Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Завершення ери лагідної українізації ФУПу :S

Re: Завершення ери лагідної українізації ФУПу :S

я не здриснув а мене совок вислав. тому і плітичний біженець ще з совка. Якщо отримувати громадянство то тільки по праву народження. інакше не вицйде-ніколи громадянином України не був,бо її не було як незалежної коли мене висилали. А от у тебе інша ситуація,тому і фрау для підкреслення її.
Ці свої казочки про якісь "висилання" совком "плітичних біженців" розповіси комусь іншому )))
Теж мені - висланий совком до америки плітичний біженець знайшовся :facepalm1:
   
Re: Завершення ери лагідної українізації ФУПу :S

Таке зауваження запхайте собі у дупу!
Краще писати і розмовляти з помилками українською, чім розмовляти і писати  язиком ворога!

типова русопєцка реакція  -  перша думка про йазік і жопу!

Краще писати і розмовляти з помилками українською.
  -  не краще.
Краще то чесно визнати що ви голіма русопєтка і покинути форум.
   
Краще то чесно визнати що ви голіма русопєтка і покинути форум
Ти трохи ахуєл.
   
Re: Завершення ери лагідної українізації ФУПу :S

типова русопєцка реакція  -  перша думка про йазік і жопу!

Краще писати і розмовляти з помилками українською.
  -  не краще.
Краще то чесно визнати що ви голіма русопєтка і покинути форум.
:facepalm:
   
Re: Завершення ери лагідної українізації ФУПу :S

К сожалению не могу принять участие в голосовании. Но тут все и так очевидно. По факту Украина двуязычна и миллионы людей считают русский родным. Естественно, они могут писать на русском. Не вижу тут никакой проблемы. Не приватизировала же Россия русский язык, как и Англия английский. Главное кратко, доступно, понятно, без грамматических ошибок, оскорблений и нецензурных выражений. А русский или украинский вряд ли важно.
   
Well... It will make things easier to an extent...  :facepalm:
   
Re: Завершення ери лагідної українізації ФУПу :S
Ale

К сожалению не могу принять участие в голосовании. Но тут все и так очевидно. По факту Украина двуязычна и миллионы людей считают русский родным. Естественно, они могут писать на русском. Не вижу тут никакой проблемы. Не приватизировала же Россия русский язык, как и Англия английский. Главное кратко, доступно, понятно, без грамматических ошибок, оскорблений и нецензурных выражений. А русский или украинский вряд ли важно.
Ну свастику гітлер теж не приватизував)
   
Ну свастику гітлер теж не приватизував)

И многие буддисты ходят с оной на шее... И шо?
   
Опитування дійсне 30 днів
шо-то много времени вы отвели на разгул демократии! :laugh:
   
Re: Завершення ери лагідної українізації ФУПу :S

Скажімо Врода

Отак верзе лиш "чілавєк" - який не розуміє ні української, ані російської - але зарозуміло та навіжено комісарствує повсюди.

Оцього - "вово-їво-МФА:[ɪ̯ɪˈvo] аа-русскава, іба-IPA(key):[ˈibə] вава-каснаїзьічнава і їйо-IPA(key):[(j)ɪˈjɵ] каснаїзьічнай фанетїкі-IPA(key):[fɐˈnɛtʲɪkə] і касналєксїкі, і каснасїмантїкі, і антїґрамматїкі" - необхідно зберегти та парадувати принаймні заради спасіння непорочних українських школярят од каснанапасти.

Неуки та недотіпані недотепи (сиріч: совєтонедоосвічені їзьіко-недобитки) - нічого не розуміють з складніших питань мови та лінгвістики, тож комунікації.

Антислов'янськість та антиукраїнськість російської - треба правильно, науково же, розуміти (хоча б вікісловниково, що я педагогічно невпинно наводжу)!
   
Re: Завершення ери лагідної українізації ФУПу :S
Ale

И многие буддисты ходят с оной на шее... И шо?
Ти - будіст?)
   
Re: Завершення ери лагідної українізації ФУПу :S

По факту Украина двуязычна и миллионы людей считают русский родным. Естественно, они могут писать на русском. Не вижу тут никакой проблемы
Якщо Україна як ви стверджуєте двомовна, то що заважає писати на ФУПі однією з мов, а саме - українською?
   
Ти - будіст?)

Нет... Но как уже сказал... пофиг. Будут банить, пущай банят... прийдеццо мне тада украинский в лавке забанить.  :gigi:
   
Re: Завершення ери лагідної українізації ФУПу :S

Оцього - "вово-їво-МФА:[ɪ̯ɪˈvo] аа-русскава, іба-IPA(key):[ˈibə] вава-каснаїзьічнава і їйо-IPA(key):[(j)ɪˈjɵ] каснаїзьічнай фанетїкі-IPA(key):[fɐˈnɛtʲɪkə] і каснасїмантїкі і антїґрамматїкі" - необхідно зберегти
схоже, тут потрібен лікар конкретного вузького профілю
   
Re: Завершення ери лагідної українізації ФУПу :S
Ale

Нет... Но как уже сказал... пофиг. Будут банить, пущай банят... прийдеццо мне тада украинский в лавке забанить.  :gigi:
Де - в Швеції?
Можеш там хоть руку собі в сраку засунути, єблан тупий)
   
Re: Завершення ери лагідної українізації ФУПу :S
Ale

Якщо Україна як ви стверджуєте двомовна, то що заважає писати на ФУПі однією з мов, а саме - українською?
Гордість за дідів що були завезені з мокшанських єбєнєй)
   
Якщо Україна як ви стверджуєте двомовна, то що заважає писати на ФУПі однією з мов, а саме - українською?
а что мешает брать на фронт только укроязычных?
как только на фронт русскоязычных брать перестанут,
так сразу ставьте вопрос ребром -
русскоязычных с фупа геть

а то как как под Бахмут отправлять , язык - какая разница
а как поговорить - сразу принцип
   
Re: Завершення ери лагідної українізації ФУПу :S

Я взагалі фігєю, як можна було так ...зручно спотворити поняття двомовності. Двомовний - значить у разі конкретної потреби автоматично переходиш на одну з мов. Але для коцапів двомовність чомусь означає забезпечення їм ПРАВА і надалі повноцінно жити в Україні без володіння українською.
   
Re: Завершення ери лагідної українізації ФУПу :S

а что мешает брать на фронт только укроязычных?
как только на фронт русскоязычных брать перестанут,
так сразу ставьте вопрос ребром -
русскоязычных с фупа геть

а то как как под Бахмут отправлять , язык - какая разница
а как поговорить - сразу принцип
Що означає у вашому розумінні поняття "русскоязичний"?
   
Двомовний - значить у разі конкретної потреби автоматично переходиш на одну з мов.
я в частном общении говорю на русском
в реале никто не протестует
вот прямо сейчас у меня с вами частное общение, я не на работе
вы можете  меня в игнор отправить при желании
в чем проблема?
   
Re: Завершення ери лагідної українізації ФУПу :S

я в частном общении говорю на русском
в реале никто не протестует
вот прямо сейчас у меня с вами частное общение, я не на работе
вы можете  меня в игнор отправить при желании
в чем проблема?
Це ваш вибір - і для мене у цьому нема жодної проблеми
я взагалі не акцентуюся на мові спілкування, особливо в інеті
от не написав би цей Пауль - ніколи не згадала би що він пише неукраїнською
я акцентую на тому, ЩО пише той чи інший юзер
напевно це є наслідком того, що я зростала і більшу частину життя прожила у наскрізь зросійщеному місті
але себе за жодних умов ніколи не назвала би "русскоязичной"
це - принципово
   
Re: Завершення ери лагідної українізації ФУПу :S

Це буде ще один привід місцевим косноязичним таки перейти на державну мову.

Наприклад, дімец перейшов, і корона з нього не впала.
   
Re: Завершення ери лагідної українізації ФУПу :S

Щоб Мирослава нарешті зрозуміла каснаїзьічну антїфанетїку - і чому вона повчальна для українських школярят:

я в частнам абщенїї ґаварю [IPA(key):[ɡəvɐˈrʲitʲ]] на русскам
в рїалє нїкто нї пратїстуєт
вот пряма сїйчас у мїня с вамі частнає абщенїє, я нї на работє
вы можетє  мїня в іґнор атправїть прї желанїї
в чом праблєма?

Збагнімо ж отеє: москвомузика россоїзьіка - звучить по-антиукраїнськи та по-антислов'янськи!
   
не банити
щоб було видно, хто чим дихає.


пс
закон не обмежує вживання мов у приватному спілкуванні

ппс
голосувалки і права створювати теми не маю.
для цього є видатніші дописувачі)
   
відверто кажучи, я б не хотів навіть чути/бачити української мови від декількох (кількох) фупців - настільки вони мені огидні
   
Re: Завершення ери лагідної українізації ФУПу :S

Щоб Мирослава нарешті зрозуміла каснаїзьічну антїфанетїку - і чому вона повчальна для українських школярят:

Збагнімо ж отеє: москвомузика россоїзьіка - звучить по-антиукраїнськи та по-антислов'янськи!
а, зрозуміло
це така характерна особливість масковського йазика - пишуть так, говорять інакше
колись у дитинстві пам"ятаю моїй мамі надходили листи від її далекосхідної подруги Наді з такого собі міста Кудимкар Пермської обл.
То вона якраз не заморочувалася з цим - говорила "снаха", значить і писала "снаха", і решту слів теж - як говорила, так і писала)))
І ще чомусь завжди писала "грЫбЫ" )))
   
Re: Завершення ери лагідної українізації ФУПу :S
Ale

Шо тут? Узькомовні вимагають демократії?)
Хуйло на захист ще не звуть?)
   
Де - в Швеції?
Можеш там хоть руку собі в сраку засунути, єблан тупий)

В фуеции... В Ирландии я...

С завтрашнего дня.... No English - no service, and no more free service for the refugees.

Если у кого проблемы с этим возникнут... Твой пост будет распечатан и отламинирован как объяснение ситуации...  :gigi:
   
Re: Завершення ери лагідної українізації ФУПу :S

   
В фуеции... В Ирландии я...

С завтрашнего дня.... No English - no service, and no more free service for the refugees.

Если у кого проблемы с этим возникнут... Твой пост будет распечатан и отламинирован как объяснение ситуации...  :gigi:
а о чьом вы там в лавке беседуете? Количество экземпляров можно на пальцах показать.
ЗЫ А кацапов будешь обслуживвать?
   
а о чьом вы там в лавке беседуете? Количество экземпляров можно на пальцах показать.
ЗЫ А кацапов будешь обслуживвать?

Я обслуживаю всех... Но отныне как до февраля 2022 исключительно на английском.... Количество экземпляров далеко не вопрос .. 
   
no (less) money.

 :lol:

Нашару я украинцам все печатал и копировал .. для меня это ваще-то просто мозгойопка...  :D

Бразильцев с прочими с подобными "заказами" просто нафиг всегда посылал... Они мне потом однозвездные отзывы в Гугле лепят... Не понимая того, что на них мне глубоко насрать. :gigi:

Впрочем от темы удалились. Голосуйте... Поглядим на результат.

От себя замечу, что если Украина не либеральная демократия, то на ее существование глубоко насрать.
   
Re: Завершення ери лагідної українізації ФУПу :S
Ale

В фуеции... В Ирландии я...

С завтрашнего дня.... No English - no service, and no more free service for the refugees.

Если у кого проблемы с этим возникнут... Твой пост будет распечатан и отламинирован как объяснение ситуации...  :gigi:
Без проблем - повністю підтримую - якого хєра в Ірландії ти повинен розуміти якісь мови крім державної?)
   
Re: Завершення ери лагідної українізації ФУПу :S
Ale

:lol:

Нашару я украинцам все печатал и копировал .. для меня это ваще-то просто мозгойопка...  :D

Бразильцев с прочими с подобными "заказами" просто нафиг всегда посылал... Они мне потом однозвездные отзывы в Гугле лепят... Не понимая того, что на них мне глубоко насрать. :gigi:

Впрочем от темы удалились. Голосуйте... Поглядим на результат.

От себя замечу, что если Украина не либеральная демократия, то на ее существование глубоко насрать.
Тобі було насрати на Україну коли твоя мамка з Рязані тебе висрала)
Тож сиди в Ірландії і роби ксерокопії неграм, лайна шматок)
Для України користі з тебе нуль цілих хєр десятих як в з твого сімейства)
   
Без проблем - повністю підтримую - якого хєра в Ірландії ти повинен розуміти якісь мови крім державної?)

Одного из.... С первым государственным у меня проблемы.  :D
   
Re: Завершення ери лагідної українізації ФУПу :S
Ale

а о чьом вы там в лавке беседуете? Количество экземпляров можно на пальцах показать.
ЗЫ А кацапов будешь обслуживвать?
У кацапів він ще і відсмокче - тяжка доля трудової узькоязикоі обслуги-оператора ксерокса)
   
Після 10 років війни з москалями, зокрема двох років повномасштабного вторгнення і щоденних обстрілів, на ФУПі знайшовся вже 31 індивід, який підтримує мову окупантів.
Я не розумію цього.
   
Для України користі з тебе нуль цілих хєр десятих як в з твого сімейства)

С данного момента - 100%.  :D

Успехов всем... Over and out.
   
Re: Завершення ери лагідної українізації ФУПу :S
Ale

Одного из.... С первым государственным у меня проблемы.  :D
Ну це не дивно - ти ж тупий)
Дивно що зміг в англійську - але кажуть що у середовищі навіть обізяна може заговорити, що ти і довів)
   
Re: Завершення ери лагідної українізації ФУПу :S

Ці свої казочки про якісь "висилання" совком "плітичних біженців" розповіси комусь іншому )))
Теж мені - висланий совком до америки плітичний біженець знайшовся :facepalm1:
закрила б ти хавальник совкова шмара того часу. що ти тоді знала про то? НІЧОГО,політінформації у себе в інституті слухала і голосувала за блок комі і безпартійних та плескала коли збори були. Ну і ще з ентузіазмом здавала істмат і політекономію соціаліму з історією кпсс. B-)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 3 гостей
 
Повна версія