Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Ставнійчук каже, що Зеленський вчора боявся теракту

так обісцялося дебатів, що довелось на самого себе кіно замаху знімати
   
Я не знаю чи це то інтервю але він казав, що боїться провокацій. Що в нього є інформації яку можливо колись-колись опублікують, що готуються провокації.

А ще він не їздить на велосипеді бо не хоче щоб його (дослівно) грохнули.
   
але в чому Ставнійчук права, так це в тому, що боїшся терактів або провокацій - не йди в президенти, це дуже небезпечна посада,
а в паризькому інтерв'ю він декілька разів казав про загрози та провокації, а в нього ж сім'я, діти і т.д.
А може це він так натякав, що його змусили йти в президенти?..
А воно неборака, боїться, не хоче, але виходу нема... :cray:

Бо чого йти, якщо ти дійсно сцишся?!.
   
А от тепер уявіть, що Аваков змінить позицію чи продасть фініксів комусь іншому і вони щодня переслідуватимуть прихильники певної політсили.
Там памперси щогодини доведеться міняти.
   
Сколько же он ссаться то будет?!,  (td)
   
Сколько же он ссаться то будет?!,  (td)
какіє же ви злиє,
а вєдь мальчіку рєально страшно.

 :girl_were:
   
Сколько же он ссаться то будет?!,  (td)

Його виборці хочуть щоб ще 5 років.
   
ну Станивчук ....типа . можна верить  :D
   
Сколько же он ссаться то будет?!,  (td)

Лет пять обещает ... :gigi:
А если Г+Г еще пару репортажей про стрелялки  сделает, то пожизненно.
   
Возможно в недалёком будущем...
Новости: "Завтра президент Владимир Зеленский совершит перелёт в ... для встречи и переговоров с ... Поэтому небо над Украиной будет закрыто, полёты для всех самолётов кроме президентского борта запрещены"
   
щось трохи не зрозуміло, як він збирається протистояти хуйло, який вбиває своїх політичних опонентів (і це доведений факт)
яко він боїться якихось віртуальних загроз якогось сраного порошенка
   
щось трохи не зрозуміло, як він збирається протистояти хуйло, який вбиває своїх політичних опонентів (і це доведений факт)
яко він боїться якихось віртуальних загроз якогось сраного порошенка

абсолютно справедливе запитання,
нашо воно взагалі йде в президенти, якщо шарахається своєї тіні?
   
а якщо подзвонять від кадирова?
що Владімір Алєксандровіч буде робить?
думаю, що Владімір Алєксандровіч буде рятувать сім'ю як і будь-яка нормальна людина
   
Возможно в недалёком будущем...
Новости: "Завтра президент Владимир Зеленский совершит перелёт в ... для встречи и переговоров с ... Поэтому небо над Украиной будет закрыто, полёты для всех самолётов кроме президентского борта запрещены"

І не лише небо. Йому ще до літака якось добратися. Так що комендантська година, віх хто з'явиться на вулиці відразу в тюрму.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія