Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Вирує передбанник

Re: Вирує передбанник
smx

свободу Косташу

 (tu)  (tu)  [A]
   
Re: Вирує передбанник
abg

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1090611.40



З того, що я читав Вуда, це людина з гумором.
Якого милого стороння особа дзвонила його тещі і морочила голову це поза моїм розумінням.
Так що, якщо нік Пшениця забанений за скаргою ніка Олд-Вуд, на перший погляд мій - все правильно.



З другого погляду:


імейл Притули я дав костяші (скопіював з головної УП)
в результаті той домучив її на бан киянина і видалення пшениці - десь так
далі буде


Олд-Вуд - ніпрічьом. Це Косташик „забанив“ обох.

І будь мудра. ©
   
Re: Вирує передбанник

З другого погляду:


Олд-Вуд - ніпрічьом. Це Косташик „забанив“ обох.

І будь мудра. ©
ще якийсь надцятий нік свинобота невже вас тут лише десяток які створюють вигляд нев'ябеної юрби через купу підставних нікив? :facepalm:
   
Re: Вирує передбанник
abg

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1090611.40



З того, що я читав Вуда, це людина з гумором.
Якого милого стороння особа дзвонила його тещі і морочила голову це поза моїм розумінням.
Так що, якщо нік Пшениця забанений за скаргою ніка Олд-Вуд, на перший погляд мій - все правильно.


З третього погляду:

Чому це одна вільна людина не може подзвонити іншій вільній людині і щось їй там повідомити?
Навіть якщо номер тіліфона тієї другої людини прочитала на стіні/вкрала в тирнеті/отримала від третьої вільної людини - зятя тієї другої вільної людини?
І якого хєра якийсь „бздітєльний таварісч“, якого це не стосується, „повідомляє“ другому таварісчу, якого теж не стосується, про це?    :facepalm1:


Висновок - питати треба косташу, с прістрастієм.
   
Re: Вирує передбанник
abg

ще якийсь надцятий нік свинобота невже вас тут лише десяток які створюють вигляд нев'ябеної юрби через купу підставних нікив? :facepalm:


що це було?
   
Re: Вирує передбанник

З третього погляду:

Чому це одна вільна людина не може подзвонити іншій вільній людині і щось їй там повідомити?
Навіть якщо номер тіліфона тієї другої людини прочитала на стіні/вкрала в тирнеті/отримала від третьої вільної людини - зятя тієї другої вільної людини?
І якого хєра якийсь „бздітєльний таварісч“, якого це не стосується, „повідомляє“ другому таварісчу, якого теж не стосується, про це?    :facepalm1:


Висновок - питати треба косташу, с прістрастієм.
та давай розслідує тільки не єбонись по дорозі хоча напевно вже запізно :gigi:
   
Re: Вирує передбанник

що це було?
що не пойняв болізний?а раніше всі такі понятливими були  :laugh:
   
Re: Вирує передбанник
abg

покеж допис пасралича, де він публікує тьощин телефон. Бо - не вірю.
І он олдбой каже шо пшениця відковиряв номер тьощі десь із фуйпоймизвідки


Яка кому різниця хто, де, чого і скільки відколупав? Має право відколупувати. А інший має право оспорювати відколуповане і скаржитися в ООН.

А ось який стосунок має до цього всього якийсь косташу - третій і абсолютно сторонній?
   
Re: Вирує передбанник
abg

та давай розслідує тільки не єбонись по дорозі хоча напевно вже запізно :gigi:


Твоя фамілія - Косташу?

Шо хатєл?
   
Re: Вирує передбанник
abg

що не пойняв болізний?а раніше всі такі понятливими були  :laugh:


раніше трава була зеленіша

ти - мєнт, судячи з повадок?    ;o

кашкет не тисне?  а туфля?
   
Re: Вирує передбанник

Яка кому різниця хто, де, чого і скільки відколупав? Має право відколупувати.
ніхто тебе не питає має право відколупувати чи не має.
Тут мова про те, шо ЗВОНИТИ незнайомим людям це пздц аларм.
   
Re: Вирує передбанник

раніше трава була зеленіша

ти - мєнт, судячи з повадок?    ;o

кашкет не тисне?  а туфля?
як для кількісті постів ти занадто обізнаний так що все просто Ватсон дедуктивний метод на рівні третього класу а більшого не потрібно щоб вас вирахувати тупорилих свиноботів з запасними ніками  :laugh:
   
Re: Вирує передбанник

як для кількісті постів ти занадто обізнаний так що все просто Ватсон дедуктивний метод на рівні третього класу а більшого не потрібно щоб вас вирахувати тупорилих свиноботів з запасними ніками  :laugh:
рибзиба походу
   
Re: Вирує передбанник

рибзиба походу
четвертий нік мабуть за 12штук бо дуже обережний :gigi:
   
Re: Вирує передбанник

Рпшзиннскому треба взяти тайм аут бо так всі ніки спалить за короткий час купа грошей коту під хвіст :laugh:
   
Re: Вирує передбанник

четвертий нік мабуть за 12штук бо дуже обережний :gigi:
Кизяк опять вылез в новом камуфляже. :laugh:  Дурной, но неутомимый. :gigi:
   
Re: Вирує передбанник
abg

четвертий нік мабуть за 12штук бо дуже обережний :gigi:



1. Ви обоє - їбаньки тирнетні, і тупі шо піпєц, швидше за все - юльки, бо тупіших за юльків не існує     :laugh:

2. Насправді я - олд-вуд і пишу з Гамерики.      :fool:
   
Re: Вирує передбанник

Якщо, ще з пшеницею ясно, за що його видалили, то що такого (що інші користувачі не роблять), рибзиб, киянин чи які ще там в нього ніки зробив, що його банять без перестану і ще й напевно не растич?
   
Re: Вирує передбанник

Якщо, ще з пшеницею ясно, за що його видалили, то що такого (що інші користувачі не роблять), рибзиб, киянин чи які ще там в нього ніки зробив, що його банять без перестану і ще й напевно не растич?
За ебанькуватость. если коротко. :laugh:
   
Re: Вирує передбанник

1. Ви обоє - їбаньки тирнетні, і тупі шо піпєц, швидше за все - юльки, бо тупіших за юльків не існує     :laugh:

2. Насправді я - олд-вуд і пишу з Гамерики.      :fool:
ну раз сам визнав то без різниці який другий нік деактивувати олдвуда чи пршзбиздинського і скажи що ти після цього не тупий як засохлий кізяк? :lol:
   
Re: Вирує передбанник
abg

Кизяк опять вылез в новом камуфляже. :laugh:  Дурной, но неутомимый. :gigi:


А ти - ще тупіший від тих двох.

Повторюю для тупих - адмін сказав, що Пшеницю і рибузибу забанила притула з подачі вашого косташика. Це - раз.

Друге - я моторхоум.    :laugh:

   
Re: Вирує передбанник

1. Ви обоє - їбаньки тирнетні, і тупі шо піпєц
зеро вірно сказав, шо ти занадто обізнаний, так шо точно не тупі. Ну і, як наслідок, не єбаньки  :fuck:
   
Re: Вирує передбанник
abg

Якщо, ще з пшеницею ясно, за що його видалили, то що такого (що інші користувачі не роблять), рибзиб, киянин чи які ще там в нього ніки зробив, що його банять без перестану і ще й напевно не растич?


Підозрюю, що дістав юльків - хуйлових агентів,

що рибизиби, що Пшениця, що хто там ще?
   
Re: Вирує передбанник

Ніколи протягом останніх 2-х років передбанник не був настільки популярний в обговореннях ))
   
 :weep: Re: Вирує передбанник

Сцуко ...
таки пршипиздінський :gigi:  :weep:
   
Re: Вирує передбанник

зеро вірно сказав, шо ти занадто обізнаний, так шо точно не тупі. Ну і, як наслідок, не єбаньки  :fuck:
Та у кизяка настолько ограниченный лексикон, шо никакая маскировка не помогает. :weep: Как не тихариться, а как у трамвайного эксгибициониста, как только распахнет пальтишко, вываливается распухшая слива. :laugh:
   
Re:  :weep: Re: Вирує передбанник

Сцуко ...
таки пршипиздінський :gigi:  :weep:
Цэ пистець, панэ стець(С) :facepalm:  Неутомимый онанист, бля. :laugh:
   
Re: Вирує передбанник
abg

зеро вірно сказав, шо ти занадто обізнаний, так шо точно не тупі. Ну і, як наслідок, не єбаньки  :fuck:


той зеро це або клон косташу або - мєнт якийсь, судячи з повадок,

а хто ти - я не знаю, але теж тупий як дерево     :laugh:

ну, звичайно, що я - „обізнаний“, бо ви всі - ті самі їпаньки, ходите по колу в тирнеті - з хвупу на суп/цуг/дурдом і назад,

отже, - достатньо покрутитися якийсь час, почитати один з цих дурдомів тирнетних і будеш „обізнаним“.
   
Re:  :weep: Re: Вирує передбанник

Цэ пистець, панэ стець(С) :facepalm:  Неутомимый онанист, бля. :laugh:
а казав свинозагалу що буде обережнішим три пости :facepalm:
   
Re:  :weep: Re: Вирує передбанник

Сцуко ...
таки пршипиздінський :gigi:  :weep:
Воно настолько тупое и самовлюбленное, шо даже когда говорит о себе из под третьего ника не может удержаться, шоб себя не похвалить. :facepalm:
   
Re: Вирує передбанник

а хто ти - я не знаю, але теж тупий як дерево     :laugh:
чому?
   
Re: Вирує передбанник

той зеро це або клон косташу або - мєнт якийсь, судячи з повадок,

а хто ти - я не знаю, але теж тупий як дерево     :laugh:

ну, звичайно, що я - „обізнаний“, бо ви всі - ті самі їпаньки, ходите по колу в тирнеті - з хвупу на суп/цуг/дурдом і назад,

отже, - достатньо покрутитися якийсь час, почитати один з цих дурдомів тирнетних і будеш „обізнаним“.
да мент я мент і прийшов по твою душу :weep:
   
Re:  :weep: Re: Вирує передбанник

а казав свинозагалу що буде обережнішим три пости :facepalm:
Живчик гиперактивный. Хочется побыстрей перйти к делу - зачем прелюдии? Сразу вываливает сливу. :gigi:
   
Re: Вирує передбанник

ай пи похож на аё пи бжзуби
   
Re: Вирує передбанник

Ніколи протягом останніх 2-х років передбанник не був настільки популярний в обговореннях ))
І ніколи в ньому так яскраво не було видно гівнюків, яких не те що до Європи не можна пускати,
а навіть в людяне місце. :-G
Купа озлоблених цинічних ублюдків, які тільки й можуть бити лежачого.
Мерзотна публіка. :bueee:
Це дійсно гідний експеримент власників. Кожного видно ху із ху.
   
Re: Вирує передбанник
abg

да мент я мент і прийшов по твою душу :weep:


Співчуваю тобі, друже. Важка в тебе судьбінушка. Ну, але рано на пенсію вийдеш, на рибалку поїдеш. Дивися не спийся тільки.    :clapping:
   
Re: Вирує передбанник

Мерзотна публіка. :bueee:
перемога у них  :laugh:
   
Re:  :weep: Re: Вирує передбанник

Живчик гиперактивный. Хочется побыстрей перйти к делу - зачем прелюдии? Сразу вываливает сливу. :gigi:
мабуть з дамами сразу по мордасам і тоді приходиться лізти на форум есгібіцинувати :facepalm:
   
Re: Вирує передбанник

І ніколи в ньому так яскраво не було видно гівнюків, яких не те що до Європи не можна пускати,
а навіть в людяне місце. :-G
Купа озлоблених цинічних ублюдків, які тільки й можуть бити лежачого.
Мерзотна публіка. :bueee:
Це дійсно гідний експеримент власників. Кожного видно ху із ху.
Костя не зря на них говорил - свыни не люди. И Аэлит прав оказался - гивно, а не люди. B-)
   
Re:  :weep: Re: Вирує передбанник

мабуть з дамами сразу по мордасам і тоді приходиться лізти на форум есгібіцинувати :facepalm:
Ага. Сразу к делу. как Ржевский.

Мадам, не соблаговолите ли ощутить квинтэссенцию моих амурных переживаний?
Что?
Х@йца, говорю, соснуть не желаете?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія