Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Емоційний інтелект vs. IQ

Re: Емоційний інтелект vs. IQ

але впевненість у власну правоту 200%.
тоді з"являються якісь фантазії про "голосуй серцем"
Це називається фанатизм.
і він не з'являється, а його плекають.
   
Re: Емоційний інтелект vs. IQ

Це називається фанатизм.
і він не з'являється, а його плекають.
голоси в голові? буває.
але в цій темі обговорюють зовсім інше
   
Re: Емоційний інтелект vs. IQ

Ото мабуть в хлопів з жінками трабли. Вона хоче що б він розумів її емоції, а він думає: я шо телепат скажи прямо шо хочеш  :D
   
Re: Емоційний інтелект vs. IQ

голоси в голові? буває.
але в цій темі обговорюють зовсім інше
Ні разу не шановний, перечитай гілку з початку, а далі просто йди на хуй.
   
Re: Емоційний інтелект vs. IQ

Ні разу не шановний, перечитай гілку з початку, а далі просто йди на хуй.
культура... отакі вони, супрунята. що культури, що мізків - один рівень :)
   
Re: Емоційний інтелект vs. IQ

культура... отакі вони, супрунята. що культури, що мізків - один рівень
Гілку перечитай, бо вже забув про що мова, емоційно-інтелектуальний ти наш "айтішнік".
   
Re: Емоційний інтелект vs. IQ

Базовые основы психологии и физиономистики обозвать модным словом и рубить с лохов бабло (tu)

яким чином бабло рубиться?
   
Re: Емоційний інтелект vs. IQ

Гілку перечитай, бо вже забув про що мова, емоційно-інтелектуальний ти наш "айтішнік".
та я розумію, що мені далеко до викладача задрищенського ветеринарного :)
   
Re: Емоційний інтелект vs. IQ

та я розумію, що мені далеко до викладача задрищенського ветеринарного
Ну от, культура не рівня моїй)))
І власне, нещастя, з чим ти  сперечаєшся?
   
Re: Емоційний інтелект vs. IQ

Ну от, культура не рівня моїй)))
вважаю, що людині треба відповідати так, як вона звертається. тому в дзеркало треба дивитися

але я пас. все одно вам про EI не пояснити, тому даю вам шанс ще раз показати свою культуру
   
Re: Емоційний інтелект vs. IQ

Емоційний інтелект - це здатність розпізнавати свої емоції, та емоції інших. А також використовувати цю здатність для того щоб направляти думки та поведінку у позитивне/конструктивне русло

Гарно розкривається тематика емоційного інтелекту в "Сила інтровертв" Сьюзі кейн. Рекомендую
   
Re: Емоційний інтелект vs. IQ

тому в дзеркало треба дивитися


голоси в голові? буває.
але в цій темі обговорюють зовсім інше
саме так  (tu)
   
Re: Емоційний інтелект vs. IQ

Емоційний інтелект - це здатність розпізнавати свої емоції, та емоції інших.
це звичайний життєвий досвід і розуміння суспільства і людей.
і нема чого всякі заумні терміни придуавти
   
Re: Емоційний інтелект vs. IQ

/

Останнє редагування: 31 липня 2017 07:02:33 від upstream
   
Re: Емоційний інтелект vs. IQ

це звичайний життєвий досвід і розуміння суспільства і людей.
і нема чого всякі заумні терміни придуавти

Наука теж досвід. Його люди накопичують та передають.
   
Re: Емоційний інтелект vs. IQ

Всё это толерастическая муйня!

Есть четкое обозначение интеллекта,данное отцом кибернетики и структурализма Нобертом Винером:

 Интеллект-есть способность принимающего решение устройства адекватно реагировать на изменяющиеся внешние условия.
   
Re: Емоційний інтелект vs. IQ

От є лікарі, які перелопатили гори спеціальної літератури, використовують ультрасучасне діагностичне обладнання,
але діагнози часто ставлять помилкові.
А є такі лікарі, які подивляться на тебе візуально, і зразу ж ставлять безпомилковий діагноз.
Оці останні - вони і є емоційними інтелектуалами. На жаль їх є дуже мало. :sad:
   
Re: Емоційний інтелект vs. IQ

Базовые основы психологии и физиономистики обозвать модным словом и рубить с лохов бабло (tu)

Хоч ти і гівно, але тут я з тобою згоден.
   
Re: Емоційний інтелект vs. IQ

яким чином бабло рубиться?

Про бабло то він здуру додав.
   
Re: Емоційний інтелект vs. IQ

це звичайний життєвий досвід і розуміння суспільства і людей.
і нема чого всякі заумні терміни придуавти

Так!
   
Re: Емоційний інтелект vs. IQ

Когда не смогли найти корреляцию между богатством и IQ придумали EQ. Можно быть беспросветно тупым (низкий IQ), но знать кому и сколько занести и как "порешать вопросы" (высокий EQ). 

Останнє редагування: 31 липня 2017 07:47:18 від Lecturer
   
Re: Емоційний інтелект vs. IQ

Ну так, здатність до емпатії - це з тієї ж опери
Или к манипуляции?
   
Re: Емоційний інтелект vs. IQ

люди з екс совка взагалі не розуміють шо таке емоційний інтелект і нашо він потрібен

А ти що небудь чув про чуттєвий інтелект?..
Нє?..

 :shuffle:
   
Re: Емоційний інтелект vs. IQ

WTF Эмоцианальний интелект ? Вот у меня книга А.П. Слободяник Психотерапия Внушение Гипноз. Киев 1977 Нет такого термина. Или более раний Сикорский 1912 Психология. Нет тоже абсолютно. Шо это такое с чем его едят ?

Это то, что у наших психологов принято называть "эмпатией". Слышали выражение "громко думает"? Например, барышня рассказыват "муж громко думает, что я дура" :) Вот это и есть эмоциональный интеллект. У мужчин высокий ЭИ часто вызывает ситуацию самообмана. Мужик думает, что зашибись умный, а на самом деле он "всего лишь" слышит, что думают и чувствуют другие.
   
Re: Емоційний інтелект vs. IQ

Всё это толерастическая муйня!
Не-а, не муйня. Кстати, мне кажется, даже убеждена, что у вас высокий ЭИ. Вот тест, будет время  - пройдите https://www.arealme.com/eq/ru/
И скажите свой результат, проверим мой ЭИ ;)
   
Re: Емоційний інтелект vs. IQ

Голосуй серцем.
Кожного разу.
Головне не парся про наслідки.

Совсем мимо. ЭИ используют для другого. Он с высокой долей вероятности помогает определить истинную мотивацию собеседника
   
Re: Емоційний інтелект vs. IQ

Не-а, не муйня. Кстати, мне кажется, даже убеждена, что у вас высокий ЭИ. Вот тест, будет время  - пройдите https://www.arealme.com/eq/ru/
И скажите свой результат, проверим мой ЭИ ;)
--------------------------------
Эмпатия и интеллект-разные вещи. Так же интеллект совершенно не зависит от образования. (см. ДОЦЕНТ ТУПОЙ) :D  Вспомни фильм " Чужой" или "Чужие"-там было смоделировано существо вообще без разума,но с колоссальным интеллектом.

 Интеллект-это способность на адекватное реагирование.
   
Re: Емоційний інтелект vs. IQ

Интеллект-это способность на адекватное реагирование
Способность чувствовать других очень сильно помогает адекватно реагировать. Никакого противоречия с вашим определение интеллекта нет :)
   
Re: Емоційний інтелект vs. IQ

WTF Эмоцианальний интелект ? Вот у меня книга А.П. Слободяник Психотерапия Внушение Гипноз. Киев 1977 Нет такого термина. Или более раний Сикорский 1912 Психология. Нет тоже абсолютно. Шо это такое с чем его едят ?

Це така фішка вигадана людьми з невисоким IQ, аби виправдати його низький рівень.
   
Re: Емоційний інтелект vs. IQ

Способность чувствовать других очень сильно помогает адекватно реагировать. Никакого противоречия с вашим определение интеллекта нет :)
---------------------------------------
Точно! Плачу и всё понимаю! :weep:    :D  (tu)
   
Re: Емоційний інтелект vs. IQ

Это то, что у наших психологов принято называть "эмпатией". Слышали выражение "громко думает"? Например, барышня рассказыват "муж громко думает, что я дура" :) Вот это и есть эмоциональный интеллект. У мужчин высокий ЭИ часто вызывает ситуацию самообмана. Мужик думает, что зашибись умный, а на самом деле он "всего лишь" слышит, что думают и чувствуют другие.

не-а - эмпатия это эмпатия, термин устоявшийся, и в Сикорском ( 1909) ( хоть он и расист)  есть. Это врожденное сочуствие и сопереживание, в высшей степени раппортный раппорт. Это норма с точки зрения психологии.

А вот то что называют Эмоцианальный Интелект и почему-то прикручивают Empathy Quotient (оно же EQ выше в постах) какое-то недоразумение. Вот хочу и понять шо ж это такое...

Педивикию читал... Пока ощущение маркетинга от всяких коучей тренеров по прикладному пиар... от психолохии.
   
Re: Емоційний інтелект vs. IQ

Це така фішка вигадана людьми з невисоким IQ, аби виправдати його низький рівень.

Ага и мне кажется шо кто-то придумал меркетинговый ход...для оправдания дуриков. Пардон, умственно альтернативных (с).
   
Re: Емоційний інтелект vs. IQ

Ага и мне кажется шо кто-то придумал меркетинговый ход...для оправдания дуриков. Пардон, умственно альтернативных (с).

Ну не хоче людина розвиватись, їй і так добре, ну так і біс з нею, так ні ж,
давайте вигадаємо зелений свисток емоційний інтелект і тоді кожен зможе стати інтелектуалом, тільки дехто емоційним  :lol:
до речі, зручно, ніякого напруження, а уже інтелектуал ...
   
Re: Емоційний інтелект vs. IQ

Це така фішка вигадана людьми з невисоким IQ, аби виправдати його низький рівень.

На рахунок, емоційного інтелекту, я мала можливість спостерігати за такими людьми на переговорах. Це люди, які знають коли, кому, що і як сказати співрозмовнику. Тонко розуміють відмінність культур і доречність висловлювань.
В них зовсім не низький IQ.
   
Re: Емоційний інтелект vs. IQ

На рахунок, емоційного інтелекту, я мала можливість спостерігати за такими людьми на переговорах. Це люди, які знають коли, кому, що і як сказати співрозмовнику. Тонко розуміють відмінність культур і доречність висловлювань.
В них зовсім не низький IQ.

цілком можливо люди на переговорах, які ви спостерігали, є великими спецами в цих самих переговорах і мають поняття завдяки своєму IQ, про культури світу та етикет,
але саме словосполучення "емоційний інтелект" є безглуздим, типу "зелений свист" і ніякого стосунку до їх навичок не має
   
Re: Емоційний інтелект vs. IQ

цілком можливо люди на переговорах, які ви спостерігали, є великими спецами в цих самих переговорах і мають поняття завдяки своєму IQ, про культури світу та етикет,
але саме словосполучення "емоційний інтелект" є безглуздим, типу "зелений свист" і ніякого стосунку до їх навичок не має
в науці досить часто використовують не дуже логічні терміни. наприклад дірки в напівпровідниках, дивність і красота кварків і так далі
   
Re: Емоційний інтелект vs. IQ

в науці досить часто використовують не дуже логічні терміни. наприклад дірки в напівпровідниках, дивність і красота кварків і так далі

Я якось не дуже в кварках петраю.
А можна дати наукове визначення дивності та краси кварків?
Для загального розвитку.
Ну і заодно визначення "емоційного інтелекту" з підручника.
   
Re: Емоційний інтелект vs. IQ

Я якось не дуже в кварках петраю.
А можна дати наукове визначення дивності та краси кварків?
Для загального розвитку.
Ну і заодно визначення "емоційного інтелекту" з підручника.
сходу не дам, вже забув. треба читати.
можу лише сказати, що це чисто теоретичні, а не експериментальні параметри
до речі, там ще аромат є :)

визначення EI тут вже двічі давали.
   
Re: Емоційний інтелект vs. IQ

сходу не дам, вже забув. треба читати.
можу лише сказати, що це чисто теоретичні, а не експериментальні параметри
до речі, там ще аромат є :)

визначення EI тут вже двічі давали.

тут давали своє розуміння, а не визначення
з кварками та ж дурня, підозрюю 
   
Re: Емоційний інтелект vs. IQ

Це люди, які знають коли, кому, що і
Це люди, які знають коли, кому, що і скільки дати
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія