Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Старбакс

Re: Старбакс

це ти тут взяв? https://gemini.ua/ru/kofejnaya-kultura-vo-vsyom-mire-fakty-statistika-interesnosti-po-dannym-2020-g/

оці реально таке зерно продають що каву пити неможливо
Всегда хотел их попробовать
Но то лавацца не заканчивается, то кимбо. Теперь и не буду хотеть)
   
Re: Старбакс

І пили вони той вишуканий чай ВІКАМИ.
Ой, пане Маковій, що вони п'ють. Навіть для мене гидота, про Калгарі годі і казати.
   
Re: Старбакс

я десь мінімум 15 кг за рік кавового зерна утилізую

 
   
Re: Старбакс

Всегда хотел их попробовать
Но то лавацца не заканчивается, то кимбо. Теперь и не буду хотеть)

так
не роби цього
я два рази пробував
перший раз думаю помилився типу погана партія випадково
але контроль підтвердив що все там погано

Останнє редагування: 4 серпня 2021 21:18:44 від Potato
   
Re: Старбакс

Якраз кави що можна пити хоча б 20 хвилин поки ідеш чи йдеш, а не в чашечках з набору Дюймовочка, мені дуже часто не вистачає коли я в Європі.

Культура потребления пищи напрочь отсутствует.
   
Re: Старбакс

Старбакс не использует сдандаргт 18, у них toll, venti , grande

Это понты для приезжих.
   
Re: Старбакс

Старбакс вырастил своего покупателя.
Умеет америка делать бизнесс

Уже нет.
   
Re: Старбакс

ты даже не представляешь шо парижане  думают про американцев , берущих свой бегел с беконом и кофе на драйвее и жующих свой завтрак за рулём по дороге на работу

О том, что это свиньи. В этом они правы.
   
Re: Старбакс

Что касается "не стал рестораном" - еще один факт: по итогам 2011 года Мак на вокзале стал вторым по посещаемости в мире
Мак - не ресторан, само собой,  - в украинском понимании
Но прижился в Украине как родной
   
Re: Старбакс

Парадокс який мене безкінечно дратує, це коли люди нахвалившись своїм зубожінням на весь світ що їх обходять як прокаженених, починають вчити Мерседес будувати машини, Старбакс варити каву, Apple проектувати компьютери, американців як потрібно будувати будинки, а Rolling Stones як потрібно правильно виступати на сцені і які пісні співати.

А меня раздражают пустые места вроде тебя, не умеющие и не знающие ничего, кроме пустых речевок, которых они нахватались на различного рода совещаниях и решившие, что их пистешь чего-то чтОит…
   
Re: Старбакс

О том, что это свиньи. В этом они правы.
В том сериале, что я вспоминала, показывают, что писсуары в Париже стоят простонеба
Парижанин подошел, американку отодвинул и давай нужду справлять
Уж лучше б мак за рулем ел! :gigi:
   
Re: Старбакс

В том сериале, что я вспоминала, показывают, что писсуары в Париже стоят простонеба
Парижанин подошел, американку отодвинул и давай нужду справлять
Уж лучше б мак за рулем ел! :gigi:

Знакомство с парижской жизнью по сериалам - это нечто…
   
Re: Старбакс

Мак - не ресторан, само собой,  - в украинском понимании
Но прижился в Украине как родной

Мак работает в формате Ресторанов быстрого питания.
Конечно в нем нет хрустальных люстр с висюльками, швейцара на входе, циган с  медведями, и т.п.
Мишленовские звезды тоже не сюда.

Но с бизнесом там все хорошо.
Думаю что Старбакс у нас тоже не пропадет :)
   
Re: Старбакс

Ой, пане Маковій, що вони п'ють. Навіть для мене гидота, про Калгарі годі і казати.

Який жах… А у ваших лондОнах є хоч щось, що не є гімно? Чи це залежить виключно від світогляду поцінювача?
   
Re: Старбакс

В том сериале, что я вспоминала, показывают, что писсуары в Париже стоят простонеба
Парижанин подошел, американку отодвинул и давай нужду справлять
Уж лучше б мак за рулем ел! :gigi:

Ну, якщо в деяких місцях Європи народ АБСОЛЮТНО ЛЕГАЛЬНО відкрито сцить просто біля стін на тротуарах і все те тече по тротуарах під ноги перехожих, то таки краще мак за кермом.

В таких високодуховних місцях в мені не пішла б ніяка вишукана кава від найкращого барісту-віртуоза.

Останнє редагування: 4 серпня 2021 21:42:55 від Маковій
   
Re: Старбакс

Знакомство с парижской жизнью по сериалам - это нечто…
Всех женщин не перецелуешь (с)
В каждый город не наездишься, да и зачем?
Так что, врут америкосы? Клевещут на парижан?
   
Re: Старбакс

Який жах… А у ваших лондОнах є хоч щось, що не є гімно? Чи це залежить виключно від світогляду поцінювача?
Є прямий рейс на Калгарі  8-)
   
Re: Старбакс

кто это говорил я люблю париж, и я ненавижу парижан ? :)
тем не менее эти противные заносчивые люди построили город и страну куда все хотят приехать

Угу. Асобєнна араби.
   
Re: Старбакс

Ви так довго хизувались злиднями і вперто доводили світу що ви злиденіше всіх злиднів в світі, що вас почали обходити всі стороною як хворих на лепру.

Друже Dobre, не можна ж прямо так, відкритим текстом!  ;o
Зараз Тебе почнуть бити ногами, згадуючи "ковбасу", "продаж" і "нінада насучіть"!  :pooh_lol:
   
Re: Старбакс

Друже Dobre, не можна ж прямо так, відкритим текстом!  ;o
Зараз Тебе почнуть бити ногами, згадуючи "ковбасу", "продаж" і "нінада насучіть"!  :pooh_lol:


Ну якщо пану є " другом" смердюча кацапня , яка очевидно працює проти України на форумі , тоді хто є пан ?

   
Re: Старбакс

Резюме - Старбакс в своій ніші один з кращих. Якісно, доступно, надає можливість навіть попрацювати поза офісом чи хатою.

Звичайно це не гурмей кава та їжа, це не дизайнерське оформлення з крилом літака, відьмою у помелі під стелею та кришталевим шандельєром, і це потрібно розуміти.
   
Re: Старбакс

працює проти України на форумі

Він того не робить. Він назвав речі своїми іменами. Вам треба це переосмислити.
   
Re: Старбакс

Гівно той старбакс. Кілька раз заходив - якість як в дешевій забігайлівці "на районі", а ціна невиправдано висока.
   
Re: Старбакс

це коли таке було ??


і яким рестораном він мав стати та не став?
это был первый или второй макдак в Киеве, давно это было, очередь была большая. Цена была непривычно высокая как для «быстро перекусить», потому относились как к чему-то неповседневному и в «ресторане быстрого питания» был упор на «ресторан», который плавно перешёл в «быстрого питания» со временем.
   
Re: Старбакс

Він того не робить. Він назвав речі своїми іменами. Вам треба це переосмислити.

Дякую за злив. Перехід на особистості =  програш.

Ну то що ?  Навіщо пан підтримує хуйловців на форумі  ?

Пан ідіот чи теж хуйловець ?
   
Re: Старбакс

Гівно той старбакс. Кілька раз заходив - якість як в дешевій забігайлівці "на районі", а ціна невиправдано висока.

+ багато.

Шмурдяк а не кава.
   
Re: Старбакс

Гівно той старбакс. Кілька раз заходив - якість як в дешевій забігайлівці "на районі", а ціна невиправдано висока.

Я вважаю їхню каву "бачковою" і з "хімікатами" і уникаю при будь-якій нагоді.
Але міленіалам і іже з ними подобається випендровуватися, замовляючи креп а-ля "мокачіно лате еспрессо etc etc" - лиш щоб "виділитися" від інших.
   
Re: Старбакс

Дякую за злив. Перехід на особистості =  програш.

Ти ж першим почав!  :pooh_lol:
   
Re: Старбакс

Всех женщин не перецелуешь (с)
В каждый город не наездишься, да и зачем?
Так что, врут америкосы? Клевещут на парижан?

старбакс в абісцяному парижі  :weep:



   
Re: Старбакс

Ти ж першим почав!  :pooh_lol:

Ні.
   
Re: Старбакс

старбакс в абісцяному парижі  :weep:

Показати зображення...
Показати зображення...

Каву відрами смакують  виключно гурмани. Ви бачили порції кави , наприклад , в  Італії ?

   
Re: Старбакс

Там зовсім інша ідея і концепція
Але ж з плином часу вона змінюється. Чи давно в них з'явилась кава в меню? По-первах навіть замовляти треба було в окремій зоні обслуговування. А до того не було зовсім. І да, кава у маків ще більш посередня, ніж в старбаксі.
   
Re: Старбакс

Каву відрами смакують  виключно гурмани. Ви бачили порції кави , наприклад , в  Італії ?

я бачив і наприклад і своїми очами
і не по телевізору.
і навіть сьорбав, і в італії теж.
і ти знаєш, є різні рецепти приготування кави, не тільки італійський еспресо.

а шо ти бачив?
як батько мати табачив?
   
Re: Старбакс

я бачив і наприклад і своїми очами
і не по телевізору.
і навіть сьорбав, і в італії теж.
і ти знаєш, є різні рецепти приготування кави, не тільки італійський еспресо.

а шо ти бачив?
як батько мати табачив?

Ігнор. Ти бидло, яке з твого села не можна випускати. Не те що в Європу.

Останнє редагування: 4 серпня 2021 23:02:03 від Людас
   
Re: Старбакс

Ні.

А де я тоді кілька разів вже скупався?
   
Re: Старбакс

Це наші жульмани мутять. Це не шведи.
Ти був в IKEA в справжній?
:facepalm1:
   
Re: Старбакс

Клієнтів на їх ціну - нема. Або майже нема.

Клієнти в Києві на каву по 100-200 грн є, але й сервісу дофуя вже, з їх рилом вже не влізти в калашний ряд, хіба грошима рясно засіяти з негарантованим результатом? Там же не дурні, все порахували. Це як uber eats намагався зайти на київський ринок, який вже півроку як окучував glovo, через кілька місяців uber eats зник як не було.
   
Re: Старбакс

Клієнти в Києві на каву по 100-200 грн є, але й сервісу дофуя вже, з їх рилом вже не влізти в калашний ряд, хіба грошима рясно засіяти з негарантованим результатом? Там же не дурні, все порахували. Це як uber eats намагався зайти на київський ринок, який вже півроку як окучував glovo, через кілька місяців uber eats зник як не було.

Но сам же убер остался. А тоже говорили куда ему тягаться
   
Re: Старбакс

Я  :D
Буквально пару раз був  - в Будапешті і хз ще де. Кава як кава, нічого доброго, нічого поганого...

От точно, кава, як кава, думаю в Україні можна вже давно все що завгодно спробувати і клієнт вже примхливий.
 Купував доречі в Ашані "старбакс" молотий в пакеті, кілька різних видів. Шмурдяк ще той, lavazza oro краще.
   
Re: Старбакс

я бачив і наприклад і своїми очами
і не по телевізору.
і навіть сьорбав, і в італії теж.
і ти знаєш, є різні рецепти приготування кави, не тільки італійський еспресо.

а шо ти бачив?
як батько мати табачив?
В найзачуханішому італійському ганделику в забитому селі кава буде краща ніш в старбаксі,  від 1.5 до 3 євро ,  єдиним виєбоном буде додавання молока
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія