Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Крах Биткойна неизбежен

Re: Крах Биткойна неизбежен

Думаю:что мне это напоминает?Коммуняцкие бредни.Крах капитализма неизбежен!  :weep:
   
Re: Крах Биткойна неизбежен

Злився вкхр2.

Ну раз не розумієш, навіщо пишеш?

Напишу я, як відбувається процес переказу з одного рахунку біткоїн на інший. І чому витрачається дуже багато електроенергії.

Транзакции Bitcoin — это сообщения, как электронные письма, которые подписаны цифровым способом с использованием криптографии и отправлены всей сети Биткойн для подтверждения. Транзакции публичны и могут быть найдены в цифровом реестре под названием блокчейн.

Затем эта транзакция транслируется в сеть Bitcoin, где майнеры подтверждают, что ключи Марка имеют доступ к источникам (т. е. к адресам, с которых он ранее получал BTC), которые, по его словам, он контролирует. Этот процесс подтверждения известен как майнинг, потому что он требует ресурсоемкого вычислительного труда и вознаграждения майнеров в BTC за каждый разрешенный блок. Это также процесс, посредством которого "создаются" новые биткойны.


Все ж просто.

Кожна транзакція біткоїн вимагає великих прорахунків, тому біткоїна споживає теравати електроенергії в рік.

Подобається це кому чи ні але це факт!
   
Re: Крах Биткойна неизбежен

Поки ріст біткоїна перекриває витрати майнерів на оплату обладнання і електрики. Але я не впевнений, що ріс буде вічним.
   
Re: Крах Биткойна неизбежен

Я ж вас попросив описати процес. А ви не описуєте і кричите пояснити хто витрачає. Опишіть процес повністю.
+====================================================================+
Тобто, стверджуєш що хтось витрачає мегават-години електрики (а це сотні баксів)
для забезпечення мойого користування такою карткою? Дядя, ти зовсім дурний?
Чи просто прикидаєшся?
   
Re: Крах Биткойна неизбежен

+====================================================================+
Тобто, стверджуєш що хтось витрачає мегават-години електрики (а це сотні баксів)
для забезпечення мойого користування такою карткою? Дядя, ти зовсім дурний?
Чи просто прикидаєшся?

Ти дурний чи окуня включаєш?

Ти єдиний користувач біткоїнів в усьому світі? Щодня проходять тисячі транзакцій біткойна. Все це разом складається в Теравати витраченої електроенергії в рік.
   
Re: Крах Биткойна неизбежен

Победа коммунизма неизбежна!  :weep:
   
Re: Крах Биткойна неизбежен

Всі знають про біткоїн і ніхто не знає його автора. Підозріло якось.
   
Re: Крах Биткойна неизбежен

Всі знають про біткоїн і ніхто не знає його автора. Підозріло якось.

Ну вот.Создателя Эфира знают.27 лет.Миллиардер.Вита лик Бутерин.Что тебе это дало?  :weep:
   
Re: Крах Биткойна неизбежен

Ну вот.Создателя Эфира знают.27 лет.Миллиардер.Вита лик Бутерин.Что тебе это дало?  :weep:

І дійсно, творя ефіру знають а хто створив біткоїн ніхто не знає. Підозріло.
   
Re: Крах Биткойна неизбежен

Ти дурний чи окуня включаєш?

Ти єдиний користувач біткоїнів в усьому світі? Щодня проходять тисячі транзакцій біткойна. Все це разом складається в Теравати витраченої електроенергії в рік.
+===================================================================+
Дурнику! Так хто платить за мегават-години електрики, які витрачені на транзакцію
частини бітка з біткової катрки на банківський рахунок приватного магазину?
Конкретно - хто?!   Комісії з такої транзакції - декілька гривень...
   
Re: Крах Биткойна неизбежен

+===================================================================+
Дурнику! Так хто платить за мегават-години електрики, які витрачені на транзакцію
частини бітка з біткової катрки на банківський рахунок приватного магазину?
Конкретно - хто?!   Комісії з такої транзакції - декілька гривень...

Дурень. Комісії з кожного переказу і залежить від суми.

Цього поки вистачає для майнерів, бо ще є процес генерації нових блоків. А от хто буде платити в майбутньому - подумай сам. Це тобі завдання на ніч.
   
Re: Крах Биткойна неизбежен

І дійсно, творя ефіру знають а хто створив біткоїн ніхто не знає. Підозріло.


Сегодня где-то читал что капитализация Доги (Dodgecoin)сегодня была выше чем у Форда.Может скам конечно,но 70 миллиардов почти.2.3 триллиона долларов влито в какой то скам.Ужас.Не читают фуповских финансистов и экономистов
   
Re: Крах Биткойна неизбежен

а ти придумав щось краше ніж ринок? ану розкажи
Може тобі нобєлєвку треба дати?
Я взагалі тут до чого? Я існую в існуючий системі кординат. Ти схоже живеш в якийсь інший?
Я неправий лише у тому ш о з вами дискутую тут. Воно вам не потрібно. Єдиний правильний на сьогодні інструмент це ринок. Що за дитячий садок? Ти кожен день живеш по законам ринку і анвіть не розумієш того?І неважливо які вони. Ти під них прогинаєшся все одно.
ПС: Знаючи психологію людей непогано. Я навіть не сумніваюсь чому тебе так коробить тема крипти.
Мене коробить що ті від кого нічого не залежить, проштовхують ідеі і заходи які їм
втюхують в мізки справжні профітоотримувачі. Такі собі раби, які наполегливо проштовхують
привабливість рабовласницького устрою. Стокгольмський синдром у сучасному тлумаченні.
Гравці в однорукого бандита всім доказують що насправді можна багато виграти.
Ця гілка тому підтвердження. Та грайте ради Бога. Навіщо ви розклеюєте ярлики лузерів
всім хто не хоче грати у вашу гру? Чому якщо я не хочу ходити до казина то я лузер?
Звідки ця пихатість і постійні твердження що всі хто проти геть нічого не розуміє в сучасному світі?
Що власне ти про мене знаєш. Про мої прогиби наприклад. Можеш вірити, можеш ні,
але маючи доволі достатньо для нормального життя значно вище середнього я не брав
за все життя жодного кредита. То я прогинаюсь чи ні? Навіщо знову жбурлятись шматками
лайна і за мене мене одружувати.
Я ж не сказав що ти дурень чи лузер чи несповнений розуму. Я тільки зауважив, що ти навіть
не граєш в чужу гру по чужих правилах, а просто течеш в фарватері движухі.
Те що ти називаєш ринком не є алгоритмом справедливго розподілу, а є інструментом
збагачення тих, хто встановлює правила.
Бажаєш вірити в справедливість цьго світу - вір. Але не наполягай, що всі хто не вірить лузери.
Я вірю тільки в Бога. Навіть церкву та релігію вважаю спотворенням істини і злом.
   
Re: Крах Биткойна неизбежен

Сегодня где-то читал что капитализация Доги (Dodgecoin)сегодня была выше чем у Форда.Может скам конечно,но 70 миллиардов почти.2.3 триллиона долларов влито в какой то скам.Ужас.Не читают фуповских финансистов и экономистов

При чому тут догі? Прочитайте назву теми. Ви темою помилились.
   
Re: Крах Биткойна неизбежен

Біткойн обробляє 4,6 транзакції в секунду. Visa виконує в середньому близько 1700 транзакцій в секунд

Мощна система  :pofig:
   
Re: Крах Биткойна неизбежен

Дурень. Комісії з кожного переказу і залежить від суми.

Цього поки вистачає для майнерів, бо ще є процес генерації нових блоків. А от хто буде платити в майбутньому - подумай сам. Це тобі завдання на ніч.
+===========================================================+
Дурнику! Комісії у декілька гривень вистачить на 2-3 кіловата, максимум.
А ти пишеш про гігавати... Хто за них заплатить? І хто забезпечить
прибуток всім цим компаніям, що забезпечують рух грошей з біткової
картки на банківський рахунок приватного магазину?
Єдина правильна відповідь - витрати на пересилку бітків не перевищують
пересилку іншої валюти. Не згоден - називай конкретно хто за це платить!
Приватні компанії працювати без прибутку не будуть!
   
Re: Крах Биткойна неизбежен

Біткойн обробляє 4,6 транзакції в секунду. Visa виконує в середньому близько 1700 транзакцій в секунд
Мощна система  :pofig:
+===================+
Бо більше і не потрібно!
   
Re: Крах Биткойна неизбежен

+===================+
Бо більше і не потрібно!
Так как же, биток же претендует на роль мировой валюты?
   
Re: Крах Биткойна неизбежен

Инфляция на реальные товары начинается.
https://www.zerohedge.com/markets/bofa-transitory-hyper-inflation-ahead
Для ее сдерживания и нужен был биток, чтоб аккумулировать туда лишнее бабло, все, он свою задачу по-максимуму выполнил и даже перевыполнил (аккумулировал больше денег чем планировалось), оттянув гиперок на полгода-год, дальше игра не стоит свеч...
   
Re: Крах Биткойна неизбежен

+===========================================================+
Дурнику! Комісії у декілька гривень вистачить на 2-3 кіловата, максимум.
А ти пишеш про гігавати... Хто за них заплатить? І хто забезпечить
прибуток всім цим компаніям, що забезпечують рух грошей з біткової
картки на банківський рахунок приватного магазину?
Єдина правильна відповідь - витрати на пересилку бітків не перевищують
пересилку іншої валюти. Не згоден - називай конкретно хто за це платить!
Приватні компанії працювати без прибутку не будуть!
Гроші кінцевого споживача зв*язані в бітоксистемі, які лежать і не працюють і є тим забезпеченням.
Невже то так складно зрозуміти. :shuffle:
   
Re: Крах Биткойна неизбежен

+===================+
Бо більше і не потрібно!
Тому що кінцеві отримувачі профіту і не планують робити
з цього платіжну систему споживчих розрахунків. :lol:
Що і треба було зрозуміти ще з самого початку.
   
Re: Крах Биткойна неизбежен

До чого тут розумію/не розумію
скажи ти - Хто хоче грає в цю гру в надіі щось собі виторгувати, я б не мав що тобі закидати
але ти несеш якусь пургу про трансформацію якогсь ще не існуючого цифрового ринку повітря.
Ти дійсно не розумієш завдяки кому і чому ця гра поки що існує?
Світу дають погратись в гру. Газ і нафта реальні, що ти з чим порівнюєш? :facepalm1:
Завтра припиняться вливання в кріптовалюту реальних баксів і реальної електрики в інфраструктуру
і все це гегнеться мідним тазом. Бо не має в крипті реальної власної забезпеченої вартості.
Не йдуть масово торги кріпта/товар, поки що тільки кріпта/долар або інша валюта.
В той час доволі впевнено розвивається обмін кріпта/зброя, кріпта/наркота...
То для тебе ринок? Гаразд, вмовив. Торгуй на тому ринку. я краще потримаюсь осторонь.
І не кидайся дешевими понтами про лузерів і пердунів. Курчат рахують восени.

Не гепнеться, бо там вже більше 2 000 000 000 000 доларів (Двох трильйонів, Карл)  :-)o

   
Re: Крах Биткойна неизбежен

+===========================================================+
Дурнику! Комісії у декілька гривень вистачить на 2-3 кіловата, максимум.

Дурень вивчи, що таке операція множення. Помнож кілка гривень на мільйони. Крім того, є ріст біткоїна за рахунок залучення нових адептів. А що буде якщо залучення припиниться? Майнери просто вимкнуть своє обладнання. Для чого їм витрачати стільки електроенергії за пару відсотків комісії з транзакцій?
   
Re: Крах Биткойна неизбежен

+===========================================================+
Дурнику! Комісії у декілька гривень вистачить на 2-3 кіловата, максимум.
А ти пишеш про гігавати... Хто за них заплатить? І хто забезпечить
прибуток всім цим компаніям, що забезпечують рух грошей з біткової
картки на банківський рахунок приватного магазину?
Єдина правильна відповідь - витрати на пересилку бітків не перевищують
пересилку іншої валюти. Не згоден - називай конкретно хто за це платить!
Приватні компанії працювати без прибутку не будуть!

Ну ти ж грамотний чувак!
За це заплатили власники криптогаманців на біржі Mt. Gox i двох турецьких бірж - Thodex і Vebitcoin
На відміну від японської Mt. Gox, турецькі криптобіржі були в згоді з національним фінансовим регулятором.
Регулятор не допоміг.
Так буде і дальше, будуть доїти лохів
Або зарегулірують крипту так, як це зробив Китай з криптою NEO, аkа китайський эфiрiуm (анонімність помножена на нуль)
https://en.wikipedia.org/wiki/NEO_(cryptocurrency)

Тоді чим NЕО відрізняється від фіатних валют?
В боротьбі банкірів з манюпасами останній ніколи на перемагав

   
Re: Крах Биткойна неизбежен

+===================+
Бо більше і не потрібно!

Дурень. Біткоїн швидше не може. Це одна з його проблем. А найгірше, що інфраструктура для біткойна зжерає Теравати електроенергії в рік.

   
Re: Крах Биткойна неизбежен

Майнінг криптовалюти біткоїн потребує стільки ж електроенергії, скільки щороку споживає Україна.

Про це йдеться в інфографіці BBC з посиланням на дослідження вчених із Кембриджського університету.

Вчені наголошують, що в цілому транзакції, пов’язані з біткоїном, споживають близько 121,36 терават щорічно – більше, ніж уся Аргентина.

https://www.epravda.com.ua/news/2021/02/11/670915/
   
Re: Крах Биткойна неизбежен

Не гепнеться, бо там вже більше 2 000 000 000 000 доларів (Двох трильйонів, Карл)  :-)o

А ви не допускаєте варіант, що біткоїн якраз і був створений для того, щоб віддягнути грошову масу США? Ну реально куди ще можна вкласти стільки грошей, скільки надрукували США?


Або варіант #2.

Ті 2%, які володіють 95% усіх біткоїнів є уряд США?

Долар обвалюється, втрачає статус світової валюти а уряду США належить 95% усіх біткоїнів  (tu)
   
Re: Крах Биткойна неизбежен

Не гепнеться, бо там вже більше 2 000 000 000 000 доларів (Двох трильйонів, Карл)  :-)o
Тим хто вклався по крупняку, домовитись і помножити капіталізацію на нуль,
забравши своє як два пальця.
Дрібні просто відсмокчуть і не куплять жене сапоги собі дозу.
Зміст піраміди і засоби її самознищення однакові що в ммм, що в криптовалютах.
І результати для крупних гравців і манюпаса теж будуть приблизно однакові.
   
Re: Крах Биткойна неизбежен

Біткойн для провірки подлінності транзакцій використовує ідею proof-of-work, связанной с большими тратами электроэнергии
Ефіріум для провірки подлінності транзакцій використовує ідею proof-of-stake - у кого більше бабла, той і прав
Ефіріум в 10000 раз скоріше справляється з роботою, ніж Біткойн
Так, вместо использования большого количества электроэнергии для решения задачи PoW, у участника PoS ограничен процент возможных проверок транзакций. Ограничение соответствует количеству криптовалюты, находящейся на счету у участника
https://en.wikipedia.org/wiki/Proof_of_stake
В ефіріум завжди прав Віталік Бутерін
Китайці створили свій ефіріум - NEO, в якому завжди побєждает тов. Ші

Так буде і з Біткойном
Банки підімнуть його під себе (у банків більше грошей, ніж у колективного (vkhavr2+Ukraine)
A пока можно пошаліть, why not?
   
Re: Крах Биткойна неизбежен

Біткойн для провірки подлінності транзакцій використовує ідею proof-of-work, связанной с большими тратами электроэнергии
Ефіріум для провірки подлінності транзакцій використовує ідею proof-of-stake - у кого більше бабла, той і прав
Ефіріум в 10000 раз скоріше справляється з роботою, ніж Біткойн
Так, вместо использования большого количества электроэнергии для решения задачи PoW, у участника PoS ограничен процент возможных проверок транзакций.

 (tu)
   
Re: Крах Биткойна неизбежен

Біткойн для провірки подлінності транзакцій використовує ідею proof-of-work, связанной с большими тратами электроэнергии
Ефіріум для провірки подлінності транзакцій використовує ідею proof-of-stake - у кого більше бабла, той і прав
Ефіріум в 10000 раз скоріше справляється з роботою, ніж Біткойн
Так, вместо использования большого количества электроэнергии для решения задачи PoW, у участника PoS ограничен процент возможных проверок транзакций. Ограничение соответствует количеству криптовалюты, находящейся на счету у участника
https://en.wikipedia.org/wiki/Proof_of_stake
В ефіріум завжди прав Віталік Бутерін
Китайці створили свій ефіріум - NEO, в якому завжди побєждает тов. Ші

Так буде і з Біткойном
Банки підімнуть його під себе (у банків більше грошей, ніж у колективного (vkhavr2+Ukraine)
A пока можно пошаліть, why not?

Скільки тобі ще пояснювати?  Мені похуй що з ним буде.
Це твоя найважча проблема у житті переживати що з ним буде, не моя. І кожного дня мріяти щоб хтось втратив гроші. Знаєш як твоя хвороба називається?
   
Re: Крах Биткойна неизбежен

А ви не допускаєте варіант, що біткоїн якраз і був створений для того, щоб віддягнути грошову масу США? Ну реально куди ще можна вкласти стільки грошей, скільки надрукували США?


Або варіант #2.

Ті 2%, які володіють 95% усіх біткоїнів є уряд США?

Долар обвалюється, втрачає статус світової валюти а уряду США належить 95% усіх біткоїнів  (tu)

Вы меня запутали.
Так что нужно делать — покупать доллары?
   
Re: Крах Биткойна неизбежен

Мене коробить що ті від кого нічого не залежить, проштовхують ідеі і заходи які їм
втюхують в мізки справжні профітоотримувачі. Такі собі раби, які наполегливо проштовхують
привабливість рабовласницького устрою. Стокгольмський синдром у сучасному тлумаченні.
Гравці в однорукого бандита всім доказують що насправді можна багато виграти.
Ця гілка тому підтвердження. Та грайте ради Бога. Навіщо ви розклеюєте ярлики лузерів
всім хто не хоче грати у вашу гру? Чому якщо я не хочу ходити до казина то я лузер?
Звідки ця пихатість і постійні твердження що всі хто проти геть нічого не розуміє в сучасному світі?

Гарантия получения прибыли от инвестирования в крипту очень сильно зависит от популяризации бренда.
Соответственно и психология «инвесторов» в большинстве случаев работает именно в этом ключе
   
Re: Крах Биткойна неизбежен

Вы меня запутали.
Так что нужно делать

Кому?
   
Re: Крах Биткойна неизбежен

Так как же, биток же претендует на роль мировой валюты?
+===========================+
Крім тебе, про це не бреше ніхто!
   
Re: Крах Биткойна неизбежен

Тому що кінцеві отримувачі профіту і не планують робити
з цього платіжну систему споживчих розрахунків. :lol:
Що і треба було зрозуміти ще з самого початку.
+=================================+
Довбень! Вона вже давно працює!  :K
Тільки ідіоти цього вперто не бажають
бачити. Бо адепти теорій змов!
   
Re: Крах Биткойна неизбежен

Дурень вивчи, що таке операція множення. Помнож кілка гривень на мільйони. Крім того, є ріст біткоїна за рахунок залучення нових адептів. А що буде якщо залучення припиниться? Майнери просто вимкнуть своє обладнання. Для чого їм витрачати стільки електроенергії за пару відсотків комісії з транзакцій?
+=====================================================+
Пару мільонів операцій множення в секунду робить смартфон.
І йому на добу вистачає акумулятора з декількома ват-годинами.
Бреши далі...
   
Re: Крах Биткойна неизбежен

+=====================================================+
Пару мільонів операцій множення в секунду робить смартфон.
І йому на добу вистачає акумулятора з декількома ват-годинами.
Бреши далі...

Не бреши на смартфонах майже не манять.

Використовують спец обладнання.

Asic-майнер Bitmain Antminer S9 Hydro 18 Th/s 1728 Вт

Наприклад оцей може легко жерти 1кв/год.

Дело в том, что "майнинг" криптовалюты включает в себя активную работу компьютеров, которые проверяют все мировые транзакции с ней и затрачивают при этом много электроэнергии.

Много - это, по выкладкам ученых, 121,36 тераватт-часов в год, и эти показатели едва ли снизятся, если только не рухнет сама криптовалюта.
   
Re: Крах Биткойна неизбежен

Не бреши на смартфонах майже не манять.

Використовують спец обладнання.

Asic-майнер Bitmain Antminer S9 Hydro 18 Th/s 1728 Вт
Наприклад оцей може легко жерти 1кв/год.

Дело в том, что "майнинг" криптовалюты включает в себя активную работу компьютеров, которые проверяют все мировые транзакции с ней и затрачивают при этом много электроэнергии.
Много - это, по выкладкам ученых, 121,36 тераватт-часов в год, и эти показатели едва ли снизятся, если только не рухнет сама криптовалюта.
+=======================================================+
Довбень! Я писав про транзакцію, тобто, пересилку готового бітка.
Вона спокійно робиться із смартфону бо НЕ ВИМАГАЄ величезних
обрахунків. А проци смартфонів мають продуктивність десятки та
сотні мегафлопсів.
Дебільний поц знову плутає пересилку готового бітка та майнинг
нових бітків. А це РІЗНІ РЕЧІ!
А майнинг крипт дає платоспроміжний попит на електрику.
Тобто, ця галузь буде розвиватися.
   
Re: Крах Биткойна неизбежен

Так как же, биток же претендует на роль мировой валюты?
Резервной валюты. А не расчетной. Но и расчетной вполне может стать - Lighting в помощь или еще чего придумают. Биткоин - код, который могут (с трудом, консенсус нужен), но проапгрейдить. Вообще не проблема туда добавить и Ефирные програмные приблуды, но это никому особо не надо - цель Сатоши была не в этом. Биткоин задумывался как цифровое золото - трудно добыть, легко и дешево переводить, анонимно владеть, покупать, переводить.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія