Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Той-чиє-ім’я-не-можна-називати..

Той-чиє-ім’я-не-можна-називати..

А тоді давайте чесно: 8 років триває війна на Донбасі, 8 років як Росія анексувала Крим. І я не боюся говорити всім, і говорити прямо росіянам. Саме тому водночас я не боюсь прямої розмови з НИМ, ми не боїмося прямого діалогу. Ми знаємо, хто з європейських країн підтримує Україну, і це правда, і дякуємо їм. Ми знаємо, хто з українських… країн робить вигляд, що підтримує Україну і нашу незалежність. Ми знаємо, що наша армія найкраща в світі і захистить нас. (Оплески) Захистить нас, і чесно, і всі нас підтримують, але ніхто, крім нашої армії, нас не захистить, це правда.
https://www.rada.gov.ua/meeting/stenogr/show/7904.html
 8-)
   
Re: Той-чиє-ім’я-не-можна-називати..

гарріпоттернавсєгда.
   
Re: Той-чиє-ім’я-не-можна-називати..

Президент действует в контексте ФУПа.

Здесь тоже мало кто называет хуйло хуйло, не Хуйлом, Пыней, Дедом или разными другими странными словами.

Возможно, это от страха. Возможно, от глупости. Возможно, от ненависти или желания уколоть.

   
Re: Той-чиє-ім’я-не-можна-називати..

епт, тут боятся указать пальцем на того за чьи деньги и под чьим покровительством ковался сепаратизм на донбассе
   
Re: Той-чиє-ім’я-не-можна-називати..

Где тут?
Здесь тоже мало кто называет хуйло хуйло, не Хуйлом, , Дедом или разными другими странными словами
А есть такие, которые просто говорят - "Он", "Его", "Ним"? :)
   
Re: Той-чиє-ім’я-не-можна-називати..

епт, тут боятся указать пальцем на того за чьи деньги и под чьим покровительством ковался сепаратизм на донбассе

"Нельзя трогать єтава уважаємава чєлавєка"...
   
Re: Той-чиє-ім’я-не-можна-називати..

Возможно, от ненависти
Що тут дивного?
   
Re: Той-чиє-ім’я-не-можна-називати..

Що тут дивного?

Ничего.

Ненависть мешает мыслить эффективно.
   
Re: Той-чиє-ім’я-не-можна-називати..

Бубочка боится собственной тени ....Невозможно от него требовать невозможного
   
Re: Той-чиє-ім’я-не-можна-називати..

Ничего.

Ненависть мешает мыслить эффективно.
Ненависть має різні відтінки й види.
Буває холодна твереза ненависть.
   
Re: Той-чиє-ім’я-не-можна-називати..

Бубочка боится собственной тени ....Невозможно от него требовать невозможного

странно шо петя не боялся агентов фсб, какие могли просто шльопнуть и рещить вопрос на корысть хуйло.
   
Re: Той-чиє-ім’я-не-можна-називати..

Ненависть мешает мыслить эффективно.
Зате дуже допомагає вбивати воргів без вагань.
Зараз для нас це важливіше у тисячу разів.
   
Re: Той-чиє-ім’я-не-можна-називати..

"Нельзя трогать єтава уважаємава чєлавєка"...

шо интересно, колымагу тут отсношают во все непристойные, хотя посути вреда государственности он стоко не причинил, как того причинил Ахметов. Вся история с 2000х это шатание под дудку кремля силами регионалов.
   
Re: Той-чиє-ім’я-не-можна-називати..

Президент действует в контексте ФУПа.

Здесь тоже мало кто называет хуйло хуйло, не Хуйлом, , Дедом или разными другими странными словами.

Возможно, это от страха. Возможно, от глупости. Возможно, от ненависти или желания уколоть.
А що поганого в тому, що хуйло називають отими  словами? ( Я особисто проти слова " дєд", бо тут зневага до всіх похилого віку )
І я сама не вживаю слово Х...о, бо не хочу вимовляти матюки.
А всі інші обзивалки хуйло заслужив.
Чи особисто Ви за повагу до агресора П?
   
Re: Той-чиє-ім’я-не-можна-називати..

шо интересно, колымагу тут отсношают во все непристойные, хотя посути вреда государственности он стоко не причинил, как того причинил Ахметов. Вся история с 2000х это шатание под дудку кремля силами регионалов.

Варто тільки подивитись де зараз Донецьк, а де Дніпро. Але навіть на найпатріотичношому, найукраїнськішому ФУПі купа вилупків для яких руда сєпарська сука - супер бізнесмен, еліта і т.д.
   
Re: Той-чиє-ім’я-не-можна-називати..

странно шо петя
Какой все таки прекрасный метод - "А у вас в Америке негров линчуют!" В любой дисскуссии Вы победитель.. :)
   
Re: Той-чиє-ім’я-не-можна-називати..

руда сєпарська сука - супер бізнесмен, еліта і т.д.
Так і бєня супер бізнесмен, еліта.
Інша справа, що ґондони вони обоє.
   
Re: Той-чиє-ім’я-не-можна-називати..

Так і бєня супер бізнесмен, еліта.
Інша справа, що ґондони вони обоє.

Інша справа це - де Донецьк і де Дніпро. От де інша справа.
   
Re: Той-чиє-ім’я-не-можна-називати..

Інша справа це - де Донецьк і де Дніпро. От де інша справа.

ну дніпро ще з радянських часів був іншим ніж донецьк
   
Re: Той-чиє-ім’я-не-можна-називати..

А що поганого в тому, що хуйло називають отими  словами? ( Я особисто проти слова " дєд", бо тут зневага до всіх похилого віку )
І я сама не вживаю слово Х...о, бо не хочу вимовляти матюки.
А всі інші обзивалки хуйло заслужив.
Чи особисто Ви за повагу до агресора П?

Детский сад потому что.
   
Re: Той-чиє-ім’я-не-можна-називати..

ну дніпро ще з радянських часів був іншим ніж донецьк
Саме так. Тому, що Дніпро - це Дніпро, а Донецьк - то Донецьк.
   
Re: Той-чиє-ім’я-не-можна-називати..

Детский сад потому что.

Це презирство, та тобі не зрозуміти.
   
Re: Той-чиє-ім’я-не-можна-називати..

Ну то якось некультурно казати в Раді  Хуйло, а називати Хуйло хуйло теж не те.
   
Re: Той-чиє-ім’я-не-можна-називати..

Ну то якось некультурно казати в Раді  Хуйло, а називати Хуйло хуйло теж не те.
Гарна відмазка, але ніякого відношення до реальності не має..
   
Re: Той-чиє-ім’я-не-можна-називати..

Це презирство, та тобі не зрозуміти.

Презрением врага не победить.

Да и выглядит это откровенно глупо.
   
Re: Той-чиє-ім’я-не-можна-називати..

Презрением врага не победить.

Да и выглядит это откровенно глупо.

Це твоє персональне сприйняття через призму твого життя. Чому взагалі тебе торкає ця тема і ти тут, якщо для тебе це глупо? Та ще й відверто. Проте перечитай своїх класиків, може щось дійде до тебе.

О ненависти к русским никто и не говорил. Чувство, которое испытывали все чеченцы от мала до велика, было сильнее ненависти. Это была не ненависть, а непризнание этих русских собак людьми и такое отвращение, гадливость и недоумение перед нелепой жестокостью этих существ, что желание истребления их, как желание истребления крыс, ядовитых пауков и волков, было таким же естественным чувством, как чувство самосохранения.
   
Re: Той-чиє-ім’я-не-можна-називати..
LSD

А що поганого в тому, що хуйло називають отими  словами? ( Я особисто проти слова " дєд", бо тут зневага до всіх похилого віку )
І я сама не вживаю слово Х...о, бо не хочу вимовляти матюки.
А всі інші обзивалки хуйло заслужив.
Чи особисто Ви за повагу до агресора П?
Яка ж ти цнотлива, аж страшно... :D
   
Re: Той-чиє-ім’я-не-можна-називати..

Президент действует в контексте ФУПа.

Здесь тоже мало кто называет хуйло хуйло, не Хуйлом, , Дедом или разными другими странными словами.

Возможно, это от страха. Возможно, от глупости. Возможно, от ненависти или желания уколоть.
На одном форуме слово хуйло автоматически заменяется на ТКНО. Тот Кого Нельзя Обзывать. :D
   
Re: Той-чиє-ім’я-не-можна-називати..

Гарна відмазка, але ніякого відношення до реальності не має..
Займенник ним застосовується й до середнього роду. І Хуйло середнього роду.
   
Re: Той-чиє-ім’я-не-можна-називати..

Це твоє персональне сприйняття через призму твого життя. Чому взагалі тебе торкає ця тема і ти тут, якщо для тебе це глупо? Та ще й відверто. Проте перечитай своїх класиків, може щось дійде до тебе.

О ненависти к русским никто и не говорил. Чувство, которое испытывали все чеченцы от мала до велика, было сильнее ненависти. Это была не ненависть, а непризнание этих русских собак людьми и такое отвращение, гадливость и недоумение перед нелепой жестокостью этих существ, что желание истребления их, как желание истребления крыс, ядовитых пауков и волков, было таким же естественным чувством, как чувство самосохранения.

Все, что я пишу - это мое субъективное мнение, не претендую на истину, правильность или идеальность.

Ну вот такое мое мнение.

И еще - я не очень люблю общаться цитатами, потому что так общаются те, у кого нет собственных мыслей. А с такими мне не очень интересно.
   
Re: Той-чиє-ім’я-не-можна-називати..

Какой все таки прекрасный метод - "А у вас в Америке негров линчуют!" В любой дисскуссии Вы победитель.. :)

шо, с козырей зашел?

а нехер блефовать  :D
   
Re: Той-чиє-ім’я-не-можна-називати..

Варто тільки подивитись де зараз Донецьк, а де Дніпро. Але навіть на найпатріотичношому, найукраїнськішому ФУПі купа вилупків для яких руда сєпарська сука - супер бізнесмен, еліта і т.д.

и шо интересно, у Ахметова стадион в таком же поряде в лугандоне, как у пети в поряде фабрика в липецке  :super:
   
Re: Той-чиє-ім’я-не-можна-називати..

Возможно, от ненависти или желания уколоть.

Та ні! Ненависть там лише до Порошенка, ЄС і трохи до Лєроса!
   
Re: Той-чиє-ім’я-не-можна-називати..

Все, что я пишу - это мое субъективное мнение, не претендую на истину, правильность или идеальность.

Ну вот такое мое мнение.

И еще - я не очень люблю общаться цитатами, потому что так общаются те, у кого нет собственных мыслей. А с такими мне не очень интересно.

Свою думку я вже висказав, цитата наведена для того, щоб ти трошки розвивав свій кругозір та розумів, чому хуйло, які емоції українці відчувають до нього. Що тобі цікаво чи ні, на це взагалі всім начхати.
   
Re: Той-чиє-ім’я-не-можна-називати..
a49

Бубочка боится собственной тени ....Невозможно от него требовать невозможного
И поэтому с ходу  распродаст всё, что захочет хуйло! Как только тот его пугнёт (td)
   
Re: Той-чиє-ім’я-не-можна-називати..

и шо интересно, у Ахметова стадион в таком же поряде в лугандоне, как у пети в поряде фабрика в липецке  :super:

"єта савпадєніє".
   
Re: Той-чиє-ім’я-не-можна-називати..

На одном форуме слово хуйло автоматически заменяется на ТКНО. Тот Кого Нельзя Обзывать. :D
У президента тоже такое же устройство в голове?
   
Re: Той-чиє-ім’я-не-можна-називати..

И поэтому с ходу  распродаст всё, что захочет хуйло! Как только тот его пугнёт (td)

А чого за 2 з половиною роки не розпродав? Чого тягне?
   
Re: Той-чиє-ім’я-не-можна-називати..

шо, с козырей зашел?

а нехер блефовать  :D
Та да. Совок - он неискореним в Вашей голове..
   
Re: Той-чиє-ім’я-не-можна-називати..

Презрением врага не победить.

Да и выглядит это откровенно глупо.

 :weep:

Президент Мааскалів XУЙло ..
Ви з цим згодні?
Потрібна ваша відповідь щоб продовжити полеміку.

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія