Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Вибачте, Співгромадяни...

Вибачте, Співгромадяни...

Але скажу Вас правду.
Лише десь 10% нармальних людей і Україні, а решта, - генетичні зйоби.
Суки, підари й інші сексуальні меншини, вже 20 років тому треба було вступити до НАТО та ЄС!!!
А курви все жили якимись атавізмами...
Скажу чесно й відверто, зо коли це зрозумів, то з'їбався, бо я не Дон Кіхот, зоби воювати з вітряками, але сподіваюся, що хоч зараз люди зрозуміють свою минулу тупість. Не треба красти, щоб житт добре, треба просто робити своє і чесно. І ставитися до всього в житті ВІДПОВІДАЛЬНО!!!
   
Re: Вибачте, Співгромадяни...

мы все в какой то мере ВАТА.... все верно
   
Re: Вибачте, Співгромадяни...

вже 20 років тому треба було вступити до НАТО та ЄС!!!
А 10 років тому вас влаштувало би?
   
Re: Вибачте, Співгромадяни...

Автор правду пише  (tu) негри, вони і є негри.. ще років 500 - 1000 еволюції місцевого суспільства, бажано під керівництвом пристойного колонізатора, може й почнуть цінувати справжню цивілізацію, а не тіко буси та вогняну воду...
   
Re: Вибачте, Співгромадяни...

 :lol:  тоаик стартер!
бальбесссссс
   
Re: Вибачте, Співгромадяни...

Хуйня це!

Ви так про своїх батьків скажете? Чи про дружину з дітьми?

Де родився -- там і згодився!

Ми всі рухаємось до єдиної Європи, і такі люди як ви в Іспанії будуть Україні потрібні.

Тому вважайте, що волею долі ви трохи пришвидшили час.
   
Re: Вибачте, Співгромадяни...

вступити до НАТО

шо-то мне припоминается, шо не так давно послали нас с пдч , не без помощи ЕС
   
Re: Вибачте, Співгромадяни...

Іспанці твої співгромадяни, бо з України ти з'їбався.  Їм і пиши.
   
Re: Вибачте, Співгромадяни...

Хуйня це!

Ви так про своїх батьків скажете? Чи про дружину з дітьми?

Де родився -- там і згодився!

Ми всі рухаємось до єдиної Європи, і такі люди як ви в Іспанії будуть Україні потрібні.

Тому вважайте, що волею долі ви трохи пришвидшили час.

Які люди в Україні будуть потрібні??? ))

Он тут гілочка була, про необхідність підвищення платні бюрократам.

Абсолютно серйозно стверджувалося, що людина отримуючи платню в 3 000 грн., і маючи можливість вкрасти 50 млн. вкраде їх обов'язково.

Таке твердження було визнано абсолютно істиним і протестів громадськості тут не викликало.

Якщо люди стверджують таке, поділяють такий погляд, не можуть допустити існування інакшого погляду на життя, і обов'язково вкрадуть, як що їм надати таку можливість, то як, дозвольте спитати, їх можно називати??? ))

"Оплот" цивілізації і порядку??

Чи то ближче до племен та народностей з джунглів Папуа-Нової Гвінеї чи Амазонії? Бачу-хапаю-біжу... даруйте за приниження представників народів Нової Гвінеї та Амазонії, вчинене порівнянням їх з "ілітою" однієї немовби європейської країни.
   
Re: Вибачте, Співгромадяни...

Конченая сука - блядословская являлась инициатором позаблокового статуса Украины!
С большим бы удовлетворением принял бы известие о смерти этой суки!!!
   
Re: Вибачте, Співгромадяни...

Хачю такую жэ.  Freelander, дай две
   
Re: Вибачте, Співгромадяни...

Cavil


Ці люди зробили Майдан! І поклали душу й тіло за нашу свободу!

Фільтруйте свої філософічні полюції -- бо я, як папуас, можу вас від імени багатьох послати на хуй прямим текстом!

Останнє редагування: 23 листопада 2014 02:24:38 від Mura-Kamin
   
Re: Вибачте, Співгромадяни...

Хто таки гэнэтычни зйобы? Шо за нах :-o
   
Re: Вибачте, Співгромадяни...


Посилати, то Ваше право, і не мені вказувати Вам, що, як і з ким робити у вашому житті.

І не треба прикриватися тілами тих хто віддав своє життя за ідею.

А от стверджувати, що будь яка людина вкраде 50 лямів, як що буде мати таку можливість, рівноцінно ствердженю, що люди яки на Майдані загинули теж вкрали б обов'язково. А таке тут вчора писалося, і протестів не викликало.

Щось люди не змогли уявити в більшості погляд на життя не крадія.

Вибачте, мені така постановка питання здається не просто дивною, а дикою.

Як що Ви поділяєте такі твердження, то звиняйте. Посилайте мене куди і як Вам завгодно.
   
Re: Вибачте, Співгромадяни...

А от стверджувати, що будь яка людина вкраде 50 лямів, як що буде мати таку можлив


А от залэжыть вид ризных обставын

Напрыклад - врятуваты людство (жартую) хвору донькку (тьху 3 разы)
   
Re: Вибачте, Співгромадяни...

Cavil, я перепрошую.

Є речі, які неможливо допускати в принципі, і одна з них -- це змовчувати, коли твою Батьківщину публічно принижують. Але це так само і Ваша Батьківщина, тому давайте вважати це приватною розмовою на кухні "між своїми". Я перепрошую за "посилати".

Справа в тім, що за багато років у нас виробився імунітет "держави-ворога", яка витягувала з тебе, твоїх батьків і дідів все до останньої (часто буквально) копійчини. Це все замішалося на совєтському заквасі зонівської психології "не вкрадеш - не проживеш", і з цього нам ще довго виплітатись.

Але це справа поступова, і ми все одно викрутимось з цього багна рано чи пізно. Вірю, що ще за нашого життя.

Про зарплатню: моє кредо 20 людей з зарплатою у 100 тисяч гривень можуть зробити для країни більше, ніж 200 людей із зарплатою 10 тисяч. Я в це вірю, і вважаю, що не можна допускати до управління мільйонами людей із зарплатнею у 2 тисячі гривень. Не можна! Один не вкраде -- праведник, другий -- порядний. Але з 10 знайдеться два, що будуть красти сотні тисяч. Тому -- за законом великих чисел -- я теж вважаю, що "вкрадуть". І всюди б вкрали, не тільки в Україні. Можливо в нас до цього люди більш схильні -- до значної міри з огляду на причини, наведені вище.

   
Re: Вибачте, Співгромадяни...

А от стверджувати, що будь яка людина вкраде 50 лямів, як що буде мати таку можлив


А от залэжыть вид ризных обставын

Ви абсолютно праві. Дійсно. Залежить. Від обставин.

Хтось як Остап Бендер краде мільйон, мріючи про пять мільйонів мулатів в білих штанах і Ріо де Жанейро, дорогий плащ та брільянтовий перстень.

Хтось як тов. Сталін грабує банки на потребу Світової Революції, не плекаючи мрій про алмазні перстні та солоденьких мулаток.

І приклади можно різноманітні наводити годинами, як що не тижнями.

Дійсно - залежить  ;)

Останнє редагування: 23 листопада 2014 02:40:10 від Cavil
   
Re: Вибачте, Співгромадяни...

сподіваюся, що хоч зараз люди зрозуміють свою минулу тупість. Не треба красти, щоб житт добре, треба просто робити своє і чесно. І ставитися до всього в житті ВІДПОВІДАЛЬНО!!!
не понимают
   
Re: Вибачте, Співгромадяни...

Ви абсолютно праві. Дійсно. Залежить. Від обставин.

Хтось як Остап Бендер краде мільйон, мріючи про пять мільйонів мулатів в білих штанах і Ріо де Жанейро, дорогий плащ та брільянтовий перстень.

Хтось як тов. Сталін грабує банки на потребу Світової Революції, не плекаючи мрій про алмазні перстні та солоденьких мулаток.

І приклади можно різноманітні наводити годинами, як що не тижнями.

Дійсно - залежить  ;)




Нэ можу залышыты ваши допысы без видповиди. Короткойи. Кожэн сам выришуэ свою долю. И ставыть планку видповидальности. Жыття суровэ. Шось якась хфилософия почалась
   
Re: Вибачте, Співгромадяни...

Cavil, я перепрошую.

Є речі, які неможливо допускати в принципі, і одна з них -- це змовчувати, коли твою Батьківщину публічно принижують. Але це так само і Ваша Батьківщина, тому давайте вважати це приватною розмовою на кухні "між своїми". Я перепрошую за "посилати".

Справа в тім, що за багато років у нас виробився імунітет "держави-ворога", яка витягувала з тебе, твоїх батьків і дідів все до останньої (часто буквально) копійчини. Це все замішалося на совєтському заквасі зонівської психології "не вкрадеш - не проживеш", і з цього нам ще довго виплітатись.

Але це справа поступова, і ми все одно викрутимось з цього багна рано чи пізно. Вірю, що ще за нашого життя.

Про зарплатню: моє кредо 20 людей з зарплатою у 100 тисяч гривень можуть зробити для країни більше, ніж 200 людей із зарплатою 10 тисяч. Я в це вірю, і вважаю, що не можна допускати до управління мільйонами людей із зарплатнею у 2 тисячі гривень. Не можна! Один не вкраде -- праведник, другий -- порядний. Але з 10 знайдеться два, що будуть красти сотні тисяч. Тому -- за законом великих чисел -- я теж вважаю, що "вкрадуть". І всюди б вкрали, не тільки в Україні. Можливо в нас до цього люди більш схильні -- до значної міри з огляду на причини, наведені вище.

Mura-Kamin, не переймайтися, моя особа не  має ні якого значення.

Згодний з Вами стосовно ваших розрахунків.

Але склалася ситуація страшна. Апріорі виходять люди з того, що "вкрадуть". Ціла культура і цивілізація тих хто "вкрадуть" і ставляться до цього дуже поблажливо. Бож "самі таки" та "завжди можна домовитися".

А можете уявити, що є люди тієї культури, які не вкрадуть? Що неможливо домовитися? В принципі?

Так от - імовірно що система, і суспільство, яке виходить з того що "вкрадуть", не допустять людей що "невкрадуть" до влади в принципі. Бо то конфлікт цивілізацій та світогляду.

Відношення тих хто "невкрадуть" до крадіжок зовсім інакше, як у тих хто "вкрадуть".

Ніякої поблажливості не буде.

Як приклад Вам країни Перської затоки. Здається там була практика, коли за першу крадіжку рубали руку, а за другу голову, бо не вважали, що людина, яка була покарана вперше, і вчинила злочин у друге, здатна перевиховатися. І ніяких "злодіїв в законі". Крадеш за законами великих чисел? )) Будь ласка - відповідай.

Можна без шоу, просто садити в буцигарню, безвідворотньо. Але садити.

І яке думаєте відношення у такої культури, до культури крадіїв? Хто вони для них?  ;) Можете уявити?  ;)
   
Re: Вибачте, Співгромадяни...

Cavil

Еееех, (з прищуром прикрості на обличчі), праві Ви багато в чім! Самого бісить до люті!
   
Re: Вибачте, Співгромадяни...

Ви абсолютно праві. Дійсно. Залежить. Від обставин.

Хтось як Остап Бендер краде мільйон, мріючи про пять мільйонів мулатів в білих штанах і Ріо де Жанейро, дорогий плащ та брільянтовий перстень.

Хтось як тов. Сталін грабує банки на потребу Світової Революції, не плекаючи мрій про алмазні перстні та солоденьких мулаток.

І приклади можно різноманітні наводити годинами, як що не тижнями.

Дійсно - залежить  ;)


Нэ можу залышыты ваши допысы без видповиди. Короткойи. Кожэн сам выришуэ свою долю. И ставыть планку видповидальности. Жыття суровэ. Шось якась хфилософия почалась

Ну нормально. Тобто все що не можливо зжерти, чи поміняти на буси - то є хфілосовія?  ;)
   
Re: Вибачте, Співгромадяни...

І яке думаєте відношення у такої культури, до культури крадіїв? Хто вони для них?  ;) Можете уявити?  ;)


Крадий (злодий)

Перетер лоба (паузу взял)

У мэнэ одын из начальныкив, отрымуе вдвичи бильш за мэнэ, за 20 грывэнь удавыться. От. И ему похеру на всё. Я бачу.

А я готовый допомогты слушний и чемний людыни, що потерпаэ.
Всэ.
   
Re: Вибачте, Співгромадяни...

Взял и обосрал всё, козэл
   
Re: Вибачте, Співгромадяни...

Cavil

Еееех, (з прищуром прикрості на обличчі), праві Ви багато в чім! Самого бісить до люті!

Вас бісить, ще когось...

Але, чи так багато народу, яких бісить?

ТС писав про повітряні млини, з якими не хоче боротись.

Як що більшість такі, що "вкрадуть", а все інше - "якась хфілосовія", то буде те що було 23 роки і все. Бо більшість все влаштовує.

Чінгісхани або Сергії Бріни в вакуумі нічого не в змозі створити. Необхідна критична маса тих хто поділяє "хвілософію".

   
Re: Вибачте, Співгромадяни...

Взял и обосрал всё, козэл

Отакої )) Прям як наші друзі москалі )) то козли в них, то ще гірше ))

Так, кожному своє. Не мені Вам навязувати "хфілософію".  ;)
   
Re: Вибачте, Співгромадяни...

Зацэпило импотента слово "хфилософия"

Но я ж без умысла. Могу и в АТО сдохнуть. Просился, не берут. Но все там будем. За Украину. Без тебя, уйобок.

Хай щастыть
   
Re: Вибачте, Співгромадяни...


Вас бісить, ще когось...

Але, чи так багато народу, яких бісить?

ТС писав про повітряні млини, з якими не хоче боротись.

Як що більшість такі, що "вкрадуть", а все інше - "якась хфілосовія", то буде те що було 23 роки і все. Бо більшість все влаштовує.

Чінгісхани або Сергії Бріни в вакуумі нічого не в змозі створити. Необхідна критична маса тих хто поділяє "хвілософію".
ось критична маса скоро і вибухне
   
Re: Вибачте, Співгромадяни...

ось критична маса скоро і вибухне

Може таке статися. Тоді значить ТС і ті хто поділяють його розпач за Україною - помиляються.

Але коли таке станеться, вони скоріше за все не розстрояться, що помилялись  ;)
   
Re: Вибачте, Співгромадяни...

Але скажу Вас правду.
Лише десь 10% нармальних людей і Україні, а решта, - генетичні зйоби.
Суки, підари й інші сексуальні меншини, вже 20 років тому треба було вступити до НАТО та ЄС!!!
А курви все жили якимись атавізмами...
Скажу чесно й відверто, зо коли це зрозумів, то з'їбався, бо я не Дон Кіхот, зоби воювати з вітряками, але сподіваюся, що хоч зараз люди зрозуміють свою минулу тупість. Не треба красти, щоб житт добре, треба просто робити своє і чесно. І ставитися до всього в житті ВІДПОВІДАЛЬНО!!!


Жорстко, гірко, болюче таке чути, але... це правда.

І не лише про НАТО. Тут можна озвучити довжелезний список, про кожний пункт якого можна сказати - ЦЕ БУЛИ ЗОБОВ'ЯЗАНІ ЗРОБИТИ ЩЕ 15-20 РОКІВ ТОМУ. І що не те що не робиться навіть сьогодні, а навіть мова про те не йде. Навіть не задумуються...

Пункт #1 в тому довжелезному списку - КОРУПЦІЯ. Яка в Україні тотальна і всепроникна. Ось де головна біда і головний ворог. Ось де корінь всіх нещасть на і так гірку долю українців. Це справжня ракова пухлина, на сьогодні метастази охопили все тіло. Не було б корупції, не дожили б до сьогоднішньої ситуації, коли питання стоїть на повному серйозі - виживе Україна, чи ні.

Особисто для мене боротьба з корупцією є основний індикатор одужування України. Саме конкретна боротьба, з конкретними результатами. А не тріскотня і створення всяких формальних комітетів чи антикорупційних бюро.




   
Re: Вибачте, Співгромадяни...

.

Останнє редагування: 23 листопада 2014 05:19:56 від Cavil
   
Re: Вибачте, Співгромадяни...

Зацэпило импотента слово "хфилософия"

Но я ж без умысла. Могу и в АТО сдохнуть. Просился, не берут. Но все там будем. За Украину. Без тебя, уйобок.

Хай щастыть

И да, єто, на общє понятном, от казлов которіе мєшают вам с пєдоровічєм жіть:

Как подыхать надумаешь в АТО, за Украину, так шоб без меня, держись от большого железа, которое ездеит там и стреляет под украинским флагом, подале.

В том что оно ездить и стелять будет, часть и моей неправильной "хфилософии импотента" присутствовать может. А то пока эхфективные менеджеры неимпотенты и "илита" предприятия впк на металлолом пилили, казлы и уйобки сдуру кое что из производств сохранили, вопреки основному тренду "правильных поцанов".

Так шоб без участия казлов и уйобков, ты лучше услугами таких штук в АТО не пользуйся. Сдохнешь вдруг на броне или под её прикрытием, в чувство уйобками приведенной, или сделанной ими, так не по вашему, не по пацански будет, вроде как слово не сдержишь  ;)

Останнє редагування: 23 листопада 2014 05:41:02 від Cavil
   
Re: Вибачте, Співгромадяни...

Фріландер напився та по клавішах не попадає  :-)o
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія