Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Почему Украина ссыт закрыть границы с Рашей?????

Re: Почему Украина ссыт закрыть границы с Рашей?????

О, вже аелітів налізло. Прекрасно.
   
Нет, это те кто под гимн, бросив оружие убежали.https://www.youtube.com/watch?v=XJ72MHWjlHs&ab_channel=IhorSmeshko
ДОнбас побігли захищати від орди куйла, а на Крим щось ніхто не поїхав. Не знаете чому? Чому на війну у Донбас тисячі поїхали а на Крим непоїхали?
   
та уже ж привезли, пізно

нічого не пізно
   
З 25 червня почне діяти вимога наявності негативного тесту на коронавірус для громадян, які повертаються із країн, де стрімко поширюється агресивний штам коронавірусу "Дельта". https://pda.pravda.com.ua/news/
   
Так шо ничего закриввть не будут (
   
Re: Почему Украина ссыт закрыть границы с Рашей?????

ДОнбас побігли захищати від орди куйла, а на Крим щось ніхто не поїхав. Не знаете чому? Чому на війну у Донбас тисячі поїхали а на Крим непоїхали?
Знаю. Крым очень легко было защищать.Коммуникац ии и самая сильная группировка Украины там была. Просто козаченьки бабульки делали.Слушай Смешко. Вверху ссылка. К ним вопросы.
   
Re: Почему Украина ссыт закрыть границы с Рашей?????

Не зможуть шпіони туди сюди їздити, підривачі складів і інший елемент
Не можна вводити візи і закривати
   
Знаю. Крым очень легко было защищать.Коммуникац ии и самая сильная группировка Украины там была. Просто козаченьки бабульки делали.Слушай Смешко. Вверху ссылка. К ним вопросы.
НЕт дед.

У Криму були роспородні росфамільні у формі юєй, не українці то і не козаки українські.
Смешко? Слухати? Мені? Смешка слухають недалекі люди, він ніхто і вага його ноль .
 Я питаю чому за крим не воювали люди котрі поїхали на донбас, невже донбас важливіше за крим? Але відповідь знаю і сам, на два фронта ми б втратили більше територій. А смешко, то пусте. ВАга його ноль.
   
шо значить "закрить"???

а куди бубочка буде продавати свої гівносеріальчики?
   
Тема ушла в сторону.
У меня вопрос-ответ  - если мы срочно не закроем границу с рашей  ---- будет полный писец...
Правители наши это понимают но ССУТ...
Вспомните мои слова
   
Re: Почему Украина ссыт закрыть границы с Рашей?????

Пипец. Когда раша обстреливала и свои войска гоняла взад вперед , отпускникин шастали как у себя дома, не было нужды закрывать границы, а сейчас вдруг  вай, що деится!!! Вирус!! Заболеем!! Пипец не нация ,а  говно!! Прав был Аэлит! Слава Украине, Героям слава!!
   
Re: Почему Украина ссыт закрыть границы с Рашей?????

НЕт дед.

У Криму були роспородні росфамільні у формі юєй, не українці то і не козаки українські.
Смешко? Слухати? Мені? Смешка слухають недалекі люди, він ніхто і вага його ноль .
 Я питаю чому за крим не воювали люди котрі поїхали на донбас, невже донбас важливіше за крим? Але відповідь знаю і сам, на два фронта ми б втратили більше територій. А смешко, то пусте. ВАга його ноль.
тебе слушать не надо.Ты мовнык, а значит недалекий диванный патриот
   
Уже все
Поздно пить боржом ...уже два заболевших выявили с индийским шпаммом и привезли его с рашки.

кто-то удивлен?
ЗЕ! - это про то, КАК ПРОСРАТЬ ВСЕ полимеры.
но наскирдовать кэша себе на старость
   
Сожалею, что сегодня как медик отказался от прививки файзер...
Сравнивал свою хронику с риском....Это мое право....
Думал в  Украине стабилизация.... А Файзер помогает от этой рашинско-индийской мутации?

нет. к сожалению.
точнее, теоретически должен помогать
но по факту пока шо негативные данные
эта индийско-кацапская коронасрань может поставить планету снова раком.
самое смешное, шо границы с кацапами начали закрывать ПОЗДНО. все
включая прогрессивный Запад

отдельный привет мудакам из УЕФА
имхо, если какая-нибудь из сборных подхватит эту коронасрань в Питере просто потому, шо УЕФА обосралась менять город во время ЧЕ - будет отличный повод весь УЕФАшный кагал скопом отправить в СИЗО.
   
Я имею ввиду и все дыры в границе....
Было бы дешевле  ВСЕ закрыть и с ПЦРами и со всеми  визами....
Лечить дороже будет...
Увидим... надеюсь на лучшее . Проеб правительства - на лице

еще один кейс будет, когда этих ЗЕ!пидаров будем привлекать к ответственности.
   
Какое отношение Президент имеет к медицине?

Может быть просто дать специалистам заниматься своей работой и дать им денег?
Зеленский - мастер по борьбе с ковидом.
Сам сказал.
   
Re: Почему Украина ссыт закрыть границы с Рашей?????

Нельзя закрывать границы

хуйло обидится и наших убьет

Зеленский так говорил, когда его спросили хуйло убийца?

   
тебе слушать не надо.Ты мовнык, а значит недалекий диванный патриот
Е ні. Я місцевий. Мовник кажеш? Мова пече тобі вкраїнська в УКраїні?
 То звикай, росмова буде пекти в УКраїні вас гірше ніж тавро . Всьому свій час.
   
Зеленский - мастер по борьбе с ковидом.
Сам сказал.
ВІн майстер по оплаті росіянам за житло  у Криму на випадок евакуації від гніву українців. Також він майстер у створенні злочинного сіндікату, котрий виводе гроші українців в офшори.
   
І ще, старе росзалежне дурбецало.
 На дивані ти сидиш, тільки диван в Україні, а мрасьсія через паркан. Але тобі тут комфортно, в радянській окупації понахапав від окупанта української нерухомості, на мрасьсії б ти бухарем здох вже давно, правда. Тому хто тут диванний патріот на фоні твоїй росзалежності не питання. на тобі тавро серед нас, з тебе росязик стирчить, а він тут не місцевий.
   
Re: Почему Украина ссыт закрыть границы с Рашей?????

 "Маски" од ковіду допомогають так саме, як маски од бубонної чуми.
 Цікаво, у них це теж було примусово?
   
Почему???.  У нас в Украине некоторая стабилизация настала...
Закрыть границы и точка... ПОЛНОСТЬЮ..
Эта зараза прийдет к нам с Раши, а не с Индии....
Чего то там трусливое правительство наше боится..
ЗАВТРА БУДЕТ ПОЗДНО
потому что мировому еврейству это не нужно
   
Для громадян України, які прибувають  з тимчасово окупованих територій України, з 17 червня скасовано обов‘язкову самоізоляцію та обсервацію,

Джерело: постанова Кабміну від 16 червня 2021 року (№ 611),  Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій
--------
Придурки.
   
Знаю. Крым очень легко было защищать.Коммуникац ии и самая сильная группировка Украины там была. Просто козаченьки бабульки делали.Слушай Смешко. Вверху ссылка. К ним вопросы.
Просто в Криму не було козаченьок, а були такі кацапоязикі як ти.
   
Re: Почему Украина ссыт закрыть границы с Рашей?????

наверное предыдущая "самая патриотичная"™ влада знает ответ, почему нельзя, она ж то 5 лет и не думала закрывать, даже визы не вводила  :idea:
   
Почему Украина ссыт закрыть границы с Рашей?????

Україні  треба закрити кордони з ЄС

Це б дало на багато більше користі

Принаймні, зупинився б потік хламу на безкоштовну утилізацію в Україні, сраного секондхенду, та багатомільярдної контрабанди

   
наверное предыдущая "самая патриотичная"™ влада знает ответ, почему нельзя, она ж то 5 лет и не думала закрывать, даже визы не вводила  :idea:

Раніше було так 
"Державна прикордонна служба України заборонила в'їзд до країни громадянам РФ чоловічої статі віком від 16 до 60 років. Президент України Петро Порошенко хоче посилити вимоги до реєстрації громадян РФ.'
У 2018 році до України не пустили майже 6,5 тисяч росіян
У Держприкордонслужбі повідомили про зростання у 2018 році порівняно з попереднім роком кількості росіян, яким відмовили у в'їзді до України.
------
А потім вибрали зеленського і все.
З росії їдуть в Україну усі, хто хоче.
   
Е ні. Я місцевий. Мовник кажеш? Мова пече тобі вкраїнська в УКраїні?
 То звикай, росмова буде пекти в УКраїні вас гірше ніж тавро . Всьому свій час.
Лошок, успокойся, у бурятов такое же как у тебя будущее. Потому что цивилизация требует технологий, а ты, так же как и буряты к наукам не способны.Те боярышника накатят и великиееее.А такие как ты хитросделанные на суржике свий город пытаются сделать.Уровень один и будущее одно.
   
Просто в Криму не було козаченьок, а були такі кацапоязикі як ти.
хитросделанный мамчуры там были? Бабульки мамчуры после спив получили? А хитросделанное, но дебильное.
   
А потім вибрали зеленського і все
І все...
В кишенях бяк і лесь стало порожньо :lol:
   
І все...
В кишенях бяк і лесь стало порожньо :lol:
Зато ти розбагатів казково, шо, дороги " будуєш" ?
   
Зато ти розбагатів казково, шо, дороги " будуєш" ?
Мені просто стало краще, ніж за часів Петра.
Не плутаються під ногами його безбережні жадібні шістки.
А в іншому все як завжди, корупція непереможна.
Якщо ви думаєте інакше, то ви живете в задзеркаллі.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія