Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

З січня мережі вимушено ліквідують фопів. Ціни зростуть на 20%

Пояснюю узагальнено.
Простий юзер купує жорево у трьох точках - ринок, магаз великий та магаз маленький.
На ринку  йому продає "тьотя Дуся" майже нелегально.
В великому магазі в чеку "ТОВ "Фуйзнащо"
В маленькому магазі в чеку "ФОП "Залупкін"
Причому шо в усіх трьох випадках ціна +/- однакова.

Ну й уявимо що нещасний ФОП "Залупкін" підняв ціну на 20%,  й шо покупець зробить? - Правильно, пошле його нафуй.
Тому  буде тримати ціну на рівні, або закриється.
Доходчіво, образно. Плюсую.
   
А що там стосовно інших фопів 3 групи, які не торгують, не мають найманих працівників, а всі розрахунки через банк?
   
А що там стосовно інших фопів 3 групи, які не торгують, не мають найманих працівників, а всі розрахунки через банк?
Нічого, все як було. 
Я в своїх фопів з кведів навіть повидаляв роздрібну торгівлю нафуй. Все через банк.
   
Нічого, все як було. 
Я в своїх фопів з кведів навіть повидаляв роздрібну торгівлю нафуй.
Упс. Тре у себе подивись інші кведи, які вбиті в мене, і які я не використовував жодного разу.
Хоча в квартальних звітах вказаний лише один КВЕД.
   
Упс. Тре у себе подивись інші кведи, які вбиті в мене, і які я не використовував жодного разу. Хоча в квартальних звітах вказаний лише один КВЕД.
Ну, якшо нема роздрібної торгівлі, то лишай усяку фуєту в кведах для обналу.
   
Ціни ростуть в усіх й давно.  На окремі товари за рік ціна зросла в 1,5 рази.
Основний драйвер - витрати на зарплату.
Народ вимагає зарплат рівня Польщі або тупо не хоче працювати.
Вчорашній приклад - "Нова пошта" не може  набрати  на склад сраних вантажників на 14 штук гривень в місяць, замість 19 вантажників набрали лише 9,  які змушені їпашити за усіх 19.
Й от типа обурення, мовляв якого фуя вартість доставки НП більше, аніж вартість таких послуг в Раші.  Тим паче шо в Раші фопів давно загеноцидили.
Так отож.

Як казали фіфочки з HR? Ринок праці? так він буває з двох кінців. Вантажнику треба харчуватися і комуналку платити. І він не іпотеку сплачує, і не авто в кредит. Він вижити намагається.
   
:D
Смішно.
ну то давай разом рахувати? тов1 і тов2 імпортують однаковий товар по 100 грн, пдв на митниці 20 грн. (за контрабас пізніше, ок?)
тов1 продає самостійно за 180 грн з пдв. 30 пдв -20 кредиту=10 грн перераховує в бюджет, отримує 180-100-20-10=50 грн
тов2 через свого фопа, 2 група, продає за 170 без пдв. отримує 170-100-20=50 грн
Але всі пукупці в тов2, бо там дешевше на 10 грн.
Тепер схема тов2 не працюватиме, бо рро, ліміти, вся фігня.
На скільки %% здорожчає цей товар?
   
А про какие именно сети идет речь?

Наприклад, МЕТРО: коли я оплачую замовлення, то рахунок виставлений на ФОП, а не на власне МЕТРО

Останнє редагування: 23 листопада 2021 22:04:20 від тыдыщ
   
Наприклад, МЕТРО: коли я оплачую замовлення, то рахунок виставлений на ФОП, а не на власне способу МЕТРО
Я хз, як там вони мінімізували через фопів, але наше метро вже роки 3  за цінами смокче фуйца в місцевих мереж магазів.
А позиціонувалося ж на старті, як неїпаццо доступний опт для тих самих роздрібних фопів. Але ніт.
Це колись був в тому метро аншлаг, зараз таке собі, навіть місць на парковці дофуя.
   
Я хз, як там вони мінімізували через фопів, але наше метро вже роки 3  за цінами смокче фуйца в місцевих мереж магазів.
А позиціонувалося ж на старті, як неїпаццо доступний опт для тих самих роздрібних фопів.

Це колись був в тому метро аншлаг, зараз таке собі, навіть місць на парковці дофуя.

А я оце займаюсь реєстрацією фіскального РРО для свого ФОПу  :facepalm1:
Ще й оренду з НР піднімають майже у два рази.
...Оце й думаю: воно мені треба, отой во бізнес?!  :facepalm1:
   
А я оце займаюсь реєстрацією фіскального РРО для свого ФОПу 
Ще й оренду з НР піднімають майже у два рази.
...Оце й думаю: воно мені треба, отой во бізнес?!
Ну, дивлячись який бізнес.
Вангую що ціна оренди в'їбе по тобі сильніше аніж те РРО.
   
Ну, якшо нема роздрібної торгівлі, то лишай усяку фуєту в кведах для обналу.
)) перевірив.  :gigi:  Нема торгівлі будь якої...  :gigi:  Я готовий до обналу...
   
)) перевірив.    Нема торгівлі будь якої...    Я готовий до обналу...
Якшо нема айтішних  кведів - раджу завести.
   
Якшо нема айтішних  кведів - раджу завести.
Айтішних кведів нема...Скинь бдлск в лічку які вони там...
   
Айтішних кведів нема...Скинь бдлск в лічку які вони там...
Ти ж навче не повний довпойоп. :-o
Розділи 62,63.
   
Ти ж навче не повний довпойоп. :-o
Розділи 62,63.
Так, не повний...Але просто ліньки було ритися...)) Дженькую.
   
пробач, але не вірю

Глянь на сайти роботи. Ворк чи работа уа.
   
податки на шиї манюпаса ростуть (який оплачує ці всі підвищення своїм гаманцем), а податкова база все менша та менша

Блазень просто геноцидить економіку, всадивши українцям на шию фінансових стервятників-соросят.

Останнє редагування: 23 листопада 2021 22:54:47 від DeL1T
   
Глянь на сайти роботи. Ворк чи работа уа.

це не показник
по цим сайтам айтішникі 500 баксів заробляють  :laugh:

Ну не може отримувати головний інженер не якогось свічного заводику, а фармкомпанії, таку смішну суму
Офіційна ставка - можливо. Але не фактичні виплати

   
ну то давай разом рахувати? тов1 і тов2 імпортують однаковий товар по 100 грн, пдв на митниці 20 грн. (за контрабас пізніше, ок?)
тов1 продає самостійно за 180 грн з пдв. 30 пдв -20 кредиту=10 грн перераховує в бюджет, отримує 180-100-20-10=50 грн
тов2 через свого фопа, 2 група, продає за 170 без пдв. отримує 170-100-20=50 грн
Але всі пукупці в тов2, бо там дешевше на 10 грн.
Тепер схема тов2 не працюватиме, бо рро, ліміти, вся фігня.
На скільки %% здорожчає цей товар?

Ніх.
Ти взагалі не в темі друг Гетьманцева.
   
це не показник
по цим сайтам айтішникі 500 баксів заробляють  :laugh:

Ну не може отримувати головний інженер не якогось свічного заводику, а фармкомпанії, таку смішну суму
Офіційна ставка - можливо. Але не фактичні виплати

Артеріум. Львів.
15 тищ.
Вже лругий рік посада вакантна.
Таке життя :)
   
Ніх.
Ти взагалі не в темі друг Гетьманцева.
все з тобою зрозуміло...
   
це не показник
по цим сайтам айтішникі 500 баксів заробляють  :laugh:

Ну не може отримувати головний інженер не якогось свічного заводику, а фармкомпанії, таку смішну суму
Офіційна ставка - можливо. Але не фактичні виплати
айтішніків дуже багато розвелось

дійсно великі зарплати мають одиниці, як правило лідери колективу і хто підсасує біля них.

а в колективі можуть бути і 300-400$ зп. ну середня по українській лікарні нехай $1-1.500 тис
   
Пояснюю узагальнено.
Простий юзер купує жорево у трьох точках - ринок, магаз великий та магаз маленький.
На ринку  йому продає "тьотя Дуся" майже нелегально.
В великому магазі в чеку "ТОВ "Фуйзнащо"
В маленькому магазі в чеку "ФОП "Залупкін"
Причому шо в усіх трьох випадках ціна +/- однакова.

Ну й уявимо що нещасний ФОП "Залупкін" підняв ціну на 20%,  й шо покупець зробить? - Правильно, пошле його нафуй.
Тому  буде тримати ціну на рівні, або закриється.

Все так, але при одній тій самій +- ціні, хто наразі більше податків сплачує?
   
Артеріум. Львів.
15 тищ.
Вже лругий рік посада вакантна.
Таке життя :)

жлобитися не треба, то й посада не буде вакантною
ну невже фармкомпанія не здатна нормально платить навіть не звичайним робітникам, а тим, від кого залежить ця компанія?
   
айтішніків дуже багато розвелось

дійсно великі зарплати мають одиниці, як правило лідери колективу і хто підсасує біля них.

а в колективі можуть бути і 300-400$ зп. ну середня по українській лікарні нехай $1-1.500 тис

300-400 баксів то не айтішнік. Й навіть не куколка айтішника. То хробачок, якому ще рости й рости
Тобто "енікейщик", який нормально нічого не вміє, крім скачати образ вінди та розвернути на персоналці
Джуни стартують від 800, з мінімальним досвідом (але да, хоч якись досвід треба, й тут велика проблема для тих, хто хоче встряти в тему)

Айтішників катастрофічно не вистачає. Розвелось не айтішників - розвелось шпани, яка нічого не вміє, але хоче багато грошей
   
Зрада йопт.

2020
Фінансові результати
АТБ маркет
Товарообіг 149,8млрд євро
Пдв
Податкові обов'язки 23,9млрд
Податковий кредит 15,1 млрд
Сплачено ПДВ 8,86 млрд

Цифри по пдв  в них +/- б'ються на весь товарообіг мережі.
На всі 150 ярдів
АТБ займає 11те місце в Уа по сплаченому ПДВ
І йде за енергоатомом

Мережі національного рівня юзають фопи на зменшення єсв
Тобто мінімізують витрати на лінійний персонал маркетів.
Прямим чином зміни фоп законодавства на націнку мережі рівня атб не вплине
....
Для магазинчика чи "мережі"  в десяток  магазів регіонального рівня якщо зміна і вплине на ціни  то дніпропетровські без проблем заберуть ті обороти.
Костельман в медіум і преміум форматі
Буткевич з діскаунтерському

Слабі мілкі "мережі" мають здохнути як не  прикро





   
Ще одна ци від АТБ

За підсумковими результатами роботи у 2020 році група компаній «АТБ» оновила власний рекорд зі сплати податків і зборів до бюджетів різних рівнів, досягнувши позначки у 15,8 млрд грн,

Норм вони платять
   
300-400 баксів то не айтішнік. Й навіть не куколка айтішника. То хробачок, якому ще рости й рости
Тобто "енікейщик", який нормально нічого не вміє, крім скачати образ вінди та розвернути на персоналці
Джуни стартують від 800, з мінімальним досвідом (але да, хоч якись досвід треба, й тут велика проблема для тих, хто хоче встряти в тему)

Айтішників катастрофічно не вистачає. Розвелось не айтішників - розвелось шпани, яка нічого не вміє, але хоче багато грошей
прикол в тому, що все більше контор зкидує на джунів основну роботу, а самі спілкуються з інвесторами та ходять на конференції. це і є тімлідінг.

джунів в офісі - може бути 50% колективу.

Останнє редагування: 23 листопада 2021 23:36:22 від DeL1T
   
Ще одна ци від АТБ

За підсумковими результатами роботи у 2020 році група компаній «АТБ» оновила власний рекорд зі сплати податків і зборів до бюджетів різних рівнів, досягнувши позначки у 15,8 млрд грн,
Норм вони платять

ще раз кажу, платить український манюпас, що тариться в тих АТБ

коли пенс радіє що збиратимуть більше податків - хай не забуває що в кінці оплатить він (споживач)
   
Ще одна ци від АТБ

За підсумковими результатами роботи у 2020 році група компаній «АТБ» оновила власний рекорд зі сплати податків і зборів до бюджетів різних рівнів, досягнувши позначки у 15,8 млрд грн,
Норм вони платять

Якщо порівнювати АТБ і якогось фопа, що перепродає овочі-фрукти, то державі від того фопа по податках користі майже 0. А якщо якісь торгують взагалі вчорну?
   
Слабі мілкі "мережі" мають здохнути як не  прикро
цього не можна допускать
великі корпорації - то є зло
монополізація ринку ніколи до добра не доводила
навіть "умовна монополізація", коли дві-три компанії отримують понад 90% ринку, це завше закінчується картельною змовою
   
цього не можна допускать
великі корпорації - то є зло
монополізація ринку ніколи до добра не доводила
навіть "умовна монополізація", коли дві-три компанії отримують понад 90% ринку, це завше закінчується картельною змовою

Монополісти ефективніше організовують працю. Та ж Німеччина могутня завдяки автобудівникам, а тепер уявіть, якби мерседеси збирали якісь фопи і кожен по своєму у власному дворі.
   
цього не можна допускать
великі корпорації - то є зло
монополізація ринку ніколи до добра не доводила
навіть "умовна монополізація", коли дві-три компанії отримують понад 90% ринку, це завше закінчується картельною змовою

Lidl зайде, порядок наведе.
   
Монополісти ефективніше організовують працю. Та ж Німеччина могутня завдяки автобудівникам, а тепер уявіть, якби мерседеси збирали якісь фопи і кожен по своєму у власному дворі.

не монополісти, а великі підприємства. Це дещо інше
Ну й, раз про автівки розмова, згадай, як починався Форд. ФОП у чистому вигляді!
Також щодо ефективності великих компаній є певні сумніви. Пам'ятаєш, чий то винахід "компутерна миша"? Як вони просрали один з найзначніших винаходів за історію компьютерної техніки?
А думка IBM щодо персональних комп'ютерів? Просрать найвизначніший винахід, можна сказать намбер ван, це треба вміти!

Тому дрібні стартапи не просто мають право на існування - вони повинні існувати, й бажано у великій кількості. Так, "вистрілює" дай боже один з десяти стартапів (виходить хоча б на самоокупність)
Значне щось придумують взагалі одиниці, але саме ці одиниці "відбивають" усі втрати від інших (у сенсі прогресу, звичайно й користі для людства)
   
Lidl зайде, порядок наведе.

здохне той лідл в нас, не витримає конкуренції
   
Я не проти стартапів, сьогодні, доречі, знімав один, український, цікавий. Але роздрібна торгівля вчорну і стартапи, то два паралельні Всесвіти.
   
Я не проти стартапів, сьогодні, доречі, знімав один, український, цікавий. Але роздрібна торгівля вчорну і стартапи, то два паралельні Всесвіти.

ну ти ж розумієш, що в нас разом з водою виплеснуть й дитину
як "давіть ФОП" - так давіть усєх будуть (ну, хто не "занесе" достатньо)
а чи там стартап з інвестиціями чи реалізація контрабасу - то пофіг

До речі, через ФОПів гонять або контрабас або "лівак" з заводів
Тож все просто - контрабасом має займатися митниця. У сенсі не брати хабарі, щоб "закрити очі", а реально займатися вирішенням проблеми. Тоді цитрусу та розетці не буде сенсу працювать через фопів, бо ПДВ все одно має сплатить. Ліваком з заводів має займатися податкова. А те, що якись фоп "прокрутить" пару тон городини за сезон втиху, так сам жеж казав (якщо я з ким тебе не сплутав), податків з того фопа мізер, й витрати на контроль будуть значно більші, ніж отримані податки.

   
Хто куди ліквідує?  :lol:
Мінімізатори вже перевели своїх фопів на РРО.
не... Еще не перевели
   
А я оце займаюсь реєстрацією фіскального РРО для свого ФОПу  :facepalm1:
Ще й оренду з НР піднімають майже у два рази.
...Оце й думаю: воно мені треба, отой во бізнес?!  :facepalm1:
у тебя аренда... Сочувствую...
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія