Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

На Громадському солдат з 32 блокпосту -- понад двісті 200-их: ШЗХ

А все кто о позоре с дивана по клавишам стучит и нормально себя чувствуют, они не позор ?

тобто, якщо " о позоре" то вони "ганьба", а якщо "о победе" то вони "слава"?
   
Поражен благородством сепаратистов.
Отправляют машины назад и в плен не берут.
Разрешили воду и еду провезти.

Разрешили с личным оружием выйти чтобы не посадили.

Может зря демонизируют бойцов с той стороны ?

Террористы -- наши враги априори! И то, скольких и как они замучили в подвалах -- это уму не постижимо. А то, что не все такие мрази, как Мельчаков из Призрака, что не дал парню на последнем издохе глоток воды (ввек не забудем этого, мрази -- спочивай у Бозі, герою Іване Ільницький!) -- ну дак, не все ж такие нелюди…
   

Міг бути "синдром Прикарпаття". Там теж бійці жахи розписували коли їх зловили після свалінгу. Частина жахів справді мала місце, решта були додумані для самовиправдання.

Ну але йому ж немає за що виправдовуватись.

По факту: є пряма мова бійця про 200 трупів, знята Настею Станко -- і є всі решта, що доводять, що цього бути не могло.

Мене це жахає.
   

Извиниться за уебана не желаете?

Формально, желаю. Извиняюсь. Но по сути,  слишком много вопросов к сюжету, чтобы его размножать безоглядно.

Кто-то сказал про 200 трупов как нехер делать и айда туда, где их убили.

У нас вообще контрразведка есть, чтобы фильтровать базар что гиперактивных журналистов, что загадочных солдат?
   
Просто интересно, здесь так много написали, вот когда Масяня смотрит большими глазами и спрашивает даже не "когда папа вернется", а почему со всего класса только ее папа на войне, что отвечать ? Фонтанируйте идеями, может что возьму на заметку.
   

Ну але йому ж немає за що виправдовуватись.

По факту: є пряма мова бійця про 200 трупів, знята Настею Станко -- і є всі решта, що доводять, що цього бути не могло.

Мене це жахає.

Тобто, окрім слів "невідомого солдата" з репортажу суперекзальтованої Насті Станко інших джерел немає?
   
Поражен благородством сепаратистов.
Отправляют машины назад и в плен не берут.
Разрешили воду и еду провезти.

Разрешили с личным оружием выйти чтобы не посадили.

Может зря демонизируют бойцов с той стороны ?

Інформаційна війна. Смислу нищити тих ледь живих та зморених нема ніякого. Зате відпустити щоб порозказували про пережитий жах та полоскотали бойовий дух - це те що треба.
   
Давайте представим что это правда...
Значит они вместо сражения выбрали смерть и унижение от терористов...
такова война.. сражайся или умри.
   
"Ни шагу назад!" - очень очень актуальный призыв для всех армейцев СЕГОДНЯ.
   

Тобто, окрім слів "невідомого солдата" з репортажу суперекзальтованої Насті Станко інших джерел немає?

Я не кажу, що мене жахає 200 загиблих бійців -- бо немає точних даних про те чи/на скільки це правда.

Мене жахає те, з якою упоростітю ми ігноримо пряму мову бійця про 200 трупів -- ми кажемо і про те, що він говорив про "двухсотих", і робимо двузначні припущення про те, що він "засланий", і кажемо, що цього не може бути, бо там всього було 120 чоловік.

Якщо людина говорить такі речі на камеру -- для мене ймовірність її слів 80 проти 20.  Після обговорення в цій гілці -- вона стала десь 60 проти 40. Для більшості ж тут ймовірність того, що він сказав -- це правда = 10 проти 90. І саме це мене жахає, розумієш?
   
"Ни шагу назад!" - очень очень актуальный призыв для всех армейцев СЕГОДНЯ.

Сьогодні один єдиний заклик до штабістів та сбу: Починайте вже створювати та втілювати якусь стратегію та тактику оборони на сході. Скільки можна над народом знущатись?
   

Сьогодні один єдиний заклик до штабістів та сбу: Починайте вже створювати та втілювати якусь стратегію та тактику оборони на сході. Скільки можна над народом знущатись?

 Загранотряды?  ;o
   

Я не кажу, що мене жахає 200 загиблих бійців -- бо немає точних даних про те чи/на скільки це правда.

Мене жахає те, з якою упоростітю ми ігноримо пряму мову бійця про 200 трупів -- ми кажемо і про те, що він говорив про "двухсотих", і робимо двузначні припущення про те, що він "засланий", і кажемо, що цього не може бути, бо там всього було 120 чоловік.

Якщо людина говорить такі речі на камеру -- для мене ймовірність її слів 80 проти 20.  Після обговорення в цій гілці -- вона стала десь 60 проти 40. Для більшості ж тут ймовірність того, що він сказав -- це правда = 10 проти 90. І саме це мене жахає, розумієш?

А мене жахає, що неконтрольований потік інформації на повну використовуєтся ворогом  для деморалізації суспільства і армії в т. ч. І наші власні корисні ідіоти в цому йому допомогають, свідомо чи ні.

До речі, в Росії той "солдат" вже за годину сидів би в контр-розвідці, а в нас тут під волання Насті Станко половина клянуть Пороха, інша половина гелетея чи хто там зараз, але не хуйло, або Януковича. Спасибі Настя, спасибі, "солдате", всем спасіба...
   

 По Ватник ТВ озвучили 150 погибших и 190 вышло .
   

А мене жахає, що неконтрольований потік інформації на повну використовуєтся ворогом  для деморалізації суспільства і армії в т. ч. І наші власні корисні ідіоти в цому йому допомогають, свідомо чи ні.

До речі, в Росії той "солдат" вже за годину сидів би в контр-розвідці, а в нас тут під волання Насті Станко половина клянуть Пороха, інша половина гелетея чи хто там зараз, але не хуйло, або Януковича. Спасибі Настя, спасибі, "солдате", всем спасіба...

Невже ти думаєш, що якби в російського агітпропу виникла ціль отаким способом виставити картинку, як ти кажеш -- невже ти думаєш вони б не спромоглися на якусь більш внятну і яскраву картину.

Запевняю, що російський агітпроп здатен на більш креативні формати.

Просто виходить так, що солдати кажуть "в нас немає одягу" -- а нам кажуть "паніка", солдати кажуть "в нас немає їжі" -- а нам кажуть "паніка", солдати кажуть "ми збираємо своїх побратимів по шматках" - а нам кажуть "паніка" і винна в усьому Настя Станко.

   

 По Ватник ТВ озвучили 150 погибших и 190 вышло .

А сколько укроповских самолетов біло сбито?
   

 По Ватник ТВ озвучили 150 погибших и 190 вышло .

Результативно ватники на кошечках натренировались.
   

 Загранотряды?  ;o

 :weep:  :weep:  :weep:  :weep:
   

Невже ти думаєш, що якби в російського агітпропу виникла ціль отаким способом виставити картинку, як ти кажеш -- невже ти думаєш вони б не спромоглися на якусь більш внятну і яскраву картину.

Запевняю, що російський агітпроп здатен на більш креативні формати.

Просто виходить так, що солдати кажуть "в нас немає одягу" -- а нам кажуть "паніка", солдати кажуть "в нас немає їжі" -- а нам кажуть "паніка", солдати кажуть "ми збираємо своїх побратимів по шматках" - а нам кажуть "паніка" і винна в усьому Настя Станко.

Не треба пересмикувати. Що до Насті, якщо вона вийде і заволає "Нема одягу!!!!!!!!!!!!!!!!!", то так, це паніка, до того ж одяг не матеріалізується. Щоб зїявився одяг потрібні інші дії.

Останнє редагування: 28 жовтня 2014 20:03:12 від сітро
   

Результативно ватники на кошечках натренировались.

ну так ватна аріхметика  150+190 = 112  (tu)
   
у використовуєтся ворогом  для деморалізації суспільства і армії в т. ч. І наші власні корисні ідіоти в цому йому допомогають, свідомо чи ні.

До речі, в Росії той "солдат" вже за годину сидів би в контр-розвідці, а в нас тут під волання Насті Станко половина клянуть Пороха, інша половина гелетея чи хто там зараз, але не хуйло, або Януковича. Спасибі Настя, спасибі, "солдате", всем спасіба...


Так я тебе открою секрет.. и у нас он должен сидеть в контразведке.. и с настей должна быть проведена беседа что п***а во время войны...
Военное положение подразумевает цензуру и я за это обеими руками за. Мы проигрываем ватникам.. в них всё строго - у нас расхлябанность..
   
Nastya Stanko @StankoNastya  ·  22 ч. 22 часа назад
Всі, що були на 32 вийшли з боєприпасами і з важкою технікою. Уже минули 31 блокпост.
   


Так я тебе открою секрет.. и у нас он должен сидеть в контразведке.. и с настей должна быть проведена беседа что п***а во время войны...
Военное положение подразумевает цензуру и я за это обеими руками за. Мы проигрываем ватникам.. в них всё строго - у нас расхлябанность..

Тоже мне, секрет! Я о о чем? По-моему, Украина показівает уникальное явление миру - либерастию в военное время.


И кстати, обїясните мне, что делали , якобі 400 человек (из которіх 200 трупов и 190 ушли, как вещает ТВ "хуесоссии") на блок-посте???

Останнє редагування: 28 жовтня 2014 20:06:01 від сітро
   
Nastya Stanko @StankoNastya  ·  9 ч. 9 часов назад
Уточнення. Бо хтось не зрозумів. Вчора при виході з 32 блокпосту ніхто не загинув.
   

ну так ватна аріхметика  150+190 = 112  (tu)

 Так здесь уже 4ю страницу обсуждают, что 200 убитых.
   
Nastya Stanko @StankoNastya  ·  9 ч. 9 часов назад
Уточнення. Бо хтось не зрозумів. Вчора при виході з 32 блокпосту ніхто не загинув.

Ну от и провели работу?

А по сути: как это относится к тому, что сказал солдат?

Да, вчера, под камеры, при выводе из окруженного блокпоста "ніхто не загинув".

А перед этим?


   

Тоже мне, секрет! Я о о чем? По-моему, Украина показівает уникальное явление миру - либерастию в военное время.


И кстати, обїясните мне, что делали , якобі 400 человек (из которіх 200 трупов и 190 ушли, как вещает ТВ "хуесоссии") на блок-посте???

Уважно читай -- 120 бійців були там одночасно. Є такі поняття як ротація. Ніхто не каже, що їх вбили в одному бою. Йдеться про певний проміжок часу.
   


Так я тебе открою секрет.. и у нас он должен сидеть в контразведке.. и с настей должна быть проведена беседа что п***а во время войны...
Военное положение подразумевает цензуру и я за это обеими руками за. Мы проигрываем ватникам.. в них всё строго - у нас расхлябанность..

Помню, в июле, в разгар оперерации "Звонок с фронта", пацана в тельняшке, якобі віжевшего под Доброполье, буквально возили на гастроли. Он со сцен размахівая руками рассказівал о сотнях трупов, о "наспредали" и т. д. Один в один как тех сук из "Харькова-Одессі-Славянска"
   
Про 6 БТР 4е которые им доверила родина хотелось бы узнать..
   

Уважно читай -- 120 бійців були там одночасно. Є такі поняття як ротація. Ніхто не каже, що їх вбили в одному бою. Йдеться про певний проміжок часу.

Ага, их ротируют, а их убивают. Ротируют-убивают, ротируют-убивают, так? И вдруг из ниоткуда появляется "солдат" и на свет всплівает трагедия масштаба Илловайска, да?
   

Ну от и провели работу?

А по сути: как это относится к тому, что сказал солдат?

Да, вчера, под камеры, при выводе из окруженного блокпоста "ніхто не загинув".

А перед этим?

Ватника чую...
   

Ага, их ротируют, а их убивают. Ротируют-убивают, ротируют-убивают, так? И вдруг из ниоткуда появляется "солдат" и на свет всплівает трагедия масштаба Илловайска, да?

Я сказав все, що міг -- по третьому колу ще раз пісочити одне й те ж не бачу сенсу.

Дай Бог, щоб Ви виявились правимм.
   

Ватника чую...

пішов в дупу хуйловець недороблений
   

пішов в дупу хуйловець недороблений

Споймався
   

Споймався

Ти почитай мої теми перед тим, як такі звинувачення висувати.

По факту -- в ігнор.
   
Смотрю идей нет,  ну ладно. Только что разговаривала со своими. Воды нет давно, 4 дня не было хлеба, дорога одна пока есть, бушлаты завезли вчера как и хлеб волонтеры, буржуйки нет, холодно. Всем уже все равно, убьют так убьют, обстреливают регулярно, держатся по привычке и после разговоров с родственниками настроение поднимается, еще говорят жалко Мариуполь там много за нас, вот так. Должна ехать машина на днях, просят воду, просто воду и что бы не соленая. А вы можете дальше умничать про "позор", и "не таких" волонтеров, сидя на теплом диване и попивая чаек.
   

Я сказав все, що міг -- по третьому колу ще раз пісочити одне й те ж не бачу сенсу.

Дай Бог, щоб Ви виявились правимм.

А що тут пісочити? Що ми маємо наразі: на камеру Насті Станко зявляєтся такий собі содат, який заявляє про 200 трупів. Може він патологічний брехун,  але ми маємо його слово проти слова МО  або РНБО і саме вони тепер повинні доводити, що вони не верблюди, а не той мужик в кадрі. До того ж За Настею пригадую стільки хибних повідомлень про Айдар, що просо слів мені мало. Чому тут взагалі висить ця тема? Щоб дехто понервувався? Щоб щось змінілося? Хочеш допомогти хлопцям - допомагай
   
150?
ок, ждём - я думаю анна-ньюс не пропустит возможность "посмаковать такое количество мёртвых укропов".
   

 Так здесь уже 4ю страницу обсуждают, что 200 убитых.

ага, а в оточенні було 112.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія