Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Попередження від військкомату 8-: (1000 причин не йти в армію від найпатріотичніших ухилянтів)

Ого  :laugh:  Зараз почнеться ісход члєноносців з Польщі на Захід :)))

щось Польща дуже "калєблєтся с лінієй партії"
Від блокування кордонів (й не розповідайте, що влада там не замазана, коли припекло, за два дні кордон розблокували) до протилежних крайнощів

PS. кому працювать на трускавках поляки вже знайшли хоч? Афробілоруси будуть, певно?  :gigi:
   
Ого  :laugh:  Зараз почнеться ісход члєноносців з Польщі на Захід :)))

Міграція генофонду на Захід  :weep:
   
Розмова ухилянта з працівницею да документ у Варшаві)

— Доку́мент, Филипп Филиппыч мне надо.
— Доку́мент? Ччёрте… А может это как-нибудь…
— Это уж извиняюсь. Сами знаете, человеку без доку́ментов строго воспрещается существовать!)
   
:weep:


https://t.me/huyovy_kharkiv/146793

Очікувано.
Думаю рано чи пізно всі європейські країни депортуватимуть військовозобов'язаних, які незаконно перетнули кордон України.
   
Очікувано.
Думаю рано чи пізно всі європейські країни депортуватимуть військовозобов'язаних, які незаконно перетнули кордон України.

6.5 млн сирійців теж депортуватимуть?  :lol:  :weep:
   
Очікувано.
Думаю рано чи пізно всі європейські країни депортуватимуть військовозобов'язаних, які незаконно перетнули кордон України.
А як же порушення прав ухилянтів?)
   
6.5 млн сирійців теж депортуватимуть?  :lol:  :weep:

Ні. В Сирії диктаторський режим.
   
Ні. В Сирії диктаторський режим.

All animals are equal, but some animals are more equal than others. (с)  :lol:
   
6.5 млн сирійців теж депортуватимуть?  :lol:  :weep:
До чого тут сирійці, дибіл)
   
All animals are equal, but some animals are more equal than others. (с)  :lol:
Іди нахуй, сміття)
   
От дивись——
Мене не сильно обходить "заборона консульських послуг"
Але мені вистачає почитати цей форум щоб зрозуміти що нікому не потрібні моі донати——просто скорше нахуй пошлють)
Ось так і пропадає бажання донатити(
Ну ні—то й ні.

Сергій, це звучить як тролінг. Не треба цього писати. Не «нікому не портрібні», а _декілька_ людей не розуміють чи роблять вигляд, що таке впровадження закону як є
- не досягне поставленої мети
- не додасть очок владі
- не додасть бажання донатити чи допомагати
- спонукає виїхавших шукати інші шляхи легалізації у країнах перебування (як писали ще роки тому «якщо б ви ту енергію застосували б в Україні то були б олігархами»)
Але, донатити треба і допомагати теж і у тому числі тим співвітчизникам, що опинились на чужині без підготовки та не з їхньої вини.
   
То яка зараз насправді ситуація з мобілізацією чоловіків 55+ років?
Що вовчик.як тільлки -то зразу? :D  самольот-поїзд-переплив через буг і на рідних оселях?
   
Польша поможет Украине вернуть мужчин призывного возраста – вице-премьер-министр Польши Владислав Косиняк-Камыш, Reuters

"Я думаю, что многие поляки возмущаются, когда видят молодых украинских мужчин в гостиницах и кафе, и слышат, сколько усилий мы должны приложить, чтобы помочь Украине».
   
Польша поможет Украине вернуть мужчин призывного возраста – вице-премьер-министр Польши Владислав Косиняк-Камыш, Reuters

"Я думаю, что многие поляки возмущаются, когда видят молодых украинских мужчин в гостиницах и кафе, и слышат, сколько усилий мы должны приложить, чтобы помочь Украине».

Мабуть їх розізлили відоси ухилянтів з Варшави)
Розмова ухилянта з працівницею дп документ у Варшаві)

— Доку́мент, Филипп Филиппыч мне надо.
— Доку́мент? Ччёрте… А может это как-нибудь…
— Это уж извиняюсь. Сами знаете, человеку без доку́ментов строго воспрещается существовать!)
   

"Я думаю, что многие поляки возмущаются, когда видят молодых украинских мужчин в гостиницах и кафе, и слышат, сколько усилий мы должны приложить, чтобы помочь Украине».


о, таак!
Ажно пробирає, коли дивишся, як рольнікі сміливо блокували кордон з Україною!
А спецоперація по затриманню журналістів, які знімали колони автівок через білоруський кордон, має взагалі в підручники увійти!
   
о, таак!
Ажно пробирає, коли дивишся, як рольнікі сміливо блокували кордон з Україною!
А спецоперація по затриманню журналістів, які знімали колони автівок через білоруський кордон, має взагалі в підручники увійти!
Чого ж мільйон українців в Польщі тих сотню рольників не розігнали?)
   
:weep:


https://t.me/huyovy_kharkiv/146793
у ТС загарло очко. план Б пора впускати в дію- до НЗ на вуглевозі кочегаром. А там вже най маорі визначають чи пройде полосу перешкод яка визначає чи ти досяг віку мужчини. :D
   
у ТС загарло очко. план Б пора впускати в дію- до НЗ на вуглевозі кочегаром. А там вже най маорі визначають чи пройде полосу перешкод яка визначає чи ти досяг віку мужчини. :D
У тс - сімʼя інвалідів - у всіх довідки)
   
https://t.me/truexanewsua/90611

А чому наприклад не можна видавати паспорти до 18 травня коли закон наразі вступає у дію, виконуючи поточні вимоги законодавства, і у той же час розробляти нові правила перевірки регістрації в тцк яка буде необхідна тільки з 18 травня, а станом на зараз законом не вимагається? І чи немає у можновладців відчуття, що так нахабно порушуючи поточне законодавство вони якось впливають на відношення громадян як до виконання цього закону зокрема, так і до всього законодавства в цілому?
   
А чому наприклад не можна видавати паспорти до 18 травня коли закон наразі вступає у дію, виконуючи поточні вимоги законодавства, і у той же час розробляти нові правила перевірки регістрації в тцк яка буде необхідна тільки з 18 травня, а станом на зараз законом не вимагається? І чи немає у можновладців відчуття, що так нахабно порушуючи поточне законодавство вони якось впливають на відношення громадян як до виконання цього закону зокрема, так і до всього законодавства в цілому?
Ти кому питання задаєш?
В тебе рук нема?
Пиши офіційний запит в МЗС)
   
А чому наприклад не можна видавати паспорти до 18 травня коли закон наразі вступає у дію, виконуючи поточні вимоги законодавства, і у той же час розробляти нові правила перевірки регістрації в тцк яка буде необхідна тільки з 18 травня, а станом на зараз законом не вимагається? І чи немає у можновладців відчуття, що так нахабно порушуючи поточне законодавство вони якось впливають на відношення громадян як до виконання цього закону зокрема, так і до всього законодавства в цілому?

Держава сама визначає правила видачі паспорту, бо це власність держави
   
Держава сама визначає правила видачі паспорту, бо це власність держави
Про це доречі на паспорті закордонному написано - але хто ж читає)
   
А я казав, що якщо тікати, то в Європі - це не варіант. ЄС може разом із допомогою зброєю прислати кілька бригад військовозобовʼязан их  :weep:
   
А чому наприклад не можна видавати паспорти до 18 травня коли закон наразі вступає у дію, виконуючи поточні вимоги законодавства, і у той же час розробляти нові правила перевірки регістрації в тцк яка буде необхідна тільки з 18 травня, а станом на зараз законом не вимагається? І чи немає у можновладців відчуття, що так нахабно порушуючи поточне законодавство вони якось впливають на відношення громадян як до виконання цього закону зокрема, так і до всього законодавства в цілому?
Виконання законодавста  :lol:
Половина украинских законов принята в процессе кнопкодавства и уже на основании одного этого факта их можно было бы признать нелегитимными.
Кстати, а закон о мобилизации как голосовали? А то гуляли видосики с 50 чел в зале от силы  :shuffle:
   
А я казав, що якщо тікати, то в Європі - це не варіант. ЄС може разом із допомогою зброєю прислати кілька бригад військовозобовʼязан их  :weep:
Цього не буде
Але дивитись за палаючими пердаками емігів цікаво)
   
Цього не буде
Але дивитись за палаючими пердаками емігів цікаво)

Ну законодавство ЄС захищає, це факт
   
Ну законодавство ЄС захищає, це факт
Ну так чого вони виють?)
   
Доберемо мігрантами, не сци. Україна стане членом ЄС, не забувай.

Дуже прошу, не забудьте повідомити мігрантів, що їм потрібно стати на облік та пройти тцк, і також розʼясніть їм наслідки тих двох дій.  :D
   
Дуже прошу, не забудьте повідомити мігрантів, що їм потрібно стати на облік та пройти тцк, і також розʼясніть їм наслідки тих двох дій.  :D
Все буде на сайтах МЗС та консульств)
   
6.5 млн сирійців теж депортуватимуть?  :lol:  :weep:
якщо треба буде затуляти дірки в обороні України-що два пальці. Єрмак їх пристроїть у "дику дивізію".
   
якщо треба буде затуляти дірки в обороні України-що два пальці. Єрмак їх пристроїть у "дику дивізію".
Думаю для сирійців - 2500 баксів на нулі були б не лишні - але вони краще отримають 800 євро в Німеччині)
   
У тс - сімʼя інвалідів - у всіх довідки)
"какіє ваши доказательства"(с). слова кондового "оборонця краківської філії ЗСУ" не пропонувати.
 До речі-щось він щез як роса. видно почитав про "ніодин ухилянт не буде тут,коли Україна попросить" :D
   
"какіє ваши доказательства"(с). слова кондового "оборонця краківської філії ЗСУ" не пропонувати.
 До речі-щось він щез як роса. видно почитав про "ніодин ухилянт не буде тут,коли Україна попросить" :D
Вилізе - ніде не бачив більших патріотів ніж закордонних ухилянтів)
   
Думаю для сирійців - 2500 баксів на нулі були б не лишні - але вони краще отримають 800 євро в Німеччині)
ну дітей з жінками туди а самим на заробітки. десь літом на півді херсонщині і криму-в сам раз для таких. клімат "напівпустельний" кацупська говірка знайома по сирії як і тактика "напалму".
   
А про економічне бронювання вже було тут?
Ось вам, тарифи, вивчайте )

Знову мій професор ведучий дисертації озолотиться. Раніше тільки вступна комісія давала прибуток, а тепер вже і на аспірантах заробити можна. Скажімо пʼять-десять аспірантів в 30-60тис$ на рік + якась гривня + їх стипендія собі на карман + безкоштовні друкувальники наукових робіт та методичок. Краса нечувана.  :D

А! Ще набрати доцентів на 0.75 ставки, вимусити лаборантів вести практичні заняття та «підміняти» на лекціях. Поле непахане.

Останнє редагування: 25 квітня 2024 00:23:23 від German
   
Знову мій професор ведучий дисертації озолотиться. Раніше тільки вступна комісія давала прибуток, а тепер вже і на аспірантах заробити можна. Скажімо пʼять-десять аспірантів в 30-60тис$ на рік + якась гривня + їх стипендія собі на карман + безкоштовні друкувальники наукових робіт та методичок. Краса нечувана.  :D
Українська наука - вона така)
Саме тому я кинув писати дисер ще в 2003 - щоб не бути на одному щаблі з такими професорами - хоч кандмінімум здав)
   
Українська наука - вона така)
Саме тому я кинув писати дисер ще в 2003 - щоб не бути на одному щаблі з такими професорами - хоч кандмінімум здав)

Ось бачиш як недалекоглядно. А треба було до дочки професора придивитися, казав тобі «придивись», а ти?  :D
   
Ось бачиш як недалекоглядно. А треба було до дочки професора придивитися, казав тобі «придивись», а ти?  :D
Нахєра це мені)
Я тоді був багатше самого професора)
   
у ТС загарло очко. план Б пора впускати в дію- до НЗ на вуглевозі кочегаром. А там вже най маорі визначають чи пройде полосу перешкод яка визначає чи ти досяг віку мужчини. :D

Шо, й досі налягаєш на весла аби до мене дістатися?  :laugh:
Ти на Гольфстрім курс тримай. А далі вже й попливеш наче гівно за течією.  :laugh:
   
загуглив по рішенням судів
Висновок:
- якщо не поперся до ТЦК й не дав здуру військового квитка та не підписував ніяких бамаг, то суд, вірогідно, стане на твій бік. Приклад: https://zakononline.com.ua/court-decisions/show/87386953 (скасування адмінштрафу за неявку по повістці)
- якщо ж таки ТЦК добрався до квитка й проштампував "поновлення на обліку" - суд майже напевне програєш. Приклад: https://zakononline.com.ua/court-decisions/show/87656542

Висновок: нєхєр давать у руки свої документи усяким підозрілим особам!  :gigi:


Тому я думаю і придумали кабінет військовозобовʼязан ого. Бо якщо ти його там створив та зареєструвався, то десь там у «згоді на створення облікового запису» вже написано, що ти погоджуєшся з умовами і тим, що ТЦк тепер має право переглянути твої документи та переглянути чи встановити тобі такий статус який побажає.  :D
Якщо ще ні - дарю ідею.
   

Цю тему переглядають:

DFMB, БМП-2, Solowhoff, paolo, Dortmund, Полярная лисичка (+ 1 прихованих) і 43 гостей
 
Повна версія