Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Останній цвях у труну Азову

Re: Останній цвях у труну Азову

В чем его удивительная общественная функция?
Лубочний фюрер. Для тих, кому потрібен фюрер, потрібно самоствердження через відчуття власної причетності до чогось брутально-"прекрасного"...
   
Re: Останній цвях у труну Азову

Вся ця історія з Стерненко і підняттям його на прапори дуже нагадує мені аналогічну історію з Надею Савченко... Тоді з неї теж героїню ліпили.
   
Re: Останній цвях у труну Азову

Тоді з неї теж героїню ліпили.
Із стерненка ліплять якраз злочинця.
   
Re: Останній цвях у труну Азову

Аваков швидко перетворюється на могильника революції
Через свою бездіяльність і непряму підтримку реваншистських портянок та інших бубочкиних посіпак

Мовчазний спостерігач того як титаник йде на дно
   
Re: Останній цвях у труну Азову

Давно цікаво було - звідки баблішко на всі "цяцьки" Азова і НК, починаючи від елітної снаряги до утримання різних "банних центрів", тассать, на кшталт отого самого Атеку просто посеред Києва.
Питання начебто просте, проте звсім не розкрите.

Насправді це як акціонерне товариство, контрольний пакет певно у Авакова, інші підключались по ходу п'єси.
   
Re: Останній цвях у труну Азову

а казали, що Азов визволяв Маріуполь

час уже сказати правду, що Маріуполь визволяли Сініцин і Стерненко!  (tu)
До чого тут цей висер? Може Маріуполь визволяв ти, прямо з дивану? Наскільки я розумію, Білецький давно вже не Азов. Дуже хочеться хлопцю пробитися у лави правлячої "еліти". А потрібних якостей немає. На мій погляд зараз стає зрозумілим, що Білецький є шісткою Авакова.
   
Re: Останній цвях у труну Азову

До чого тут цей висер? Може Маріуполь визволяв ти, прямо з дивану? Наскільки я розумію, Білецький давно вже не Азов. Дуже хочеться хлопцю пробитися у лави правлячої "еліти". А потрібних якостей немає. На мій погляд зараз стає зрозумілим, що Білецький є шісткою Авакова.

Так зване визволення Маріуполя було схоже на банальний договорняк

Бо може хтось нагадає які там були визвольні бої?

Окрім відео на саморобному броньовику з стрільбою з кулемета нічого і не згадаєш
   
Re: Останній цвях у труну Азову

Ні, з Тарутою Білецький вів перемовини пізніше. З самого початку Азов, як і багато інших добробатів, фінансувався Бенею. Але потім стався шкандаль, коли речник Азова Мосійчук дозволив собі антисемітські висловлювання. Філатов,який тоді був замом Бені, назвав Мосійчука вонючим нацистом та оголосив, що Дніпропетровська ОДА припиняє будь-яку допомогу Азову. Мосійчука звільнили з посади в Азові, але склеїти розбитого горщика не вдалося і шляхи Бені та Білецького розійшлися.

А Аваков коли там з'явився, і хто спонсорував Білецького до Азову?
   
Re: Останній цвях у труну Азову

Вся ця історія з Стерненко і підняттям його на прапори дуже нагадує мені аналогічну історію з Надею Савченко... Тоді з неї теж героїню ліпили.
:facepalm1:
Хто його "піднімає на прапори"? Хлопець інформує суспільство, досить професійно захищається, один проти зграї мародерів у владі.
   
Re: Останній цвях у труну Азову

Так зване визволення Маріуполя було схоже на банальний договорняк

Бо може хтось нагадає які там були визвольні бої?

Окрім відео на саморобному броньовику з стрільбою з кулемета нічого і не згадаєш

Там мєнтовку штурмували, якщо я не помиляюсь і азовці наче в тому числі, з Ляшком. :)
   
Re: Останній цвях у труну Азову

Так зване визволення Маріуполя було схоже на банальний договорняк
Тобі з Америки видніше звичайно. Чому такий самий "договорняк" не зробили під Ілловайськом, Дебальцево, Аеропорті і далі по списку?
   
Re: Останній цвях у труну Азову

Насправді це як акціонерне товариство, контрольний пакет певно у Авакова, інші підключались по ходу п'єси.
Ну... Коли серйозні люди купують пакет акцій - розраховують на певні дивіденди. "В якій валюті" платитиме засновник і емітент? З яких міркувань вкладаються в це проект інші, котрі по ходу п'єси?
   
Re: Останній цвях у труну Азову

Ну... Коли серйозні люди купують пакет акцій - розраховують на певні дивіденди. "В якій валюті" платитиме засновник і емітент? З яких міркувань вкладаються в це проект інші, котрі по ходу п'єси?

Вкладалися, щоб в них не відкусили якісь активи, часи були мутниє. Той же Ахмєтов, скоріш за все башляв сєпарам, як не спонсорував, щоб його майно у Донецьку не чіпали.
   
Re: Останній цвях у труну Азову

Вкладалися, щоб в них не відкусили якісь активи, часи були мутниє. Той же Ахмєтов, скоріш за все башляв сєпарам, як не спонсорував, щоб його майно у Донецьку не чіпали.
Тобто, відкупались. Від кого? Від авакова? А це яким чином він так заматєрєл, що загрожував активам всемогутніх олєгархів, котрим дешевше було б його анігілювати.
А сьогодні? Кому потрібно оплачувати роботу банного комплексу, тассать.
   
Re: Останній цвях у труну Азову

Вся ця історія з Стерненко і підняттям його на прапори дуже нагадує мені аналогічну історію з Надею Савченко... Тоді з неї теж героїню ліпили.

Шарій, Бужанський, Аваков, Білецький ліплять як раз бандюка. Якщо ти за них, значить проти України.
   
Re: Останній цвях у труну Азову

:facepalm1:
Хто його "піднімає на прапори"? Хлопець інформує суспільство, досить професійно захищається, один проти зграї мародерів у владі.

Та да, один. Там весь соросятник по Фейсбуку скаче! На чолі з Супрунихою.
   
Re: Останній цвях у труну Азову

Тобто, відкупались. Від кого? Від авакова? А це яким чином він так заматєрєл, що загрожував активам всемогутніх олєгархів, котрим дешевше було б його анігілювати.
А сьогодні? Кому потрібно оплачувати роботу банного комплексу, тассать.

Вони вміють щось робити й на перспективу, саме у ті часи не зовсім було зрозуміло, чи встоїть влада Турчинова, чи хєйло піде на Київ, тому розкладали по кошиках.
   
Re: Останній цвях у труну Азову

Мене дивує тільки Аваков, як він міг так довго прикидатися "патріотом".
   
Re: Останній цвях у труну Азову

А Аваков коли там з'явився, і хто спонсорував Білецького до Азову?
На Авакова и Гепу работал в Харькове со своим другом Трояном.
   
Re: Останній цвях у труну Азову

   
Re: Останній цвях у труну Азову
LSD

Дуже поважаю Романа за його позицію та адекватність. Його каменти щодо ситуації з азовом за останні дні:
https://www.facebook.com/romabra/posts/10206741155485629
(tu)
   
Re: Останній цвях у труну Азову

Та да, один. Там весь соросятник по Фейсбуку скаче! На чолі з Супрунихою.

Який соросятник, де, що ти мелеш? А ти за Шарія, Рабіновічя, Білецького, які ліплять бандюка з Стерненка?
   
Re: Останній цвях у труну Азову

(tu)  [ua]
і нічого примазуватись

 :super:
   
Re: Останній цвях у труну Азову

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=3141594019217048&id=100000994436345



А можно ваприс? Вот Билецкий - он для чего? Безотносительно степени его прекрасности. Есть чувак, весь из себя, три машины охраны, оружие, метеослужба, все дела, опасный шо пи.дец, в зеркало лучше не смотреть, чтобы не обосраться. Пацаны, сами один суровее другого, реально реальные, в рот смотрят, даже те, кто ссорится, ссорятся предельно аккуратно, чтобы, не дай бог, не сочли наездом, и заранее просят жен и детей не трогать, если вдруг сочтут.
Он чтобы что? Берем самый идеальный вариант. В чем его удивительная общественная функция? Имеются ли аналоги?

Ух ты!
   
Re: Останній цвях у труну Азову
mar

Без політичної волі вищого державного керівництва ніщо серйозне саме по собі не відбувається.



Це про здачу Донецька? Про розстріл при виході з іловайського кільця? Вже і порохоботи зрозуміли, що накоїв Порошенко.
   
Re: Останній цвях у труну Азову

Вже і порохоботи зрозуміли, що накоїв Порошенко.
Чому "накоїв"???
Це його робота.
Залишилось небагато- Мінськ-3, зміни до Конституції і вибори...
Все, про Україну можна було забути.
   
Re: Останній цвях у труну Азову

   
Re: Останній цвях у труну Азову



Конкретно на цьому ефірі; перекрикуючи істеричні крики цих «героїчних добровольців», я намагалася пояснити, що айдарівець Рубєж, він же Ігор Радченко, співпрацював з депутатами-ригами Сергієм Дунаєвим і Юрієм Бойком, які спочатку надавали базу батальйону Мозгового «Призрак», а потім фінансово підтримували одне з угрупувань Айдару.

полностью подтверждаю

Останнє редагування: 11 травня 2020 16:32:25 від vadym
   
Re: Останній цвях у труну Азову

Маріуполь визволяв Порох, якщо це не правда, то хай спробують зараз при зехуйлові визволити хоча б Новоазовськ
8-)
   
Re: Останній цвях у труну Азову

Фу.... Гадюшник на гадюшнике
Патриоты, словом..
   
Re: Останній цвях у труну Азову

Фу.... Гадюшник на гадюшнике
Патриоты, словом..
От саме це й потрібно ляльководам. Щоб саме такою була реакція манюпаса на згадку про націоналістичний рух - фубля, ну і гадюшник.
   
Re: Останній цвях у труну Азову

От саме це й потрібно ляльководам. Щоб саме такою була реакція манюпаса на згадку про націоналістичний рух - фубля, ну і гадюшник.
+10000000000
   
Re: Останній цвях у труну Азову

Вот за что не люблю фуповцев так это за то что они обосрут любого и через 5 минут забудут любые заслуги,если им это станет выгодно в данную секунду.Это про Билецкого и диванный понос в этой теме.Главное что о заслугах Стерненко никто ничего рассказать не может,зато Билецкого уже вся шоколадная шобла обосрала

   
Re: Останній цвях у труну Азову

зато Билецкого уже вся шоколадная шобла обосрала
Ну то просвіти, дімон, в чому, врешті, полягає виняткова заслуга білєцкого перед батьківщиною?
Бо я справді не розумію цього.
І, до речі, чого саме "шоколадная шобла"?
ЗІ. Конкретно твоя симпатія до цього персонажа виглядає, чесслово, якось неприродно.
   
Re: Останній цвях у труну Азову

Ну то просвіти, дімон, в чому, врешті, полягає виняткова заслуга білєцкого перед батьківщиною?
Бо я справді не розумію цього.
І, до речі, чого саме "шоколадная шобла"?
ЗІ. Конкретно твоя симпатія до цього персонажа виглядає, чесслово, якось неприродно.

Вы все измеряете в черно-белых категориях,а жизнь она другая и я могу не разделять взгляды человека по каким то вопросам или не любить за какие то поступки,но при это за что то уважать.Претензии к Билецкому у меня только по поводу его связей с Аваковым и заказушных протестов НК и еще по мелочи.Но это не значит что я не уважаю Азов,который показал себя с самой лучшей стороны на войне + была создана база по подготовке добровольцев и просто молодежи и все это во многом благодаря Билецкому,хотя понятно что не им одним и не без помощи того же Авакова, военных и волонтеров.Стерненк о же для меня пример рагуля,которых в 14 году повылазило как грязи,особенно в Одессе,которые просто паразитировали на патриотической теме и занимались грязными делишками на местном уровне,периодически проводя какие-то акции ради хайпа и напоминания о себе.Кто хотел показать свой патриотизм,пошел воевать в 14 году и таких примеров масса,а кто то одел вышиванку и занялся беспределом,прикрываясь борьбой с ватой и прочими дешевыми лозунгами
   
Re: Останній цвях у труну Азову

https://www.facebook.com/o.reshetylova/posts/3153725667992900

Конкретно на цьому ефірі; перекрикуючи істеричні крики цих «героїчних добровольців», я намагалася пояснити, що айдарівець Рубєж, він же Ігор Радченко, співпрацював з депутатами-ригами Сергієм Дунаєвим і Юрієм Бойком, які спочатку надавали базу батальйону Мозгового «Призрак», а потім фінансово підтримували одне з угрупувань Айдару.

полностью подтверждаю

Кто бы сомневался, что у рыгов были/есть свои люди в патриотических движениях.
   
Re: Останній цвях у труну Азову

Отдельное большое спасибо Порошенко и Авакову за то, что после Майдана ни один рыг или ватник не пострадал, отделались все легким испугом.
   
Re: Останній цвях у труну Азову

Отдельное большое спасибо Порошенко и Авакову за то, что после Майдана ни один рыг или ватник не пострадал, отделались все легким испугом.

В том то и дело.Получилось что они просто поменялись местами с рыгами,а революция так и не произошла
   
Re: Останній цвях у труну Азову

Вы все измеряете в черно-белых категориях
З чого такий висновок? От наче починаєш щось пояснювати, і з перших слів така дурнувата преамбула.
Навіть не знаю, як прокоментувати твій пост.
Для мене є аксіомою наступне:
Полк Азов, при всій своїй неоднозначності, не дорівнює "білєцкій".
Я досі хз, в чому полягає вирішальна роль білєцкого в створенні цього підрозділу і керуванні його діями.
А оце просто смішно, повір:
"Претензии к Билецкому у меня только по поводу его связей с Аваковым и заказушных протестов НК и еще по мелочи"
Связі, плять..) та він хоч перднути може без благословіння авакова?


Є враження, що тобі дуже несимпатичним є стерненко, тому ладен хвалити будь-кого, хто "котить бочку" на ненависного рагуля.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія