Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Фото Австрії

Re: Фото Австрії

Фотки з хріновою якістю виглядають романтичніше, наче релікт історії  (tu)
   
Re: Фото Австрії

Фотки з хріновою якістю виглядають романтичніше, наче релікт історії  (tu)

Так, тому я виклав 500px, а не 800, що дозволяв ресурс. Реально там увесь трафік можна покласти якістю моїх фоток. Стул  зальцбургу важить 14 МБ, його просто не зміг обробити ресурс, падав з помилкою.
   
Re: Фото Австрії

Тема «Зальцбург vs Яремче» у моєму виконанні





Реально там увесь трафік можна покласти якістю моїх фоток.

 Сподіваюсь, це такий потужний тролінг від ТС, бо інакше він сам вигляда наче релікт історії...
   
Re: Фото Австрії

Сподіваюсь, це такий потужний тролінг від ТС
Який же тролінг? Павлуша наш айтішник. Кому, як не йому, знати як аплоадом 10 метрів покласти сервак?
   
Re: Фото Австрії

Подивилася на Павла і не розумію одного, нащо він робить тонування?!
   
Re: Фото Австрії

Відень, Штраус.




это паша на последней фоотке?
   
Re: Фото Австрії

Це шо в тебе на поясі? Чохол для мобілки чи для пляшки з бухлом? :S

Показати зображення...

было как то желание киевлянина в седьмом поколении -за его похабные матюки и оскорбления наказать ,потом себя успокоил (та это же интернет)...
посмотрел на это фото и понял ,что правильно сделал ,что перестал внутри себя реагировать на этого персонажа.

удачи тебе паша. :D
   
Re: Фото Австрії

Підарку Ваві Недашківському дивитися не можна!!!! Він бидло та рагуль, тому, що таке якість, знати не повинен. Потвора не має нерухомості та миє жопи германцям, які зараз звуться англійцями. А ще постійно дає в жопу за 10 фунтів, але то його справа, я поважаю будь-яке особисте.

Вважаю, що якість непогана, як і сама експозиція. Але навіщо таке публікувати?

   
Re: Фото Австрії

Це коли я викладав фотки де "головне на фото людина"—— то писали що мене забагато на фото(((
Я зібрав в кулак всю Силу Волі і викладаю фоточки де мене небагато——— а тепер виявляється що
"Головне на фото—людина"?((((((

Бо ти дуже дофуя викладав фото з людиною, що аж блювотний рефлекс викликало )))
   
Re: Фото Австрії

это паша на последней фоотке?
Звичайно.

   
Re: Фото Австрії

Але то з смартфону, там якість не дуже камери, а ось з телефону Соні:

   
Re: Фото Австрії

Підарок Вава, ти вже повісився????? Чи лише мотузку шукаєш????? Швидше, виродку, швидше. Своїм існуванням ти людство ганьбиш, бо виродок та покидьок.
   
Re: Фото Австрії

Павло у подорожі до Відня загубив цноту на викладення фоток в інтернет?))
   
Re: Фото Австрії

Павлуша, піди пощукай одну морквину на халяву, потовще, змасти її - і вперед. Все як ти любиш.
   
Re: Фото Австрії

Ще чим Павлуша радує - він так ненавидить усе кацапське, що фото викладає лише на кацапські хостинги.
   
Re: Фото Австрії

Але то з смартфону, там якість не дуже камери, а ось з телефону Соні:

ТС,  ти ж наче казав шо ти не бухаєш?  :-o

   
Re: Фото Австрії

Який файний молодий легінь  (tu) Навіть і не скажеш, закінчив школу чи ні!
   
Re: Фото Австрії

А де у Відні Гундертвассер? Де  Сецесіон?!  Ви Відня не бачили.
   
Re: Фото Австрії

А де у Відні Гундертвассер? Де  Сецесіон?!  Ви Відня не бачили.

І там, і там я був. Фотографувати нічого.
Про Сецесіон дуже жалкую за витрачені 20 євро. І не розумію, чому та експозиція не в домі для душевно хворих розташована, а майже в центрі Відня. Як каже мій батько: "брєд собачий". Жах, відраза, кошмар.
А в Музеї Гундертвассера дуже смачний суп був, дуже-дуже,всього  за 3.60. Творчість його теж не буду обговорювати, навіть архітектурні проекти.
Я маршрут спланував так, щоб після Вассера піти на інший берег Дунаю, там недалеко. Тому в самому музеї були лише 2 години, з 11 до 13.

Останнє редагування: 9 червня 2019 15:27:59 від pavelv
   
Re: Фото Австрії

Я через пару тижнів їду в Австрію через Мюнхен.
В Мюнхені беру машину і далі через Зальцбург в Фушль-ам-Зее.
Для заощадливих айтішників даю безкоштовний лайфхак - оренда машини на 5 днів в Мюнхені (гольф, автомат) коштує 120 євро. А не 150 за 5 годин таксистові.
   
Re: Фото Австрії

Я через пару тижнів їду в Австрію через Мюнхен.
В Мюнхені беру машину і далі через Зальцбург в Фушль-ам-Зее.
Для заощадливих айтішників даю безкоштовний лайфхак - оренда машини на 5 днів в Мюнхені (гольф, автомат) коштує 120 євро. А не 150 за 5 годин таксистові.

А як водити її без водія??? Ні я, ні батько ніколи не мали власного авто, і не будемо мати ніколи, батько взагалі ніколи не сидів за рулем. Я вранці пресу читаю в метро, а не сиджу в консервній банці.
   
Re: Фото Австрії

Тема «Зальцбург vs Яремче» у моєму виконанні

Показати зображення...Показати зображення...
Сподіваюсь, це такий потужний тролінг від ТС, бо інакше він сам вигляда наче релікт історії...

О каких гигабайтах говорит Павло?  :weep:

   
Re: Фото Австрії

не сидів за рулем
За кермом. А ти навіщо собі права купив і не їздиш?
   
Re: Фото Австрії

Але то з смартфону, там якість не дуже камери, а ось з телефону Соні:



Паша, это тебе кацапы переворячивают фото?

   
Re: Фото Австрії

Павло, а який у Вас зріст? 165?
   
Re: Фото Австрії

За кермом. А ти навіщо собі права купив і не їздиш?

Я нічого ніколи не купував, як і вся моя родина. В 18 років автошколу відвідував 3 місяці, потім здавав на Нивках. Здав, не їзду більше. І зараз вже не зможу відразу поїхати.  Це не велосипед, що вміння маєш на все життя.
Тим більше зір зараз -4, але окуляри я не ношу. Жмурюсь на вулиці, щоб побачити щось
   
Re: Фото Австрії

Це ж як треба ненавидіти Австрію, щоб здіймати її дешевенькою "мильницею"? :facepalm1:

+100500
   
Re: Фото Австрії

Павло, а який у Вас зріст? 165?

Був 170, зараз десь 168-169. Батько нижче зараз, а його теперешній зріст 167, це медична точність. Я десь на 2 см вищий.
   
Re: Фото Австрії

Паша, это тебе кацапы переворячивают фото?
Він англійський хостинг не може. Там кнопка велика upload він не знає шо то.

Тим більше зір зараз -4, але окуляри я не ношу.
Носи лінзи різнокольорові!
   
Re: Фото Австрії

Він англійський хостинг не може. Там кнопка велика upload він не знає шо то.

а як він в Австрії спілкувався?
   
Re: Фото Австрії

а як він в Австрії спілкувався?
Він тут пару фраз англійською постив, ми пореготали  :weep: Ніяк не спілкувався, пішки по місту з паперовою картою як дурень лазив.

Останнє редагування: 9 червня 2019 18:39:32 від Фома Липецкий
   
Re: Фото Австрії

Він тут пару фраз англійською постив, мы пореготали  :weep: Ніяк не спілкувався, пішки по місту з паперовою картою як дурень лазив.

на смарті 6 дюймів нема карти? то нафіга він потрібен?
   
Re: Фото Австрії

а, в Австрії - німецька

може Павло шпрехає зер гуд?
   
Re: Фото Австрії

а як він в Австрії спілкувався?

Я спілкувався виключно англійською, бо на роботі я дуже багато, особливо зараз, займаюсь технічними перекладами на англійську з українського. А ще я 3 роки працював в тех. підтримці, і в режимі чату та телефону спілкувався з клієнтами, 99% з них були американські бабусі.
Так що ти цього виблядка Недашківського не слухай, він як завжди, бреше. А ще він має дегенеративне їпало, найогидніше їпало, яке я бачив колись.  Таке відчуття, що на тебе дивиться баран. Цей підар кучерявий та рудий, має рагульский селюцький дегенеративний вираз морди. Коротше, виродок він, його папа Ваня трахав кіз та овець, ось з однєї і виліз цей покидьок.
Доказ є - бараняче обличчя.
   
Re: Фото Австрії

Я спілкувався виключно англійською, бо на роботі я дуже багато, особливо зараз, займаюсь технічними перекладами на англійську з українського. А ще я 3 роки працював в тех. підтримці, і в режимі чату та телефону спілкувався з клієнтами, 99% з них були американські бабусі.

Ну молоток! Ok & Respect. Good translator.

Останнє редагування: 9 червня 2019 18:52:05 від alex_kiev
   
Re: Фото Австрії

його папа Ваня трахав кіз та овець, ось з однєї і виліз цей покидьок.
:facepalm1:  :weep:



Останнє редагування: 9 червня 2019 18:54:02 від птах Сорока
   
Re: Фото Австрії

Я спілкувався виключно англійською, бо на роботі я дуже багато, особливо зараз, займаюсь технічними перекладами на англійську з українського.
Боже боже бідні юзери.
   
Re: Фото Австрії

Ну молоток! Ok & Respect.

Ок. Я ж говорю, что у меня тут каждая фраза, каждое сообщение имеет подтекст в виде издевательства над редиска Вавой.
И я буду дальше чморить, троллить, макать в говно, издеваться над этим выродком Недашковским не потому, что я антимайдановец, он - убежденная кастрюля, нет. Дело в том, что это реально психически больной шизофреник и социопат, но психическая болезнь - это одно, может с каждым стать такое, а вот то, что этот подонок не уважаеет старших по возрасту, говорит откровенную ложь, перекручивает факты - другое.
Рагуль Педовава - это уже бренд. Я на сотни сайтов положил это бараноподобное ипало, и буду дальше выводить из себя этого ублюдка, пока не переполнится кое-что. Такой себе "синий кит" у меня -  затролить редиска Ваву.
   
Re: Фото Австрії

Боже боже бідні юзери.

технічно перекладає на англійську! технічно... ну молодець :)
   
Re: Фото Австрії

Я на сотни сайтов положил это бараноподобное ипало
Про шо мова, куди ти шо поклав, свої фото чи шо? :S
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія