАН...

все кто имеет второе гражданство..

не важно это россии или панамы например..

лишать граждансва......лиш ать права голоса на выборах и лишать права на пенсию( правда по пенсии я не наю как это по правам человека?)
   
для початку треба перестати вірити порохоботській пропаганді про "врємя работаєт на нас, рашка отползаєт, санкциї дєлают свойо дєло " і т.п.

смысл всей 5-летней работы пэдровласти и был в том, чтобы подготовить для этой или подобной акции почву.
   
через беларусь поедут.
так ближе, чем через швейцарию, и тропинка протоптана.

можно пойти на непопулярный ход..
и перекрыть гражданам россии въезд или въезд по въездным визам..с приглашениями..

но я представляю как взвоет ВАТНАЯ хуета по всей стране и рейтинг ЗЕ свалится в пропасть..

не пойдут на это.
   
не раз уже писал, что приняв "правила игры" хуйла, Украина обязательно в конце концов проиграет. Это кошка, играя с мышкой перед тем, как ее сожрать, может позволить себе сохранять совершенно спокойный, невоинственный и даже дружелюбный вид. А мышка, "гибридничая" и используя предоставленную кошкой возможность показать и рассказать мышатам, что "мы успешно противостоим...", "кошка увязла в позиционной войне...", и т.д., теряет даже мизерный шанс.
   
не, надо закон о языке довести до абсолютного совершенства

кому що, а какцапам язик поперек горла.
   
Я бы в противовес выдавал бы паспорта НЕ ГРАЖДАН...

все кто имеет второе гражданство..

не важно это россии или панамы например..

лишать граждансва......лиш ать права голоса на выборах и лишать права на пенсию( правда по пенсии я не наю как это по правам человека?)

Нормально нормально. Пенсія заробляється, якщо платив в пф то нехай має.
   
Особливо небеспечно буде

Воно не - буде , воно вже - є , у вигляді сидячих у ВР громадян росії , отримавших за "нез'ясованих" обставин ))) громадянство України .

З усім іншим згоден - сістєма ніпіль шоб була . ))
   
С этим бороться никак не получится.
А вот плюс для себя извлечь можно.
Это просто железобетонный повод для того, чтобы официально выйти из минских соглашений.
А дальше садиться и вырабатывать новые договоренности , только уже без той йухни, которую в минских подписали.
   
Як протидіяти?
Дуже просто.
Перестати шизувати і взятися за побудову дійсно європейської країни для народу а не для свинарчуків.
это сложно
   
и все же Паспорта не граждан это был бы сильный ход..(без права выбора и без права избираться)
   
не, надо закон о языке довести до абсолютного совершенства
кому що, а какцапам язик поперек горла.

мне поперек горла не язык, а долбоебы, считающие языковый вопрос основным.
   
Як протидіяти?
Дуже просто.
Перестати шизувати і взятися за побудову дійсно європейської країни для народу а не для свинарчуків.

потерпи ще якихось два тижні залишилось чекати
зеботи, порахуйте з якого там числа почнеться нове життя
   
Я бы в противовес выдавал бы паспорта НЕ ГРАЖДАН...

все кто имеет второе гражданство..

не важно это россии или панамы например..

лишать граждансва......лиш ать права голоса на выборах и лишать права на пенсию( правда по пенсии я не наю как это по правам человека?)
за шо мене?
   
не, надо закон о языке довести до абсолютного совершенства
кому що, а какцапам язик поперек горла.

У них той язик в роті не вміщається  :gigi: :)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія