Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Все менше охочих повертатись

Re: Все менше охочих повертатись

Кацапам ти тільки можеш показати свою сраку - ти ж саме так інтегрувався в американське суспільство? Через жидівську діаспору  з кацапстану?

Опять мимо. :)
   
Re: Все менше охочих повертатись
Ale

Не, я городской житель. :)
З яких це пір 80 км від міста стало городом?
Шизофреніки в роду все ж були?)
   
Re: Все менше охочих повертатись
Ale

Опять мимо. :)
Думаю все ж попав)
   
Re: Все менше охочих повертатись

З яких це пір 80 км від міста стало городом?
Шизофреніки в роду все ж були?)

У кого? :)
   
Re: Все менше охочих повертатись

З яких це пір 80 км від міста стало городом?
Шизофреніки в роду все ж були?)

Не гОрод, а горОд)
   
Re: Все менше охочих повертатись

Думаю все ж попав)

Ты думать не умеешь. :)
   
Re: Все менше охочих повертатись
PAL

Какой факт? Есть факт объявления Украиной кого-то кем-то. :)

OMG
Конституція СРСР. Статті 70 та 72.
На базі цих статей й прийняті відповідні рішення
   
Re: Все менше охочих повертатись

Булькіну цеглу рашисти обстрілюють ракетами, а він сциться навіть на тиждень приїхати до України. Не хоче ухилянт перевіряти як його  зняли з обліку  :K

Останнє редагування: 28 березня 2024 22:03:29 від Alezka
   
Re: Все менше охочих повертатись

OMG
Конституція СРСР. Статті 70 та 72.
На базі цих статей й прийняті відповідні рішення

Прекрасно. Украина - правонаследница СССР, не? И долги совка тоже выплатила? :)
   
Re: Все менше охочих повертатись

Булькіну цеглу рашисти обстрілюють ракетами, а він сциться навіть приїхати до України

А твою типа нет… в моей беженцы живут, а как ты помогаешь беженцам, хэрой? :)
   
Re: Все менше охочих повертатись

Булька у мене вже в ігнорі, але як не подивитись на колективну порку ухилянта  :punish:
   
Re: Все менше охочих повертатись

По-перше, Булька дефакто не втратив громадянство.

Воно в нього залишилося і для держави Україна він продовжує бути громадянином України, так само як для держави США - громадянином США.

Але це нерелевантно, тому що не має практичного значення.

Булька та інші емігранти, що мають іноземне громадянство чи статус постійного жителя за межами України, платять податки там, де живуть постійно.

Нема ніякого механізму, за яким держава Україна може "видряпати" їх з країн їх постійного проживання і забрати їх в ЗСУ.

Єдиний варіант - якщо вони приїдуть в Україну за українським паспортом.

Тому багато емігрантів просто не сунуть носа в Україну після початку повномасштабного вторгнення.

І тому деякі дописувачі в цій та інших темах биренько звинтили з України після початку повномасштабного вторгнення, маючи статус деінде. Тому що жили в Україні як українські громадяни і знали, що в окопи заберуть рано чи пізно.
   
Re: Все менше охочих повертатись

Булька у мене вже в ігнорі, але як не подивитись на колективну порку ухилянта  :punish:

Ото не п***а. :)
   
Re: Все менше охочих повертатись
PAL

Прекрасно. Украина - правонаследница СССР, не? И долги совка тоже выплатила? :)

Ні, Україна не є правонаступницею. Це проголосили кацапи. Й забрали собі як активи так й пасиви СРСР
Але є ще Конституція УРСР.
Зі статтею 17. Де все чітко визначено - в УРСР проживають громадяни УРСР.

Й увесь РОЗДІЛ VIII присвячений правам та обов'язкам.... громадян УРСР! Сюпрааайз!
   
Re: Все менше охочих повертатись

По-перше, Булька дефакто не втратив громадянство.


Пардон, умну его и не было никогда, только штамп в паспорте СССР. :)
   
Re: Все менше охочих повертатись

Ні, Україна не є правонаступницею. Це проголосили кацапи. Й забрали собі як активи так й пасиви СРСР
Але є ще Конституція УРСР.
Зі статтею 17. Де все чітко визначено - в УРСР проживають громадяни УРСР.

Й увесь РОЗДІЛ VIII присвячений правам та обов'язкам.... громадян УРСР! Сюпрааайз!

Каким это документом свидетельствовало гражданство УССР? :)
   
Re: Все менше охочих повертатись

Чекаємо на бульку у Києві у цьому році. Приїде - значить не ховається від військкомату. Ні - то є булька ухилянт  :snoozer1:
   
Re: Все менше охочих повертатись

Привіт сова)
Знову пігулки не пьєш?)
Дядя доктор буде ругать і можливо дасть по сраці)
Чи ти саме цього добиваєшся?)

Я не вступаю в дискусії з бомжатиною.

Просто скажу тим, хто бажає принизитися до acknowledgement цієї істоти - у нас тут мемчик класний є.

Юзайте на здоров"я  :lol:.

   
Re: Все менше охочих повертатись

Чекаємо на бульку у Києві у цьому року. Приїде - значить не ховається від військкомату. Ні - то є булька ухилянт  :snoozer1:

В цьому році правильно писать. И только по истечении твоей липовой брони. :)
   
Re: Все менше охочих повертатись
Ale

У кого? :)
У тебе звісно - не я ж сиджу з паспортом СРСР десь в американських єбенях)
   
Re: Все менше охочих повертатись

Зараз ми вже розуміємо що булька на отримав паспорта громадянина України. Навіть не питаю чому. І як він купував свою цеглу у 201хх по паспорту СРСР.

Тобто ця мразина, маючи бізнес в Україні вже тоді ховалася від держави Україна
   
Re: Все менше охочих повертатись
Ale

Каким это документом свидетельствовало гражданство УССР? :)
А яким документом свідєтєдьствовало громадянство СРСР у селян до 60-х років - паспорти не всім давали)
   
Re: Все менше охочих повертатись

І ця мразина дуже сциться приїхати до України. Бо розуміє що його пістешь про зняття з обліку тут не прокатить

Чому мразина? Я вже пояснила, що жоден офіційний емігрант, який формально емігрував до початку повномасштабного вторгнення, не буде і не зобов"язаний за вас воювати. Він не живе в Україні,  не платить там податки і нічого не зобов"язаний цій країні. Наявність українського громадянства нерелевантна - це нічого не означає.

І ви з цим нічого не зробите.

А ось ті, що звалили після повномасштабки - це інше питання.

Для початку поверніть синів Порошенка, Авакова, Данілова і всієї української "іліти", яка роками пила кров з України, а коли push came to shove, спєрлаляла, кинувши в окопи простих людей.

По деяких селах вже і чоловіків не залишилось.

Думаєте, чого тут the likes of Але щовечора перетворюють цю онлайн-спільноту в п"яну помийку?

Тому що заливають водярою за 100 баксів за пляшку липкий страх смерті, чудово знаючи, що the likes of Trololo чи американські піхотинці за вас воювати не приїдуть.

Доведеться самому з лопатами (бо лендліз вам був невигідний!) валити на кацапські кулі (tu).
   
Re: Все менше охочих повертатись
Ale

Зараз ми вже розуміємо що булька на отримав паспорта громадянина України. Навіть не задаю питання чому. І як він купував свою цеглу у 201хх по паспорту СРСР.

Тобто ця мразина, маючи бізнес в Україні вже тоді ховалася від держави Україна
Чому чому)
Тому що він совковий хуєсос - ось чому)
Все-таки добре що жиди коли масово виїжджали тягнули з собою такий непотріб як трололо - жаль що не всіх)
   
Re: Все менше охочих повертатись
den

Україна - прпаонаступник тУРСР
УРСР є засновником ООН між іншим 
Мало своє МЗС
П.с.
А також наступником  міжнародних угод СРСР  здається

   
Re: Все менше охочих повертатись

Яка вата повинна бути у голові, щоб не обміняти паспорт СРСР на паспорт України до 2022 року?
   
Re: Все менше охочих повертатись
Ale

Чому мразина? Я вже пояснила, що жоден офіційний емігрант, який формально емігрував до початку повномасштабного вторгнення, не буде і не зобов"язаний за вас воювати. Він не живе в Україні,  не платить там податки і нічого не зобов"язаний цій країні. Наявність українського громадянства нерелевантна - це нічого не означає.

І ви з цим нічого не зробите.

А ось ті, що звалили після повномасштабки - це інше питання.

Для початку поверніть синів Порошенка, Авакова, Данілова і всієї української "іліти", яка роками пила кров з України, а коли push came to shove, спєрлаляла, кинувши в окопи простих людей.

По деяких селах вже і чоловіків не залишилось.

Думаєте, чого тут the likes of Але щовечора перетворюють цю онлайн-спільноту в п"яну помийку?

Тому що заливають водярою за 100 баксів за пляшку липкий страх смерті, чудово знаючи, що the likes of Trololo чи американські піхотинці за вас воювати не приїдуть.

Доведеться самому з лопатами (бо лендліз вам був невигідний!) валити на кацапські кулі (tu).
Хуєсоска ти наша Луцька, все ти про Україну знаєш)
В тебе щас яка фаза - манії чи депресухи?)
   
Re: Все менше охочих повертатись

Чому чому)
Тому що він совковий хуєсос - ось чому)
Все-таки добре що жиди коли масово виїжджали тягнули з собою такий непотріб як трололо - жаль що не всіх)

Ти його пику бачив? Накуя євреям ще один Гепа? Вони і першого до Ізраїлю не забрали.
   
Re: Все менше охочих повертатись

Зараз ми вже розуміємо що булька на отримав паспорта громадянина України. Навіть не питаю чому. І як він купував свою цеглу у 201хх по паспорту СРСР.

Тобто ця мразина, маючи бізнес в Україні вже тоді ховалася від держави Україна

А тут дискусія не про Бульку, він за дужками.

А про тебе, Але і інших хитровим**них.

Рано чи пізно прості люди закінчаться, і?

Чи розрахунок на "перемир"я", щоб відкрили кордони і ви тоді могли спердаляти теж?

Ну ти то ще хоч англійську знаєш, а Але з його нікому не потрібним шматком паперу під назвою "укродиплом укроюриста" навіть замітати вулицю не візьмуть - тому що overqualified  :laugh:.

Тому будете воювати, захищати Неньку - де ще вам так буде, як в ній?
   
Re: Все менше охочих повертатись
Ale

Яка вата повинна бути у голові, щоб не обміняти паспорт СРСР на паспорт України до 2022 року?
Дєдушка чекіст, папа інжинєр, син дєбіл - рання українська міграція вона така - трималася на жидівських коренях прабабок) трололо яскравий представник)
   
Re: Все менше охочих повертатись

У тебе звісно - не я ж сиджу з паспортом СРСР десь в американських єбенях)

Я с американским, в парковой зоне. :) Не в Верхней же Бородянке сидеть, или как там твое Козье Болото называется… :)
   
Re: Все менше охочих повертатись

Підсумки сьогоднішнього дня - булька це ухилянт з паспортом СРСР (паспорт України він так і не отримав)
   
Re: Все менше охочих повертатись
Ale

А тут дискусія не про Бульку, він за дужками.

А про тебе, Але і інших хитровим**них.

Рано чи пізно прості люди закінчаться, і?

Чи розрахунок на "перемир"я", щоб відкрили кордони і ви тоді могли спердаляти теж?

Ну ти то ще хоч англійську знаєш, а Але з його нікому не потрібним шматком паперу під назвою "укродиплом укроюриста" навіть замітати вулицю не візьмуть - тому що overqualified  :laugh:.

Тому будете воювати, захищати Неньку - де ще вам так буде, як в ній?
Обізяна ти наша, я не збираюся виїжджати з України)
Тож краще бери лопату і розгрібай сніг - а то чоловік прийде з лісу і йобне по голові обухом)
   
Re: Все менше охочих повертатись

Чому мразина? Я вже пояснила, що жоден офіційний емігрант, який формально емігрував до початку повномасштабного вторгнення, не буде і не зобов"язаний за вас воювати. Він не живе в Україні,  не платить там податки і нічого не зобов"язаний цій країні. Наявність українського громадянства нерелевантна - це нічого не означає.

І ви з цим нічого не зробите.

А ось ті, що звалили після повномасштабки - це інше питання.

Для початку поверніть синів Порошенка, Авакова, Данілова і всієї української "іліти", яка роками пила кров з України, а коли push came to shove, спєрлаляла, кинувши в окопи простих людей.

По деяких селах вже і чоловіків не залишилось.

Думаєте, чого тут the likes of Але щовечора перетворюють цю онлайн-спільноту в п"яну помийку?

Тому що заливають водярою за 100 баксів за пляшку липкий страх смерті, чудово знаючи, що the likes of Trololo чи американські піхотинці за вас воювати не приїдуть.

Доведеться самому з лопатами (бо лендліз вам був невигідний!) валити на кацапські кулі (tu).

Вікуся, ти сьогодні у відмінній формі.  (tu)
   
Re: Все менше охочих повертатись

Зараз ми вже розуміємо що булька на отримав паспорта громадянина України. Навіть не питаю чому. І як він купував свою цеглу у 201хх по паспорту СРСР.

Тобто ця мразина, маючи бізнес в Україні вже тоді ховалася від держави Україна

Надо же, и ты опять лох. :) Умну еще и бизнес был в Мариуполе, архитектурно-строительная мастерская. :)

Не всем же батрачить на уличного бандюка, как ты. :)
   
Re: Все менше охочих повертатись
Ale

Я с американским, в парковой зоне. :) Не в Верхней же Бородянке сидеть, или как там твое Козье Болото называется… :)
Ну якщо кожен ліс далеко від цивілізації називати парковою зоною - то і тайга теж суцільна паркова зона)
   
Re: Все менше охочих повертатись

Чому чому)
Тому що він совковий хуєсос - ось чому)
Все-таки добре що жиди коли масово виїжджали тягнули з собою такий непотріб як трололо - жаль що не всіх)

Це ти про Alezka?
   
Re: Все менше охочих повертатись

А яким документом свідєтєдьствовало громадянство СРСР у селян до 60-х років - паспорти не всім давали)

Да мне пох кагбэ… :)
   
Re: Все менше охочих повертатись

Якщо бульку знято  з обліку, то чому він сциться приїхати до України?  :S
   
Re: Все менше охочих повертатись
Ale

Вікуся, ти сьогодні у відмінній формі.  (tu)
Стадія манії в мдп вона така - думаю буде нас радувати до ранку своїми галюнами)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія