Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Зеленський. Онлайн. Форум інтернет-діячів

И тем не менее, совсем недавно вам ничто не мешало бредить голограммой. Обратил на это внимание лишь потому, что вы - выпускница радиофака. Но вместо того, чтобы разбираться в лазерной физике и квантовой электронике лучше других (я уже молчу про разработку), вы несли откровенную чушь на уровне продавщицы семечек. Кстати, а как сейчас? Вылечились? Или ещё надо читать бумажные носители, которые не осилили в студенческие годы?  :shuffle:

Семен, я очень стесняюсь, но Вы меня с кем-то перепутали. :)

1. Я никогда не бредила голограммой.

2. Вы мне сейчас очень польстили - я не выпускница радиофака.

3. Я, к своему стыду, разбираюсь в лазерной физике и квантовой электронике на уровне Вовы Зеленского, то есть - никак :rotate:

4. Не могли бы Вы уточнить, какую именно чушь я несла и насчёт кого или чего? А то я много тут чего несла.  B-)

5. А вот с продавщицей семечек - это Вы меня сейчас очень понизили. "За что?" (С)

6. От чего я должна была излечиться?

7. Какие именно бумажные носители я не осилила в студенческие годы? Защита диплома была с отличием, если что...

Буду очень благодарна за ответы. :shuffle:
   
Порохоботы без сумних пісень и суфлерных литературных текстов про условного Петлюру корчатся, как вампиры на солнце)
скучают за потужним "не дамо!"
   
И тем не менее, совсем недавно вам ничто не мешало бредить голограммой. Обратил на это внимание лишь потому, что вы - выпускница радиофака. Но вместо того, чтобы разбираться в лазерной физике и квантовой электронике лучше других (я уже молчу про разработку), вы несли откровенную чушь на уровне продавщицы семечек. Кстати, а как сейчас? Вылечились? Или ещё надо читать бумажные носители, которые не осилили в студенческие годы?  :shuffle:


Срочна-срочна     шмат жирного   білкового їдла,  бажано м'яса,   2-3 свіжих огірка,,  і  поставити біля ліжка  півторашку негазованої води.  Як тіко прокинешся-  2 таблеткі ібупрофена, 1 таблетку но-шпи  8 таблеток активованого вугілля.   Випій як min.  півбаклажки води, піс-піс, і знову спати.

  Наступне прокидання-  допиваєш воду,  піс-піс,  потім їдеш по тяжолому,  броєшся, чистиш зуби і на пробежку 3км ( якщо сорокета нема, якщо є- беги 2км)

  Потім душ,   І ТИ ЗНОВУ ЛЮДИНА.

 спасибі не кажи,  чоловіча солідарність.
   
Re: Зеленський.  Онлайн.  Форум інтернет-діячів

там уже настолько заученные движения и примочки, что, судя по всему - да. К сожалению.
НМД, це він не навчився. Це він просто таким і є. Це іманентно йому притаманне. Через це і мав успіхи в КВНі та в Кварталі.
   
Re: Зеленський.  Онлайн.  Форум інтернет-діячів

"Ви самі знаєте, що без інновацій немає конкуренції, без конкуренції немає робочих місць, виробництва, податків", - наголосив президент

НМСД навпаки. Ні?
   
Семен, я очень стесняюсь, но Вы меня с кем-то перепутали. :)

1. Я никогда не бредила голограммой.

2. Вы мне сейчас очень польстили - я не выпускница радиофака.

3. Я, к своему стыду, разбираюсь в лазерной физике и квантовой электронике на уровне Вовы Зеленского, то есть - никак :rotate:

4. Не могли бы Вы уточнить, какую именно чушь я несла и насчёт кого или чего? А то я много тут чего несла.  B-)

5. А вот с продавщицей семечек - это Вы меня сейчас очень понизили. "За что?" (С)

6. От чего я должна была излечиться?

7. Какие именно бумажные носители я не осилила в студенческие годы? Защита диплома была с отличием, если что...

Буду очень благодарна за ответы. :shuffle:

Тогда сорри, беру все свои слова назад и прошу прощения :give_rose: С кем-то перепутал  :(

П.С. Неужели это тоже не  Вы неоднократно заявляли, что вместо 3еленского голограммa?  :S
   
Срочна-срочна     шмат жирного   білкового їдла,  бажано м'яса,   2-3 свіжих огірка,,  і  поставити біля ліжка  півторашку негазованої води.  Як тіко прокинешся-  2 таблеткі ібупрофена, 1 таблетку но-шпи  8 таблеток активованого вугілля.   Випій як min.  півбаклажки води, піс-піс, і знову спати.

  Наступне прокидання-  допиваєш воду,  піс-піс,  потім їдеш по тяжолому,  броєшся, чистиш зуби і на пробежку 3км ( якщо сорокета нема, якщо є- беги 2км)

  Потім душ,   І ТИ ЗНОВУ ЛЮДИНА.

 спасибі не кажи,  чоловіча солідарність.

Чого так збудився? Стукнувся? Чи щось інше?
   
Чого так збудився? Стукнувся? Чи щось інше?

Дурачка не включай)
   
Re: Зеленський.  Онлайн.  Форум інтернет-діячів

У справжнього преза зараз, в перші дні каденції, в принципі не могло б бути часу на цю маячню.

Зюбіли обрали собі дійсно порожню ляльку.
йому і віддали не відповідальні ділянки-0-там попиздіти з тусовкою по інтернету,посвітити *балом на екрані з написаним спічем.а в той час беніні штабні сидять собі в кулуарах і намивають заходи по "сміртфонізації" України.Вони з бенею взагалі б хотіли щоб "закрома" були як  в смартфоні функція-натиснув гудзик і закрома перїхали туди де їм треба,а смартфон і біл за пересилку залишився власнику(народу). :D  Тоді б вон и всигли б то за 40 днів провернути.А зелю залишити на споминки :D  самого без золтого запасу.Лише з ЗУБОМ і то безолотої коронки  B-) .
   
Re: Зеленський.  Онлайн.  Форум інтернет-діячів

А людаси та микловани пишаються  (tu)
їх рівень Зуб даю. :)
   
Re: Зеленський.  Онлайн.  Форум інтернет-діячів

"Я, лїчна, адїн - нїчіво нї маґу памїнять":
Іба-(МФА: [ˈibə]) у мїня - їво-русскава чілавєка члєн і стать!
Мїня нада праізнасїть каснаїзьіком вспять -
А патом абратна (вапрїкі-МФА: [vəprʲɪˈkʲi] всїму) - і наабарот апять!


(прарок Тютчєф)

Ось яку мову та вимову, антислов'янську та антигуманну, москвокумедія та каснаслух - щоденно дарують українцям та  слов'янському світлу та світу ("русскава мїра - вєдь сїйчас панять")!
   
Re: Зеленський.  Онлайн.  Форум інтернет-діячів

"М ы хотим сделать страну, в смартфоне.  Правительство в смартфоне. Присылайте свои идеи"

Пізніше дам відео.
других проблем-нет?
   
секунд 20 подивився не витримав

соромно що писець...
Пианино було??? :gigi:
   
Теперь ясно почему его до выборов прятали???
У--прихильники певної політсили,моя страна вашими стараниями превратилась в цирк! :facepalm1:
   
Re: Зеленський.  Онлайн.  Форум інтернет-діячів

Ну ясно, что он играет роль простого парня, своего из народа

Но печально, что это РОЛЬ

За этим представлением скрываются циничные ублюдочные действия: делёжка портфелей, корыто, откаты, грабеж страны


Поэтому как артисту на роли президента 6 из 10 (не дотягивает до уровня голобородька)

Как президенту - пинками под сраку нах
   
Ну ясно, что он играет роль простого парня, своего из народа

Но печально, что это РОЛЬ

За этим представлением скрываются циничные ублюдочные действия: делёжка портфелей, корыто, откаты, грабеж страны


Поэтому как артисту на роли президента 6 из 10 (не дотягивает до уровня голобородька)

Как презид
енту - пинками под сраку нах
а кого на царство?  B-)  Є цікаві кандидатури?
   
Re: Зеленський.  Онлайн.  Форум інтернет-діячів

Блокчейн 2.0 ))
   
А мені цікаво, що там робив слайд з новиною РИА "ФЕДЕРАЛПРЕСС" "Депутаты предложили вернуть Россию к старому летоисчислению". Яку глибоку думку він мав ілюструвати? І хто його вставив у виступ Президента України?
   
Re: Зеленський.  Онлайн.  Форум інтернет-діячів

"Я, лїчна, адїн - нїчіво нї маґу памїнять":
Іба-(МФА: [ˈibə]) у мїня - їво-русскава чілавєка члєн і стать!
Мїня нада праізнасїть каснаїзьіком вспять -
А патом абратна (вапрїкі-МФА: [vəprʲɪˈkʲi] всїму) - і наабарот апять!

(прарок Тютчєф)

Ось яку мову та вимову, антислов'янську та антигуманну, москвокумедія та каснаслух - щоденно дарують українцям та  слов'янському світлу й світу ("русскава мїра - вєдь сїйчас нїззя панять")!

Русскава мїра - сїйчас нада мїнять:
Штобьі Зїлєнскава панїмать:
Їво мать! Русская стать!
Апять і апять!
   
Re: Зеленський.  Онлайн.  Форум інтернет-діячів

А хто такі інтернет діячі?
   
"М ы хотим сделать страну, в смартфоне.  Правительство в смартфоне. Присылайте свои идеи"

Пізніше дам відео.

Не забудьте ще пенсіонерів навчити користуватись смартфонами. А то, не ту кнопку натиснуть, і улетить їхня квартира
   
Re: Зеленський.  Онлайн.  Форум інтернет-діячів

Ребе, а шо такое утечка мозгов?
— В твоём случае, Сёма, это насморк.
   
Re: Зеленський.  Онлайн.  Форум інтернет-діячів

английская послиха была особенно в шоке...старухой обозвал ее ЗЕ...
   
Не забудьте ще пенсіонерів навчити користуватись смартфонами. А то, не ту кнопку натиснуть, і улетить їхня квартира
кожному пенсу та селянину по смартфону. Ейпл. І щонайменше 4g в кожну хату та в кожне село. І щоб інет без обмежень та задарма.
   
А мені цікаво, що там робив слайд з новиною РИА "ФЕДЕРАЛПРЕСС" "Депутаты предложили вернуть Россию к старому летоисчислению". Яку глибоку думку він мав ілюструвати? І хто його вставив у виступ Президента України?
Показати зображення...

 8-:

мдя...этому потоку бреда, под названием зеленский нет объяснения....
   
Re: Зеленський.  Онлайн.  Форум інтернет-діячів

Агов - россо-язиче:
Тебе Зеленський кличе:
Спаси недоріку -
Бо вкоротять віку!


Кожний, хто пише російською на користь Зїлєнскава - потрапив у пастку "русскава каґнївнава дїссананса"!
   
Re: Зеленський.  Онлайн.  Форум інтернет-діячів

А мені цікаво, що там робив слайд з новиною РИА "ФЕДЕРАЛПРЕСС" "Депутаты предложили вернуть Россию к старому летоисчислению". Яку глибоку думку він мав ілюструвати? І хто його вставив у виступ Президента України?
Показати зображення...
Це Зеля таким чином познущався над [KA], які його потім за це з гімном змішали. Але ми раніше  :laugh: 
   
Та держите

https://www.youtube.com/watch?v=VRcfvRwf6vc

Таке враження що він у 95му кварталі виступав
 :facepalm1:
   
Re: Зеленський.  Онлайн.  Форум інтернет-діячів

перший у світі стендап президент. Де наступний його стендап ? хочу потрапити
   
перший у світі стендап президент. Де наступний його стендап ? хочу потрапити

На коврі у Коломи.

Взагалі то закрита вечірка.
   
А хто такі інтернет діячі?

Диванные ыксперды, ыканамызды, урысты, полководцы, страттьоги ипрочая нечисть... :weep:
   
Диванные ыксперды, ыканамызды, урысты, полководцы, страттьоги ипрочая нечисть... :weep:
ліфтьори! 
   
За этим представлением скрываются циничные ублюдочные действия: делёжка портфелей, корыто, откаты, грабеж страны
Уже?  :gigi:
Так еще прежних не оттеснили!
Поэтому как артисту на роли президента 6 из 10 (не дотягивает до уровня голобородька)

Как президенту - пинками под сраку нах
Как раз в роли Голобородька он был 6 из 10
Да речь его была очень не очень, но!
Он пообещал за работу на государство деньги - это главное ;)
Еще важнее, чтоб не обманул
   
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія