Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

"Я, президент Украины, узнаю о наших международных шагах из интернета", - Зеленский

так а де директива?
покажи директиву зибіла

була директива тільки про шкільну форму

Я понимаю что тут идёт тупой тролизм, но задумайтесь на секунду об абсурдности ситуации.
МЗС получает ноту (или что там было) от Фашераши, не уведомляет об этом президента страны и самостоятельно посылает ответ.
В любой стране это вызвало бы немедленное увольнение МЗС. Точка
   
президент хотів повернути моряків домой.

Україна виграла суд по морякам
   
Министр ЗС должен выполнять свою работу в соответствии с директивами президента.
Ни в одной  стране МЗС не является самостоятельным игроком. Кроме Украины, конечно :facepalm:

за посадою без спеціальних повноважень представляє Україну у зовнішніх зносинах, на двосторонніх і багатосторонніх переговорах, підписує міжнародні договори України;
виступає з офіційними заявами з питань зовнішньої політики України та з ініціативами міжнародного характеру;
.....
здійснює інші повноваження, передбачені законодавством.
   
здійснює керівництво не означає узгоджує кожний папірець в МЗС, якщо це прямо не передбачено відповідними нормативно-правовими актами. інакше можна дійти до абсурду. наприклад, в Конституції написано, що "Акти Кабінету Міністрів України підписує Прем'єр-міністр України." і це - норма прямої дії. якби там було написано "Президент узгоджує акти МЗС" - інша справа. а якщо у президента раптом змінилася позиція, він міг видати указ - "з наступного дня наказую міністру закордонних справ ставати перед кацапами раком". тоді б Клімкін його порушив і його цілком законно можна було б звільняти...

Вы хотите заболтать пройоб Климкина?
   
Как наивно  :lol:  это серьёзно?
цілком.

але не треба переводити все на відповідь.
мова йде про те, що це саботуюче чмо, навіть, не попередило президента ані про ноту, ані про відповідь по питанню, яке контролює президент.
   
за посадою без спеціальних повноважень представляє Україну у зовнішніх зносинах, на двосторонніх і багатосторонніх переговорах, підписує міжнародні договори України;
виступає з офіційними заявами з питань зовнішньої політики України та з ініціативами міжнародного характеру;
.....
здійснює інші повноваження, передбачені законодавством.

Взагалі звідко було знати Клімкіну шо ЗЕ!Блазень повернув свою позицію на 180 градусів ?
Нехай офіційно повідомить.
   
Я не знаю какой ответ выбрал бы президент.
Но Климкин 1) обязан был известить его о полученном предложении от Фашераши и 2) послать согласованный с президентом ответ.
Это порядок такой. Климкин его нарушил, должен немедленно быть уволен. Точка.

Другое дело что нынешняя Рада ещё месяц будет держать этого мудака на посту. Но тут н чего не поделаешь, подождём месяц

Я б зробив так само. Тіл ки в копію поставив би зелю. Позиція узгоджена.
   
здійснює керівництво не означає узгоджує кожний папірець в МЗС, якщо це прямо не передбачено відповідними нормативно-правовими актами. інакше можна дійти до абсурду. наприклад, в Конституції написано, що "Акти Кабінету Міністрів України підписує Прем'єр-міністр України." і це - норма прямої дії. якби там було написано "Президент узгоджує акти МЗС" - інша справа. а якщо у президента раптом змінилася позиція, він міг видати указ - "з наступного дня наказую міністру закордонних справ ставати перед кацапами раком". тоді б Клімкін його порушив і його цілком законно можна було б звільняти...

Ни куя себє "папірець"  :facepalm1:

Це Нота до країни, з якою у нас ВІЙНА!
   
Вы хотите заболтать пройоб Климкина?
так -вони переводять стілки на - ащо не так у відповіді. оминаючи кричущу поведінку міністра МЗС.
   
цілком.

але не треба переводити все на відповідь.
мова йде про те, що це саботуюче чмо, навіть, не попередило президента ані про ноту, ані про відповідь по питанню, яке контролює президент.


Це проблеми клоуна, який відсторонився від контакту з міністром ЗС.
   
Україна виграла суд по морякам
браво! то моряки вже вдома за приписом суду???
   
клоун це вами обраний президент Зеленський, який схоже обляпався по самі вауха в лайно

і який буде варіант вдповіді клоуна , на ноту рф щодо моряків
?

Поки що саме ви по самі вауха в лайно влізли. Воно вам, здається, навіть мізки замінило - знов про якогось клоуна торочите.
Сходіть до психіатра. Після лікування й усвідомлення реалій зможете повернутися й задавати адекватні питання.
   
Україна виграла суд по морякам

и где они сейчас?
   
Це проблеми клоуна, який відсторонився від контакту з міністром ЗС.
ні, пєдрілко -це проблєма України і тепер вже клімкінда, ну і родин тих моряків.
   
Я представляю какой бы был вой,если бы кто то так поступил с Петей.А сейчас пидработы готовы оправдывать любую подлость,лишь бы нагадить
   
ні, пєдрілко -це проблєма України і тепер вже клімкінда, ну і родин тих моряків.

Проблема - це сам клоун, а решта - похідне.
   
за посадою без спеціальних повноважень представляє Україну у зовнішніх зносинах, на двосторонніх і багатосторонніх переговорах, підписує міжнародні договори України;
виступає з офіційними заявами з питань зовнішньої політики України та з ініціативами міжнародного характеру;
.....
здійснює інші повноваження, передбачені законодавством.

Вы хотите сказать что МЗС Украины на своё усмотрение, без согласования с президентом страны может подписать международный договор???
Даже в Гондурасе такой херни нет ;o
   
Вы хотите заболтать пройоб Климкина?
та на Клімкіна пофіг. я сподіваюсь, що його через три дні таки звільнять, і тоді пройобів вже не буде... ніхто не завадить правильно відповідати на вимоги Росії. зробимо їх разом  :gigi:
   
Это не дипломат,а вонючий пидработ

что ж тебе пидработы мерещаться. иди к психиатру.

и смотри осторожно. может у тебя и в трусах пидработ сидит.
   
и где они сейчас?

я пояснюю для недоумків
якщо ти йдеш на переговори з терористами
то тим самим заохочуєш їх робити те саме в майбутньому
це розуміють всі в світі
це розуміє Канада, куди ти з'їбався
це розуміє сране Зімбабве

але нажаль цього не розуміє Зибіл
   
прихильники певної політсили мусив працювати з існуючим міністром, доки не матиме голосів на нового, ось і все.
   
Проблема - це сам клоун, а решта - похідне.

угу  :laugh:  вам, ползучей контре, лишь бы вякать. деньги не пахнут.
   
Поки що саме ви по самі вауха в лайно влізли. Воно вам, здається, навіть мізки замінило - знов про якогось клоуна торочите.
Сходіть до психіатра. Після лікування й усвідомлення реалій зможете повернутися й задавати адекватні питання.

дивно, все життя був клоуном і цього не цурався, а навіть пишався, а тут людей корчить
добре

і який буде варіант вдповіді Зелоенськкого , на ноту рф щодо моряків
?
   
Я представляю какой бы был вой,если бы кто то так поступил с Петей.А сейчас пидработы готовы оправдывать любую подлость,лишь бы нагадить
Маємо справу з ольгінською сектою "пєдріл".
Їм насрати на Україну по великому рахунку, аби головний Пєдріла та його "шістки" тут командували "кремлівським улусом".
   
браво! то моряки вже вдома за приписом суду???

твоя ідея - ігнорувати рішення судів на користь України?
я правильно зрозумів?
   
угу  :laugh:  вам, ползучей контре, лишь бы вякать. деньги не пахнут.

Яка контра, недоумку?
Є міністр ЗС, і Зю мусить працювати з ним.
   
та на Клімкіна пофіг. я сподіваюсь, що його через три дні таки звільнять, і тоді пройобів вже не буде... ніхто не завадить правильно відповідати на вимоги Росії. зробимо їх разом  :gigi:

Вот тут у нас консенсус. Мудака нужно немедленно выгнать
   
Вы хотите сказать что МЗС Украины на своё усмотрение, без согласования с президентом страны может подписать международный договор???
Даже в Гондурасе такой херни нет ;o

Я тебе цитирую обязаности министра.... С гондурасом тебе виднее...
   
браво! то моряки вже вдома за приписом суду???

Ответьте на один вопрос, как президент, вы же тоже президент.
хуйло вам: "Верну моряков, если признаете, что Крым наш, а всех остальных заложников, если Украина станет колонией России".
Вы: "Да, конечно, они же чьи-то дети, их дома ждут, мир лучше войны". Так?

Останнє редагування: 27 червня 2019 23:04:26 від igol
   
что ж тебе пидработы мерещаться. иди к психиатру.

и смотри осторожно. может у тебя и в трусах пидработ сидит.

Ну зайди к нему в фб и почитай,а потом можешь извиниться
   
Вы хотите сказать что МЗС Украины на своё усмотрение, без согласования с президентом страны может подписать международный договор???
Даже в Гондурасе такой херни нет ;o
Не тупи! Тільки по звільненюю наших моряків МЗС вже відправило Росії більше 300 дипломатичних нот(Це тільки по одній справі Карл!)
   
Не тупи! Тільки по звільненюю наших моряків МЗС вже відправило Росії більше 300 дипломатичних нот(Це тільки по одній справі Карл!)

Он (я надеюсь) направлял эти ноты согласованные с предыдущим президентом страны.
То же самое должен был сделать с последней нотой - уведомить президента и согласовать с ним ответ.
Не исключаю, что ответ был бы таким же по тексту.

Но так как он это не сделал то его немедленно нужно уволить. Точка
   
Я не знаю какой ответ выбрал бы президент.
Но Климкин 1) обязан был известить его о полученном предложении от Фашераши и 2) послать согласованный с президентом ответ.
Это порядок такой. Климкин его нарушил, должен немедленно быть уволен. Точка.

Другое дело что нынешняя Рада ещё месяц будет держать этого мудака на посту. Но тут н чего не поделаешь, подождём месяц
и за месяц еще минус 10% у зеленоросов! :gigi:
   
Не було жодного випадку раніше, коли питання державної ваги МЗС не погоджував з офісом президента.

МЗС завжди информує голову державу, якщо йдеться мова про нац. интереси і долю громадян, і подає на узгодження зміст і форму відповіді..

посол діючий прокоментував поведінку МЗС в цій ситуації.

порохоботи -застреліться!!! :X

   
Я представляю какой бы был вой,если бы кто то так поступил с Петей.А сейчас пидработы готовы оправдывать любую подлость,лишь бы нагадить

Да шож ты так истериш? Ну не дал Климкин шестому принять со всех сторон (с) от хуйло абидна да? Ну ничего перетопчется шестой. У него ещё будет время принять от хуйло во все дыхательные и пихательные.
   
все-таки редиска клімкінд. мене не підвело відчуття ситуації. :(
   
все-таки редиска клімкінд. мене не підвело відчуття ситуації. :(

Та да така редиска шо аж не дал шестому по тихому Крым слить.
   
Клімкін спрацював послідовно  в фарватері зовнішньої політики останніх років. Чому підзеленки так верещать? Тому що свинособаки , от і весь куй до копійки
   
Гройсман - про долю моряків. мочить порохоботів - політичний дурман вже давно поглинув раціо політиків.
   
Да шож ты так истериш? Ну не дал Климкин шестому принять со всех сторон (с) от хуйло абидна да? Ну ничего перетопчется шестой. У него ещё будет время принять от хуйло во все дыхательные и пихательные.

Да что же ты опять брешешь,как Порошенко? :facepalm1:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія