Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

чиї то шапочки ?

Re: чиї то шапочки ?

мене дратує те, як  кацапська сімейка з їх скрєпами, тягне сюди все узьке, а  ви їй підмахуєте

Та да.. " тягне сюди все узьке,"



   
Re: чиї то шапочки ?

Нє мля, натягніть кокошніки та й по всьому

Як було в дитинстві в моїх батьків - дідів - прадідів, і є зараз в українців, не малоросів - прихильники певної політсили звісно,  традиційний одяг називається.
І ви ще будете щось розказувати про Кремль ? Холуї кацапські



Світлана, попуститься та не нервуйте так. :lol:

Краще б трохи погугліли би, якщо дійсно не знаєте.

Це жіночий одяг часів Київської Русі. Так вдягалася княгиня Ольга.

Уважно роздивиться "шапочки" на панянках . Так вдягалися перші леді та княгиня Ольга за часів  Київської Русі. Це візантійська мода, яку копіювали при багатьох дворах Європи того часу.




Ось малюнок того часу :"пахота" - диви, теж у шапочках!



Якщо досі не повірила - ось тобі фрескі з Софії. Їм повіриш, ні?
У всіх дочок Ярослава Мудрого голови покриті, в кого - хустками, а в кого - полотняними літніми шапками, але крой їх однаковий з тими зимовими.




Ось такі ж шапки такої ж форми  вже у чоловіків:



Ось реконструкція по мотивах фресок, дивись на головні убори:



Це, повторюю, до речі, візантійська мода тих часів. :rotate:

А той український костюм, у якому Світлана співала дитиною, з'явився значно пізніше і там вже є вплив тюркської, татарської, польскої та угорської  моди тих часів.

А та "шапочка", яку, схожу за кроєм, носили також і монголи, стала потім прообразом тієї шапки Мономаха, якою так пишається Московія.



По одній з версій, саме Узбек-хан подарував братам Юрію або Івану Каліті. Але росіянам ця версія не подобається і вони офіційною вважають версію, що ту шапку подарував візантійський  імператор Констянтин 9 вже самому Володимиру Мономаху.

Але і в цьому випадку, ніякого "російського походження" тих шапок, як вважає Світлана, немає. Це, повторюю ще раз, візантійська мода, якої притримувалися і знатні люди Київської Русі, і яка потім прижилася і у росіян, але то вже інша історія, бо першість походження - не російське все рівно.

Тому, я думаю, і тих дітей на фото наряджали саме в такі шапочки візантійського крою, бо ж і собор Михайлівський був спершу побудований саме за часів розквіту Київської Русі, а саме в 1108—1113 роках.




Останнє редагування: 24 січня 2019 19:24:33 від шуша
   
Re: чиї то шапочки ?

Думаю, організатори свята добре розуміли, де дітей треба одягати у традиційні українськи костюми, а де - зробити стилізацію під часи Київської Русі, що було доречно, тим більше коло Михайлівського собору, хай і реконструйованого.
   
Re: чиї то шапочки ?

мене дратує те, як  кацапська сімейка з їх скрєпами, тягне сюди все узьке, а  ви їй підмахуєте

Перш ніж писати дурниці про скрєпи та узьке, краще трохи почитати  історію України, та "хто на ком стояв".  B-)
   
Re: чиї то шапочки ?

Альо, сектанти ) вам зовсім очі пальмою позаливалло ? )) хоча після Наріка я вже нічому не дивуюсь )
Князі кажете  :facepalm: 
зараз я вам знайду ваших князів )
а поки що Шуша, розкажіть мені будь ласка, як історик ) хто така взагалі Ольга , де народилася, звідки її в мішку до Києва привезли )) чому вона має бути для нас взірцем і авторитетом ) раз вже зайшла мова  8-)
   
Re: чиї то шапочки ?

Альо, сектанти ) вам зовсім очі пальмою позаливалло ? )) хоча після Наріка я вже нічому не дивуюсь )
Князі кажете  :facepalm: 
зараз я вам знайду ваших князів )
а поки що Шуша, розкажіть мені будь ласка, як історик ) хто така взагалі Ольга , де народилася, звідки її в мішку до Києва привезли )) чому вона має бути для нас взірцем і авторитетом ) раз вже зайшла мова  8-)

Ви взагалі зрозуміли, про що саме я Вам написала?  :laugh:
   
Re: чиї то шапочки ?

Та ну, свіноферма тут відчайдушно кілька днів відмазувала "Наріка", та намагалася всіх переконати що це свій "проукраїнський бандюк, Бога любить, на церкву українську багато коштів (кривавих кхе-кхе) жертвує".
А тут треба якихось дівок у росіянських кокошниках-фофудьях відмазати! Тьху, пльовоє дєло.
Все-таки дуже кортить Підру походити на Хуйло, тільки українського розливу, тобто бути Хуйло-2.
   
Re: чиї то шапочки ?

Та ну, свіноферма тут відчайдушно кілька днів відмазувала "Наріка", та намагалася всіх переконати що це свій "проукраїнський бандюк, Бога любить, на церкву українську багато коштів (кривавих кхе-кхе) жертвує".
А тут треба якихось дівок у росіянських кокошниках-фофудьях відмазати! Тьху, пльовоє дєло.
Все-таки дуже кортить Підру походити на Хуйло, тільки українського розливу, тобто бути Хуйло-2.

По суті є що сказати? До чого ця беззмістовна промова тут?
   
Re: чиї то шапочки ?

Думаю, організатори свята добре розуміли, де дітей треба одягати у традиційні українськи костюми, а де - зробити стилізацію під часи Київської Русі, що було доречно, тим більше коло Михайлівського собору, хай і реконструйованого.

під кацапів вони стилізацію робили, бо вся сімейка кацапи, а гарант молдаван зкацаплений  :(
от тому вся вата цього рига обожнює, а від українського вас верне, хустки вам не такі, очіпки і віночки,  зато чувашо  - кацапські скрєпні шапки, саме те  [KA]  :malyas:

ще рік тому, стояв ржач на весь інтернет, а сьогодні, нас від кацапів вже й не відрізниш , хто как ні хутін Пьотр, скрєпи, попи, ряси

ось тримайте, своїх "князів" і крєатіфщікав


Користувачів інтернету обурило відео, на якому зафіксовано відкриття пам’ятника Покрови Пресвятої Богородиці в Кривому Розі, що супроводжується виступом дівчат у дивному вбранні з кокошниками на голові.

Відповідний ролик розміщений на сторінці bilotserkivskyy у Twitter.

“Ну що, хунтани, пекла пекельного з Кривого Рогу вам у стрічку”, – йдеться в описі ролика.

Варто відзначити, що ролик активно коментують у мережі.

“Я думала, у нас цей дебілізм вже трохи пролікували”, “Воно лікується тільки виродженням… Будемо сподіватися, що поступово всі зіп’ються і перестануть розмножуватися”, “Аніматори з РФ? Кацапщина?”, “Це плагіат”, “Що це було?”, – пишуть в інтернеті.


відео не грузиться, є за посиланням






http://viche1.co.ua/2018/04/09/video-nu-shho-khunt/



Останнє редагування: 24 січня 2019 22:34:29 від SvitLana
   
Re: чиї то шапочки ?

По суті є що сказати? До чого ця беззмістовна промова тут?

ви питання не помітили ? розкажіть мені про Ольгу , ви знаєте, я ні, розкажіть. Де народилася хоча б
   
Re: чиї то шапочки ?

Та ну, свіноферма тут відчайдушно кілька днів відмазувала "Наріка", та намагалася всіх переконати що це свій "проукраїнський бандюк, Бога любить, на церкву українську багато коштів (кривавих кхе-кхе) жертвує".
А тут треба якихось дівок у росіянських кокошниках-фофудьях відмазати! Тьху, пльовоє дєло.
Все-таки дуже кортить Підру походити на Хуйло, тільки українського розливу, тобто бути Хуйло-2.

Почала я гілку якось, старі фотки, архівні, українців, костюми там, відомі люди. Мене викинули в бан , гілку у вільне, зато пральну машину Йожиха на головній тиждень вибирала ))
   
Re: чиї то шапочки ?

 че это юльки истерят?
некоторых аж типае...


   
Re: чиї то шапочки ?

че это юльки истерят?
некоторых аж типае...

ватка як завжди ) з аргументів заходить )) де я тобі Юльок, педрушка ? )
п.с.
Шуша, ви як нагуглите відпишіть, я завтра почитаю )

Останнє редагування: 24 січня 2019 22:37:18 від SvitLana
   
Re: чиї то шапочки ?

Почала я гілку якось, старі фотки, архівні, українців, костюми там, відомі люди. Мене викинули в бан , гілку у вільне, зато пральну машину Йожиха на головній тиждень вибирала ))

Пам'ятаю ту гілку, дуже гарна гілка була.  Хочу зробити гілку, коли буде час, про українські хати, яких майже не залишилося.

Але зараз, Світлана, ви плутаєте одяг саме Київської Русі з російським, що був вже значно пізніше.
   
Re: чиї то шапочки ?

А шо таке ТОМОСУТРА
?

Це схоже оригінальний термін, який придумали прихильники партії другим номером якої де факто уже є прилуцький бандит і палкий прихильник МП і загалом всього московського Валєрка Дубіль.
Як прихильники такої партії можуть ставитися до руху від Москви в будь-якій сфері?
   
Re: чиї то шапочки ?

ватка як завжди ) з аргументів заходить )) де я тобі Юльок, педрушка ? )

які тобі ще аргументи, як ти сама притягла агітку з ЦУГа
якщо тобі головні убори дівчат муляють,то це фото можно було знайти й без цуговських приписок
як і багато іншіх з тієї події
   
Re: чиї то шапочки ?

Боже, як можна з дрібниці роздути таке. SvitLana, що ж Вас так плющить?

І чим Київська Русь завинила?
   
Re: чиї то шапочки ?

Боже, як можна з дрібниці роздути таке. SvitLana, що ж Вас так плющить?

І чим Київська Русь завинила?

SvitLana бенябот, що кажуть те і пише.
   
Re: чиї то шапочки ?

Я просто потішилася, читаючи гілку. Юльки від томосу звиваються, як гадюки і прискають отрутою, прискають.  А  караван  іде.   :rotate:
   
Re: чиї то шапочки ?

після того як як порохоботи в "RUSSIA" прочитали абревіатуру англійської школи, сподіватись на адекватність і не варто зовсім  :laugh:
   
Re: чиї то шапочки ?

після того як як порохоботи в "RUSSIA" прочитали абревіатуру англійської школи, сподіватись на адекватність і не варто зовсім  :laugh:

А до чого тут це?
   
Re: чиї то шапочки ?

які тобі ще аргументи, як ти сама притягла агітку з ЦУГа
якщо тобі головні убори дівчат муляють,то це фото можно було знайти й без цуговських приписок
як і багато іншіх з тієї події
:facepalm:

Спалилась )) я по ватним помийним ямам не шарюсь ) картинка з ФБ. І про вашу цуговську клоаку, я чула в останнє коли бєтономєс її тут рекламував  :)
   
Re: чиї то шапочки ?

Я просто потішилася, читаючи гілку. Юльки від томосу звиваються, як гадюки і прискають отрутою, прискають.  А  караван  іде.   :rotate:

Це ти така гарна ?  :lol:





 :fool:



Цитувати
kulparkiv

SvitLana бенябот, що кажуть те і пише.

а вот і нє падєрьотєсь  :gigi:
   
Re: чиї то шапочки ?

А до чого тут це?


оце



ось до цього





Ви ж сама визнаєте що аналогія прослідковується саме з кацапськими. От в мене й питання, напуркуа така аналогія ? Тим більше є різниця між тими церковними панамками і хутровими шапками кацапів.

П.С. моє питання про Ольгу в силі. Де народилася ? Чия вона ?

П.с.п.с. я не думаю що наші предки порались по хаті і в полі, в тих панамках з занавєсками ))) от не вірю )
   
Re: чиї то шапочки ?

Боже, як можна з дрібниці роздути таке. SvitLana, що ж Вас так плющить?

І чим Київська Русь завинила?

Гілка відкривалась на поржать з кацаської натури правлячої сімейки, аж поки мені не розказали що виявляється наші хустки і очіпки якась муйня, а кацапські скрєпні шапки очєнь даже .
І все це мракобєсіє, дійсно немає ніякого відношення до нас, ні - я - ко - го , крім того що ворог сидить на самому верху і знущається з країни

Ми взагалі язичники були, ними і лишилися, не зважаючи на те, що Вован в крові втопив нічогенько так при хрещенні. Всі обряди, всі оті щедрівочки, колядки, Івана Купала , явно не візантійський вплив )) тепер живіть з цим )

Останнє редагування: 25 січня 2019 12:06:27 від SvitLana
   
Re: чиї то шапочки ?

юлькам пороблено
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія