Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Це цензура, чи булінг? Панове, адміністратори та модератори?

Підкажіть, будь ласка, шановні урядники ФУП!

Що це було таке щойно?

Не хочу вдаватись у подробиці, але, Ви, напевно, зрозуміли, про що я питаю. Якщо ні, то я готовий обговорити з Вами це питання.
   
Гаразд, не хочете першими іти на контакт?

Тоді я зроблю крок Вам назустріч.

Мені дуже сумно, що цензура є дозволеною на ресурсі, що його заснував Георгій Гонгадзе, котрий, власне, і постраждав від цензури у найжорстокіший формі її прояву в державі.

Вважаю, що видалення моєї статті сьогодні є актом невиправданої цензури однієї фізичної особи (підприємства, ЗМІ) по відношенню до іншої фізичної особи, громадянина України.

Військовий стан передбачає обмеження прав і свобод виключно органами державної влади (це про всяк випадок пишу, якщо ви побачили у моїй статті якісь моменти). Бо ж, власне, я не маю жодної інформації стосовно того, з яких таких мотивів ви вчинили акт цензури.
   
Я цілком підтримую намагання урядників ФУПу дбати про інформаційну безпеку під час агресивної війни Путлерового мордору проти України. Це вкрай важлива і необхідна робота.

Але, я категорично проти того, що дехто вирішив у такий спосіб вести політичну боротьбу з фупчиками, чиї погляди не до вподоби цим злісним "Цензорам".

Отже, тепер, після сьогоднішнього нового акту викидання моєї теми у смітник, — можу з певністю стверджувати, що на ФУПі діє невиправдана ЦЕНЗУРА. Невиправданою вона є, оскільки урядників ФУПу ніхто не наділяв владними повноваженнями щодо запровадженої цензури під час воєнного стану. Приватні особи, якими якраз і є адміністратори та модератори ФУПу, не мають відповідного мандату від держави здійснювати таку цензуру. Отже, оскільки ви вдаєтесь до цих неправомірних дій, то маєте чітко аргументувати та обгрунтовувати свою цензуру належним чином. Окрім цього, ви також повинні в кожному окремому випадку повідомляти авторові теми чи коментаря, з яких саме міркувань ви вчинили той чи інший акт цензури.

Ще раз закликаю вас, схаменіться, вельмишановні! Ви повинні нести, щонайменше, моральну відповідальність перед людьми, громадянами України, котрі й без ваших інсценуацій перебувають у дуже важкому душевному та фізичному стані. Величезна кількість людей перебуває під обстрілами та бомбардуваннями мородорської підступної загарбницької ненависті до Українців та всього Українського. І при цьому наші фупчики знаходять в собі сили та відвагу писати на шпальтах ФУПу. А також, напевно, знаходять в цьому розраду та втіху, коли Путлером та мордором жорстоким чином зневажені їхні основні та базовілюдські права та цінності.

Ось, поясніть мені, будь ласка, з якого такого дива та переляку моя сьогоднішня тема «Передсмертне бажання Інгредієнта» (опублікована мною об 11:27) потрапила до смітника? І це вже вдруге. Першого разу це сталося 8 березня, на що я невдовзі відреагував даною темою в Адмінфорумі. Тобто, ці ваші дії вже схожі на перслідування Інгредієнта за мої політичні погляди. А відтак починає вимальовуватисль картина булінгу на теренах нашого політичного форуму, котрий підтримується кимось з урядників ФУПу.

Я ще був дещо подивованим, коли ви не наважились викинути у смітник продубльовану мною дану тему.


Останнє редагування: 15 березня 2022 14:52:55 від Інгредієнт
   
Урядники ФУПа?

Урядники ФУПа?

Це у Вас такий першоквітневий гумор? Позбавили мене Свободи слова, аби в цей не смішний для України день, потішити декого з-поміж фупчиків?

Гаразд, покищо вважатиму, що це першоквітневий розіграш...
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія