Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

;o пхоже на мародерство

Re:  ;o пхоже на мародерство

Это да
Надеюсь сразу после бриллиантовых займутся серверными
Не согласен. Вначале - серверные мародеры
   
Re:  ;o пхоже на мародерство

Не так. Для цього пишеться заява і складається договір на оренду майна на оплатній чи безоплатній основі.

Не треба вигадувати зайве. Це можливо для звичайної юридичної особи, для держустанови все значно складніше.
Це не прохідний двір.
   
Re:  ;o пхоже на мародерство

Класс! Порох молодец! Уважаю. Это напоминает Поживанова - он в Мариуполе в конце 90х на мэра баллотировался. Чтобы электорат привлечь, объявил, что в Мариуполе площадку развлечений делает. Когда не прошел - уехал в Киев и все с собой забрал (подробней об этом проходямимо может рассказать). Но еще веселей бы было, чтобы против Пороха дело по статье о краже возбудили). Представляю - слушается в районном суде Киева дело по обвинению Порошенко П.А. по статье 185 ч 2 КК Украины)
   
Re:  ;o пхоже на мародерство

це бездоганний клептоман. Він прибрав майже усі стратегічні галузі у України, але не погидував прибрати собі навіть серваки з цвк. Він в якомусь сенсі довершена істота. Божевільна, так, але з незламним непереборним ядром.
Я ж кажу, людей з такою жагою до грошей звичайно вивчають в медичній лаботарії, для дослыдницької діяльності.
   
Re:  ;o пхоже на мародерство

Не заметил шо ваши уже отступили на позицию - "брали в аренду", а ты все еще вопишь - "каселек, каселек, какой каселек!" :gigi:

Так кто обнаружил пропажу? Почему неделю ее не фиксировали АПшники?
Что за бардак?
   
Re:  ;o пхоже на мародерство

Кретины , просто кретины. Если я на рабочем месте испольщую свой ноут, то увольняясь я должен его оставить?  Призыв думать был бесполезен.  Там бетон , а не мозги.
   
Re:  ;o пхоже на мародерство

Панове, там є перелік інвентаризації. Всі предмети, що на балансі - в тому переліку. Все, чого немає в тому переліку - його не існує, його ніхто не може "вкрасти" і так далі. Неможливо вкрасти те, чого немає - за паперами  :weep: Все що купувалося за державні кошти, є в тому переліку інентаризації. Що офіційно дарувалося і є дарчі - теж є в переліку. Що просто приватне "занеслося" - ті предмети не існують. б***ь, невже з вас ніхто ніколи не працював в держорганах?  :weep:

Смотри, я тебе обьясню механизм .

Если, как сказал Шимкив, они все получили от разных госорганов, то это уже использованное оборудование. Крупные закупки оборудования в последний раз в указанных органах были в 12-13 годах. Срок амортизации всего этого добра - 5-7 лет в зависимости от кода оборудования . Оно уже самортизировано, следовательно может быть списано. При списании с госоргана оборудование должно быть передано в специализированную утилизационную фирму, выбраную по тендеру предварительно. Комиссия по списанию - собирается, по актам подготовленым бухами - списывает, потом компбезпека ДОЛЖНА всячески порушить инфу на носителях, а уж потом это добро может быть передано. Так оно работает.

Что мешало пецьке все тупо списать (техника-то старая) и спиздить ? А ничего . Да, оно было на учете. но списалось. Потому что самортизировано, а вся амортизированная техника в течении 1-2 лет после настання момента амортизации должна списываться с баланса госструктуры (срок зависит от конкрктеной структуры).
   
Re:  ;o пхоже на мародерство

Я ж кажу, людей з такою жагою до грошей звичайно вивчають в медичній лаботарії, для дослыдницької діяльності.

У вас ус отклеился
   
Re:  ;o пхоже на мародерство

Потрошки.вы действительно не хотите понять,что воровским способом из АП ВЫНЕСЕНЫ ГОССЕКРЕТЫ на винчестерах серверов???
 Которые ни в коем случае никак не могут быть частной собственностью Порошенко???
 Вы оправдываете ГОСУДАРСТВЕННОЕ ПРЕСТУПЛЕНИЕ!!!
   
Re:  ;o пхоже на мародерство

Кретины , просто кретины. Если я на рабочем месте испольщую свой ноут, то увольняясь я должен его оставить?  Призыв думать был бесполезен.  Там бетон , а не мозги.
Свій ноут можеш використовувати, хоча будеш довго доводити "летучці СБУ" що це саме твій ноут.
Можуть навіть пальці у двері вставити щоб ти більше говорив.
Але інформація на твоєму власному компі, якщо вона належить проекту - не твоя інформація, якщо ти підписував NDA, звичайно.
   
Re:  ;o пхоже на мародерство

Потрошки.вы действительно не хотите понять,что воровским способом из АП ВЫНЕСЕНЫ ГОССЕКРЕТЫ на винчестерах серверов???
 Которые ни в коем случае никак не могут быть частной собственностью Порошенко???
 Вы оправдываете ГОСУДАРСТВЕННОЕ ПРЕСТУПЛЕНИЕ!!!

Если вынесли госсекреты значит завтра  или послезавтра виновные будут названы и наказаны
   
Re:  ;o пхоже на мародерство

Ребята, если петька предварительно все списал - то до него не доипуцца, там будет все по закону.
Но судя по бегающим глазкам петушатни и взвизгам петемакак - там не заморачивались и тупо п***а. Что есть хорошо. Будет повод взять за яйца.
   
Re:  ;o пхоже на мародерство

Кретины , просто кретины. Если я на рабочем месте испольщую свой ноут, то увольняясь я должен его оставить?  Призыв думать был бесполезен.  Там бетон , а не мозги.

приходить на фірму перевірка на лізензійність софту, а у тебе на півмільйона контрафакту на ноуті.
   
Re:  ;o пхоже на мародерство

приходить на фірму перевірка на лізензійність софту, а у тебе на півмільйона контрафакту на ноуті.
пістіт Діма Воробйов, очікуванно пістіт.
Якщо власний ноут використовуєш в розробці - повинні бути чіткі параметри використання, щоб інтелектуальна власність замовника "не утікала" наліво конкурентам
   
Re:  ;o пхоже на мародерство

Це реально жопа!  :facepalm:

Там були не державні секрети, а СЕКРЕТИ ПОРОШЕНКА  :laugh:

Тому він їх і не хоче нікому показувать. Мало лі шо там за договорняки на тих серверах!  :rotate:
   
Re:  ;o пхоже на мародерство

Потрошки.вы действительно не хотите понять,что воровским способом из АП ВЫНЕСЕНЫ ГОССЕКРЕТЫ на винчестерах серверов???
 Которые ни в коем случае никак не могут быть частной собственностью Порошенко???
 Вы оправдываете ГОСУДАРСТВЕННОЕ ПРЕСТУПЛЕНИЕ!!!
Вы не поняли. У меня вопрос такой.
О пропаже  в АП заявляет на Ютьюбе глава РНБО. Назначенный сегодня.
В ап уже 8 дней новая власть.
Что там за бардак?
И третий раз пишу - немедленно следствие. А не ролики в соцсетях
   
Re:  ;o пхоже на мародерство

Розумієш, коли у людини таке вдома висить - його треба санітарам перевіряти не предмет "психічного здоров'я".

Таку маячню мені навіть не насниться вдома повісити, але це все одно не стосується теми топіку. Щоб не намагалися політичні пiдaрaси втерти про мародерство, жадібність Пороха та таке інше - все це пусте, відповідь має дати слідство і зацікавлений в цьому перш за все має бути Зеленський. Він вже не ніхто, а Президент України і подія ця сталася в АП, так що йому всі карти в руки. Просто так звинувачувати когось абстрактного не вийде, має бути конкретна людина і конкретне звинувачення, згідно до чинного законодавства.
   
Re:  ;o пхоже на мародерство

Копейка рубль бережет. Именно так и делаются капиталы) Петр Алексеевич - молодец!  :super:  :peremoga:
   
Re:  ;o пхоже на мародерство

Там були не державні секрети, а СЕКРЕТИ ПОРОШЕНКА  :laugh:

Тому він їх і не хоче нікому показувать. Мало лі шо там за договорняки на тих серверах!  :rotate:
"цікавинки" про Мінські Домовленності?
"договірна війна"?
   
Re:  ;o пхоже на мародерство
LAR

Пискун напомнил,  что Порох ещё и противоракетную  установку для Киева купил.... ,  предлагает проверить на месте она или нет..... а,  то ему уже страшно  :gigi:
   
Re:  ;o пхоже на мародерство

Пискун напомнил,  что Порох ещё и противоракетную  установку для Киева купил.... ,  предлагает проверить на месте она или нет..... а,  то ему уже страшно  :gigi:
Ще гвинтівки для спецназу.
Мабуть вже все, "йок" позабирали.
Бо то був "демо-режим" від Підра.
   
Re:  ;o пхоже на мародерство

+=========================================================+
Секретна інфа на тих компах - це теж власність потроха?

Вони ніяк не збагнуть на дуже прості речі. Не може бути в держустанові ніяких приватних серверів.
Все що туди потрапляє, як мінімум в цю ж мить стає власністю установи. Охорона просто не дасть
нічого виносити. Якщо це інакше, це безлад, за наявності якого про держтаємниці навіть казати
сенсу не має. І в цього явища завжди є прізвища які повинні нести відповідальність.
   
Re:  ;o пхоже на мародерство

Петька "Монитор"  :facepalm1:
   
Re:  ;o пхоже на мародерство

В новый офис БПП эти мониторы установить можно.
   
Re:  ;o пхоже на мародерство

прихильники певної політсили, все дуже просто. Зберить гроші та перерахуйте клоуну, щоб він купив на народні кошти
   
Re:  ;o пхоже на мародерство

Кретины , просто кретины. Если я на рабочем месте испольщую свой ноут, то увольняясь я должен его оставить?  Призыв думать был бесполезен.  Там бетон , а не мозги.

Госорган - это не фирма. В серьезных организациях тебе выдают ноут для работы, а если ты хочешь принести свой - ты обязан сдать его спецам службы защиты информации на предмет проверки и установки софта+их, как правило включают в корпоративное АД с заездом кучи политик безпеки, котрые покорежат у тебя все. Впрочем оно и правильно, потому как на работе нужно работать , а дома - кино дывыцця.
   
Re:  ;o пхоже на мародерство

Вони ніяк не збагнуть на дуже прості речі. Не може бути в держустанові ніяких приватних серверів.
Все що туди потрапляє, як мінімум в цю ж мить стає власністю установи. Охорона просто не дасть
нічого виносити. Якщо це інакше, це безлад, за наявності якого про держтаємниці навіть казати
сенсу не має. І в цього явища завжди є прізвища які повинні нести відповідальність.

Ну вот и спросим в зе и данелюка о ответственных и их наказании
   
Re:  ;o пхоже на мародерство

Кретины , просто кретины. Если я на рабочем месте испольщую свой ноут, то увольняясь я должен его оставить?  Призыв думать был бесполезен.  Там бетон , а не мозги.
Если  на винчестере твоего  ноута имеются секреты фирмы,ты  обязан сначала сам удалить конфиденциальную  информацию.а потом представитель фирмы убедиться в её отсутствии и провести соответствующее дополнительное уничтожение следов этой информации.
А потом ты можешь забрать свой девайс.
   
Re:  ;o пхоже на мародерство

то не державна власність.
а на приватну зазіхає якрз оте бидло, про яке ти згадав.
Ти, порохоботе, поясни що в АП робила приватна власність і як вона туди потрапила, особливо сервери та інша записуюча апаратура?
Ти взагалі розумієш що ти верзеш у виправдання?
   
Re:  ;o пхоже на мародерство

А де пруфы що там была информация?
+=======================================+
А нахрєна компи без інфи. Можна їх і не купувати...
   
Re:  ;o пхоже на мародерство

Потрошки.вы действительно не хотите понять,что воровским способом из АП ВЫНЕСЕНЫ ГОССЕКРЕТЫ на винчестерах серверов???
 Которые ни в коем случае никак не могут быть частной собственностью Порошенко???
 Вы оправдываете ГОСУДАРСТВЕННОЕ ПРЕСТУПЛЕНИЕ!!!

А ви не хочете зрозуміти, що всі ці речі регламентуються? Чинним законодавством? І що все могло бути згідно нього зроблено? І що якщо є якісь зловживання згідно з законодавством, треба порушувати кримінальні справи. А якщо немає - то просто не пистіти в ютубиках? Тому що можуть бути порушені кримінальні справи за наклеп?
   
Re:  ;o пхоже на мародерство

Ти, порохоботе, поясни що в АП робила приватна власність і як вона туди потрапила, особливо сервери та інша записуюча апаратура?
Ти взагалі розумієш що ти верзеш у виправдання?

Ляшко принес
   
Re:  ;o пхоже на мародерство

при постановці на облік новопридбаного або переданого майна бардака вистачає

Якщо Петро Олексійович на цьому замутив гешефт і хотів спистити отримані АП від інших державних органів цінності, це буде класично схоже на вчинок Шури Балаганова


клептоманія просто так не відпускає своїх жертв
   
Re:  ;o пхоже на мародерство

Госорган - это не фирма. В серьезных организациях тебе выдают ноут для работы, а если ты хочешь принести свой - ты обязан сдать его спецам службы защиты информации на предмет проверки и установки софта+их, как правило включают в корпоративное АД с заездом кучи политик безпеки, котрые покорежат у тебя все. Впрочем оно и правильно, потому как на работе нужно работать , а дома - кино дывыцця.

Тобто ми вже приходимо до думки, що було порушене законодавство щодо секретної інформації? Питання про "крадіжки серверів" уже закрили? Як бачимо, ви уже спокійно рухаєтеся в напрямку до одужання  :weep:
   
Re:  ;o пхоже на мародерство

Вони ніяк не збагнуть на дуже прості речі. Не може бути в держустанові ніяких приватних серверів.
Все що туди потрапляє, як мінімум в цю ж мить стає власністю установи. Охорона просто не дасть
нічого виносити. Якщо це інакше, це безлад, за наявності якого про держтаємниці навіть казати
сенсу не має. І в цього явища завжди є прізвища які повинні нести відповідальність.

Так там і охорона ще та була. Гелетей широко відомий кадр
   
Re:  ;o пхоже на мародерство

Дуже смiшно розпердiлися зєлєботи, що самi й ломаного шеляга нiнащо не дали, вiд податкiв бiгають, як чорт вiд ладана, а благодiйникiв зневажають, вважаючи їх лохами.
Як то кажуть - чия би корова мичала, а зєлєботкина би мовчала. "Жертводавцi" за чужий кошт знайшлися  :lol:  У бєнi попросiть, вiн вам на бiднiсть юзанi секондхенд монiтори подасть  :fuck:

Останнє редагування: 28 травня 2019 23:06:06 від Oвид
   
Re:  ;o пхоже на мародерство

Ти, порохоботе, поясни що в АП робила приватна власність і як вона туди потрапила, особливо сервери та інша записуюча апаратура?
Ти взагалі розумієш що ти верзеш у виправдання?
При Порошенко что хочешь могло быть. Как работники АП не могли 8 дней обнаружить отсутствие серверов и мониторов?
Что за бардак?
   
Re:  ;o пхоже на мародерство

Кретины , просто кретины. Если я на рабочем месте испольщую свой ноут, то увольняясь я должен его оставить?  Призыв думать был бесполезен.  Там бетон , а не мозги.

Что ты несешь,дегенерат?Не сравнивай свое протирание штанов в офисе за 300 баксов,с работо с гостайной.Хотя кому я это объясняю? Сливки б***ь общества ...умственноотсталы х
   
Re:  ;o пхоже на мародерство

Ти, порохоботе, поясни що в АП робила приватна власність і як вона туди потрапила, особливо сервери та інша записуюча апаратура?
Ти взагалі розумієш що ти верзеш у виправдання?
Та успокойся, оно тупо визжит, потому что должно хоть как-то сраку пецьке прикрыть.
Вон дали выше ж ссылку - Шимкив сказал, что там все добро или с НБУ или с Укртелекома передано. Не было там ничего прыватного
   
Re:  ;o пхоже на мародерство

Кретины , просто кретины. Если я на рабочем месте испольщую свой ноут, то увольняясь я должен его оставить?  Призыв думать был бесполезен.  Там бетон , а не мозги.

Свій ноутбук ? В режимній установі найвищого рівня ? Дімка, ти просто ідіот чи тобі немає навіть 10 років ?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія