Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Ого, майнери підняли ціни на відеокарти ...

Re: Ого, майнери підняли ціни на відеокарти ...

це тільки в стімі ігрульки
а ще і вінших гейммаркетах

доречі звернув увагу в мене ніодної піратської гри чи ПО немає

П.С. Це стім під лінуксом і ігри під лінукс... ті що завантажені :-)  (tu)

Показати зображення...
у меня дети только в контрстрайк и раст играют из этого списка и им пофигу что старые
   
доречі вже син виріс і з ним час від часу контрстрайк ганяєм  (tu)
   
у меня дети только в контрстрайк и раст играют из этого списка и им пофигу что старые

в мене малий там практично все пройшов включно з кіберпанком
   
Карти з 4 GB за для видобування кріпти вже півроку як застарілі.
Ще кажуть криза з чипами, не вистачає виробництва, напевно тому ціна зросла.
   
Ось вони, винуватці високих  цін на відеокарти і потенційні мільйонери :-)

Ось наші дешеві відеокарти :-)







   
Re: Ого, майнери підняли ціни на відеокарти ...
ATF

Скоро на ОЛХ. Не біта, Нє ерашена. Езділ дєдушка за хлєбом. Не гналась. Нє майніла. Стояла в офісном компутере.  :lol:
   
Добре, що я півтора роки тому ще зібрав непогану конфігурацію... Правда, у мене відеокарта дорожча.
   
Re: Ого, майнери підняли ціни на відеокарти ...

Это целое состояние сейчас
   
Re: Ого, майнери підняли ціни на відеокарти ...

Скоро на ОЛХ. Не біта, Нє ерашена. Езділ дєдушка за хлєбом. Не гналась. Нє майніла. Стояла в офісном компутере.  :lol:

Нічого страшного зо майнила..
Бага то хто купив норм карту 1080 як ціни впали були.
І зараз так буде...
Можливо.
   
Добре, що я півтора роки тому ще зібрав непогану конфігурацію... Правда, у мене відеокарта дорожча.

що в тебе за карта ?
   
Re: Ого, майнери підняли ціни на відеокарти ...
ATF

Нічого страшного зо майнила..
Бага то хто купив норм карту 1080 як ціни впали були.
І зараз так буде...
Можливо.

Можливо.  ;)  Але, я мабуть, відеокарту після ферми сам купляти не буду. І і ншим радити також не буду. Бо то є велика лотерея. Тільки з більшим шансом змарнувати кошти.
   
Ось вони, винуватці високих  цін на відеокарти і потенційні мільйонери :-)

Ось наші дешеві відеокарти :-)

Показати зображення...
Показати зображення...
Показати зображення...
Показати зображення...
:facepalm:
   
що в тебе за карта ?

Не пам'ятаю точно, здається RTX 2060
   
у меня дети только в контрстрайк и раст играют из этого списка и им пофигу что старые
Навіть одну не взяла, обійшлась  відео в проці?
   
Не пам'ятаю точно, здається RTX 2060
Тігра ти?
   
Пора брать акції якогось Зотага чи Гігабайта. Зараз це бізнес типу пошиву масок рік тому. Є попит.
   
Тігра ти?

Я на роботі сиджу зараз, я хз що то за модель, поставив і працює, у корпус уже не заглядаю.
   
Re: Ого, майнери підняли ціни на відеокарти ...

геймери щас вшоці, ціни на карти до небес взлетіли та і ще спробуй знайти
Тільки позавчора переглядав ціни на відеокарти.
Трохи офуїв.
Шукав одне, а придбав трохи інше.
   
Тільки позавчора переглядав ціни на відеокарти.
Трохи офуїв.
Шукав одне, а придбав трохи інше.

зараз краще взагалі трохи перечекати з відеокартами
   
Re: Ого, майнери підняли ціни на відеокарти ...
ATF

Зараз ще й "Intel" вийде на ринок з середнього діапазону карточками.
   
Re: Ого, майнери підняли ціни на відеокарти ...

зараз краще взагалі трохи перечекати з відеокартами
Та уомпу вже років 15.  :gigi:
Хард скрипить, відеокарта вже підпалена. Планшет та телефон - то добре, але комп. все'дно потрібен.
Дивився на китайців topton& chuwі, то мінікомпи, але з доставкою вийде ненабагато дешевше.

Останнє редагування: 1 березня 2021 17:33:02 від MC-5
   
Re: Ого, майнери підняли ціни на відеокарти ...

Навіть одну не взяла, обійшлась  відео в проці?
ни одну не взяла. Не успела. Они все кончились. Так у меня старая, которая глючила в старой материнке, отлично пашет на новой
   
ни одну не взяла. Не успела. Они все кончились. Так у меня старая, которая глючила в старой материнке, отлично пашет на новой

В тебе відео карта в проці є...

Вроді...

З чого ти взяла що та відео карта глючила , раз на інші робить мамці, то це скоріше з іншими деталями проблема.
   
Re: Ого, майнери підняли ціни на відеокарти ...
Ali

брав осінню, дав за неї 4500 десь
Причому що карта зовсім не топова а так середньої паршивості пограти на середніх настройках ...
Тепер коштує 14000 - 15000 практично як весь комп який я тоді брав для роботи :-)


если еще год назад карта на майнинге окупалась за 2-3 года, то сейчас это 2-3 месяца,  т.е.  будет дорожать  :D
   
если еще год назад карта на майнинге окупалась за 2-3 года, то сейчас это 2-3 месяца,  т.е.  будет дорожать  :D

так не факт що алгоритми не ускладнять так що стане неможливо або не вигідно, і не факт що всякі ефіри котрі зараз майняться не впадуть в ціні
час покаже :-)
   
Re: Ого, майнери підняли ціни на відеокарти ...

та підарюги, коли вже ця йобана піраміда рухне, щоб ці уйопки пішли світом з голою сракою.
йшов 13 рік піраміди...
 :lol:
   
Re: Ого, майнери підняли ціни на відеокарти ...

если еще год назад карта на майнинге окупалась за 2-3 года, то сейчас это 2-3 месяца,  т.е.  будет дорожать  :D
рік.плюс мінус
https://whattomine.com/
   
Од 1859 року сонячна буря повториться і весь майніннг тютю...

   
Re: Ого, майнери підняли ціни на відеокарти ...
Ali

так не факт що алгоритми не ускладнять так що стане неможливо або не вигідно, і не факт що всякі ефіри котрі зараз майняться не впадуть в ціні
час покаже :-)

ускладнять алгоритми для одних валют - з'являться інші,  ефіри не  падають самі по собі відносно біткоїнів,  графіки їх цін практично синхронні

десятикрантний перекос буде вирівнюватись,  трох впадуть коїни - трохи ще подорощчають карти,  баланс рано чи пізно наступить,  але скоріш за все на вищому ніж зараз для какрт рівні
   
Re: Ого, майнери підняли ціни на відеокарти ...
Ali

рік.плюс мінус
https://whattomine.com/

з сьогоднішніми цінами на карти напевне десь так,  тоб-то ще є куди їм дорожчати раза в 2
   
Re: Ого, майнери підняли ціни на відеокарти ...

 Брав два роки тому GTX 1070 після майнінгу. MSI Працює без проблем. Але є одне але. Вона була майже нова - тоді ринок впав й багато карт в непоганому стані було на продаж. Якщо цей пік зараз затримається більше року - ті карти дійсно перетворяться на непотріб...
   
з сьогоднішніми цінами на карти напевне десь так,  тоб-то ще є куди їм дорожчати раза в 2
відеокарти то таке.
останній тренд:  ціна/хешрейт ноутів на сучасних радеонах набагаіто цікавіший ніж у відеокарт .
 готуйтесь  B-)
   
йшов 13 рік піраміди...
 :lol:
тим гучніше наїбнеться.
   
тим гучніше наїбнеться.
чекай-ТЕ
   
Скоро на ОЛХ. Не біта, Нє ерашена. Езділ дєдушка за хлєбом. Не гналась. Нє майніла. Стояла в офісном компутере.  :lol:
99% страждає суто система охолодження.
стопіцот тем на профільних ресурсах.
   
Re: Ого, майнери підняли ціни на відеокарти ...

99% страждає суто система охолодження.
Плюс дофіга "прогрітих", що вийшли з ладу від перегріву. Деякі професіонали йшли ще далі - демонтували штатну систему охолодження й використовували модифіковану, а потім встановлювали назад стару й продавали як "майже не користувався".
   
Re: Ого, майнери підняли ціни на відеокарти ...
N88

Весною взяв б.у. відяху за Х, зараз на ОЛХ вона Х*2.5
   
Re: Ого, майнери підняли ціни на відеокарти ...

Я бы не сказал что это майнеры барыжат картами с наценкой 100%. Сейчас ноутбук с 3070 можно по цене 3070 купить :)
   
С добрім утрам - ще осенью.
   
Re: Ого, майнери підняли ціни на відеокарти ...

Кста, знакомый голландец с декабре стал в очередь на 3080, в январе получил по рекомендованной цене. Говорил что очередь на founders edition шла быстрее.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія