Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Що ж робити із порошковими винами

Що ж робити із порошковими винами

Сомельє в зелених штанях
4 год ·

«Що ж робити із порошковими винами, та як розрізнити вино, що виготовлено із порошку, від вина, зробленого зі справжнього винограду?» - це питання доволі часто турбує споживачів.

А от працівники сфери ніколи цим не переймаються.

Чому?

Відповідь надпроста.

Працівники алкогольної сфери просто знають, що порошкових вин не існує.

Так, вам не здалося.

Порошкові вина це міф.

Саме тому їх ніяк не можна розпізнати на полицях. Бо як розпізнати те, чого нема?

Хочемо привернути вашу увагу до того факту, що відсутність "порошкових вин" не означає, що на полицях супермаркетів та магазинів немає бридких вин поганої якості.

Нажаль, такі вина існують. І винуватити тут треба жадібність виробників, погані гігієнічні умови переробки та ферментації винограду, бажання заробити гроші «швидкоруч» у імпортерів та небажання розвиватися у тих виноробів, що вчилися виготовляти вина ще за часів СРСР, коли поняття "кількість" було більш важливою, ніж "якість".

Хтось може заперечити, адже не може такий яскравий сталий вираз з’явитись сам по собі?

Ось пояснення - інколи на етикетках можна знайти магічну фразу: «зміст: «виноматеріал сухий». Цей вислів одразу викликає підозру хоча означає лише те, що всередині пляшки знаходиться не солодке, не напівсолодке и не напівсухе вино, а саме сухе!

Тож, можливо, колись деякий споживач, натрапивши на бридке вино, не полінувався прочитати на етикетці зміст. А прочитавши «виноматеріал сухий», полінувався поцікавитися значенням цього терміну та поквапився поділитися знахідкою із знайомими.

Ось так народжуються міфи))))

З вами був Сомельє в зелених штанях, що залюбки відповість на всі ваші питання))))

П.с. Треба роз’яснити ще один вкрай важливий момент. Будь які претензії до слова «виноматеріал» безпідставні, бо вино, яке ще не розлито по пляшках згідно наших законів називається саме «виноматеріал».

   
Re: Що ж робити із порошковими винами

Ты прав!!! НЕ ПОРОШКОВЫЕ ОНИ!!!! НЕ ПОРОШКОВЫЕ!!!!!! ;o

Они из концентратов вкусовых. Есть сайты,я находил, где тебе выбор по 100 видов "вин".  Там подобранные вкусовые концентраты- ЖИДКИЕ! Их в воду со шпиртом добавляешь или в разбавленную до кондиции водку и бухай. В дешевом спектре еще не так просто отличить. Типа,ну винцо говенное...
   
Re: Що ж робити із порошковими винами

Ты прав!!! НЕ ПОРОШКОВЫЕ ОНИ!!!! НЕ ПОРОШКОВЫЕ!!!!!! ;o

Они из концентратов вкусовых. Есть сайты,я находил, где тебе выбор по 100 видов "вин".  Там подобранные вкусовые концентраты- ЖИДКИЕ! Их в воду со шпиртом добавляешь или в разбавленную до кондиции водку и бухай. В дешевом спектре еще не так просто отличить. Типа,ну винцо говенное...

знаходив? то поділись
   
Re: Що ж робити із порошковими винами

Думаю, ті "вина", що пливуть до нас з Південної Африки або Чилі і коштують трохи більше двох євро - все ж з порошку. А тут їх вже десь розбовтують з водою.
   
Re: Що ж робити із порошковими винами

Ты прав!!! НЕ ПОРОШКОВЫЕ ОНИ!!!! НЕ ПОРОШКОВЫЕ!!!!!! ;o

Они из концентратов вкусовых. Есть сайты,я находил, где тебе выбор по 100 видов "вин".  Там подобранные вкусовые концентраты- ЖИДКИЕ! Их в воду со шпиртом добавляешь или в разбавленную до кондиции водку и бухай. В дешевом спектре еще не так просто отличить. Типа,ну винцо говенное...

Якщо у виноградний сік додати бренді - то вийде "вино".
   
Re: Що ж робити із порошковими винами

Думаю, ті "вина", що пливуть до нас з Південної Африки або Чилі і коштують трохи більше двох євро - все ж з порошку. А тут їх вже десь розбовтують з водою.

Це несамовита маячня .
   
Re: Що ж робити із порошковими винами

Якщо у виноградний сік додати бренді - то вийде "вино".

А в одеколон шипр додати газіровки  , то вийде джин&тонік .
   
Re: Що ж робити із порошковими винами

знаходив? то поділись

http://hootch.com.ua/g5453151-seriya-konyak-litrov

Ароматизатор «Коньяк классический» на 10 литров Подробнее: http://hootch.com.ua/p78260043-aromatizator-vkusovoj-kontsentrat.html

Вкусовой концентрат (ароматизатор) для приготовления "Коньяка Классического" 10 литров напитка.  В данный флакон ароматизатора входит уже готовый концентрат коньяка и натуральный краситель "Карамельный колер". Для приготовления коньяка из алкоголя (спирта или самогона) крепость которого не должна превышать 45% об., достаточно влить  Вкусовую добавку "Коньяк классический" из расчета 10-12 литров алкоголя (самогона, купленную водку, или спирт разведенный с водой) тщательно перемешать и дать настояться 1-7 дней. Подробнее: http://hootch.com.ua/p78260043-aromatizator-vkusovoj-kontsentrat.html



   
Re: Що ж робити із порошковими винами

https://images.ua.prom.st/456534670_w640_h640_anticianin_100l.jpg

Вкусовой концентрат «Антоцианин» на 100 литров напитка
350 грн.
В наличии

Вкусовой концентрат «Антоцианин» – это натуральный ингредиент, который добавляемый в вина.
Название «Антоцианин» этого инградиента состоит из двух частей «Антос» (от греческого «Цветок») и «Циано» (от греческого «Синий, Сиреневый»).
«Антоцианин» натуральное вещество для пигментирования (подкрашивания) напитков, в первую очередь вина.

«Антоцианин» получают из кожицы красного винограда, богатого пигментами. Так, содержание данного красителя Антоцианина определяет цвет красного вина на прилавках в магазинах страны.

Дозировки данного флакона «Антоцианин» достаточно для подкрашивания и легкого улучшения вкуса 100 литров Вашего домашнего вина.
   
Re: Що ж робити із порошковими винами

знаходив? то поділись
===============================
Сайты с добавками для искусственной еды есть. Их много,но они себя не рекламируют. Только для знатоков-бодяжников. Но найти их можно. Я искал шкурки для домашней колбасы и нарвался. Там тебе и шампанское,и бургунское и портвейн.... B-)
   
Re: Що ж робити із порошковими винами

знаходив? то поділись


Вкусовой концентрат «Вино белое» на 10 л

Как научится его использовать? Вкусовой концентрат «Вино белое» на 10 литров соединяется с 10 литрами самогона, хорошо перемешивается и на несколько дней ставиться для настаивания. Напиток приобретает нежный вкус, спелый аромат и изюмный цвет. И никто не сможет отличить его от домашнего вина, приготовленного по сложной технологии в несколько этапов. А всё, благодаря простому средству, которое как ценная находка выручит вас. Это вкусовой концентрат «Вино белое» на 10 литров, который легко приобрести, обратившись в компанию АлТехКом.   
   
Re: Що ж робити із порошковими винами

та на етикетках же ж усе пишуть
якщо написано "з додаванням концентрату виноградного соку" то точно бормотуха


Останнє редагування: 2 травня 2017 19:54:35 від Читач
   
Re: Що ж робити із порошковими винами

Цукати у випєчкє то фарбована рєпа
   
Re: Що ж робити із порошковими винами

Во-во и я про их писал. :-)o
   
Re: Що ж робити із порошковими винами

тююю ... біном Ньютона

встановити мінімальну цінову межу + наявність незалежних експертиз, до яких може звернутись покупець і відсудити грошову компенсацію за неякісний товар


   
Re: Що ж робити із порошковими винами

Вкусовой концентрат «Вино белое» на 10 л
Как научится его использовать? Вкусовой концентрат «Вино белое» на 10 литров соединяется с 10 литрами самогона, хорошо перемешивается и на несколько дней ставиться для настаивания. Напиток приобретает нежный вкус, спелый аромат и изюмный цвет. И никто не сможет отличить его от домашнего вина, приготовленного по сложной технологии в несколько этапов. А всё, благодаря простому средству, которое как ценная находка выручит вас. Это вкусовой концентрат «Вино белое» на 10 литров, который легко приобрести, обратившись в компанию АлТехКом. 

а хтось може поділитись досвідом застосування, бо реклама це добре, а що насправді виходить?
   
Re: Що ж робити із порошковими винами

Якщо у виноградний сік додати бренді - то вийде "вино".

нууу навряд чи

   
Re: Що ж робити із порошковими винами

Вкусовой концентрат «Вино белое» на 10 л
Как научится его использовать? Вкусовой концентрат «Вино белое» на 10 литров соединяется с 10 литрами самогона, хорошо перемешивается и на несколько дней ставиться для настаивания. Напиток приобретает нежный вкус, спелый аромат и изюмный цвет. И никто не сможет отличить его от домашнего вина, приготовленного по сложной технологии в несколько этапов. А всё, благодаря простому средству, которое как ценная находка выручит вас. Это вкусовой концентрат «Вино белое» на 10 литров, который легко приобрести, обратившись в компанию АлТехКом. 

Сцуко , ці єблани від " скромності нє умрут "  :weep:
   
Re: Що ж робити із порошковими винами

Думаю, ті "вина", що пливуть до нас з Південної Африки або Чилі і коштують трохи більше двох євро - все ж з порошку. А тут їх вже десь розбовтують з водою.

Чи не у всіх країнах Середземномор'я (а серед них є і зовсім небідні) ви запросто знайдете вино по €1,5-2 за пляшку, а по €3-4 там того вина - хоч залийся.
Так, це не аби що елітне, але це ВИНО, дуже навіть придатне і навіть рекомендоване до вжитку. Шо, на Сіцілії теж порошки бадяжать? Мафія, нє?
   
Re: Що ж робити із порошковими винами

це те що використувують для виготовлення вина

   
Re: Що ж робити із порошковими винами

Чи не у всіх країнах Середземномор'я (а серед них є і зовсім небідні) ви запросто знайдете вино по €1,5-2 за пляшку, а по €3-4 там того вина - хоч залийся.
Так, це не аби що елітне, але це ВИНО, дуже навіть придатне і навіть рекомендоване до вжитку. Шо, на Сіцілії теж порошки бадяжать? Мафія, нє?

Ну то за пляшку , але ж можна купити в супермаркеті картонний " кірпіч" в один літр по 62 центи .
Найелітніші крімскіє віна поряд не валялись з цією іспанською " бормотухою " .
А в пляшках , так то взагалі - виключно для панів .  :weep:
   
Re: Що ж робити із порошковими винами

Ну то за пляшку , але ж можна купити в супермаркеті картонний " кірпіч" в один літр по 62 центи .
Найелітніші крімскіє віна поряд не валялись з цією іспанською " бормотухою " .
А в пляшках , так то взагалі - виключно для панів .  :weep:

маячня
   
Re: Що ж робити із порошковими винами

Все правильно, вино это продукт брожения, и неважно что послужило основой. Если кто то закрасит воду красителем и добавит спирт с ароматизатором то это НЕ вино, а бодяга.
   
Re: Що ж робити із порошковими винами
h2o

та як розрізнити вино, що виготовлено із порошку, від вина, зробленого зі справжнього винограду?
попробовать
а если не различаешь, то какая тебе тогда разница?  :laugh:
   
Re: Що ж робити із порошковими винами

В мене є один приятель з Тернопільскої області , так він молдаван розводив  :gigi: .
Ми вижрали з ним пляшку Ramon Bilbao 2012 року , а потім залили з картону Дон Сімона по 1.20 за літр і закоркували ( в нього машинка є , в мене до речі теж є ) . Молдавани пили , чмокали і нахвалювали :" от что значіт Рамон Більбао "  :laugh:
   
Re: Що ж робити із порошковими винами

маячня

Це ти маячня, новинний бот Potato  :D
   
Re: Що ж робити із порошковими винами

Чи не у всіх країнах Середземномор'я (а серед них є і зовсім небідні) ви запросто знайдете вино по €1,5-2 за пляшку, а по €3-4 там того вина - хоч залийся.
Так, це не аби що елітне, але це ВИНО, дуже навіть придатне і навіть рекомендоване до вжитку. Шо, на Сіцілії теж порошки бадяжать? Мафія, нє?
Я прекрасно це знаю, бо купляла у Франції 2-3 єврові вина.
Але щоб до нас воно прибуло, пройшло розмитнення  і  акциз,  то  скільки коштуватиме?
Ще з Європи не так далеко, а скільки коштує транспорт з Південної  Америки. Пляшка не голка - це вантаж і немалий. Візьміть олівчик і порахуйте.
   
Re: Що ж робити із порошковими винами

маячня

Та схуялі ? Кримське вино це з тієїж категорії , що і дніпропетровський кон'як .
Ти просто п'єш там х.й.ю різну , от тобі і примарюється різне .
   
Re: Що ж робити із порошковими винами

Це ти маячня, новинний бот Potato  :D

не бот
коли ти куштував елітне українське вино і іспанське вино в пакеті?
   
Re: Що ж робити із порошковими винами

Я прекрасно це знаю, бо купляла у Франції 2-3 єврові вина.
Але щоб до нас воно прибуло, пройшло розмитнення  і  акциз,  то  скільки коштуватиме?
Ще з Європи не так далеко, а скільки коштує транспорт з Південної  Америки. Пляшка не голка - це вантаж і немалий. Візьміть олівчик і порахуйте.

4-5 євро, це дорожче за пляшку горілки, але не така вже й захмарна ціна
   
Re: Що ж робити із порошковими винами

Та схуялі ? Кримське вино це з тієїж категорії , що і дніпропетровський кон'як .
Ти просто п'єш там х.й.ю різну , от тобі і примарюється різне .

зараз вже у нас кримьского вина немає, але років 5 тому були цікаві виробники які робили якісне сухе вино

http://forbes.net.ua/ua/lifestyle/1363504-shist-ukrayinskih-vin-yaki-varto-skushtuvati

наприклад

http://essewine.com/
   
Re: Що ж робити із порошковими винами

І пиво теж бодяжне - вода, спирт, барвник, смакова добавка і ароматизатор

Справжнє пиво вже й не захочуть пити, скажуть що кисле
   
Re: Що ж робити із порошковими винами

В мене є один приятель з Тернопільскої області , так він молдаван розводив  :gigi: .
Ми вижрали з ним пляшку Ramon Bilbao 2012 року , а потім залили з картону Дон Сімона по 1.20 за літр і закоркували ( в нього машинка є , в мене до речі теж є ) . Молдавани пили , чмокали і нахвалювали :" от что значіт Рамон Більбао "  :laugh:

В феврале были в Египте, сидим на баре, а там помимо прочего наливают винцо из мешков, в соседнем помещении ресторан а ля карт, оттуда носятся официанты с пустыми бутылками при благородных этикетках .... вино в них наливают из этих же мешков, те прут пузыри назад смакующей это пойло публике .....  :laugh:
   
Re: Що ж робити із порошковими винами

Я прекрасно це знаю, бо купляла у Франції 2-3 єврові вина.
Але щоб до нас воно прибуло, пройшло розмитнення  і  акциз,  то  скільки коштуватиме?
Ще з Європи не так далеко, а скільки коштує транспорт з Південної  Америки. Пляшка не голка - це вантаж і немалий. Візьміть олівчик і порахуйте.

буде на пляшці макс центів 10-20 якщо 10 футовим контейнером везти
   
Re: Що ж робити із порошковими винами

І пиво теж бодяжне - вода, спирт, барвник, смакова добавка і ароматизатор

Справжнє пиво вже й не захочуть пити, скажуть що кисле

 :facepalm1:
   
Re: Що ж робити із порошковими винами

Я прекрасно це знаю, бо купляла у Франції 2-3 єврові вина.
Але щоб до нас воно прибуло, пройшло розмитнення  і  акциз,  то  скільки коштуватиме?
Ще з Європи не так далеко, а скільки коштує транспорт з Південної  Америки. Пляшка не голка - це вантаж і немалий. Візьміть олівчик і порахуйте.

Ніхто пляшками не возить . Возять цистернами .
По-друге ,  собівартість , скажімо іспанського молодого вина десь 10 центів за літр , причому досить якісного " матеріалу " .
В Іспанії існують квоти навіть на посадку винограду , бо якщо відпустити ринок , то це спровокує перепродукцію і обвал цін.
Я не був в Південній Африці , але за словами очевидців там виноградники мають гігантичні розміри .
По - третє , виготовлення " винного концентрату " енергетично невигідна справа , легше вилити тону вина просто на землю і залишишся в плюсах .
   
Re: Що ж робити із порошковими винами

І пиво теж бодяжне - вода, спирт, барвник, смакова добавка і ароматизатор

Справжнє пиво вже й не захочуть пити, скажуть що кисле

 :facepalm1:  справжнє пиво - кисле  :weep:
   
Re: Що ж робити із порошковими винами

И зачем вам всякую бормотуху под микроскопом исследовать?  Что - в магазинах нет настоящих вин?
   
Re: Що ж робити із порошковими винами

:facepalm1:

Що ти затуляєшся?

Все що в пластику і багато що у склі таки юппі пивне газоване , а не результат бродіння. Спиртякою відгоніть аж скажене
   
Re: Що ж робити із порошковими винами

:facepalm1:  справжнє пиво - кисле  :weep:

Справжнє пиво залиш у пляшці відкоркованій і воно скисне, як і вино

А оті бовтанки не киснуть ніколи. Хоч тиждень в теплі стоятиме відкритим
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія